Connect with us

entertainment

Hught Shaw: Willk atakuje rząd federalny – „upokorzenie polityki”

Published

on

„Zawstydzający policzek”: Trybunał Konstytucyjny stwierdził w „Today’s Show”, że orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego było obrazą GroKo. Zrzut ekranu Zdf

Hught Shaw: Willk atakuje rząd federalny – „upokorzenie polityki”

Jürgen Weinzer

„Żenujący werdykt”, „Upokorzenie polityki” – Oliver Wilk, prowadzący „Hot-Show”, był bardzo zadowolony z orzeczenia Sądu Konstytucyjnego w Karlsruhe. Ustawa o ochronie klimatu GroKo uznała ją za „częściowo” niezgodną z konstytucją. „To było jak 'Buddy Hits the GroKo’. Czy znasz film z Terence’em Hillem jako sędzią konstytucyjnym?” O ile porównanie jest wypaczone (Buddy nigdy nie był Hillem w filmach Haudrauf, ale oczywiście Bud Spencer!), Tak samo radość z „środowiskowych piskląt z Piątku dla Przyszłości”, jak stwierdza artykuł. Wilk: „Piją Prawdopodobnie toast. Używając napoju rabarbarowego ze sprawiedliwego handlu.

Z drugiej strony Welk był zaniepokojony tym, że politycy raczej przychylnie zareagowali na orzeczenie, niż się go wstydzili. Wilk: „Dlaczego Altmire świętuje orzeczenie? Osobiście spowolnił rozwój energetyki wiatrowej!” Olaf Schultz pochwalił werdykt jako „wspaniały”, mówiąc: „Mówi nam: posiadanie celów to dobra rzecz – mówienie, że sposób, w jaki się to robi, jest lepszy”. Wilk powiedział do niego: „Tak, dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś?”

„ Chłopcy to niewłaściwe pokolenie ”

Zamiast tego sygnał z Karlsruhe jest taki, że życie kosztem przyszłych pokoleń jest „całkowicie nieposłuszne”. Ale według Willkego politycy natychmiast popełnili stare błędy: „Teraz co minutę wyznaczane są nowe cele”. Hasło: „Cele, za którymi tęsknimy, są co najmniej coraz większe”.

Oliver Wilk: „Życie kosztem przyszłych pokoleń jest całkowitym nieposłuszeństwem”. Zrzut ekranu Zdf

Ulrich von Heesen (Dietrich Hollinderbäumer) również zajął się problemem dosłownego pokolenia – podczas trzytygodniowego rejsu na pokładzie „Adria Astrazenca”. „Lepszy wiek” postrzega młodych ludzi jako „niewłaściwe pokolenie”. powód: „Najpierw wyładowali Coronę, a potem muszą spłacić Górę Diony z emerytury, której już nie dostają”.

READ  „Taturt” z Monachium: Jak rozpoznać cykutę cętkowaną i czy jest naprawdę zabójcza?

Von Hessen wykazał się zrozumieniem furii klimatycznej: „Wydaje się, że naturalne ocieplenie o 3 stopnie jest zagrożone”. Z drugiej strony: „Szczególnie wieczorem na górnym pokładzie myślę sobie:„ Och, teraz jeszcze trzy tony i będzie idealnie ”. Jednak denerwuje się, gdy młodzi ludzie twierdzą, że osoby starsze nie mają znaczenia, ponieważ i tak wkrótce umrą: „Co ten bystry mały osiołek wie, kiedy zwiążę mój tyłek. Mam prywatne ubezpieczenie – to może trwać wiecznie ”.

„Pieniądze z Chin są jak narkotyki – a Niemcy są największym nałogiem!”

Umowa handlowa między Niemcami a Chinami trwa wiecznie. Na razie Angela Merkel (Wilk) „Ulubiony projekt” powraca ponownie lód. Zawsze istnieją różnice zdań, co wynika również z ciągłego narzekania Niemiec na sytuację praw człowieka w Chinach. Według Wilka ewoluował rytuał: „Mówimy„ prawa człowieka ”, a oni mówią:„ umieść to tam, gdzie wypełnia się kaczka po pekińsku ”.

