Connect with us

entertainment

Claudia Norberg: Raport Wendler-Ex powraca ze smutnych powodów

Published

on

Claudia Norberg, była żona piosenkarza pop Michaela Wendlera, ponownie wypowiedziała się na Instagramie po tygodniach ciszy radiowej. Powód jest smutny.

NRW – Claudia Norberg i Michael Wendler nie są małżeństwem od maja 2020 r. Ale dawna gwiazda wciąż przyciąga uwagę. 50-latka zwykle wykorzystuje do tego swój kanał na Instagramie, który ma prawie 100 000 subskrybentów. Ale w ciągu ostatnich kilku tygodni było tam wyjątkowo spokojnie. Co teraz ma swój koniec.

Rzeczownik Claudia Norberg
Chłopiec 11 listopada 1970 w Gladbeck (50 lat)
były chłopak Michael Wendler

Claudia Norberg: Wendler-Ex powraca po tygodniach ciszy radiowej

W swoim najnowszym poście na Instagramie Norberg podzieliła się katastrofą powodziową w Niemczech w ciągu ostatnich kilku dni. „Moje myśli są z tymi, których dotknęła powódź”, jej oświadczenie jest napisane białymi literami na czarnym tle. Brak dalszych komentarzy do jej postu (więcej artykułów na temat Gwiazdy NRW w RUHR24).

Claudia Norberg wystąpi na Instagramie po raz pierwszy od 5 czerwca tego roku. W tym czasie pogratulowała swojej córce Adeline, która wyszła za mąż za Michaela Wendlera, zdała liceum. Ale życie rodzinne z Wendlerem i jego córką Adeline już dawno minęło.

Claudia Norberg otrzymała prawie pół miliona euro od swojego byłego męża Michaela Wendlera

Dopiero niedawno były kandydat do Jungle Camp (7 miejsce) trafił na nagłówki gazet na zupełnie inny temat. Całkowite porozumienie rozwodowe stało się znane. Według raportu autorstwa Vip.de Mówi się, że Michael Wendler obiecał swojej byłej żonie 490.000 euro i faktycznie ją przeniósł.

Teraz Claudia Norberg zgłasza 96 000 obserwujących na Instagramie ze smutnego powodu. Tło: Sama Wendler-Ex pochodzi z Nadrenii Północnej-Westfalii i urodziła się w Gladbeck w Zagłębiu Ruhry.

Powodzie spowodowały zniszczenia w domu Claudii Norberg

Również tutaj powodzie w ostatnich dniach spowodowały spustoszenie – na przykład wzdłuż Zagłębia Ruhry, w niektórych miejscach Nadrenii gorzej – na przykład w Irfastadt, gdzie cała wieś groziła osunięciem się w żwirownię.

Laura Müller zamiast Claudii Norberg: Michael Wendler jest drugi raz żonaty.

© Rolf Feinenbrend / dpa

To nie pierwszy raz, kiedy Claudia Norberg na długi czas zniknęła z życia publicznego w Internecie. Nawet po rozstaniu z mężem długo milczała, a dokładnie prawie rok. W tym czasie również była Wendler doniosła o emocjonalnym zaangażowaniu, kiedy życzyła wszystkiego najlepszego dla swojej „małej” córeczki na emigracji do Stanów Zjednoczonych.

READ  Spór o polskie duchy natury – Jezus i pustkowie 13

Lista list ocen: © Daniel Reinhardt, Rolf Vennenbernd / dpa; Kolaż: RUHR24

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Zaskakująca głowa z włosami: czy księżna Kate nosi przedłużenia?

Published

on

Skąd nagle wziął się ten facet? po sobie Księżna Kate (39) i jej rodzina jest jednością małe letnie wakacje Oddani królewscy są teraz w pełni z powrotem w biznesie. Czy to wszystko? Sportowiec w pracy lub Stylowy na imprezie – Fani mają żonę książę William (39), aby patrzeć na to raz za razem. Jednak w jednym ze swoich przejawów uwagę zwrócił jeden szczegół: Kate urodziła zaskakująco pełną czuprynę — dzięki przedłużeniom?

Podczas rejsu statkiem w Windermere 39-latek pojawił się z niezwykle długimi i jeszcze pełniejszymi włosami z jasnymi lokami. Ekspert ds. przedłużania włosów w rozmowie z słońceże jest pomoc. „Chociaż zmiana jest niewielka, wydaje się, że tak Księżna Kate Twoje naturalne włosy są wydłużane kilkoma przedłużeniami.Olya Katz podzieliła się swoją opinią. Jednak dzięki najnowszej technologii nic z tego nie widać.

Eksperci pracują więc nad włosami Kate – księżna była w stanie odkryć dla siebie umiejętności stylizacji włosów podczas kryzysu zdrowotnego. Ta brunetka była na swoich dzieciach Książę Jerzy (8), Księżniczka Charlotte (6) i Prinz Lewis (3) Żył nim. “Zostałem fryzjerem na tym rezerwacie – ku przerażeniu moich dzieci”, mama trójki dzieci żartobliwie w styczniu.

