Connect with us

entertainment

Dziecko numer trzy jest tutaj!

Published

on

Dziecko numer trzy jest tutaj!

Zostałam mamą po raz trzeci

Dziewczynka jest tutaj! Isabelle Edwardson, zawodniczka „Zatańczmy” w filmie „Szczęście mamy”.

Zostać mamą po raz trzeci: „Zatańczmy” pro Isabelle Edvardsson.

Stefana Gregoriusa

„To jest czysta miłość!”

Rodzina „Let's Dance” znów się trochę powiększyła. Profesjonalna tancerka Isabelle Edvardsson ogłasza teraz dobrą wiadomość na Instagramie: po raz trzeci została mamą. 41-latka oficjalnie oznajmia szczęście swojego dziecka słodkim zdjęciem.

Profesjonalista „Let's Dance” jest pełen miłości

jak słodko!  Isabelle Edwardson pokazuje nam zdjęcia z sesji zdjęciowej swojego dzieckajak słodko!  Isabelle Edwardson pokazuje nam zdjęcia z sesji zdjęciowej swojego dziecka

jak słodko! Isabelle Edvardsson pokazuje nam zdjęcia z sesji zdjęciowej swojego dziecka (prawa autorskie: Regina Pym)

RTL; Izabela Edwardson

Obecnie w domu jest pięcioro Isabelle Edvardsson i jej męża Markusa. 41-latek powiedział RTL: „Marcus i ja nie możemy uwierzyć w nasze szczęście! Poród przebiegł pomyślnie i choć było to już nasze trzecie dziecko, nadal był ogromny! Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mogliśmy przeżyć to wszystko jeszcze raz i cieszyć się każdym szczegółem – tym razem jeszcze bardziej. Teraz mamy trójkę dzieci, wspaniale! Członkowie ekipy „Let's Dance” przesłali nam ciepłe pozdrowienia i są bardzo szczęśliwi! Zobaczmy, czy nasz trzeci cud też uwielbia tańczyć?

W listopadzie 2023 roku szwedzka tancerka oficjalnie ogłosiła, że ​​jest ponownie w ciąży. Teraz jest to trzecie dziecko na świecie – a mama Isabelle nie mogłaby być szczęśliwsza. „Urodziłaś się kilka dni temu i bardzo nas uszczęśliwiasz! Masz dwóch starszych braci, którzy są bardzo dumni i uwielbiają się z tobą przytulać przez cały dzień” – profesjonalna tancerka napisała o słodkim zdjęciu na swoim kanale na Instagramie, gdzie widać rączki małego dziecka.

„Poród przebiegł pomyślnie i teraz razem odpoczywamy”.

Isabelle nie zdradza, czy cudem jest dziewczynka, czy chłopiec. Ale to, co się nie wydarzy, wciąż może się wydarzyć – w końcu matka trójki dzieci chce wkrótce przekazać swoim fanom więcej informacji. „Bardzo Cię kochamy! Poród przebiegł pomyślnie i teraz razem odpoczywamy.”41-latka nadal pisze na Instagramie.

reklama:

Rekomendacje naszych partnerów

Powiększa się rodzina profesjonalnych tancerzy „Let's Dance”.

Isabelle Edwardsson i Marcus WeissIsabelle Edwardsson i Marcus Weiss

Isabelle Edvardsson i jej mąż Markus Weiss mają trójkę dzieci

Andreas Rentz, Getty Images z 2016 r

WIDEO: Isabelle i Benjamin tańczą bez muzyki w świątecznym programie specjalnym „Let's Dance”.

Isabelle Edvardsson i Benjamin Biocco występują bez muzyki, coś, co nigdy wcześniej się nie zdarzyło!Isabelle Edvardsson i Benjamin Biocco występują bez muzyki, coś, co nigdy wcześniej się nie zdarzyło!

02:18 minut

To nigdy wcześniej się nie wydarzyło!

Isabelle Edvardsson i Benjamin Biocco występują bez muzyki

Baby boom w „Let's Dance”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Sprzedaż praw do muzyki: Bruce Springsteen jest teraz miliarderem

Published

on

Sprzedaż praw do muzyki: Bruce Springsteen jest teraz miliarderem

Prawa do muzyki sprzedane
Bruce Springsteen jest teraz miliarderem

Posłuchaj materiału

Ta wersja audio została stworzona sztucznie. Więcej informacji | Wyślij swoją opinię

Bruce Springsteen od kilkudziesięciu lat koncertuje po świecie i regularnie wydaje hitowe albumy. Dwa lata temu 74-latek sprzedał swój katalog muzyczny firmie Sony. Ta akcja stawia „prezydenta” w szeregach amerykańskich miliarderów.

Mając 74 lata, nadal koncertuje i daje trzygodzinne koncerty. Bruce Springsteen to koń pociągowy. W ciągu około sześćdziesięciu lat słynny muzyk „Born in the USA” zgromadził znaczną fortunę: amerykański magazyn biznesowy „Forbes” szacuje ją obecnie na 1,1 miliarda dolarów.

