Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Huawei prezentuje HarmonyOS w transmisji na żywo od godziny 14.00.


To będzie ekscytujące: czy Huawei zadaje teraz poważny cios Androidowi? O 14:00 zostanie ujawniony HarmonyOS.

O godzinie 14:00 czasu niemieckiego wydarzenie Huawei rozpocznie się 2 czerwca 2021 r., które będzie również transmitowane na żywo w Internecie. Będzie bardzo ekscytująco, bo Huawei chce skorzystać z okazji, by ujawnić swój własny mobilny system operacyjny HarmonyOS, który od teraz będzie używany jako alternatywa dla Androida w jego smartfonach.

Latem 2019 r. chiński producent smartfonów Huawei ogłosił HarmonyOS, zupełnie nowy mobilny system operacyjny, w odpowiedzi na zbliżające się w tym czasie i już nałożone przez USA sankcje, które od tego czasu zabroniły Huawei korzystania ze swoich urządzeń ze zwykłym systemem Android. W tym usługi Google. Ten zakaz Androida zaszkodził sprzedaży smartfonów Huawei, więc Huawei pokłada teraz szczególnie duże nadzieje w całkowicie nowym ekosystemie mobilnym.

Decydujące będzie to, co Huawei wymyślił w tym celu, jakie zostały nawiązane partnerstwa i jak deweloperzy chcą opracować jak najwięcej aplikacji dla HarmonyOS.

Huawei chce też skorzystać z okazji wprowadzenia nowych urządzeń. Zakładamy, że Huawei wprowadzi m.in. nowy smartwatch (taki jak Huawei Watch 3) oraz nowe laptopy. Być może zostanie też zapowiedziany nowy smartfon, który będzie kompatybilny z prezentacją HarmonyOS. Możesz śledzić transmisję na żywo od 14:00 na YouTube

READ  Aktualizacja Vivaldi może blokować okna dialogowe dotyczące plików cookie i banerów