Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Absen prowadzi udane międzynarodowe seminarium internetowe na temat rozwiązań dla wirtualnego studia

01.05.2021 – 00:56

Brak zaworu

Shenzhen, Chiny (OTS / PRNewswire)

Absen poprowadził w czwartek międzynarodowe seminarium internetowe, aby zaprezentować swoje rozwiązania dla swoich wirtualnych studiów. Seminarium internetowe moderował Christian Chimney von Absen Germany, a gośćmi byli Totti Chen, CEO Digital Fun, Wayne Romanowski, odpowiedzialny za produkcję wideo w 4 Wall Entertainment, René Amador, założyciel i dyrektor generalny AR Wall oraz Feifan Lu, produkt specjalista w Absen. Grupa omówiła nową technologię, z której korzysta wielu profesjonalistów zajmujących się audio i wideo do tworzenia bardziej interesujących wizualnie treści.

Wirtualne studio to nic bardziej skomplikowanego niż „diody LED w kamerach”

Pierwsze rozróżnienie nastąpiło, gdy Romanowski określił wirtualne studio jako „LED w kamerach”, opis Chimneya nazywał się „apt”. Virtual Studio jest szanowane za swoją odmienność. Romanowski, doświadczony ekspert branżowy, który pracuje z produktami Absen LED od 2005 roku, wyjaśnił, że technologia nie jest inna, a nieśmiałość użytkowników jest bezpodstawna.

Znajdź odpowiednich specjalistów, aby Wirtualne Studio było opłacalne

Uczestnicy seminarium internetowego przekazali również wskazówki dotyczące pierwszego wdrożenia wirtualnych platform LED. Według Amadora znalezienie profesjonalnego zespołu, firmy integracyjnej lub firmy zajmującej się rozwiązaniami dla wirtualnego studia jest koniecznością: „Potrzebujesz kogoś, kto zna cały proces, nawet jeśli pomagamy tylko zdalnie. Aby wirtualne studia przynosiły zyski”. Profesjonaliści audio i wideo muszą wiedzieć, jak wykorzystać technologię LED w swoich projektach.

Absen: partner w zakresie rozwiązań dla wirtualnego studia

Feifan Lu przedstawił produkty i rozwiązania Absen dla wirtualnych studiów, w tym PL2.5 Pro, AX1.5, MR4.8 i JP4.8. Wszystkie rozwiązania Absen charakteryzują się doskonałą częstotliwością odświeżania i częstotliwością odświeżania, które pomagają zredukować problemy wizualne i spełniają zaawansowane standardy branżowe. Każdy z tych produktów został starannie wybrany przez menedżerów produktu Absen, przekonanych, że wirtualne studio to droga naprzód.

READ  Kreatywność helikoptera marsjańskiego: zdjęcia i filmy z planowanego pierwszego i drugiego lotu

Ogólnie webinarium zakończyło się sukcesem i uzyskało łącznie 848 wyświetleń. To był początek globalnej serii o rozwiązaniach wirtualnego studia Absen. Okrągły stół „LED w kamerach” odbędzie się 19 maja 2021 r. Planowane są dalsze wydarzenia. Absen nie może się doczekać dalszych rozmów z ekspertami ds. Integracji i ekspertami branżowymi na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji o wirtualnych studiach, zapoznaj się z sekcją www.absen.com.

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/1500535/Absen1.jpg

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/1500534/Absen2.jpg

Poinformuj mnie:

Leshan Chu
+ 86-15058080239
[email protected]

Oryginalna treść: Absen LED, przekazana przez aktualności