Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Indie ogłosiły swój silny skład na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w boksie AIBA w PolsceIndyjska Federacja Boksu ogłosiła w sobotę 20-osobową kadrę, która weźmie udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata Kobiet i Mężczyzn AIBA w boksie 2021, które odbędą się w Giles w Polsce w dniach 10-24 kwietnia.

W ostatnich mistrzostwach Adriatyku Pearl, Mistrz Azji Młodzieży 2019 Norm Babrojisana Sanu (51 kg), Vinga (60 kg), Sanamacha Sanu (75 kg), Albia Pathan (+ 81 kg) i trzykrotny złoty medalista Kelo India Arundhati Chaudhary 69 kg) danych Strong Women.

Pięciu zawodniczek, Kidika (48 kg), Arshi Khanam (54 kg), Poonam (57 kg), Nisha (64 kg) i Kushi (81 kg) zaprezentowały trudne indyjskie wyzwanie w zawodach kobiet na prestiżowych mistrzostwach Czarnogóry w zeszłym miesiącu).

Drużynę mężczyzn poprowadzi srebrny medalista młodzieżowych mistrzostw Azji Ankit Narwal (64 kg). Mistrz Azji juniorów Sondham Bishwamitra (49 kg) również zajął miejsce po stronie mężczyzn. Bishwamitra był pod dużym wrażeniem testów, które pokonały złotego medalistę Kelo India, Brianshu Tapasa.

awans

Inni bokserzy, którzy wykonali cięcia na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata to Vikas (52), Sachin (56 kg), Akash Gorkha (60 kg), Sumit (69 kg), Manish (75 kg), Vinith (81 kg), Vishal Gupta ( 91 kg).) I Juknu (+ 91 kg).

Zespół wyjedzie na 10-dniowy zaawansowany obóz przygotowawczy do Władysławia 31 marca, po którym będzie rywalizować w Mistrzostwach Świata, które będą świadkami najbardziej konkurencyjnych działań w obecności 487 bokserów z 66 krajów.

Tematy poruszone w tym artykule

READ  Spójrz na oburzającą asystę Slatona Ibrahimovica, gdy Robert Lewandowski z Polski strzelił swojego 25. gola w 2021 roku.