Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Need for Speed: EA wycofuje kilka starszych gier

EA wyciągnęło kilka starszych gier z serii Need for Speed. Posunięcie to jest przygotowaniem do zamknięcia usług online dla dotkniętych adresów, co nastąpi jesienią.

Wpływają na nią Need for Speed ​​​​Carbon, Need for Speed ​​Undercover, Need for Speed, Need for Speed ​​Shift 2: Unleashed oraz Need for Speed ​​The Run, który został wydany w 2011 roku. Od teraz, mogą Kupić wszystkie wymienione gry używane tylko na DVD na PC i konsole. Zakupy nie są już możliwe na platformach dystrybucyjnych, takich jak Steam, Xbox i PlayStation. Sklepy w grze, jeśli takie istnieją, również zostały zamknięte.

31 sierpnia funkcjonalność online w grach, których dotyczy ten problem, zostanie ostatecznie wyłączona. Od września można korzystać tylko z trybów i funkcji dla pojedynczego gracza.

Zmiana ze względu na „przyszłość”

Podjęto decyzję, aby skupić się naZukunft von Need for Speed„Aby móc się skoncentrować” – napisali deweloperzy na Reddicie.Zespoły programistyczne są od lat.Dużo czasu i pasji„Kiedy gry są opracowywane, publikowane i grane, obecna liczba graczy sprawia, że ​​kontynuowanie niezbędnych prac w tle jest nieopłacalne.

To wyjaśnienie dotyczy odniesień do nowszych tytułów, w które nadal można grać online, w tym Need for Speed ​​Most Wanted (2012) Rivals, Need for Speed ​​(2015) (Test) oraz mniejszych części Payback i Heat. Jednak z wyjątkiem pierwszego łączy je jedno: w przeciwieństwie do wycofanych tytułów reprezentują jakościowy upadek marki pod auspicjami Ghost Games. W tym zakresie bezwzględnie konieczne wydaje się skoncentrowanie się na przyszłości. EA już obrało kurs, zlecając profesjonalistom z Criterion Games kontynuowanie serii.

READ  Asus Zenfone 8 i 8 Flip: dwa nowe i szybkie smartfony