Connect with us

entertainment

Hught Shaw: Willk atakuje rząd federalny – „upokorzenie polityki”

Published

on

„Zawstydzający policzek”: Trybunał Konstytucyjny stwierdził w „Today’s Show”, że orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego było obrazą GroKo. Zrzut ekranu Zdf

Hught Shaw: Willk atakuje rząd federalny – „upokorzenie polityki”

Jürgen Weinzer

„Żenujący werdykt”, „Upokorzenie polityki” – Oliver Wilk, prowadzący „Hot-Show”, był bardzo zadowolony z orzeczenia Sądu Konstytucyjnego w Karlsruhe. Ustawa o ochronie klimatu GroKo uznała ją za „częściowo” niezgodną z konstytucją. „To było jak 'Buddy Hits the GroKo’. Czy znasz film z Terence’em Hillem jako sędzią konstytucyjnym?” O ile porównanie jest wypaczone (Buddy nigdy nie był Hillem w filmach Haudrauf, ale oczywiście Bud Spencer!), Tak samo radość z „środowiskowych piskląt z Piątku dla Przyszłości”, jak stwierdza artykuł. Wilk: „Piją Prawdopodobnie toast. Używając napoju rabarbarowego ze sprawiedliwego handlu.

Z drugiej strony Welk był zaniepokojony tym, że politycy raczej przychylnie zareagowali na orzeczenie, niż się go wstydzili. Wilk: „Dlaczego Altmire świętuje orzeczenie? Osobiście spowolnił rozwój energetyki wiatrowej!” Olaf Schultz pochwalił werdykt jako „wspaniały”, mówiąc: „Mówi nam: posiadanie celów to dobra rzecz – mówienie, że sposób, w jaki się to robi, jest lepszy”. Wilk powiedział do niego: „Tak, dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś?”

„ Chłopcy to niewłaściwe pokolenie ”

Zamiast tego sygnał z Karlsruhe jest taki, że życie kosztem przyszłych pokoleń jest „całkowicie nieposłuszne”. Ale według Willkego politycy natychmiast popełnili stare błędy: „Teraz co minutę wyznaczane są nowe cele”. Hasło: „Cele, za którymi tęsknimy, są co najmniej coraz większe”.

Oliver Wilk: „Życie kosztem przyszłych pokoleń jest całkowitym nieposłuszeństwem”. Zrzut ekranu Zdf

Ulrich von Heesen (Dietrich Hollinderbäumer) również zajął się problemem dosłownego pokolenia – podczas trzytygodniowego rejsu na pokładzie „Adria Astrazenca”. „Lepszy wiek” postrzega młodych ludzi jako „niewłaściwe pokolenie”. powód: „Najpierw wyładowali Coronę, a potem muszą spłacić Górę Diony z emerytury, której już nie dostają”.

READ  Gwiazdy Dome Show są częścią „Bachelor in Heaven”

Von Hessen wykazał się zrozumieniem furii klimatycznej: „Wydaje się, że naturalne ocieplenie o 3 stopnie jest zagrożone”. Z drugiej strony: „Szczególnie wieczorem na górnym pokładzie myślę sobie:„ Och, teraz jeszcze trzy tony i będzie idealnie ”. Jednak denerwuje się, gdy młodzi ludzie twierdzą, że osoby starsze nie mają znaczenia, ponieważ i tak wkrótce umrą: „Co ten bystry mały osiołek wie, kiedy zwiążę mój tyłek. Mam prywatne ubezpieczenie – to może trwać wiecznie ”.

„Pieniądze z Chin są jak narkotyki – a Niemcy są największym nałogiem!”

Umowa handlowa między Niemcami a Chinami trwa wiecznie. Na razie Angela Merkel (Wilk) „Ulubiony projekt” powraca ponownie lód. Zawsze istnieją różnice zdań, co wynika również z ciągłego narzekania Niemiec na sytuację praw człowieka w Chinach. Według Wilka ewoluował rytuał: „Mówimy„ prawa człowieka ”, a oni mówią:„ umieść to tam, gdzie wypełnia się kaczka po pekińsku ”.

„Fatal Dependency”: Oliver Wilk, prowadzący „The Hot”, opowiada o stosunkach biznesowych Niemiec z Chinami. Zrzut ekranu Zdf

Wilcke powiedział, że sytuacja w Niemczech jest trudna, ponieważ stały się one całkowicie zależne. Obroty handlowe z najważniejszym partnerem handlowym osiągnęły w zeszłym roku 212 miliardów euro. Volkswagen wytwarza 42 procent swojej produkcji w Chinach. Mercedes-Benz realizuje tam 36 procent swojej sprzedaży. Wilk: „Pieniądze z Chin są jak narkotyki. Niemcy są największym narkomanem ze wszystkich”. „Garb przed Chinami” (uschnięty) jest zrozumiały. Nawet Lufthansa akceptuje bez protestu, że nie wolno już mówić o Tajwanie, ale raczej o Tajwanie i Chinach. Wilk: „Kto krzywdzi swoich najlepszych klientów?”

Stawka godzinowa 8,70 €? „Hot Show” rejestruje delikatne plotki o Tesli

Tak samo widzimy w Brandenburgii. Dlatego Elon Musk, który niedawno nazwał go „Technoking z Tesli”, nie ma problemu z budową większości swojej gigantycznej fabryki, mimo że nadal nie ma odpowiedniego pozwolenia na budowę. Być może dlatego, że udało mu się tak dobrze, pojawił się Musk, drugi najbogatszy człowiek na świecie: teraz chce zbudować największą fabrykę pojazdów elektrycznych na świecie, a także największą firmę akumulatorową. W konsekwencji rozpoczęcie produkcji jest opóźnione do 2022 r. To z kolei jest korzystne dla środowiska.

Piżmo buduje się w środku strefy ochronnej wody pitnej, ale na szczęście jest ono wyłączone z ustawy o ochronie wody pitnej. Szacuje się, że dwie fabryki Tesli będą kiedyś zużywać 400 000 litrów wody – godzinę. Wilk: Ale czy las ginie od piżma czy kornika? Nie miało znaczenia. „Wat piżmo, dat piżmo!”

Istnieją zastrzeżenia, mimo że piżmo stworzy wiele miejsc pracy. Valerie Niehaus powiedziała, że ​​Musk nie myśli o związkach zawodowych i zbiorowych wynagrodzeniach, ale raczej o nadgodzinach i niskich zarobkach. Ostrzeżenia zostały wysłane do „Przedsiębiorcy publicznego”: „Gdyby pogłoski o stawce godzinowej 8,70 euro dla polskich pracowników były prawdziwe, byłoby to w pewnym sensie nielegalne”. Gazeta Business Insider Frontal 21 podała, że ​​pracownicy na budowie czasami pracowali za 8,70 euro za godzinę. Płaca minimalna dla pracowników budowlanych wynosi 12,80 €.

Ponadto Niehaus kontynuował: „Pomyśl o tym: potrzebujemy polskich pracowników do zbioru szparagów”.

Ser od rządu holenderskiego: otwarcie granic przed niemiecką „inwazją”

Imponująca regulacja wydana przez holenderski rząd zakazała nadawania programów bez koronawirusa. Ale politycy otworzyli granice (pomimo liczby lokalnych infekcji przekraczającej 300). Niemieccy goście mogą podróżować do 30 kilometrów w głąb lądu i cieszyć się tam zakupami i bistro, jeśli wynik testu szczepień jest ujemny. – Co robią podczas sympatycznej inwazji.

Wśród nich był reporter Fabian Koster, który radośnie pił, rozmawiając z zaniepokojonym holenderskim burmistrzem. Odkrył: „Masz świeże piwo i mam obawy. Nasze szpitale są nadal pełne”. Niemieccy „Corona Invaders” również wykazują szczątkową wiedzę na temat tego miejsca. Ktoś powiedział: „Lepiej zostać w domu” – i musiał się śmiać z siebie.

READ  Górny Śląsk wysuwa się na pierwszy plan na dużym ekranie

ARD wycina sceny z Janem Josefem Liefersem z filmu Tatort – teraz wchodzi w interakcję z WDR

W niedzielę ARD pokazało nowy odcinek „Tatort” od Monster. Jak zawsze, Jean-Joseph Levers był również zaangażowany jako patolog sądowy, profesor Boerne. Fakt, że ARD pokazała mu „miejsce zbrodni” krótko po skandalu wokół #allesdichtmachen, w który zaangażowany był Jan Joseph Leavers, nie był być może mądrzejszym pomysłem. Na Twitterze nagromadziły się przynajmniej komentarze tych, którzy nie chcą wspierać filmów z Liefers.