Dopiero w 2021 roku piosenkarz sprzedał swój katalog muzyczny firmie Sony Music i za samo dzieło swojego życia zgarnął 500 milionów dolarów. Przedstawiciele mediów Springsteena nie potwierdzili szacunków Forbesa (stan na 19 lipca).

W 2023 roku podczas światowej trasy koncertowej Springsteena sprzedano ponad 1,6 miliona biletów na koncerty i wygenerowano 380 milionów dolarów przychodów. W ciągu swojej kariery ojciec trójki dzieci zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów muzycznych dzięki 21 albumom studyjnym, siedmiu albumom na żywo i pięciu EP-kom, a także sprzedał ponad 140 milionów albumów na całym świecie. Jego wspomnienia „Born to Run” zdominowały listy bestsellerów New York Timesa. Po wyprzedanych 236 występach na Broadwayu, 20 nagrodach Grammy, nagrodzie Akademii, dwóch Złotych Globach i specjalnej nagrodzie Tony, zdobył miejsce zarówno w Rock and Roll Hall of Fame, jak i Songwriters Hall of Fame.

Jeszcze w maju Bruce Springsteen ujawnił swoim fanom za pośrednictwem Instagrama, że ​​musi ponownie skrócić trasę koncertową, ponieważ po konsultacji z zespołem lekarzy zalecono mu „nie występować przez następne 10 dni”. Kilka miesięcy temu, we wrześniu ubiegłego roku, „The Leader” po wyzdrowieniu z wrzodu żołądka przełożył wszystkie pozostałe koncerty z 2023 na 2024 rok. Springsteen & E Street Band koncertują obecnie w Norwegii i Anglii. Kolejne koncerty zaplanowano do połowy 2025 roku.

READ  Hertha Berlin w sezonie 2021/22: tak pojechał pierwszy Felix Magath z Felixem Magathem - Liveblog - Sport
Continue Reading

entertainment

Prezenter ARD Alexandre Pomis chce odwołać program – ogromny błąd

Published

on

Prezenter ARD Alexandre Pomis chce odwołać program – ogromny błąd

Alexandre Pomis umiarkowanie „zapytany-goniony”.Zdjęcie: ARD/Arne Volstedt

sławni ludzie

Jennifer Ulrich

W dni powszednie o 18:00 na ARD napisano: „Rozpoczyna się polowanie”. W pokazie konkursowym „Gefragt – Gejagt” Alexander Pomis wita czterech uczestników, którzy stają naprzeciw myśliwego. Przełożony często przyjmuje ofensywną postawę i atakuje ekspertów testowych.

Ale w numerze z 18 lipca jeden z kandydatów również został pobity: Patrick Donath podał błędną odpowiedź, co rozgniewało Alexandre’a Boumesa. Ale nie tylko on popełnił błąd.

Zapytany – ścigany: Alexandre Boumes musi się wycofać

Alexander Pomis urodził się w Kilonii i do dziś pozostaje blisko związany z miastem. Jako fan piłki nożnej nie muszę dodawać, że Holstein powinien pogratulować Kilonii. Pod koniec ubiegłego sezonu klub świętował awans do niemieckiej I ligi.

Watson jest teraz na WhatsApp

Teraz na Whatsapp i Instagramie: zaktualizuj swojego Watsona! Zaopiekujemy się Tobą Tutaj na WhatsAppie Z dzisiejszymi atrakcjami Watsona. Tylko raz dziennie – bez spamu, bez bla, tylko siedem linków. obietnica! Czy wolisz być na bieżąco na Instagramie? Tutaj Znajdziesz nasz kanał streamingowy.

18 lipca w „Gefragt – Gejagt” drużyna zawodników zmierzyła się z myśliwą Annegret Schinkel. Ekspert ds. testów i kandydat Patrick Donath podczas pojedynku musiał zmierzyć się między innymi z następującym pytaniem: „Który klub z II Bundesligi został mistrzem jesieni w sezonie 2023/2024?”

  • Klub św. Pawła
  • Fortuna Dusseldorf
  • Holsztyńska Kilonia

Nic dziwnego, że przełożonemu spodobało się to pytanie. Jak wynika z jego własnych wypowiedzi, musiał się też szczególnie postarać, aby przeczytać go beznamiętnie, aby mimowolnie nie zdradzić wskazówki do prawidłowej odpowiedzi.

Alexandre Boumis grozi odwołaniem programu w ARD

Wkrótce jednak Alexandre Boumis przeżył rozczarowanie, ponieważ Patrick Donath zdecydował się dołączyć do FC St. Pauli. Reakcja moderatora na to jest jasna: „byliśmy przyjaciółmi.” Kandydat przeprasza, mówiąc, że sympatyzuje z Schalke.

READ  „The Next 365 Days”: Netflix potwierdza datę rozpoczęcia – znacznie wcześniej niż oczekiwano

Sprawa gospodarza stała się jeszcze bardziej gorzka, gdy stało się jasne, że Annegret Schenkel również nie zna prawidłowej odpowiedzi. Podpisała także kontrakt z opcją St. Pauli.

