Connect with us

Top News

Hilton by Hilton podpisał kontrakt z dwoma hotelami w Polsce

Published

on

Jeden z nowo wybudowanych Hamptons hoteli Hilton zadebiutuje w Białymstoku jeszcze w tym roku, a drugi ma zostać otwarty w 2023 roku w Tornovo Podcorn.

Dwa nowe obiekty dołączą do istniejących 13 Hamptons by Hilton Properties, które już przyjmują gości w całej Polsce.

Wychowywanie Hampton na europejskim torze Hiltona

Hilton Worldwide podpisał kilka umów licencyjnych w Polsce, w wyniku których powstały dwa hotele: Hampton Hilton Biolistock i Hampton Hilton Torno Botkorn.

Zaprojektowany przez 122-kluczowy Hampton Rokovsky Development w hotelu Hilton Bialistok i zarządzany przez VHM Hotel Management, ma zostać otwarty jeszcze w tym roku. Oferujący 135 pokoi hotel Hilton Tornovo Podcorn’s Hampton jest własnością Gruba Concrete i będzie zarządzany przez City Park Hotel Management – zadebiutował pod koniec 2023 roku.

„Otwarcie tych dwóch hoteli w Polsce pozwoli im sprostać niezaspokojonemu popytowi w dwóch głównych dzielnicach biznesowych, przy jednoczesnym dalszym przyspieszeniu szybkiego rozwoju hotelu Hilton w Polsce, który ma obecnie 23 firmy z branży nieruchomości i 16 kolejnych projektów” – powiedział senior. Patrick Fitzkiban. Wiceprezes ds. Rozwoju w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce w firmie Hilton. „Ta podwójna sygnatura ilustruje naszą ciągłą dynamikę w Europie Środkowej i Wschodniej i pomoże nadrobić zaległości przy wznowieniu podróży”.

Centrum Turystyki i Transportu

Hampton Hilton Białystok wprowadzi podróżnych do największego miasta w północno-wschodniej Polsce, które jest często wykorzystywane jako miejsce odkrywania cudów natury regionu Botlaczia. Bialistak jest własnością wielu firm, a jego położenie geograficzne sprawia, że ​​jest popularnym węzłem komunikacyjnym między Polską a Wschodem.

Nowo wybudowany, sześciopiętrowy hotel będzie miał udogodnienia dla gości, w tym Hampton Hub, centrum fitness i sale konferencyjne oraz parking. Jego lokalizacja sprawi, że goście będą w zasięgu krótkiego spaceru od takich miejsc jak Opera Botlaska i zespół, Uniwersytet w Białymstoku czy Teatr Lalek w Białymstoku.

READ  Versik, zapalony pływak, po prawie 50 kilometrach na helikopterze

„Jako największa grupa deweloperska w regionie białistacko-podlaskim dostrzegliśmy w Białistoku ogromną szansę z zapotrzebowaniem na hotele o międzynarodowej marce” – powiedział Radosva Rokovsky, wiceprezes ds. Rozwoju w firmie Bialistak. „Cieszymy się, że możemy rozpocząć nasz pierwszy projekt hotelowy we współpracy z firmą Hilton, przynosząc ponad 30-letnie doświadczenie w zakresie budownictwa mieszkaniowego w Polsce. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie gości do hotelu jeszcze w tym roku”.

Społeczność biznesowa w środkowo-zachodniej Polsce

Tymczasem Hampton, napisany przez Hilton Torno Botkorn, zaoferuje wygodne miejsce na pobyt w pięknej miejscowości Torno Botkorn w środkowo-zachodniej Polsce. Wioska jest domem dla aktywnej społeczności biznesowej, z firmami, takimi jak Coca-Cola i Little w pobliżu, i graniczy z miastem Bośnas.

W nowym budynku hotelowym, położonym przy 40 Bosnaska 40th Street, znajdzie się szereg udogodnień, w tym marka Hampton Hub, elastyczna przestrzeń konferencyjna i centrum fitness.

„Hilton to nasza pierwsza współpraca z Hampton Hilton w Torno Podcorn” – powiedział Vysla John Brussecki, założyciel i właściciel Gruba Concrete. „Jesteśmy dobrze zaangażowani w działalność hotelarską z czterema istniejącymi hotelami i mamy plany na wiele innych projektów w przyszłości. Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy witać gości w hotelu od końca 2023 roku”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Wypadek na A8 w pobliżu Pforzheim: Wypadek w złym kierunku – 3 zabitych! – Wiadomości krajowe

Published

on

Pforzheim (Badenia-Wirtembergia) – Poważny wypadek na A8 w pobliżu Pforzheim. Powód: jazda pod prąd! Około 3.45 w niedzielę 35-letni mężczyzna wyjechał swoim peugeotem z parkingu Yes Campfellback w kierunku przeciwnym do drogi na autostradzie.