Ale ARD pozwolił jej …

Link do artykułu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Call the Police 110 Black Box: Biblioteka mediów, aktorzy, krytyka, fabuła

Published

on


 • W niedzielę 3 lipca 2022 r. A Policja Call 110: Czarna skrzynka 20:15 najpierw.
 • The intrygować A krytyka Do filmu Niedziela z Magdeburga.
 • obsada, biblioteka multimediów A Czasy emisji Podekscytowanie na pierwszy rzut oka.

Starszy inspektor Doreen Brash był tym razem z A zabicie Brak widocznego motywu. Zabójca, Adam Dahl, został aresztowany na miejscu. Przyznał się. Ale nikt nie znał przyczyny morderstwa – nawet Adam.

„Polizeiruf 110: Black Box”: nowy thriller z Magdeburga

Po imprezowym weekendzie 21-letni Adam Dahl jedzie pociągiem do Magdeburga ze swoim przyjacielem Tommym. Oboje są szczęśliwie zakochani. Ale nastrój nagle się zmienił, gdy Christoph Auchmann wszedł z parą do przedziału pociągu. Coś się wydarzyło w Adamie. Tego właśnie szuka główny inspektor Doreen Brach po zamordowaniu Christopha Ochmanna…

Było to zarówno w południowych Niemczech, jak i Austrii nocne szaleństwo Znane wielu dzieciom: bajki o fikcyjnej postaci przypominającej kruka, niegrzecznej osobie porwane dzieci, używany do pomocy rodzicom w kontrolowaniu potomstwa – w dzisiejszych czasach taka metoda nauczania młotkiem jest niewyobrażalna. Nowy nieudany thriller kryminalny z serii „Zadzwoń na policję 110” Akcja nie rozgrywa się w południowych Niemczech, ale Nocne Szaleństwo odgrywa ikoniczną rolę w niedzielnym thrillerze w Magdeburgu na wschodzie.

„Call 110: Black Box”: historia

upoważniony Doreen Brash A Gunter Marquez W nowej sprawie stają przed wielką tajemnicą: dlaczego Adam Dalkto ze swoim partnerem Tomislav Bogonovic W pociągu z Berlina do Magdeburga brutalnie mordujesz kolejnego przechodnia w pociągu? Sprawca nie może powiedzieć, dlaczego popełnił krwawy czyn. Dopełnia to wszystko i mówi, że nawet nie pamięta, co zrobił. Wydaje się, że młody człowiek ma bolesne problemy, które komisarz Brash rozumie. Po jednej ze swoich ostatnich spraw Doreen Barch również jest w szoku – widzi czerwień, gdy drzwi są zamknięte. Jej ataki paniki są uderzająco zabarwione na czerwono w thrillerze.

READ  Raz do nieba iz powrotem

Aby dowiedzieć się, co się dzieje z Adamem, inspektor Brash zwraca się do zrozpaczonych, emerytowanych rodziców Dyrektor LKA Klaus Volker Dahl więc jest Pani Bianca – Gryzie na granicie. Ojciec również próbuje stawiać przeszkody na drodze Bracha i wykorzystać swoje wpływy, by uwolnić syna. Płaci też koledze Adama Tommy’emu, żeby to miał złe zdanie Zarzuca się, że Adam działał w samoobronie. Ale Doreen Brasch nie poddaje się i zagłębia się w przeszłość rodziny i znajduje skomplikowane powiązania. Wyjaśnia to pogmatwana fabuła, ale zostaw Zdrowy rozsądek Na drodze.

w & quot; Police Call 110: Czarna skrzynka " Adam Dahl zabija człowieka bez powodu. Wszystkie informacje o emocjach na pierwszy rzut oka.