Księżna Kate nad jeziorem Windermere we wrześniu 2021 r.
Księżna Kate na imprezie w Windermere we wrześniu 2021 r.
Książę Jerzy, księżniczka Charlotte i księżna Kate na weselu Pippy Middleton
READ  8 maja Merkel ostrzegła przed rozważeniem zamknięcia linii
Continue Reading

entertainment

Love Storm: Ariane wpada w panikę – czy Robert zostawi ją samą w lesie?

Published

on

W 3682 odcinku ARD TV zatytułowanym „Love Storm” romans i intryga są nieuniknione.

Monachium – W bieżącym odcinku Telenoweli ”burza miłościLeah podejmuje decyzję, a Max ponownie rozważa swoją relację z bratem.

Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) wpada w panikę, gdy Robert (Lorenzo Battani, 44 lata) chce iść sam po pomoc. © ARD / Jendrick Mielke

Robert (w tej roli Lorenzo Battani, 44 lata) i Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) uciekają przed rzekomymi porywaczami. Szukając drogi powrotnej do hotelu, stwierdzili, że cały czas chodzą w kółko. Ariane całkowicie traci siły, gdy również łamie kostkę. Robert jest bohaterski i to trwało.

Ponieważ Eric (Sven Wassner, 41 lat) nie otrzymał listu od Aryana, zaczął się martwić. Leah (Deborah Muller, 39 lat) również jest zaniepokojona, ale potem przypomina sobie, że Eric ostrzegał ją w przeszłości, że Aryan wbije klin między nią a Roberta. W środku nocy Leah podjęła decyzję.

Constance (Sofia Schiller, 26) przeprasza swoją przyrodnią siostrę Mayę (Christina Arends, 30) za noc z Florianem (Arne Lauper, 28). Ale kiedy Maja przyjmuje jej przeprosiny, uważa za zgodę na dalsze spotkanie z Florianem.

"To jest zazdrość!" Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?
Widowisko telewizyjne
“To jest zazdrość!” Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?

Tymczasem Hannes (Pablo Conrad, 30 lat) zauważa, że ​​partii darowizny wciąż brakuje pewnej rzeczy dla Floriana. Konstanz ma śmiały pomysł. Odchylasz się z nim od okna?

Max (Stefan Hartmann, 31) chce wysłać swojego brata Jerry’ego (Johannes Huth, 32) do nadzorowanego wspólnego mieszkania. Zobowiązuje się i żegna Shirin (Merv Choucair, 27). Jerry zostaje w domu Maxa po raz ostatni. Kiedy oboje nie mogą spać, grają w grę od dzieciństwa – i to sprawia, że ​​Max jest nieco oczywisty…

Fani mogą zawczasu przekonać się, czy wszystko pójdzie dobrze w ARD .biblioteka multimediów A w ten czwartek (23 września) o godzinie 15.10 pierwszego dnia.

Od 2005 roku romantyczne historie miłosne i złe intrygi Fürstenhof są źródłem inspiracji dla fanów „Burzy Miłości”. Udana seria ARD jest emitowana na całym świecie, od Polski przez Kanadę po Islandię.

Pod koniec każdego sezonu widzowie mogą spodziewać się wymarzonego ślubu dla głównej obsady. Ale zanim to się stanie, para napotyka wiele przeszkód na swojej drodze. Chodzi o pięciogwiazdkowy hotel “Fürstenhof” w cichym Bichlheim w Bawarii.

Każdy, kto ogląda ARD od poniedziałku do piątku o 15:10, może spodziewać się podróży pełnej emocji i dramatu.

READ  "Operacja Barbarossa": z przodu - gdzie jest mój ojciec? | NDR.de - Historia
Continue Reading

entertainment

“Let’s Dance” – Ciężarna Patricia: Tak dowiedział się Alex

Published

on

Niedługo będzie ich trzech! w tym chodźmy tańczyć-Mąż Patricia Biełousowa I Aleksandro Ionel Działa jak w zegarku. Zaręczyli się zaledwie kilka miesięcy temu, a teraz już śledzą Pierwsze potomstwo razem. A ta dwójka Po prostu zachwycony ujawnić się w Proflash-na wywiad. Ojciec, który byłby szczególnie na haju, był zachwycony, gdy usłyszał o swojej ciąży Patrycja Ma doświadczenie!

Wkrótce po wykonaniu testu ciążowego piękna powiedziała swojemu narzeczonemu dobrą nowinę. Ta chwila była tak magiczna i wzruszająca – Alex nie mógł w to uwierzyć. „Byłem naprawdę szczęśliwy. Wiele osób pracowało przez lata, aby mieć potomstwo. Naszym pragnieniem zawsze było, aby nie odkładać zbytnio planowania dla dzieci”.mówi in Proflash-na wywiad.

Patrycja Ona też była bardzo przytłoczona pozytywnym wynikiem testu. „Było to dla mnie bardzo zaskakujące, ponieważ dowiedziałem się tak późno – w czwartym miesiącu. Była bardzo urocza i wzruszająca – przyznaje tancerka Proflash Cena £.

Patricia Belousova i Alexandru Ionel, „Let’s Dance” – gwiazdy

Stefan Walucha / ActionPress

Patricia Belousova i Alexandru Ionel na przyjęciu dla dzieci, wrzesień 2021
Patricia Belousova, „Let’s Dance” – Star
READ  "Operacja Barbarossa": z przodu - gdzie jest mój ojciec? | NDR.de - Historia
Continue Reading

Trending