Zderzył się czołowo z kierowcą Renault i przejechał prawie cztery kilometry – w samochodzie jadło czterech młodych mężczyzn, z których dwóch zginęło na miejscu zdarzenia.

Frank Weber z policji w Pforzheim w BILD: „Kierowca Renault (28) i pilot (24) zginęli w ataku z przodu. Kolejni 28-latek i 33-latek siedział z tyłu pojazdu. zostały przewiezione do szpitali.”

Kierowca, który pojechał niewłaściwą drogą, również doznał poważnych obrażeń. Według policji inny kierowca początkowo skarżył się, że kierowca Peugeota jest podejrzany o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Weber: „Służby ratunkowe natychmiast zaczęły szukać samochodu, ale początkowo nie mogły go nigdzie znaleźć.

Według raportów BILD, musiało być kilka telefonów alarmowych, ponieważ przyczyna wypadku została później zauważona przez „niebezpieczny styl jazdy”.


Tylko kupa śmieci: na A8 zgubiony kierowca zderzył się z nadjeżdżającym samochodem, zabijając trzech, a dwóch poważnie raniąc.Zdjęcie: Marcus Rod / INSATS-Report24


Całkowicie uszkodzony samochód kierowcy, który pojechał niewłaściwą drogą

Całkowicie uszkodzony samochód kierowcy, który pojechał niewłaściwą drogąZdjęcie: Marcus Rod / DBA


W tym Renault zginęły dwie osoby

W tym Renault zginęły dwie osobyZdjęcie: Marcus Rod / INSATS-Report24


Dokładny przebieg wypadku jest teraz określony

Dokładny przebieg wypadku jest teraz określonyZdjęcie: 7aktuell.de/Alexander Hald

Autobahn 8 jest obecnie całkowicie zamknięty między Pforzheim-Ost i Pforzheim-Nord. Na służbie są ratownicy i policja.

Świadkowie, którzy mogą udzielić informacji o przebiegu wypadku lub stylu jazdy 35-latka, proszeni są o kontakt z Policją Drogową w Pforzheim pod numerem 07231 125810.

READ  Hubert Schweiz zdobył Otwarte Mistrzostwa Polski
Continue Reading

Top News

Siostry Schmidtstorp wracają do Polski / Sumo srebro i brąz

Published

on

Daniela Schmidtstorp weszła na ring w kategorii wagowej 73 kg, rzucając na ring swoją przeciwniczkę Lenę Andrezek w pierwszej walce, dzięki czemu była w stanie wygrać walkę. Porażkę musiał przyznać Olivii Klegolskiej, która później w drugiej walce zdobyła złoty medal, ale w trzeciej walce potężnym kopnięciem rzucił na parkiet Agatę Sorosuchę. Zachował się srebrny medal w wadze -73 kg.

Kerstin Schmidtstorp i Johanna Schumann weszły na ring, aby zebrać kluczowe punkty rankingowe na Igrzyska Światowe 2022 w kategorii wagowej 80 kg. Johanna Sooman zmierzyła się z Ukrainką Anną Fomitską, tym razem Johanna nie znalazła przeciwko niej żadnej techniki i musiała zaakceptować porażkę. W kolejnej walce zmierzył się z Aleksandrą Grigile z Polski. Niestety Johanna doznała kontuzji kolana i została wykluczona z meczu. W długiej walce o sumo, Kerstin Schmidtstarp była w stanie rzucić na parkiet silną mistrzynię Europy juniorów Irinę Hrebenziu z harai koshi. W starciu z byłą mistrzynią Europy i świata Anną Alexandrovą z Rosji, przegrała i Kerstin Schmidtstarp musiała przejść do rundy pocieszenia, ale brąz wciąż był w zasięgu. Chęć odniesienia sukcesu i chęć konsolidacji ważnych punktów powstałych w ciągu trzech lat sprawiły, że Kerstin wyrosła poza siebie. Wygrała brązowy medal w meczu o brązowy medal z Aleksandrą Krikel z Polski.

„Kogut” w koszyku w ten weekend Jerk Frischmann z Babelsberg walczył do 115 kg. Jak zawsze Draw przywiózł mu Waję Duri z Ukrainy, a ten silny, młody zawodnik był magiczną atrakcją dla Jork na wiele meczów. Walki z nim nasilają się coraz bardziej, ale to nie wystarczy, by wygrać. Ale został wciągnięty do rundy komfortu i był w stanie ukończyć na 7. miejscu.