W Police Call 110: The Black Box Adam Dahl zabija człowieka bez motywu. Wszystkie informacje o emocjach na pierwszy rzut oka.
© Zdjęcie: MDR / filmpool fiction / Conny Klein

Recenzja „Polizeiruf”: co to jest „czarna skrzynka”?

dyrektor Ute Wieland Przemienia się z filmem teatralnym, na podstawie scenariusza autorstwa Zora Holtfritter, krwawy akt barbarzyńcy w pociągu, jego przeszłość jest absolutnie niesamowita. Nawet jeśli to oczywiste, że seriale kryminalne nie przedstawiają rzeczywistości i nie muszą. Jednak telewizyjny thriller kryminalny musi pochodzić od szanowanej postaci ARDTaki łańcuch dąży do identyfikowalności i wiarygodności. w środku „czarna skrzynka” Nie torba, nie etui. Gdy film krąży, niedzielna opowieść w części pierwszej żegna się z letnimi wakacjami.

To przynosi nowe „wezwać policję” Jeden z czterech pistoletów A: Wolałbym znowu wyprowadzić psa.

Obsada „Polizeiruf 110: Black Box”: spojrzenie na obsadę

w Policja Call 110: Czarna skrzynka Claudia Michelsen straciła stanowisko głównego inspektora Doreen Brach. Ale aktorzy, którzy również należą do pluć? The Pracuje W skrócie:

rola – aktor

 • Główny Inspektor Doreen Brach – Claudia Michelson
 • Radca kryminalny Uwe Lemp – Felix Furtler
 • Gunter markiz Pablo Grant
 • Adam D. Eloi Mesjasz
 • Tomislav Bogunovic – Kai Muller
 • Klaus Volker Dahl i Sven Eric Bechtholf
 • Bianca Dahl-Corina Kirchhoff
 • Dr Sabine Brunlich-Susan Boy
 • Główny posterunkowy Ricknagel – David Rowland
 • Marianne Kurth – Julia Blankenburg
 • Christoph Ochmann – Helge Tramsen
 • Kristen Zubak – Eva Weissenborn
 • Beno Zubak-Hilmar Eichhorn
 • Profesor Crabbe – Dominic Scheffner
 • Karina – Jenny King
 • Dejan Bogonovic – Zlatko Maltar
 • Prokurator Wegner – Mark Dresander
 • Sędzia – Kristen Roller
 • Sprzątaczka Carmen – Anna Pulitzer
 • Doktor więzienny – Tomasz Bartłomiej
 • Edita Ponofsky Melanie Toth
 • Caspar Eric Michael
READ  Śmiech gwarantowany! Najważniejsze fragmenty tych filmów dzisiaj: „Brzydki klub dla dzieci” i film wojenny

„Polizeiruf 110: Black Box”: daty emisji i biblioteka mediów

w Policja Call 110: Czarna skrzynka Widzowie mogą spodziewać się trochę mniej 90 minut prowokowanie przestępstwa.

The Czasy emisji aksamit czas emisji W skrócie:

 • Niedziela 3 lipca 2022 o godz. 20:15 pierwszego dnia
 • Niedziela 3 lipca 2022 o 21:45 Jeden dzień

Nie masz czasu na oglądanie filmu w linearnej telewizji? nie martw się. „Zadzwoń na policję 110: czarna skrzynka” Po pierwszej emisji telewizyjnej 3 lipca 2022 r. za sześć miesięcy w ARD .biblioteka multimediów Dostępny online.

„Zadzwoń na policję 110”: To są detektywi

W filmie kryminalnym „Polizeiruf 110” badają różne zespoły i poszczególni inspektorzy. Oto przegląd śledczych:

 • Claudia Michelsen jako główny inspektor Doreen Brach (Magdeburg)
 • Łukasz Grigorowicz jako główny inspektor Adam Raczyk i Andrzej Kachmarczyk jako kandydat na inspektora Vincent Ross (Brandenburgia, Polska)
 • Anneke Kim Sarnau jako detektyw Catherine Koenig i Lena Beckmann jako detektyw Millie Boy (Rostock)
 • Verena Altenburger jako komisarz policji Elizabeth Eckhoff (Monachium)
 • Peter Kurth jako główny inspektor Henry Koech i Peter Schneider jako główny inspektor Michael Lehmann (Haley)
Continue Reading

entertainment

Ulrich Tokur krytykuje ARD za zmniejszenie wydatków na Tatort

Published

on

„Te gigantyczne urządzenia stają się coraz bardziej referencyjne”

Ulrich Tukur szczerze opisuje ten dylemat w wywiadzie dla t-online: „Powietrze się przerzedza, pieniądze spadają i jest coraz trudniej”. Co to dokładnie oznacza, nadal nie jest jasne. Zapytany mieszkaniec Hesji staje się prostszy – a przede wszystkim nie pozostawia dobrych włosów, jeśli chodzi o regulowanie nadawców. „Ci giganci stają się coraz bardziej autoreferencyjni”, mówi Tukur o nadawcach o ARD i ZDF, które często są wyśmiewane jako podobne do urzędników, i dodaje: „Muszą spełniać pełne świadczenia emerytalne pracowników”.

Ulrich Tukur: Jako Felix Moreau jest aktywny w HR od 2010 roku. (Źródło: HR / Katrin Denkewit)

To jest powód, dla którego wydaje się coraz mniej pieniędzy na dobre filmy. Wielokrotnie nagradzany aktor narzeka na kulturę wydatkową nadawców publicznych: „To bardzo mały procent, który wciąż wpływa na tak zwaną sztukę”. Dowiedz się więcej o tle: Jak wynika z najnowszego raportu rocznego, tak ARD i ZDF wydają swoje pieniądze.

Murot przed zakończeniem „miejsca zbrodni”? Wskazówki Tukura

Oto jak Tukur również opowiada o swojej przyszłości „Tatort”. 64-latek, którego urodziny są za kilka tygodni, sygnalizuje koniec swojego zaangażowania w ARD. Mówi o „dwóch lub trzech latach” – i wkłada do ust liczbę 65. W końcu w tym wieku urzędnicy, podobnie jak komisarze, powinni móc przejść na emeryturę i cieszyć się emeryturą.

Ulrich Tukur nakręci kolejną „scenę zbrodni” z Florianem Gallenbergerem. Produkcja rozpocznie się zimą, tłumaczy aktor t-online. I jest pewien, że „rzecz naprawdę ma wszystko”. Nie ujawnił dokładnie, co go czeka w roli śledczego LKA Felixa Morota. Po prostu dużo: to najlepszy scenariusz, jaki przeczytał od czasu „Born in Pain”. „Scena Zbrodni” 2014 roku została nagrodzona m.in. Złotą Kamerą i Nagrodą Grimme.

READ  Emilia Clarke: gwiazda Game of Thrones z szokującym wyznaniem brudnych scen
Continue Reading

entertainment

Góry Nienawiści: Obchody rocznicy były tak piękne – Góry Nienawiści

Published

on

Pogoda prawie dopisała z okazji 50. rocznicy powstania rejonu Hasberg. Ponieważ słońce świeciło prawie cały dzień, ale nie było chmur ani niczego innego, co sprawiało, że tereny targowe w Królewcu były bardzo ciepłe. Z tego powodu wizyta prawdopodobnie nie spełniła oczekiwań. Jednak ci, którzy uczestniczyli w programie, nie byli rozczarowani i mogli zaopatrzyć się w przydatne informacje w różnych kioskach klubowych i federacyjnych w okolicy. Do tego pyszne kulinarne przysmaki w różnych sytuacjach i nikt nie musiał umierać z pragnienia. Festiwal powiatowy otworzył w porze lunchu na dużej scenie na rynku przed ratuszem w Królewcu przez dyrektora powiatu Wilhelma Schneidera, który przybył do Regiomontanusstadt na rowerze, a także kilku burmistrzów i ich zastępców w zgromadzeniu z różnych stron . Już nie w stroju rowerowym, ale w eleganckim garniturze, urzędnik powiatu przywitał wszystkich gości, w tym przede wszystkim przyjaciół z gmin partnerskich powiatu we Francji, Polsce i Szwecji: „Jesteśmy żywą i nowoczesną dzielnicą i chcemy to pokazać na naszych jubileuszowych obchodach!” Oddając swoją twórczą siłę w służbie regionu przez ostatnie 50 lat i chcąc kontynuować to w przyszłości, wyjaśnił treść i harmonogram festiwalu oraz oddał głos burmistrzowi Królewca Klausowi Pettenbrunn. Podziękował wszystkim uczestniczącym klubom oraz za to, że Królewiec, który ładnie ubrał się na ten festiwal, został wybrany na miejsce obchodów rocznicy dzielnicy.

READ  Górny Śląsk wysuwa się na pierwszy plan na dużym ekranie
Continue Reading

Trending