„Fatal Dependency”: Oliver Wilk, prowadzący „The Hot”, opowiada o stosunkach biznesowych Niemiec z Chinami. Zrzut ekranu Zdf

Wilcke powiedział, że sytuacja w Niemczech jest trudna, ponieważ stały się one całkowicie zależne. Obroty handlowe z najważniejszym partnerem handlowym osiągnęły w zeszłym roku 212 miliardów euro. Volkswagen wytwarza 42 procent swojej produkcji w Chinach. Mercedes-Benz realizuje tam 36 procent swojej sprzedaży. Wilk: „Pieniądze z Chin są jak narkotyki. Niemcy są największym narkomanem ze wszystkich”. „Garb przed Chinami” (uschnięty) jest zrozumiały. Nawet Lufthansa akceptuje bez protestu, że nie wolno już mówić o Tajwanie, ale raczej o Tajwanie i Chinach. Wilk: „Kto krzywdzi swoich najlepszych klientów?”

Stawka godzinowa 8,70 €? „Hot Show” rejestruje delikatne plotki o Tesli

Tak samo widzimy w Brandenburgii. Dlatego Elon Musk, który niedawno nazwał go „Technoking z Tesli”, nie ma problemu z budową większości swojej gigantycznej fabryki, mimo że nadal nie ma odpowiedniego pozwolenia na budowę. Być może dlatego, że udało mu się tak dobrze, pojawił się Musk, drugi najbogatszy człowiek na świecie: teraz chce zbudować największą fabrykę pojazdów elektrycznych na świecie, a także największą firmę akumulatorową. W konsekwencji rozpoczęcie produkcji jest opóźnione do 2022 r. To z kolei jest korzystne dla środowiska.

Piżmo buduje się w środku strefy ochronnej wody pitnej, ale na szczęście jest ono wyłączone z ustawy o ochronie wody pitnej. Szacuje się, że dwie fabryki Tesli będą kiedyś zużywać 400 000 litrów wody – godzinę. Wilk: Ale czy las ginie od piżma czy kornika? Nie miało znaczenia. „Wat piżmo, dat piżmo!”

Istnieją zastrzeżenia, mimo że piżmo stworzy wiele miejsc pracy. Valerie Niehaus powiedziała, że ​​Musk nie myśli o związkach zawodowych i zbiorowych wynagrodzeniach, ale raczej o nadgodzinach i niskich zarobkach. Ostrzeżenia zostały wysłane do „Przedsiębiorcy publicznego”: „Gdyby pogłoski o stawce godzinowej 8,70 euro dla polskich pracowników były prawdziwe, byłoby to w pewnym sensie nielegalne”. Gazeta Business Insider Frontal 21 podała, że ​​pracownicy na budowie czasami pracowali za 8,70 euro za godzinę. Płaca minimalna dla pracowników budowlanych wynosi 12,80 €.

Ponadto Niehaus kontynuował: „Pomyśl o tym: potrzebujemy polskich pracowników do zbioru szparagów”.

Ser od rządu holenderskiego: otwarcie granic przed niemiecką „inwazją”

Imponująca regulacja wydana przez holenderski rząd zakazała nadawania programów bez koronawirusa. Ale politycy otworzyli granice (pomimo liczby lokalnych infekcji przekraczającej 300). Niemieccy goście mogą podróżować do 30 kilometrów w głąb lądu i cieszyć się tam zakupami i bistro, jeśli wynik testu szczepień jest ujemny. – Co robią podczas sympatycznej inwazji.

Wśród nich był reporter Fabian Koster, który radośnie pił, rozmawiając z zaniepokojonym holenderskim burmistrzem. Odkrył: „Masz świeże piwo i mam obawy. Nasze szpitale są nadal pełne”. Niemieccy „Corona Invaders” również wykazują szczątkową wiedzę na temat tego miejsca. Ktoś powiedział: „Lepiej zostać w domu” – i musiał się śmiać z siebie.

READ  Laura Maria Ripa odwraca się od Niemiec – z Liano, ale bez Pietro Lombardiego!

ARD wycina sceny z Janem Josefem Liefersem z filmu Tatort – teraz wchodzi w interakcję z WDR

W niedzielę ARD pokazało nowy odcinek „Tatort” od Monster. Jak zawsze, Jean-Joseph Levers był również zaangażowany jako patolog sądowy, profesor Boerne. Fakt, że ARD pokazała mu „miejsce zbrodni” krótko po skandalu wokół #allesdichtmachen, w który zaangażowany był Jan Joseph Leavers, nie był być może mądrzejszym pomysłem. Na Twitterze nagromadziły się przynajmniej komentarze tych, którzy nie chcą wspierać filmów z Liefers.

Ale ARD pozwolił jej …

Link do artykułu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Doświadczenie, o jakim marzysz w „Cash for Rares”, nie prowadzi do sprzedaży

Published

on

Kolonia – Sprzedawca musiGotówka na rarytasy„Aby zarobić pieniądze na błyszczącej biżuterii w imieniu swojego siostrzeńca. Dochód ma stanowić zastrzyk gotówki dla jego baru z przekąskami. Jednak pomimo jego wymarzonego doświadczenia, transakcja się nie udaje!”

Sprzedawca Remo (po lewej) chce się przyłączyć "Gotówka na rarytasy" Sprzedaje cenną platynową bransoletkę w imieniu swojego siostrzeńca.

Sprzedawca Remo (po lewej) chce w imieniu swojego siostrzeńca sprzedać cenną platynową bransoletkę w „Bares für Rares”. © Zrzut ekranu/ZDF/gotówka za rzadkie

Remo przywiózł ze sobą naprawdę fajną bransoletkę do studia ZDF w Pulheimer Walzwerk pod Kolonią. Jak wyjaśnił w rozmowie z nadawcą Horstem Lichterem (62 l.), jest to pamiątka po babci chłopca.

„To niesamowity widok!”, zachwyca się były szef kuchni telewizji, kiedy po raz pierwszy widzi ten wyjątkowy klejnot. „Zgaś światło i zapal kilka świec, a zapalimy światło”.

Ale co Heidi Reziba Zabel (58 l.) sądzi o nieruchomości, która powinna sfinansować nowo otwarty bar z przekąskami i remont domu? Pierwsze słowa eksperta brzmią obiecująco: „To bransoletka najwyższej próby sztuki jubilerskiej. Jest naprawdę wspaniała!”

Gotówka na rarytasy: zrób zamieszanie "Gotówka na rarytasy": Butelka coli tworzy prawdziwą scenę licytacji
Gotówka na rarytasy
Sensacja Cash for Rares: butelka coli tworzy prawdziwą scenę licytacji

Nie tylko rubiny o szlifie kwadratowym, ale także niezliczone diamenty i diamenty o szlifie przejściowym zaimponowały ekspertom. Rezepa-Zabel datuje produkcję platynowej bransoletki na lata dwudzieste XX wieku i waży ona 26,39 grama.

Cena wywoławcza siostrzeńca Remo jest również bardzo hojna i wynosi 9 000 euro. Ku uciesze sprzedawcy, ekspert zrobił wszystko, co w jego mocy. Uważa też, że 10 000-12 000 euro jest realne!

Jubilerka Susanne Steger (41 l.) jest bardzo zadowolona z klejnotu, ale nie chce wydać na niego więcej niż 8 000 euro.

Jubilerka Susanne Steger (41 l.) jest bardzo zadowolona z klejnotu, ale nie chce wydać na niego więcej niż 8 000 euro. © Zrzut ekranu/ZDF/gotówka za rzadkie

Lichter komentuje tę zdumiewającą sumę żartem. „Będziesz musiał dostać darmowe frytki z ketchupem i majonezem na całe życie” – żąda kochający brodaty mężczyzna od wujka Remo.

Wchodzimy dalej do pokoju agenta: poziom entuzjazmu jest podobny do tego, jaki był kilka minut temu podczas doświadczenia. Zwłaszcza 41-letnia Susan Steiger natychmiast się ożywia, gdy widzi bransoletkę.

„Wygląda obiecująco!” Jubiler wyjaśnia podekscytowany i natychmiast zakłada klejnot na jej nadgarstek. Nie zmienia to oczywiście jej werdyktu: „Mega! Piękne i doskonale utrzymane” – nie przestaje zachwycać 41-latka.

