Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Zamiast 7,99 € za darmo: ta praktyczna aplikacja jest obecnie oferowana

Najlepsze aplikacje na Androida, iPhone’a i iPada

Możesz pobrać aplikację „Unit Converter (Pega Pro) – Premium”, która kosztuje 7,99 € przez krótki czas za darmo w sklepie Google Play. Wyjaśnimy, czy pobranie bezpłatnej aplikacji jest pomocne.

Obecnie możesz bezpłatnie pobrać aplikację „Unit Converter Premium” ze Sklepu Play. Oszczędzasz 7,99 €. (Źródło: AntonioGuillemF /Depositphotos.com)

  • Konwerter jednostek (Pega Pro) – Premium jest dostępny przez krótki czas bezpłatnie w Sklepie Play. W przeciwnym razie aplikacja konwertera kosztuje 7,99 €.
  • Oprogramowanie Android umożliwia obliczanie kursów wymiany, jednostek i nie tylko.
  • Aplikacja zapewnia również przydatne narzędzia, takie jak poziomica, kątomierz i inne.

W sklepie Google Play jest o wiele więcej Płatne aplikacje i gry mobilne są tymczasowo bezpłatne. Programiści używają kampanii, aby pozyskać nowych użytkowników i podnieść plany pobierania za pomocą swoich aplikacji. Z drugiej strony możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy.

w Aplikacje Google Bezpłatnie zamiast 7,99 €

Aplikacja „Unit Converter (Pega Pro) – Premium” na Androida jest obecnie dostępna bezpłatnie. Narzędzie do konwersji zwykle kosztuje 7,99 €. Za pomocą programu możesz przeliczać jednostki, waluty i wiele więcej. W sumie program oferuje ponad 44 obszary tematyczne i 160 walut, które można przeliczać po aktualnych kursach wymiany.

Ponadto programiści zbudowali wiele dodatkowych funkcji, na przykład poziomicę, kompas czy kątomierz. Za pomocą przelicznika jednostek można również obliczać napiwki, rabaty, świadczenia złożone i nie tylko.

Dlatego warto pobrać

Aplikacja została już pobrana ze Sklepu Play ponad 100 000 razy i obecnie ma średnią ocenę 4,6 na 5 gwiazdek. Według niektórych recenzji aplikacja ma tu i ówdzie drobne wady, ale z drugiej strony błyszczy szeroką funkcjonalnością.

Pobieranie aplikacji jest przydatne nie tylko podczas wakacji i przeliczania lokalnych walut. Możesz również liczyć napiwki w restauracjach, kącikach do następnego projektu rzemieślniczego lub wiele więcej dzięki oprogramowaniu w mgnieniu oka.

Konwerter jednostek (Pega Pro) - Premium

Galeria zdjęć

Aplikacje na Androida są obecnie dostępne bezpłatnie

Aplikacje na Androida są obecnie dostępne bezpłatnie

Aplikacja obsługuje telefony z systemem Android z zainstalowanym co najmniej systemem Android 4.0. Obsługiwane są więc nawet starsze urządzenia. Nie wiadomo, jak długo bezpłatna oferta promocyjna będzie obowiązywać w Sklepie Play. Więc jeśli jesteś zainteresowany, powinieneś to szybko.

Jeśli zabezpieczysz aplikację teraz bezpłatnie, zawsze możesz ją pobrać bezpłatnie, nawet jeśli zostanie ponownie zaoferowana do zakupu za opłatą.

” Rada: Najlepsi dostawcy VPN zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo i ochronę danych

READ  Kup wyjątkową Narita Boy: Techno Edition i pomóż ocalić świat arcade