Connect with us

entertainment

„Forsthaus Rampensau”: w produkcji występują dwie gwiazdy śmieci | rozrywka

Published

on

„Forsthaus Rampensau”: w produkcji występują dwie gwiazdy śmieci |  rozrywka

żółta kartka w Leśny Rampensau„!

Trzecia część zamieszek była trudna. Dwie gwiazdy śmieci starły się tak gwałtownie, że producenci musieli interweniować.

Jako nowo przybyła para, blondynka Jenna-Lisa Lohvink (37 lat) i jej była koleżanka z GNTM Elsa Latif (18 lat) robią furorę. Gdy tylko oboje się wprowadzili, wydarzył się wypadek. Szczególnie Elsa jest obraźliwa ze względu na swoją porywczą naturę. Sam Dylan (32 l.) i Matthias Mangiapane (40 l.) plotkują za plecami Austriaka: „Ona jest niegrzeczna!”, wzajemna nienawiść.

DYNAMICZNY DUO: Sławna blondynka Jenna-Lisa Lohvink (z prawej) i była koleżanka z obsady GNTM, Elsa Latif, wstrząsają sytuacją

Zdjęcie: Gwen

Elsa też nie zostawia Sama w dobrym miejscu. Podczas głosowania w sprawie wyjścia z UE dochodzi do skandalu. Ona odpowiada: „Nie mam nic przeciwko tobie, Sam, ale czuję, że masz na mnie złe oko”. Osoba, do której się zwracamy, nie jest zaskoczona kontratakiem. „Mam słaby wzrok. Tak, wiem o tym”. I wtedy naprawdę się zaczyna.

Elsa nie chce, żeby ktokolwiek przerwał jej rozmowę, więc szepcze w jego stronę: „Teraz mówię!” Mówi jej: „Mów dalej!” Powtarza się to tam i z powrotem przez kilka minut. Pozostali kandydaci nie mogą uwierzyć w nagłą wymianę ciosów. Wreszcie Sam i jego partnerka z zespołu, wpływowa Nadine (51 l.), zostali nominowani przez Elsę i Ginę Lisę. Ale problem jeszcze się nie skończył.

Widziałem wszystko oprócz różu w odcinku 3: Sam Dylan (P)

Widziałem wszystko oprócz różu w odcinku 3: Sam Dylan (P)

Zdjęcie: Gwen

Elsa i Sam obrażają się tak gwałtownie, że ataki słowne należy całkowicie ignorować. „Leżał w dolnej szufladzie i był naprawdę antyspołeczny” – powiedziała później wpływowa osoba fitness Hannah Annika. W głosowaniu za wyjściem najwięcej głosów otrzymały Natasha (33) i Beverley (30).

READ  ▷ "tttt - tytuł teen Temperamente" (rbb) / niedziela, 21 listopada 2021 o 23:05

Produkcja następnie przekazuje wiadomość, ponieważ zamieszki mają konsekwencje. Ogłoszenie: „w” Leśny Rampensau„Nie ma miejsca na zachowania dyskryminacyjne i nie będą one tolerowane w żadnych okolicznościach”.

Elsa i Sam muszą porozmawiać o tym dziwaku przed kamerą i przeprosić. Inaczej wydalenie!

Czy Sam Dylan i Elsa Latif ponownie zostaną przyjaciółmi w tym życiu?  Wątpliwy

Czy Sam Dylan i Elsa Latif ponownie zostaną przyjaciółmi w tym życiu? Wątpliwy

Zdjęcie: Gwen

Środek działa. Oboje okazują skruchę i przypieczętowują pojednanie uściskiem. Niestety zapowiedź nadchodzącego odcinka pokazuje, że spokój nie potrwa długo.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Film: Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

Published

on

Film: Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

film

Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

niedziela, 27 kwietnia 2014 | 17:13

Dzikie pościgi, eksplozje helikopterów w powietrzu, autobus przewracający się przez barierę mostu prowadzącego na Wisłę. Pomiędzy nimi znajduje się mieszanka języka angielskiego i polskiego, zdjęcia śledzące i narzędzie do wyszukiwania podpisów.

W Warszawie można poczuć dotyk Bollywoodu: indyjski producent i reżyser Sajid Nadiadwala kręci w stolicy Polski film akcji „Kick”. Na zdjęcia do Polski przyjechał gwiazdor kina akcji Salman Khan, „Stallone Bollywood”. Inni członkowie obsady to Randeep Hooda i Jacqueline Fernandez, była Miss Sri Lanki.

To nie pierwszy raz, kiedy indyjski przemysł filmowy szuka tematów w Polsce. Reżyserzy z Bollywood kręcili już kilka zdjęć w Krakowie na południu Polski, gdzie wkrótce ma się rozpocząć kolejna duża produkcja. Początkowo góry i doliny Tatr Wysokich musiały służyć jako miejsce ekranowego romansu, ponieważ sytuacja w zakresie bezpieczeństwa w Kaszmirze była zbyt niestabilna, aby można ją było sfilmować.

Od tego czasu reżyserzy coraz bardziej pokochali egzotykę średniowiecznego rynku, wąskie brukowane uliczki i renesansowe szczyty wspaniałych pałaców arystokratycznych. Jednak do filmu „Kick” potrzebna była nowoczesna sceneria miejska z wieżowcami i większym zgiełkiem niż senny Kraków. To była szansa dla Warszawy.

Bollywood nad Wisłą zachwyca nie tylko miłośników kina. Polska branża turystyczna zabiega o względy filmowców z subkontynentu indyjskiego, obstawiając, że indyjscy turyści wybiorą Polskę, gdy Warszawa lub Kraków „zwrócą się” na dużym ekranie i wzbudzą zainteresowanie widzów.

