Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Twórcy „Ciemności” ukazują nową serię tajemnic

Niemiecki serial science fiction Dark wywołał emocje na całym świecie. Teraz twórcy Netflix chcą wykorzystać swój sukces i dzięki „1899” ponownie skupiają się na dużej części tajemnicy.

Z „tajemniczych wydarzeń podczas rejsu statku migracyjnego z”. Europa dystans Nowy Jork„To ma być nowy projekt duetu reżyserskiego Jantji Frise I Baran Bo Udar Law, zgodnie z komunikatem prasowym Netflix. W poniedziałek gigant telewizyjny ogłosił rozpoczęcie zdjęć do tajemniczego dramatu „1899”.

po tym Fryzyjski Odar ze swoją złożoną opowieścią o podróżach w czasie „Dark” już w ostatnich latach odniósł ogromny sukces. Twórcy serialu nie szczędzili wydatków ani wysiłku na nową serię i mieli bardzo specjalne studio o nazwie „Volume”, zbudowane w Babelsbergu bez dalszych ado. Będzie to „największa stała instalacja LED” tego typu w Europa Używany, który umożliwia wyświetlanie wirtualnych grup i lokalizacji za aktorami. Ta nowa technologia jest już używana wGwiezdne Wojny-Serie “The Mandalorian”.

„1899” powinien być wielojęzyczny

W przeciwnym razie „1899” bazuje na nieco nietypowej produkcji. Obsada składa się z międzynarodowego zespołu, w skład którego wchodzą brytyjska aktorka „Daphne” Emily Beecham, młody hiszpański talent Miguel Penardo, niemiecki gwiazda „Dark” Andreas Beichmann oraz wielu innych aktorów z takich krajów jak Polska, Dania i Francja. Przyczyną transgranicznego działania jest fabuła serialu historycznego, np Jantji Frise „Bohaterowie serialu pochodzą z różnych krajów i mówią w swoich ojczystych językach” – wyjaśnia.

Kiedy zaczął się ośmioczęściowy program Netflix Powinieneś zacząć jeszcze nie wiadomo.
READ  Książę Filip: Na pogrzeb zaproszono kilku niemieckich krewnych