Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Kamil Mistal z Polski przeszedł długą drogę w swojej karierze, reżyserując oryginalny program internetowy w serwisie Netflix

Dziś różnorodność pomogła współpracować wielu wielkim talentom z całego świata. Na polu sztuki i kina pisarze, aktorzy, reżyserzy i muzycy z całego świata mają ogromne możliwości wyrażania swoich dzieł nie tylko w swojej ojczyźnie, ale na całym świecie. Jednym z talentów i talentów reżysera, który pomógł mu zdobyć wielkie uznanie na całym świecie, był Kamil Mistal z Polski.

Kamil Mistal współpracował z Netflix przy dwóch dużych projektach. W 2019 roku Netflix był gospodarzem oryginalnego programu internetowego o nazwie The Myrrh. Camille była także asystentką reżysera programu The Woods w 2020 roku. Komentując swoje doświadczenie we współpracy z platformą cyfrową, reżyser mówi: „Po raz pierwszy w serii The Myr miałem okazję zaprezentować swoje umiejętności kierunkowe w systemie operacyjnym Netflix. Praca z Netflix zwiększyła moją pewność siebie i wiele się nauczyłem. “

Powiedział, że od czasów studiów ten ruch był jego głównym zainteresowaniem. Tak wiele przedstawień musiało być wystawionych w tamtym czasie. Wszystkie pochwały, jakie otrzymał za te sztuki, utwierdziły go w przekonaniu, że może być jednym z współtwórców świata kina i opowiadać ludziom historie. W 2016 roku rozpoczął karierę jako asystent reżysera, po czym nigdy nie oglądał się za siebie.

Kamil znany jest z prowadzenia innych dużych projektów poza pierwowzorem Netflix. AD filmów takich jak Ja Nibiskimi Traswami Akka Behind the Blue Door (2016), Rude Capitan Akka Red Captain (2016), Volta (2017) W 2017 roku Amok zadebiutował filmem jako reżyser.

Największe talenty zawsze są dostrzegane za ich twórczy wkład. To samo stało się z Kamilem Mistle. Star Eslic zdobył nagrodę dla najlepszego asystenta reżysera. Kamil znalazł się również na liście 50 najlepszych dyrektorów kreatywnych magazynu Inspire.