Connect with us

Tech

Fritzbox 7490: dostępna jest nowa aktualizacja

Published

on

Wczoraj firma AVM udostępniła aktualizację do Fritzbox 7490 FritzOS 7.26. Wraz z tym pojawiły się pewne ulepszenia.

To trwa od czwartku Aktualizacja Dostępne dla Fritzbox 7490. Nowe funkcje obejmują również nadawanie priorytetu komputerowi dostępu do Internetu. Jest to szczególnie przydatne w domowym biurze.

Centrum handlowe Wskazuje również, że funkcje bezpieczeństwa są aktualizowane przy każdej nowej aktualizacji FritzOS. Dlatego zaleca się wykonanie aktualizacji dla wszystkich urządzeń.

Nowe funkcje:

 • Można łatwo aktywować priorytetyzację komputera dla dostępu do Internetu
 • Fritzvon Wyświetla prognozę pogody na ekranie głównym
 • Sekwencja świetlna „budzenie się / zasypianie” dla Fritz Dict 500 Diody Dect są kompatybilne
 • Optymalny klimat wewnętrzny dzięki 440 Wilgotność można lepiej kontrolować
 • Fritz Smart Home Teraz obsługuje również kompatybilne sterowanie roletami
 • Dla wbudowanego faksu FritzBox: Dziennik faksów odebranych i wysłanych
 • Liczne ulepszenia interfejsu użytkownika dotyczące korzystania z książki telefonicznej, przekazywania połączeń i blokowania połączeń

FritzOS 7.26 dla Fritzbox 7490

Jedną z innowacji w FritzOS 7.26 jest poprawa bezpieczeństwa dzieci. Na przykład można teraz łatwo wystawiać bilety na czas użytkowania przez dzieci i całkowicie je resetować. Urządzenia można również łatwiej dostosowywać.

Ponadto jakość dźwięku jest lepsza podczas wykonywania połączeń za granicą. Dotyczy to również telefonii w sieciach komórkowych. Dodatkowo dodano operatora telefonii komórkowej Magenta Mobil dla Austrii.

Więcej informacji na temat aktualizacji dla Fritzbox 7490 i FritzOS 7.26 można znaleźć pod adresem Centrum handlowe.

Aktualizacja wiadomości Fritzbox na digitalfernsehen.de


READ  Jaki jest czas trwania i jak przedłużyć?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Ryzen 7000 i Zen 4: AMD zapraszają na transmisję na żywo 30 sierpnia

Published

on

Zdjęcie: AMD

Plotki naprawdę zaczynają się gotować: AMD teraz publicznie zaprasza Cię do wejścia na żywo 30 sierpnia. Następnie zostaną zaprezentowane nowe procesory Ryzen (Ryzen 7000, Raphael). Będzie też wgląd w nową architekturę Zen 4.

Od tygodni podejrzewano, że 30 sierpnia AMD wprowadzi nową generację procesora Ryzen 7000 o nazwie kodowej Raphael. Zobaczymy, czy inne spekulacyjne terminy testów i rozpoczęcia sprzedaży również będą prawdziwe. W szczególności ostatnia data pozostaje niejasna.

Mapa drogowa dla AMD Ryzen 7000 z Zen 4

Na „Transmisja na żywo AMD odbyła się na „Zen 4” i procesorach Ryzen nowej generacji„Dr Lisa Sue (CEO), Mark Papermaster (Chief Technology Officer i Executive Vice President) oraz inni eksperci w AMDWgląd w najnowszą architekturę „Zen 4”Według komunikatu prasowego wysłanego dziś po południu.

Jednak w tym kraju zainteresowani muszą zostać do późna, bo „Live Premiere” odbędzie się 30 sierpnia 2022 r. o godzinie 1 w nocy z poniedziałku na wtorek. Na Kanał AMD na YouTube Możesz śledzić transmisję na żywo. Potem będzie też nagranie AMD.com/Ryzen Złożony.

