Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Czy Hansi Flickowi grozi zwolnienie z pracy?

Dzień drugi po ogłoszeniu Hansi Flick, chcę opuścić klub!

Bayern Monachium jest w szoku po niespodziewanym ogłoszeniu przez trenera Bayernu Monachium. Spontanicznie Flick ogłosił na żywo w telewizji w sobotni wieczór, że wyraził swoje życzenie szefom, Opuścić Monachium po zakończeniu sezonu. (Komentarz: Flick nie ma wyboru!)

Rada zareagowała zdecydowanie.

Otwiera się podcast SPORT1 „Meine Bayern-Woche” podcast.sport1.de, W aplikacji SPORT1 i na popularnych platformach streamingowych Spotify, Apple Podcasts, Amazon Music, Deezer i Podigee

Jak się teraz sprawy mają? Sport 1 Wyjaśnia ważne pytania!

Jak współdziała kierownictwo?

W komunikacie prasowym wydanym w niedzielę o godzinie 14:00 zarząd Bayernu Monachium ogłosił w oświadczeniu: „Bayern Monachium nie zgadza się na jednostronne kontakty Hansi Flick i będzie kontynuował rozmowy zgodnie z ustaleniami. Moguncja ”.

Wcześniej prezydenci spotykali się za kulisami. Zaraz po zakończeniu gry bossowie wyłączyli telefony komórkowe. Prezydenci byli zaskoczeni komentarzami Flicka w telewizji, a trener podjął decyzję o publicznym ogłoszeniu w sobotę po zakończeniu meczu. W końcu Flick chciał zapewnić przejrzystość.

Czy teraz idzie walczyć z błotem?

Nie wykluczone, ale należy tego unikać. Flick osobiście poinformował o tym członka zarządu Karla Heinza Rummenigge i członka zarządu Olivera Kahna. W niedzielę zarząd zareagował jednak, by pokazać siłę. dystans Sport 1Informacje pochodzą z sześcioosobowej rady dyrektorów stojącej za komunikatem prasowym. Również Rummenigge, który wcześniej był uważany za najbliższego powiernika Flicka. Flick spodziewał się reakcji.

Czy Flick zostanie zakończony wcześniej?

Tak wyglądał scenariusz w niedzielę wieczorem Sport 1– Informacja nie jest problemem na tablicy. Flick też nie spodziewa się wczesnego wydania. Krytyczne rozmowy na temat przyszłości Flicka powinny się odbyć w następnym tygodniu, po pierwszym meczu w Moguncji 05. ALE: W tej chwili nie można wykluczyć niczego w świecie Bayernu.

Kto decyduje o pragnieniu Flicka?

Rada dyrektorów ds. Boss Rummenigge musi teraz zdecydować, czy spełnić prośbę Flicka dotyczącą rozwiązania.

READ  Freiburg-Schalke 04: Dla fanów S04 będzie ciężko! We Freiburgu wszystko idzie źle

Zaraz po zakończeniu meczu Flick wycofał się nieco w sobotni wieczór, mówiąc: „Właśnie wyraziłem chęć opuszczenia klubu. Wiem też, że mam kontrakt”. Trwa to do 2023 roku i nie ma klauzuli zwolnienia. Dzięki temu zarząd może w każdej chwili odrzucić prośbę Flicka.

Jak poszła rozmowa z Oliverem Kahnem?

W czwartek trener miał spotkanie z „Tytanem”. dystans Sport 1– Informacja, rozmowa między Flickiem a Kane’em była realistyczna i niezbyt emocjonalna. Przewodniczący wyznaczony przez Flick pokazał, w jaki sposób może to kontynuować z nim i Salihem Hamidiciem. Ale Flick trzymał się swojej decyzji i podzielił się nią z nim.

Czy można kontynuować Flick?

Mało prawdopodobne. Dla Flicka nic nie zastąpi zerwania latem, biorąc pod uwagę obecne warunki panujące w klubie. Nie oczekuje też, że przełożeni będą mu przeszkadzać. Jest również mało prawdopodobne, aby Salih Hamidic został zwolniony za nakłanianie Flicka do ponownego przemyślenia.

Kolejny powód: Dziewięcioosobowa Rada Nadzorcza decyduje o przyszłości Rady Sportu. Prezydent Hainer jest Przewodniczącym Rady Dyrektorów, Uli Hoeneß zasiada również w stole jako Honorowy Przewodniczący eV. Nadal jest uważany za najbliższego sojusznika Salihamidzicia i nie pozwoli na separację. Hayner i Kahn (który nie jest członkiem Rady Nadzorczej) również wspierają Saliha Hamidicia. Ale nadal: wielu członków rady nadzorczej, w tym wielu gigantów ekonomicznych, musiało być profesjonalistami z Flicka. W każdym razie zespół jest zjednoczony za swoim trenerem. Dobry nastrój panował również podczas niedzielnego treningu rezerwowego.

Jak to jest flick?

W sobotni wieczór z trenera Bayernu Monachium spadł ładunek. Teraz chce wyjaśnić mistrzostwa. W niedzielę, po treningu rezerwistów o godzinie 12.27, opuścił podziemny parking swoim służbowym samochodem, machnął przyjacielsko i odjechał. W niedzielne popołudnie Flick rozmawiał ze swoją najbliższą i rodziną. W poniedziałek w porze lunchu przemówimy na konferencji prasowej o 13.30 przed meczem u siebie z Bayerem 04 Leverkusen. Nie oczekuje się więcej wybuchowych stwierdzeń na temat jego przyszłości.

READ  Werder Brema zdobywa bramkę przeciwko Bayerowi 4: Jerry Pavlinka ma punkt!

Czy Flick naprawdę negocjował z Niemieckim Związkiem Piłki Nożnej?

Nie. Jednak regularnie dzwonił do swojego przyjaciela i menedżera reprezentacji Olivera Bierhoffa. Czeka, aby zobaczyć, co się stanie w Bayern Monachium. Jeśli umowa zostanie rozwiązana, jego preferowany kandydat, Flick, będzie swobodnie dostępny. W takim przypadku DFB nie będzie musiał uiszczać żadnych opłat za przelew. ALE: Flick otrzymał również oferty od najlepszych europejskich klubów. Po Bayern Monachium najbardziej prawdopodobną opcją jest nadal praca jako trener reprezentacji.

Kto mógłby być następcą Flicka?

Julian Nagelsmann. Jest nadal objęty umową z RB Leipzig do 2023 roku i podobnie jak Flick nie ma klauzuli karnej.

dystans Sport 1-Informacja, RB jest gotowy na wyjazd Nagelsmanna, ale zażąda opłaty transportowej w wysokości ponad 15 milionów euro. W każdym razie następca Nagelsmanna w Lipsku byłby gotowy, a dyrektor zarządzający Oliver Mintzlaff i dyrektor sportowy Markus Krösche odrabiali lekcje.

Nagelsmann odpowiedział ponownie w niedzielęNa konferencji prasowej powiedział: „Przepraszam, nie ma nowego stanowiska na ostatnią konferencję prasową. Nic nowego”. W środę podkreślił, że „nie było żadnych rozmów”. Ani z nim, ani z jego doradcami. Ale to może się wkrótce zmienić.