W tym momencie Alexandre Pomis miał już dość. „Myślę o kontynuowaniu gry” – wyjaśnił ze złością. Kiedy Annegret Schinkel przypomniała mu o jego kontrakcie z ARD, powiedział Patrickowi Donathowi: „Dam ci kolejną szansę”. Później wyjaśnił, że znów się uspokoił i nie chowa urazy.

Continue Reading

entertainment

Jak Adele przebywa podczas wizyty w Monachium – długa lista luksusowych dodatków

Published

on

Jak Adele przebywa podczas wizyty w Monachium – długa lista luksusowych dodatków
  1. tz
  2. Monachium
  3. miasto

Naciska

Adele będzie przebywać w luksusowym hotelu w Monachium w sierpniu 2024 roku. Na 36-latkę na piątym piętrze czekają dodatkowe atrakcje.

Monachium – Adele oznacza same superlatywy. Jak informowaliśmy, brytyjska gwiazda międzynarodowa, która w sierpniu przyjedzie do Isar na dziesięć koncertów (od 2 do 31 sierpnia), obecnie posiada własny stadion na terenach targowych w Reims na 80 000 miejsc. Ceny biletów, które w szczycie przekraczają 400 euro, wnoszą do kasy piosenkarza pokaźną sumę. Piosenkarka musi zapłacić rachunek za hotel z drobnej gotówki. Koszt noclegu w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w mieście to 30 tysięcy euro. Adele pozwala sobie na rozrywanie!

Jak podaje gazeta Bild, artysta wybrał hotel Rosewood na Starym Mieście. Królowa Popu („Skyfall”, „Hello”) podczas swojego pobytu w Monachium podobno przebywa w hotelowym apartamencie XXXL. Szlachetny hostel został otwarty dopiero w październiku 2023 roku przy Kardinal-Faulhaber-Straße i został sklasyfikowany przez klienta Bayerische Hausbau jako „Five Star Ultra Luxury”.

Adele podczas wizyty w Monachium zatrzymuje się w luksusowym hotelu: obsługa lokaja i marmurowe łazienki

Dawna siedziba Bayerische Staatsbank i przyległy Palais Neuhaus-Preysing zostały przekształcone w Rosewood. Pałac pozostał – w domu z neobarokową fasadą króluje przepych: na 20 tysiącach metrów kwadratowych znajdują się łącznie 73 pokoje, 59 luksusowych apartamentów, obsługa lokaja, otwarte kominki, duże szafy i marmurowe łazienki.

Adele wkrótce weźmie prysznic w jednym. Podczas pobytu w Monachium Goldkihlschen zatrzymuje się w „Domu króla Maksymiliana I” na piątym piętrze hotelu – nieruchomości o powierzchni 452 metrów kwadratowych, w której znajdują się cztery sypialnie, sześć łazienek, w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia dla maksymalnie dwanaście osób i kominek. Sala telewizyjna, dwa tarasy i kamerdyner. Cena za noc w sierpniu: 30 000 euro – bez śniadania. Kosztuje to dodatkowe 50 euro za osobę.

Adele spędza sierpień w Monachium – z wieloma udogodnieniami

Po pełnych potu godzinach na scenie piosenkarka może zrelaksować się na tarasie w patio lub wypić drinka ze swoją ekipą, aby uczcić udany wieczór. Czysty luksus! W cenę wliczone jest również: korzystanie z prywatnego baru, luksusowa pościel z Włoch, rozpakowanie i zapakowanie wraz z usługą prasowania – za pięć sztuk odzieży. Nie jest jasne, czy piosenkarce uda się tego dokonać, biorąc pod uwagę jej niesamowite kostiumy sceniczne. Ale na pewno nie musi sama używać żelazka.

Hotel w Monachium
Hotel Rosewood w Monachium zostanie otwarty jesienią 2023 roku. © Jens Hartmann

Mieszkańcy hotelu Rosewood są przyzwyczajeni do odwiedzania gości i nie robią wielkiego zamieszania w związku z ważnymi gośćmi. Pracownik luksusowej restauracji powiedział naszej gazecie: „Kate Winslet była tam niedawno”. Jest bardzo prawdopodobne, że Adele również się wycofa. „Traktujemy gwiazdy jak każdego innego gościa.”

Wygląda na to, że Królowa Popu nie może się doczekać Monachium. Jak informowaliśmy, kilka dni temu zamieściła na swoim koncie na Instagramie wygenerowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, na których jest ubrana w dirndl, z ciastami i ciastkami. „Już niedługo… pakuj się!” Napisała pod zdjęciem. Oczekiwanie jest ogromne. Również z mieszkańcami Monachium. Bilety na wszystkie 10 koncertów są nadal dostępne, ale tanie bilety na tylnych poziomach (74,90 euro) zostały już wyprzedane.

READ  Gorzka realizacja na temat kawalera - dlatego Christina musiała odejść - TV
Continue Reading

Trending