Gotówka na rarytasy: "Gotówka na rarytasy": Nikt nie zna tej nieruchomości, ale dealerzy płacą pięciokrotnie wyższą cenę!
Gotówka na rarytasy
„Gotówka za rzadkie produkty”: nikt nie zna tego przedmiotu, ale dealerzy i tak płacą pięciokrotnie wyższą cenę!

Ale szokiem dla Remo było to, że pomimo fascynacji tym dziełem Steiger nie chciała zapłacić za biżuterię więcej niż 8 000 euro. To z kolei nie wystarczy sprzedawcy. Rozczarowany, macha ręką i pozostawia ofertę bez umowy.

„Cash for Rares” emitowany jest od poniedziałku do piątku od 15:05 w ZDF lub z wyprzedzeniem w ZDF. Biblioteka multimediów.

READ  Zatańczmy: Ekaterina Leonova w Türkiye
Continue Reading

entertainment

Żona Wendlera siedzi w seksownej bieliźnie obok amerykańskiego kulturysty

Published

on

Żona Wendlera siedzi w seksownej bieliźnie obok amerykańskiego kulturysty

Niedawno Laura Mueller swoim ogłoszeniem wywołała plotki. Czy ona występuje w miękkim filmie porno? Jeden szczegół został już wyjaśniony.

Kariera Laury Müller w OnlyFans nabiera tempa. To, co początkowo zaczęło się od prostych zdjęć w bikini, szybko przekształciło się w coraz większą nagość. Zdarzały się też nieprzyzwoite rzeczy: 23-latkę można było zobaczyć w frywolnych pozach – a w czasie ciąży nie wstydziła się pojawiać nago przed kamerą z małą kulką.

Teraz kolejny krok: wideo z dwoma dziwnymi mężczyznami. Laura Müller niedawno ogłosiła to nie tylko na samej seksownej platformie, ale także na swoim koncie na Instagramie. Powiedziała swoim fanom i pokazała pierwsze zdjęcie z kręcenia filmu: „Odważyłam się nakręcić swój pierwszy klip”. Żona Michaela Wendlera leży pomiędzy dwoma półnagimi mężczyznami, ubrana jedynie w seksowną bieliznę.

O czym dokładnie jest „klip”: Nie jest jasne. Wendlerowie nie chcą składać wyjaśnień do 18 kwietnia. Do tego czasu krążą plotki: czy Laura Muller kręci swój pierwszy film porno? A może to tylko promocja jej męża i jego nowej płyty, a może teledysk do jednej z nowych piosenek? Kim są dwaj mężczyźni obok 23-latka?

Jak obecnie RTL ujawnia w badaniach, jeden z mężczyzn jest modelem fitness. Nazywa się: Aleksander Pakocha. Mówi się, że dotychczas nie występował w roli aktora w brudnych filmach. Prowadzi raczej własne konto na Instagramie i używa go głównie do reklamowania swojego programu fitness.

Pacocha pochodzi z Florydy i kształtuje swoje ciało na kształt Schwarzeneggera. Kulturysta i trener, który zajmuje się również coachingiem, regularnie prezentuje wyniki swoich ćwiczeń siłowych blisko 25 000 obserwującym. W niektórych swoich postach w mediach społecznościowych przedstawia się także jako pobożny chrześcijanin i zachęca ludzi do siedzenia i zwracania uwagi cytatami z Biblii.

Continue Reading

entertainment

Zdjęcia z jego pożegnania w Monachium

Published

on

Zdjęcia z jego pożegnania w Monachium
  1. Strona główna
  2. Szeroka ulica wysadzana drzewami

uwagiNaciska

10 kwietnia na pogrzeb Fritza Webera przybyło wielu towarzyszy, aby pożegnać aktora („Derek”, „Na litość boską”).

