Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Hrabstwo Dillingen: Aktualizacja Corona: Wskaźnik infekcji w hrabstwie Dillingen nadal spada

Również spadek w rejonie Dillingen znajduje się we wtorek w trendzie spadkowym. Przegląd wydarzeń i udogodnień.

Wskaźnik infekcji w regionie Dillingen był we wtorek wysoki Instytut Roberta Kocha 54,9. Dzień wcześniej wpadał w krąg 59,0.

Częstość występowania oblicza się w następujący sposób: Częstość występowania infekcji w ciągu ostatnich siedmiu dni dzieli się przez populację (96562), a następnie pomnożono przez 100 000.

Od wtorku 1 czerwca o północy, ze względu na niski wskaźnik infekcji w dystrykcie Dillingen, zacznie obowiązywać łagodzenie. Tutaj znajduje się przegląd: Rozwodnienie dotyczy między innymi gastronomii, klubów sportowych i instytucji kulturalnych.

Podsumowaliśmy tutaj najważniejsze odpowiedzi na często zadawane pytania: Zrelaksowane zasady dotyczące koronawirusa Dillingen – musisz wiedzieć

Jak dotąd w regionie Dillingen nie było innych zgonów z powodu Corony

Liczba osób, które zmarły z powodu wirusa w regionie pozostaje taka sama 111 (Statystyki te nie obejmują tylko dwóch zgonów, które zostały potwierdzone klinicznie i epidemiologicznie).

Od początku epidemii przebywa w dystrykcie Dillingen 3710 Zarejestrowano przypadki koronowe potwierdzone diagnostyką laboratoryjną.

Liczba przypadków mutacji w okręgu Dillingen

Zgłoszone do tej pory przypadki obejmują przypadki mutacji z wariantem wirusa B 1.1.7 z nią. Ale urząd rejonowy Dillinger potwierdził we wtorek, że nie dodano żadnych nowych przypadków. Pozostaje 814 przypadkach.

Również mutacja wirusa południowoafrykańskiego B 1.351 Dotarł do hrabstwa Dillingen: ogólnie rzecz biorąc, boom trwa do dziś 20 Znaleziono ludzi z okolic Dillingen. Niedawno zmarła starsza osoba z tym typem.

Wiadomości Mutacje Nie odnosi się do testów z poprzedniego dnia, ale może pochodzić z sekwencji dni późniejszych.

Jak dotąd w rejonie Dillingen zaszczepiono wiele osób

Okręg Dillingen pozostaje w tyle, jeśli chodzi o szczepieniaUrząd powiatowy: Dillingen Dane dotyczące aktualnego statusu szczepień zostały opublikowane w czwartek 27 maja.

Więc masz sumę 33,129 Ludzie (34,3 procOtrzymali pierwszą szczepionkę w regionie Dillingen. 16,5% (15960 mieszkańców) Są zaszczepieni po raz drugi. W Ośrodku Szczepień w Wirtingen 25424 osób zostało zaszczepionych raz w Centrum Szczepień w Wirtingen, 25424 osób zostało zaszczepionych raz i 15960 osób zostało zaszczepionych całkowicie, aw prywatnej klinice lekarskiej 7705 osób zostało zaszczepionych raz, a 1871 osób zostało zaszczepionych całkowicie. Stan na 30 maja.

READ  Jaka miara osiągnęła sukces?: Jaki jest związek wzrostu zgonów wśród osób starszych z zamykaniem żłobków - wiedza

Plik Uzyskaj dodatkową szczepionkę od firmy Johnson and Johnson W okolicy jest również zapylany. Rozprowadzany jest wśród osób powyżej 60 roku życia. W przeciwieństwie do innych szczepionek, jedna szczepionka jest również wystarczająca. Nominacje są dokonywane przez starostwo powiatowe. Tam do połowy przyszłego tygodnia należy zaszczepić dodatkowe 1600 dawek. W przeciwnym razie, istnieją obecnie w toku drugie szczepionki.

w Bayern 14,1% populacji otrzymuje obecnie pełne szczepienia, w Niemczech 14,3%. (wieczór)

Źródło: Starostwo Powiatowe Dillingen. Kliknij tutaj, aby przejść do oficjalnej strony Urzędu Hrabstwa Dillinger.

Czytać Korona Również w okolicy: