Connect with us

entertainment

DJ-e ​​pracujący w ośrodkach zapylania: „szczególna rasa ludzi o dobrych nerwach”

Published

on

Stan: 03.05.2021 10:32

Zwykle wypełniają kluby sceny dźwiękiem lub organizują imprezy techno: podczas pandemii setki pracowników kultury w Berlinie pomagają zapewnić szybki postęp szczepień.

Julia Titz mówi, że początkowo płakała każdego dnia. Przed ośrodkiem szczepień w Berlinie aktorka opowiada, jak wiele historii berlińskich starszych ludzi wpłynęło na nią emocjonalnie. Niedługo wcześniej zabrałem starszego mężczyznę do taksówki. „To była prawdziwa przyjemność” – powiedziała nowo zaszczepiona osoba, zanim odjechała. Titzi macha do taksówki – ze łzami w oczach.

Nie jest jedyną, dla której nowa praca jest szczególnym doświadczeniem. Haito Gopfrich opisywał swoje doświadczenia każdego wieczoru na początku kampanii szczepień. „Wielu z nich żyło podczas II wojny światowej i opowiadało mi niewiarygodne rzeczy” – mówi DJ, który przedstawia się jako „bardzo techno”.

Kto jest kim dla berlińskiej sceny technicznej

Podobnie jak wielu innych artystów, w latach 90. przyciągnął go do Berlina. W pewnym momencie Gopfreich był jednym z wielu didżejów ze stolicy, którzy wypełnili melodiami sale taneczne na całym świecie. Kultura klubowa w Berlinie jest często wymieniana jako hit eksportowy, ale powszechnie wiadomo, że przemysł partyjny został zmuszony do tymczasowego zamknięcia z powodu pandemii.

Teraz Gopfreich zarabia pieniądze w centrum szczepień i dba o to, by wszystko działało sprawnie – jak wielu jego kolegów. „Byłem naprawdę szczęśliwy, kiedy nadeszła prośba” – mówi. Nie miał wątpliwości, że spotka znajome twarze z długich nocy imprezowania w centrum szczepień. „To jest naprawdę kto”, mówi na berlińskiej scenie technologicznej.

Na przykład jego młodszy kolega, Shalin Henkinguhan, przestał pracować w legendarnych klubach w mieście i teraz zajmuje się biurokracją dotyczącą szczepień. „Dobrze jest pomóc” – mówi. To nie przypadek, że wielu takich profesjonalnych organizatorów imprez pracuje obecnie w ośrodkach szczepień.

READ  RTL zrzuca bombę: od jesieni będzie gościć „Das Supertalent”!

Każdy, kto może zrobić duży koncert, może również mieć ośrodek szczepień

Był to reportaż telewizyjny ze sceny Hungry Clubs, który dał pomysł Jens Quade z Niemieckiego Czerwonego Krzyża. „Jeśli możesz organizować imprezy z udziałem tysięcy ludzi, możesz także mieć centrum szczepień” – mówi.

Senat Kultury przybliżył ludziom życie nocne Berlina: bramkarzy, personel baru i didżejów. „Istnieje szczególna rasa ludzi, którzy są dobrzy w kontaktach z ludźmi i zachowywaniu nerwów nawet w trudnych sytuacjach” – mówi prezes DRK Stowarzyszenia Powiatu Müggelspree.

Quad powierzył zarządzanie centrum szczepień na berlińskiej arenie agentowi DJ-owi. Podobnie jak inny DJ Göpfrich, Marcus Niš przyjechał do Berlina w latach 90. i tam pozostał. Pracował dla Paula van Dyka i założył agencję rezerwacji dla DJ-ów. Kiedyś zorganizował przyjęcie z ponad 8000 ludzi w hali, która jest teraz zaszczepiona, jakby była na linii montażowej. „Procesy są takie same, publiczność jest trochę większa” – mówi Nich.

Ten pracownik jest na asfalcie

Około 800 pracowników kultury żyje w berlińskich ośrodkach szczepień i emanuje tam wyjątkową atmosferą. Starszy mężczyzna, który właśnie został zaszczepiony, wypowiada się nadmiernie: „Sympatyczny, przyjazny i pomocny. Niestety nie mogę w tej chwili wymyślić żadnych absolutnych formuł”.