1/13Aktor Fritz Weber zmarł 25 marca w domu opieki w Górnej Bawarii po długiej chorobie. © Sven Simon/Imago
Msza pogrzebowa Fritza Webera w kościele Herz Gesu w Monachium-Neuthausen.  Monachium, 10 kwietnia 2024 r
2/1310 kwietnia w Monachium-Newhausen w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiona została msza pogrzebowa za zmarłego. © Obraz przyszłości/Imago
Wieńce na nabożeństwie pogrzebowym Fritza Webera w kościele Herz Gesu w Monachium-Newhausen.  Monachium, 10 kwietnia 2024 r
3/13W pomieszczeniach wybranych na uroczystość pogrzebową odnaleziono wiele wieńców z pogrzebu Fritza Webera. © Obraz Przyszłości / IMAGO
Uschi Glass na nabożeństwie pogrzebowym Fritza Webera w kościele Herz Gesu w Monachium-Neuthausen.  Monachium, 10 kwietnia 2024 r
4/13Zaproszeni na nabożeństwo pogrzebowe zostali wpuszczeni do kościoła, pozostałych zawrócono. Wśród najbardziej znaczących gości była koleżanka Webera, aktorka O'Shea Glass, … © Future Image
Andrea Wildner na nabożeństwie pogrzebowym Fritza Webera w kościele Herz Gesø w Monachium-Newhausen.  Monachium, 10 kwietnia 2024 r
5/13… Jego wieloletnia koleżanka z „For Heaven's Sake”, Andrea Wildner, … © Future Image / Imago
Francis Fulton Smith na nabożeństwie pogrzebowym Fritza Webera w kościele Herz Gesu w Monachium-Newhausen.  Monachium, 10 kwietnia 2024 r
6/13… Francis Fulton Smith, … © Future Image/Imago
Sarah Lena Herzsprung, Bernd Herzsprung i Hannah Herzsprung na pogrzebie Fritza Webera
7/13…Rodzina Herzsprungów (Sarah Lena, Bernd, Hannah) … © Future Image/Imago

Sophie Weber z mężem Davidem Meisterem na nabożeństwie pogrzebowym Fritza Webera w kościele Herz Gesu w Monachium-Neushausen
8/13…lub Sophie Weber z mężem Davidem Meisterem. © Obraz przyszłości/Imago
Wieniec od premiera Bawarii Markusa Södera podczas nabożeństwa pogrzebowego Fritza Webera w kościele Herz Gesø
13/9Ostatnie wyrazy szacunku Fritzowi Weberowi złożył także premier Bawarii Markus Söder. © Obraz przyszłości/Imago
Barbara Engel na nabożeństwie pogrzebowym Fritza Webera w kościele Herz Gesu w Monachium-Neuthausen.  Monachium, 10 kwietnia 2024 r
10/13Nie pozwolono jej być na pogrzebie, a mimo to przybyła: Barbara Engel, była żona Bernda Herzsprunga i niegdyś bliska przyjaciółka Fritza Webera. © Obraz przyszłości/Imago
Sophie Weber z mężem Davidem Meisterem w procesji pogrzebowej Fritza Webera przy grobie rodziny Weberów
11/13Po zakończeniu ceremonii pogrzebowej w kościele kondukt pogrzebowy udał się, aby pochować Fritza Webera w rodzinnym grobie. © Obraz przyszłości/Imago
Sophie Weber, Philippa Weber i Susan Kellerman na pogrzebie Fritza Webera w grobie rodzinnym
12/13Weber znalazł tam miejsce swojego wiecznego spoczynku pod czujnym okiem wdowy po nim, Susanne Kellermann (po prawej), wraz ze swoim bratem Elmarem, który zmarł w 2023 r. © Image of the Future / Imago
Barbara Engel przy pochówku Fritza Webera w grobie rodzinnym Weberów na cmentarzu Neuhausen
13/13Barbara Engel również miała okazję pożegnać się na cmentarzu w Neuhausen. © Obraz przyszłości/Imago

Monachium – 25 marca Niemcy straciły jedną ze swoich najsłynniejszych gwiazd telewizji: aktora Fritza Webera, który zmarł w domu opieki w Bawarii w wieku 82 lat. Wcześniej wielokrotnie borykał się z problemami zdrowotnymi. 10 kwietnia obywatel Niemiec został pochowany w swoim rodzinnym mieście – przy tej okazji wielu jego prominentnych towarzyszy pożegnało i złożyło ostatnie wyrazy szacunku zmarłemu. Wykorzystane źródła: imago-images.de

Continue Reading

Trending