READ  Jaki jest czas trwania i jak przedłużyć?
Continue Reading

Tech

Action-Adventure ukaże się 24 sierpnia na PC i konsolach

Published

on


24 sierpnia ukaże się „Islands of Adventure” autorstwa niezależnego twórcy gier Kyle’a Thompsona. Za wydanie odpowiada firma Armor Games Studios. Gra to piękna metroidvania, w której musisz pomóc dzielnej myszy Iko w ponownym złożeniu zepsutego świata.

Lot balonem

Świat został rozdarty na strzępy i składa się wyłącznie z pływających wysp. To rozpaczliwie wymaga prostowania! Kontrolujesz mysz Iko, która leci z wyspy na wyspę w swoim zepsutym i zniszczonym balonie, ożywiając magnetyczne rdzenie wyspy.

Jak powinno być, wielu wrogów sprzeciwia się temu projektowi. Jednocześnie możesz spodziewać się wielu zabawnych postaci.

Niskie wymagania systemowe

Wymagania sprzętowe są raczej niskie. Zalecane Core i3 i GeForce GT640 z 8 GB pamięci RAM. Minimalne wymagania są prostsze. Ta gra będzie działać na prawie każdym komputerze.

wniosek

Jeśli szukasz zmiany i chcesz wesprzeć niezależnego twórcę gier, zdobądź Islets. Gra ukaże się 24 sierpnia 2022 roku na PC Przełącznik Nintendopojawią się Xbox One i Xbox Series S/X.

150 miejsc pracy

0 komentarzy

READ  Samsung przygotowuje się do uruchomienia Androida 12: te funkcje czekają na Ciebie
Continue Reading

Tech

Dekoracja podstrunnicy Pikmin dostępna przez ograniczony czas na łyżwach • Nintendo Connect

Published

on

Wydany 13 sierpnia 2022 r. Nowa dekoracja podstrunnicy Pikmin w Bikmin Bloom! Wykonując cotygodniowe wyzwania od 15 sierpnia do 28 sierpnia 2022 r., możesz tymczasowo zdobyć złote nasiona, które wyrosną na pikmin, aby ozdobić twoją podstrunnicę! Nawet jeśli wygrasz tylko jedną gwiazdkę, otrzymasz złote ziarno. (Ale jeśli zatrzymasz się w połowie, nie dostaniesz jednego.) W sumie są cztery typy: czerwony, żółty, fioletowy i skrzydlaty Pikmin.

Złote Pąki mogą dojrzewać w zaledwie 100 krokach i stać się Pikminem, który ozdobi Twoją podstrunnicę!

Bikmin Bloom

Bikmin Bloom
Bikmin Bloom

Możesz również znaleźć duże pąki z symbolami okazji, zwłaszcza jeśli wybierzesz się na spacer w okresie imprezy. Te pąki stają się również ozdobą podstrunnicy Pikmina.

Fingerboard to popularna gra podobna do mini deskorolki, którą bardzo lubiłem, gdy byłem mały. Możesz „jeździć” dwoma palcami, a nawet robić z nim „fajne sztuczki”! Skoków, zakrętów i innych rzeczy można się nauczyć, ale oczywiście nie jest to bliskie doświadczania prawdziwej deskorolki. Ozdobne podstrunnice Pikmin są dostępne w różnych nadrukach i wzorach.

 • Możesz zdobyć złote ziarno i duże ziarno z żetonem wydarzenia specjalnego w tym samym czasie.
 • Nie możesz znaleźć drugiego dużego ziarna z żetonem wydarzenia specjalnego, jeśli już go posiadasz. Ale kiedy pozwolisz mu się gotować i wybierzesz Pikmina, możesz znaleźć innego.
 • Pikmin do dekoracji na podstrunnicy można rozłożyć tylko ze złotych pąków i dużych pąków, które symbolizują wyjątkowe wydarzenie. Nie możesz im przeciwdziałać, zwiększając poziom przyjaźni za pomocą czerwonego, żółtego, fioletowego lub skrzydlatego Pikmina.
 • Duże pąki oznaczone specjalnym symbolem wydarzenia wyrosną w Pikmin na podstrunnicę nawet po zakończeniu wydarzenia.
READ  Fitbit Premium: Wprowadzono nową funkcję „Tryb uśpienia”.
Continue Reading

Trending