Ośrodek szczepień w Tegel jest również w rękach nocnego życia Berlina. Przed kryzysem Silvio Koenig podróżował po świecie jako tour manager ze znanymi na całym świecie muzykami, takimi jak Paul Calcbrenner. Od grudnia / grudnia jest szefem ośrodka szczepień koronawirusowych na nieczynnym lotnisku i pozwolił mu na stworzenie własnego zespołu.

W ten sposób do zespołu dołączył Alex Park DJ Jazzanova. DJ nadaje co tydzień Radio 1 Z rbbAle to nie wystarczy, mówi Park. Ponadto artysta ma nieznaną obecność jako pracownik. „Przychodzisz do pracy i spotykasz się z przyjaciółmi”.

READ  Celowanie w tajemnicze córki Władimira Putina: kim są żony?

Niektórzy DJ-e już otrzymują luźne zapytania z krajów o wysokich wskaźnikach szczepień, takich jak Anglia i Izrael, zgodnie z raportem Park, a następnie opowiedz nam o planach dotyczących ruchliwej sceny: pracownik kibicujący opuszczonemu amfiteatrze w Tegel i nagrywający muzykę artystów podczas szczepień ośrodki. Aktualny tytuł pracy: „Impf, Impf, Impf”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Książę William reaguje przed Trooping the Color 2024

Published

on

Książę William reaguje przed Trooping the Color 2024
  1. Strona główna
  2. Szeroka ulica wysadzana drzewami

Naciska

Księżna Kate po raz pierwszy od ogłoszenia diagnozy raka pojawiła się publicznie na paradzie urodzinowej króla Karola. To wywołuje emocjonalne słowa pod adresem księcia Williama.

Londyn – Jak się czuje księżna Kate (42 lata)? Ta kwestia pojawiała się w porządku obrad najpóźniej od marca, kiedy była jeszcze żoną książę William (41) Ogłosiła, że ​​ma raka i przyciągnęła wielu fanów. Teraz w końcu pojawiła się wiadomość – kto Kate Middleton Osobisty. W oświadczeniu matka trójki dzieci nie tylko poinformowała o aktualnym stanie swojego stanu zdrowia, ale także ogłosiła powrót do opinii publicznej. Wywołuje to pełną miłości reakcję księcia Williama.

Pierwsze zdjęcia księżnej Kate na Trooping the Color by King – książę William nie jest już sam

15 czerwca w Londynie odbędzie się wielka parada wojskowa „Trooping the Colour” z okazji urodzin króla Karola III. (75) Zamiast tego. Od dawna spekulowano, czy księżna Kate weźmie udział w tradycyjnych uroczystościach. „Nie mogę się doczekać, aby w ten weekend wziąć udział w paradzie urodzinowej króla” – napisał w piątek na Instagramie. Zdjęcia przedstawiają teraz 41-latkę z dziećmi, księciem Georgem (10 lat), księżniczką Charlotte (9 lat) i księciem Louisem (6 lat) w samochodzie jadącym do Pałacu Buckingham.

Wygląd też Król Karol Pierwsze urodziny księżnej Kate od Bożego Narodzenia – na które czekała z niecierpliwością. Katherine ma na sobie biały kapelusz z czarnymi detalami i dopasowany top. Podczas gdy na niektórych zdjęciach chora na nowotwór żona księcia Williama wygląda przez okno poważniej, na jednym zdjęciu 41-latek jest pogodny jak zawsze. Wygląda na to, że księżna Kate również jest podekscytowana swoim pierwszym publicznym wystąpieniem.

READ  Market with Soul, największy w Europie targ klasztorny w Dalheim w Westfalii, obchodzi swoje urodziny w 2022 roku, Gütsel Online, OWL live
Powrót księżnej Kate: Żona następcy tronu, księcia Williama, koncentruje się na walce z chorobą nowotworową i po raz pierwszy pojawia się publicznie w dniu urodzin króla Karola. © IMAGO / i Obrazy

Pierwsze pojawienie się księżnej Kate, która od miesięcy cierpi na raka: książę William z rozdzierającą serce reakcją

Przed powrotem Kate Middleton ogłosiła także, że ma nadzieję wziąć udział w niektórych wydarzeniach publicznych latem. To powinno szczególnie zadowolić księcia Williama. Na innych królewskich wydarzeniach 41-latek wielokrotnie podkreślał, że chce tam być jego żona. Rzecznik Pałacu Kensington powiedział w piątek: „Książę jest zadowolony, że księżna zaczęła wracać do pracy i projektów, które ją interesują”.