Pod hasłem „Przyjdź i znajdź swoją historię” menadżerka kampanii Emilia Kubik z polskiej organizacji turystycznej POT promuje Polskę jako miejsce kręcenia filmów dla indyjskiego przemysłu filmowego. Pokazuje krajobrazy i historyczne miasta, a także sugeruje potencjał oszczędności – na przykład koszty produkcji i hoteli w Warszawie są znacznie niższe niż ceny w Londynie czy Dublinie, które Nadiadwala również uważała za miejsca kręcenia filmów.

reklama

Aby ułatwić Polsce podejmowanie decyzji w przyszłości, POT i Komisja Filmu Polskiego stworzyły aplikację zawierającą informacje o potencjalnych lokalizacjach filmowych i kontaktach dla polskich partnerów do współpracy, która jest skierowana w szczególności do studiów filmowych i „skautów lokalizacji”.

Monica Kapil Mohta, ambasador Indii w Polsce, uważa, że ​​tradycja Polskiej Szkoły Filmowej w Łodzi, której absolwentami jest m.in. Roman Polański, jest nie mniej ważna we współpracy z indyjskim przemysłem filmowym. Dobrze wyszkolonych specjalistów nie brakuje. „Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości filmów produkowanych w Polsce” – podkreśla. Chwali także warszawiaków, którzy wielokrotnie muszą wybierać alternatywne trasy, gdy drogi lub mosty są zamknięte, aby obejrzeć sceny akcji: „Mimo wszystkich eksplozji wokół nich, są bardzo mili i przyjacielscy”.

Niektórzy nawet bardzo przyzwyczajają się do syren, migających świateł i głośnych huków. „Któregoś dnia widziałem trzy wozy strażackie pędzące ulicą Marszałkowską i już szukałem kamer i aktorów” – mówi szef POT Rafał Szmetky. „Ale nic nie zostało sfilmowane. W hotelu wybuchł pożar”.

READ  Pokimane kończy „erę”: koniec rekordowego Twitcha streamera
Continue Reading

entertainment

Goku i Klass pokazują antylopę przy wodopoju, doprowadzając fanów do szaleństwa

Published

on

Goku i Klass pokazują antylopę przy wodopoju, doprowadzając fanów do szaleństwa
  1. tz
  2. telewizja

Naciska

Goku i Klass kontrolowali ProSiebena przez 24 godziny. Gdy zaczyna się nowy program, oboje mogą nadawać, co chcą – i natychmiast zaczyna się chaos.

Monachium – Znani anarchistyczni aktorzy Joko Winterscheidt (45 l.) i Klaas Heufer-Umlauf (40 l.) po raz kolejny pokazali, że potrafią wywrócić telewizję do góry nogami, i to tym razem nawet dosłownie. Po zwycięstwie w „Joko & Klaas vs. ProSieben” byli w stanie kontrolować swój kanał przez pełne 24 godziny.

Goku i Klass przedstawiają: Antylopa odpoczywa

Joko i Klass pokazali już w przeszłości, że lubią wykorzystywać czas antenowy, który zdobyli w ProSieben, do bardzo różnych celów – czasem przydatnych, czasem mniej przydatnych. Niektóre z jej poprzednich artykułów poruszających ważne kwestie społeczne zostały nagrodzone. Jednak dzisiejsi widzowie mogą mieć mniejsze szanse na takie wyróżnienia.

Jak dotąd, jedną z najważniejszych atrakcji tego dnia było zdjęcie na żywo studni bez podpisu w Namibii. Można było zobaczyć wiele oryksów odpoczywających i bawiących się nad chłodną wodą. Nie do wiary – zamiast reportaży telewizyjnych i oper mydlanych pojawiły się obrazy niedzielnych krajobrazów. Niektórzy fani opisali ProSieben na Instagramie jako „zwalniający”.

Fani oszaleli: Goku i Klass świętowali w Internecie

Ale w ProSieben można było zobaczyć nie tylko dziką przyrodę: kilka odcinków „Don't Stop Laughing” i nostalgiczne perełki talk show zabrało widzów w podróż w przeszłość. Obydwaj prezenterzy telewizyjni porwali także telewizję śniadaniową siostrzanego kanału Sat.1.

Goku i Klass, antylopa
Goku i Klass kontrolowali ProSiebena przez 24 godziny. Gdy nowa stacja staje na czele, oboje mogą nadawać, co im się podoba – i natychmiast zaczyna się chaos. © Photo Alliance / Niemiecka Agencja Prasowa / ProSieben | Sina Goertz; Zrzut ekranu ProSiebena

Internet oszalał – w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Fani w mediach społecznościowych świętują niezwykły dzień Antelope Sunday. Pomiędzy tweetami typu „Czy antylopa przygotowała coś jeszcze lub chociaż ćwiczyła choreografię? „Trochę boję się iść do toalety, a potem coś przegapię”. do „Wyobrażam sobie, że od czasu do czasu pójdę do toalety, żeby odpocząć psychicznie!”, entuzjazm był ogromny. Klaas Heofer-Umlauf ostrzegła niedawno przed niskim budżetem jej 24-godzinnego programu. Wykorzystane źródła: Prosippin, X

READ  ▷ "tttt - tytuł teen Temperamente" (rbb) / niedziela, 21 listopada 2021 o 23:05
Continue Reading

entertainment

Zatańczmy: trudny czas Renaty Lucien

Published

on

Zatańczmy: trudny czas Renaty Lucien
Continue Reading

Trending