Wszyscy zawodnicy zmierzyli się z wyzwaniem dywizji otwartej, w której wspólnie walczyły wszystkie kategorie wagowe. Daniela, która waży zaledwie 72 kg, była jednym z najlżejszych i najcięższym zawodnikiem turnieju został wylosowany. To właśnie sprawia, że ​​ta kategoria wagowa jest tak wyjątkowa, szybkość i zwinność Danieli mierzy się z wagą i wzrostem polskiej rywalki Susannah Kristek. To jest to, co publiczność chce zobaczyć i sprawić, by sumo było wyjątkowe i przyjemne. Daniela próbowała unikać przeciwnika i być nękana przez Suparisa (stopy/stopy z płaską dłonią na klatce piersiowej przeciwnika). Dopiero gdy Susanna Cristek ją złapała, Daniela została wyrzucona z ringu. Susannah Kristek jest aktualną bliźniaczą mistrzynią Europy juniorów w 2021 roku!

READ  Versik, zapalony pływak, po prawie 50 kilometrach na helikopterze

Kerstin nie odniosła łatwego zwycięstwa z mistrzynią świata Herveid Ivaną Berezovską. Udało jej się jednak walczyć aż do małego finału w finale Hope, gdzie przegrała po wielkiej bitwie z Ukrainą przeciwko Victorii Sark. 5 miejsce w tak mocnej konkurencji, szaleństwo!

Jர்க்rg Frischmann walczył z ufnością o zwycięstwo nad Węgrem Patrickiem Pusasem, który nie wydawał się być kontuzjowany, a tym samym George wygrał, ponieważ Georgia była w finale przeciwko Kadyksowi. To naprawdę wyrzuciło komentarz z twarzy Jurki Subarisa. J ஜோrg przeszedł do rundy pocieszenia, wciąż mając nadzieję na zwycięstwo nad Cockpipe Miko-Logic of Poland. Niestety kolejny najsilniejszy Gruzin był w kolejnej walce i pozwolił eksplodować naszemu marzeniu o otwartym medalu z mężczyznami. Dobre 7 miejsce z emocjonującymi walkami to dobry wynik.

Na zakończenie imprezy jury nominowało sportowca, który miał odebrać targową nagrodę sportową ufundowaną przez Ambasadora Japonii z Polski! Brandenburg Sumotory Jurk Frishman otrzymał nagrodę, ponieważ traktuje swoich kolegów z drużyny z szacunkiem, niezależnie od tego, czy wygrają, czy przegrają. Ta nagroda jest warta więcej niż jakikolwiek złoty medal, twoje własne rozsądne zachowanie sportowe zostanie zauważone i będziesz postrzegany jako wzór do naśladowania.

Sędziami obok ringu były Elke Novak i Jana Harbart. Delegacji przewodniczyli dyrektor sportowy Wolfgang Jacquesward i trener Sandra Coppen-Jacquesward.

Od 11 rano 9 października Brandenburger będzie miał okazję zobaczyć fragmenty europejskiej elity walki sumo w Trifelderhall w Braisenberg und der Howell’s Wisenveck. Do tej pory zgłosiły się już Francja, Włochy, Rosja, Węgry, Polska, Wielka Brytania i Ukraina.

Continue Reading

Top News

Polska wygrywa ze standardowym pistoletem

Published

on

1. Tomas Partnick (POL), 2. Carls Olson (Szwecja), 3. Olson Stephen (DEN)

Polar Thomas Bartnik wygrał zimą finał Pucharu Europy ze standardową bronią na dystansie 300 metrów. Najlepsze szóste miejsce w Szwajcarii wywalczył Pascal Packman.

Od 24 do 26 września strzelnica Winter O’Hareball będzie mekką najlepszych europejskich snajperów na 300 metrów z ośmiu krajów. Tomas Bartnik wygrał trzyetapowy turniej z 591 punktami, więc Polak wyrównał rekord Europy ustanowiony przez Austriaka Bernharda Pickela. Srebro powędrowało do Danii ze Szwedem Carlem Olsonem (589) i Stephenem Olsonem o brąz (588). .

Najlepszy Szwajcar na szóstym miejscu
Siedmiu szwajcarskich snajperów rywalizowało ze standardowymi działami w piątek rano. Najlepszy był Pascal Packman na szóstym miejscu z 585 punktami. Pogman stracił kilka punktów, zwłaszcza na trybunie, dwie serie po 95 punktów w każdej. Gilles Dufox pozostaje w tyle z 583 pierścieniami. Sylvia Kignard i John Lokpihler zajęli odpowiednio 13. i 14. miejsce. Sandro Grouter, Sasha Tongi i Rafael Prouter zajmują 16, 20 i 21 miejsce.

Jutro, w sobotę, na pokazie zimowym odbędą się zawody z pistoletu 300m 3×40. Finał Pucharu Europy kończy się w niedzielę.

READ  Węgry i Polska ogłaszają nowe sankcje wobec COVID-19 w miarę wzrostu liczby przypadków
Continue Reading

Trending