Ale jeszcze smutniejsze jest to, co powiedział rzecznik księcia Williama: „Będzie w dalszym ciągu skupiał swój czas na wspieraniu żony i dzieci w wykonywaniu obowiązków publicznych. Jak członkowie rodziny królewskiej powitali raka”. Skazana na zagładę żona przeżywała ciężkie chwile i już w przeszłości cieszyła się dużą popularnością wśród fanów brytyjskiej rodziny królewskiej.

„Jeszcze nie wyszliśmy z lasu”: księżna Kate znów pojawia się publicznie – nowotwór atakuje żonę księcia Williama

Chociaż Kate Middleton pomimo choroby powoli wraca na światło dzienne, pisze: Zdaje sobie sprawę, że „jeszcze nie wyszła z lasu”. Robi postępy, ale „jak wie każdy, kto przeszedł chemioterapię”, są dobre i złe dni. Teraz jednak chce wykorzystać dobre dni.

Księżna Kate i książę William śmieją się z siebie
Książę William cieszy się, że od kilku miesięcy jego żona Kate powoli wraca na światło dzienne. © Jacob King/DPA

Z niecierpliwością oczekiwano parady wojskowej „Trooping the Colour” z udziałem księżnej Kate, Williama i dzieci

Kate Middleton prawdopodobnie stanie z rodziną na balkonie po zakończeniu ceremonii defilady wojskowej. Radość fanów brytyjskiej rodziny królewskiej na ten widok, jakiego dawno nie widzieliśmy, powinna być ogromna. Ostatnio fanów ucieszyła także wiadomość, że rywalizacja księcia Williama z ojcem należy już do przeszłości. Wykorzystane źródła: Instagram @princeandprincessofwales, newsweek.com, People.com

Continue Reading

entertainment

Najlepszy film pochodzi z Polski

Published

on

Najlepszy film pochodzi z Polski

Görlitz (dpa/sn) Na 21. Festiwalu Filmowym w Nissi polski film „Tyle conic” (Nic dobrego) w reżyserii Grzegorza Dybowskiego otrzymał nagrodę dla najlepszego filmu fabularnego. „Bardzo polityczny i niestety bardzo rzadki pogląd na ludzi znajdujących się w wielkiej rozpaczy pomiędzy żądaniami Brukseli, która często nie jest zaznajomiona z lokalnymi warunkami, a życiem na wsi, społeczności… Młodym grozi rozdarcie”. W sobotę w Görlitz wyjaśniają swoją decyzję. Film śledzi podziały społeczne, ale także pokazuje nadzieję i lepszą przyszłość.

Wśród innych „Ryb Nysy” znaleźli się Magdalena Šelica i Marta Neradkiewicz („Lek” Slavomira Fabickiego) za najlepszą kreację aktorską, Michał Łosoński („Mok” Matthiasa Breklera) za najlepszą scenografię oraz Claudiusz Krostowski („Ultima Thule”) zdobył nagrodę za najlepszy scenariusz. Za najlepszy film dokumentalny i nagrodę specjalną jury wybrało „Skad dokad” reżysera Macka Hameli, a za najlepszy film krótkometrażowy „Milczenie 600 milionów wyników” reżyserki Sophie Lahusen. Nagrody Publiczności trafiły do ​​filmu fabularnego „Rohbau” Tuny Kaptan oraz dokumentu „Echoes from the Borderland” Lary Meliny Bros. Najpopularniejszym filmem krótkometrażowym był „Na żywo” Mary Tamković.

Od 14 do 19 maja około 90 filmów fabularnych, dokumentalnych i krótkometrażowych zostanie wyświetlonych w 19 lokalizacjach na Festiwalu Filmowym Nysa w trójkącie pomiędzy Niemcami, Polską i Czechami. Oprócz trzech konkursów i różnorodnych cykli filmowych w programie znajdują się koncerty, wystawy, odczyty i koncerty. Tym razem skupimy się na kobiecej perspektywie.

READ  RTL zrzuca bombę: od jesieni będzie gościć „Das Supertalent”!
Continue Reading

entertainment

„EM: Polska-Holandia” od niedzieli w RTL: powtórka Mistrzostw Europy w piłce nożnej w internecie i telewizji

Published

on

„EM: Polska-Holandia” od niedzieli w RTL: powtórka Mistrzostw Europy w piłce nożnej w internecie i telewizji

W niedzielę (16 czerwca 2024) w telewizji wyemitowano program „EM: Polska – Holandia”. Na news.de dowiesz się, kiedy i gdzie można oglądać Mistrzostwa Europy w piłce nożnej z powtórką „Rundy Wstępnej, Grupy D”, wyłącznie w telewizji lub cyfrowo w bibliotece multimediów.

AM: Niemcy – Szkocja w ZDF Zdjęcie: ZDF, przesłane przez FUNKE Software Guides

W niedzielę (16 czerwca 2024 r.) w telewizji o godzinie 13:30 wyemitowano program „EM: Polska – Holandia”. Jeśli przegapiłeś transmisję w RTL z „Rundą Wstępną, Grupa D”: sprawdź bibliotekę multimediów RTL TV Now. Znajdziesz tam wiele raportów telewizyjnych, które można przesyłać strumieniowo online jako wideo na żądanie po ich wyemitowaniu. Z reguły program można znaleźć w Internecie po jego emisji w telewizji. Niestety nie dotyczy to wszystkich przesyłek. Niestety w najbliższej przyszłości w telewizji klasycznej nie będzie powtórki RTL.

„EM: Polska-Holandia” w telewizji: O to właśnie chodzi w „Rundze Wstępnej, Grupa D”.

Pierwsza runda w Hamburgu. Polska selekcja bardzo rozczarowała w kwalifikacjach, zajmując trzecie miejsce w grupie za Albanią i Czechami i dochodząc do rundy finałowej dopiero przez kwalifikacje. Dotychczasowy rekord Mistrzostw Europy jest równie niepokojący: poza dotarciem do ćwierćfinału w 2016 roku, Polacy w pozostałych trzech występach pozostali bez zwycięstwa, zawsze zajmując ostatnie miejsce w grupie. Taki los grozi im teraz ponownie w obliczu silnej konkurencji. (Źródło: RTL, przepisane przez FUNKE Program Magazines)

„EM: Polska – Holandia” w telewizji: wszystkie informacje w skrócie

Cecha: Runda wstępna, Grupa D

W:rtl

Rok produkcji: 2024

Długość: 255 minut

Z dużą precyzją: Tak

Wszystkie odcinki „EM: Polska – Holandia” w telewizji

WIĘCEJ ROZRYWKI: W naszych poradach dotyczących telewizji zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Gdzie i kiedy można obejrzeć pozostałe edycje „EM: Polska – Holandia” można dowiedzieć się tutaj:

READ  Market with Soul, największy w Europie targ klasztorny w Dalheim w Westfalii, obchodzi swoje urodziny w 2022 roku, Gütsel Online, OWL live
Tytuł odcinka rój konsekwencja data czas kanał cały czas
Runda eliminacyjna, Grupa E 0 0 17 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda wstępna, grupa szósta 0 0 18 czerwca 2024 r O 17:00 z prawej do lewej 195 minut
Runda eliminacyjna, Grupa B 0 0 19 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda eliminacyjna, Grupa E 0 0 21 czerwca 2024 r 14:00 z prawej do lewej 210 minut
Runda wstępna, grupa szósta 1 6 22 czerwca 2024 r 13:30 z prawej do lewej 255 minut

(Numery sezonów i odcinków są przydzielane przez odpowiednich nadawców i mogą różnić się od oznaczeń w oficjalnych przewodnikach po odcinkach)
On podąża News.de Już w środku WhatsApp, Facebook, Świergot, Pinteresta I youtube? Tutaj znajdziesz gorące aktualności, aktualne filmy i bezpośredni kontakt z redakcją.

Ten tekst powstał na podstawie danych z Kolekcji Funke. Jeśli masz jakieś uwagi lub uwagi, możesz je przesłać do nas na adres [email protected].

rouge/news.de

Continue Reading

Trending