Connect with us

Tech

Hellblade 2 w teście technologii: Oszałamiająca grafika i realistyczna wydajność [Update: 30 GPUs]

Published

on

Hellblade 2 w teście technologii: Oszałamiająca grafika i realistyczna wydajność [Update: 30 GPUs]

Aktualizacja z 22 maja o 11:00: Zgodnie z obietnicą poświęciliśmy kilka ostatnich godzin na ponowne przetestowanie wszystkich naszych kart graficznych Geforce przy użyciu oficjalnego sterownika Hellblade 2 555.85 WHQL. Tę procedurę przeszło 12 procesorów graficznych Nvidia z lat 2017–2024 i wszystkie skorzystały z aktualizacji sterowników, jak pokazuje test porównawczy przed i po. Teraz patrzysz na pierwsze naprawdę porównywalne testy wydajności GPU z gry Senua’s Saga: Hellblade 2 i PCGH ma nadzieję, że dane z 30 przetestowanych kart graficznych będą dla Ciebie satysfakcjonujące. Jak przebiega dla ciebie mecz?


Aktualizacja z 21 maja, godz. 16:00: W międzyczasie Nvidia wypuściła także oficjalny sterownik „gotowy do gry” dla Hellblade 2, zaledwie kilka godzin po premierze gry. Przeprowadziliśmy już z nim pierwsze rundy testów GeForce GRD 555.85 WHQL Zakończono i jutro rano artykuł zostanie zaktualizowany o nowe wyniki testu Geforce. Wiele z góry: nowy sterownik faktycznie zwiększa wydajność w wymierny sposób; Karta Geforce RTX 4090 może odnotować wzrost wydajności o około 5 procent. (Wciąż) problem niskich częstotliwości taktowania pamięci, opisany w części tego artykułu poświęconej testom porównawczym, został szczęśliwie rozwiązany. Nasza rada dla wszystkich użytkowników Geforce, którzy chcą tego wieczoru jak najlepiej doświadczyć gry Senua’s Saga: Nowy sterownik 555.85 żeby zainstalować.


Wraz z Senua’s Saga: Hellblade 2, prawdziwa uczta dla technofilów ukaże się 21 maja. Firma PCGH uzyskała wcześniejszy dostęp do wersji demonstracyjnej Hellblade 2 i była zdumiona. W naszym teście technologii możesz sprawdzić, które karty graficzne są najlepsze.

Hellblade 2: Technologia

Microsoft od miesięcy wyciska łzy z oczu i oczu graczy zwiastunami i zwiastunami. W prezentowanym materiale zaproponowano nowe odniesienie graficzne. Tak naprawdę Senua’s Saga: Hellblade 2 okazała się bombą graficzną, na jaką liczyliśmy; A produkcja była dość rozczarowująca z różnych powodów. Dzieje się tak nie tylko dzięki wspaniałej grafice zbudowanej na silniku Unreal Engine 5.3.2, ale także dzięki pełnemu działaniu niepokojąco surrealistycznego świata gry i trójwymiarowej ścieżce dźwiękowej. Hellblade 2, podobnie jak jego debiut z 2017 roku, korzysta z niego Dźwięk binauralnyAby poprawić atmosferę – lub mówiąc bardziej trafnie: dostać się do umysłów graczy. Bohaterka nieustannie słyszy głosy, które ją zachęcają, kpią, karcą lub udzielają jej rad, w zależności od sceny. Dźwięki te, podobnie jak wiele innych, podróżują po pomieszczeniu w trzech wymiarach i rozwijają się w pełni tylko dzięki słuchawkom lub słuchawkom. Aby cieszyć się tym nagraniem 360 stopni, nie jest potrzebny żaden specjalny sprzęt, ponieważ podczas nagrywania działa „magia”.

Polecane treści redakcyjne
Tutaj znajdziesz treści zewnętrzne z [PLATTFORM]. Aby chronić Twoje dane osobowe, integracje zewnętrzne zostaną wyświetlone tylko wtedy, gdy potwierdzisz to klikając „Wczytaj całą zawartość zewnętrzną”: