Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Podgląd: Andora vs Polska – prognozy, wiadomości drużynowe, rankingi

Zapowiedź Game Mole Niedzielne kwalifikacje do Mistrzostw Świata – Europa Starcia między Polską a Andorą, w tym prognozy, wiadomości drużynowe i możliwe sekwencje.

Polska Będzie gospodarzem Andora Ich drugi Mistrzostwa Świata 2022 Zakwalifikuj się w niedzielny wieczór w nadziei na odnotowanie pierwszego zwycięstwa w grupie I.

Gospodarze doszli do tego punktu po tym, jak w czwartek zremisowali na Węgrzech thriller z sześcioma bramkami, a widzowie przegrali na własnym terenie z Albanią.


Podgląd meczu

© Reuters

Robert LewandowskiW 83. minucie wyrównywacz odzyskał punkt dla Polski, która zremisowała 3: 3 z Węgrami w eliminacjach do I grupy mistrzostw świata.

Palo saous saBiorąc pod uwagę, że Polacy nigdy wcześniej nie oddali ani jednego strzału w kierunku bramki, odpowiedzialność za pierwszy mecz międzynarodowy nie zaczęła się dobrze. Adam Sloy Węgrzy podwoili prowadzenie w 52. minucie.

Jednak te dwie inspirowane alternatywy przyciągnęły polski poziom Krzysztof Piątek I Kamil Joswiak Uderzyli się w ciągu dwóch minut, co dało widzom pewność, że zgarną wszystkie trzy punkty.

Gospodarze później myśleli, że wygrał Willie Orban Na 12 minut przed końcem spotkania odzyskali prowadzenie, ale do bramki trafił Lewandowski po pierwszej próbie zdobycia punktu dla Polski w Budapeszcie.

Napastnik Bayernu Monachium osiągnął teraz swój cel na ten sezon do niesamowitych 45 z zaledwie 41 występów we wszystkich rozgrywkach.

Polska poczuje, że oba kraje są zadowolone z tego żywego spotkania i przez większość meczu przegrywają, ale teraz upewni się, że nie ma asów, gdy w niedzielę zmierzą się z europejskimi rybkami Andorra.

Polska tylko raz zmierzyła się z Andorą, wygrywając towarzyskie spotkanie 4: 0 w czerwcu 2012 roku i oczekuje się, że zdobędzie pierwsze trzy punkty grupy I w Warszawie.

Na zdjęciu we wrześniu 2020 r.przez menedżera Andory Goldo Alvareza© Reuters

Andora szuka swojego pierwszego międzynarodowego zwycięstwa od października 2019 roku, po przegranej 1: 0 z Albanią w czwartkowy wieczór.

READ  Tom Poland: W świetle srebrnego księżyca | Tom Polska

Ermir Lenzani Strzelanie do tego samego celu gry na krótko przed przerwą w obronie wszystkich trzech punktów dla widzów na Estadi National.

Mimo tylko jednego strzału na bramkę i 26% trener Goldo Alvarez Jego drużyna wytrzyma i z radością pozostanie w meczu do końca.

Andora wygrała jeden z ostatnich 31 eliminacji do Mistrzostw Świata z Polską, przegrywając 29 z tych meczów i uderzając głową po zdobyciu 93 goli.

Oczekuje się, że ludzie Alvareza nie zdobędą żadnych punktów w niedzielę i będą dążyć do pozytywnego wyniku, gdy w tym roku zmierzą się z innymi europejskimi rybkami San Marino.

Polska kwalifikuje się do Mistrzostw Świata – format europejski:

Polski format (wszystkie mecze):

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Andorze – format europejski:

Format Andory (wszystkie mecze):


Wiadomości zespołu

Polacy świętują swój gol przeciwko Ukrainie 11 listopada 2020 roku© Reuters

Andora raczej nie wprowadzi wielu zmian w swoim początkowym składzie, ale doświadczony skrzydłowy, który może sprowadzić zawodnika Siergiej Moreno, Transformacja Ricard Fernandez Lub Jordi Alice.

Alvarez często będzie trzymał się pięcioosobowej obrony, w tym trio środkowego obrońcy Max Lovera, Mark Wales I Moises San Nicholas, Ma 164 występy międzynarodowe między sobą.

Polska ułożyła się przeciwko Węgrom 3-4-1-2 Sebastian Simansky I Arcadius Recca Działa jak skrzynka ze skrzydłami. Jednak w zależności od jakości przeciwników w niedzielę, Sausage może przyjąć bardziej ofensywne podejście i zamiast tego zobaczyć użycie skrzydłowego w tych pozycjach.

Joswiak z Derby County, który w czwartek zszedł z ławki, by strzelić gola, mógł zagrać lepiej niż Simansky, a Norwich City Presmisla Plachetta Albo West Bromwich Albion Kamil Crosiki Będzie konkurować, aby awansować bardziej niż Reka.

Barnsley Defender Michael Helick W czwartek zadebiutował w reprezentacji, ale straciwszy dwa gole, został zastąpiony na krótko przed godziną meczu i ma nadzieję, że 25-latek zachowa swoje miejsce w wyjściowym składzie, wyprzedzając doświadczonego środkowego obrońcy. Kamil Click.

READ  Ciężkie brzemię: Polska walczy, by poradzić sobie z rekordową liczbą zgonów spowodowanych COVID w 2021 r. | Świat | Aktualności

Pomocnik Leeds United Matthews Clich Testy Brighton & Hove Albion na obecność wirusa koronowego są dodatnie Jacob Motor I Napoleon Pyotr Jilinsky Oczekuje się, że startowy skład pozostanie na swoich miejscach.

Napastnik Herthy Berlin Biotech, który strzelił gola po pierwszym kontakcie po zejściu z ławki z Węgrami, może zostać zastąpiony Arcadius Milic Przed.

Możliwy skład startowy w Polsce:
Szczęśliwy; Peresinsky, Helik, Petnarek; Josviak, Zilinsky, Kryzhovyak, Motor, Kroziki; Piątek, Lewandowski

Andora Możliwa sekwencja startowa:
Gumy; Rubio, Lovera, Walia, San Nicholas, Cervos; ZA. Martinez, Repus, Vieira, Monero; Alice


Zielone tło dla słów SM

Mówimy: Polska 5-0 Andora

Polska poczuje w niedzielę, że Andora byłaby dobrą drogą do powrotu z losowania w tygodniu w Budapeszcie.

Sausage ma po swojej stronie dużą siłę ognia i nie powinni mieć problemu z wygraną w Warszawie, która przedłużyłaby Andorę w 13 meczach bez porażki.


Najlepsza wskazówka

Nasi doświadczeni partnerzy typerów Sporida.com Przewiduje remis w tym meczu. Kliknij tutaj Dowiedz się, co jeszcze przewidują dla tej gry i sprawdzonych wskazówek piłkarskich.Rysuj: dane


ID: 440757: 1false2false3false: QQ :: db Z pulpitu: LenBod: kolekcja12087: