Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Corona w Bawarii: Poniżej limitu: Od dzisiaj zaczyna obowiązywać więcej luzowania dla Monachium

  • ZKatrina wierzyć

    Blisko

Ponieważ w Monachium brakuje pięciu dni do 35-dniowej zachorowalności, nastąpiło złagodzenie ograniczeń dotyczących kontaktu – obowiązuje od północy.

Aktualizacja z 2 czerwca, 6:16: W Monachium 7-dniowy wskaźnik infekcji w środę wynosi 28,7, a więc jest nieco wyższy niż we wtorek (28,3). Jednak nadal jest na niskim poziomie i nadal poniżej 35. progu, co pozwala na dalsze złagodzenie ograniczeń koronowych. Po tym, jak wczoraj po raz piąty z rzędu wartość spadła poniżej 35, dziś wprowadzane są nowe zasady komunikacji. Obecnie dozwolone są spotkania do dziesięciu osób z maksymalnie trzech rodzin. Osoby zaszczepione i dzieci poniżej 14 roku życia nadal nie są liczone.

Aktualizacja z 1 czerwca 21:32: Zasady Corony w Monachium zostaną jeszcze bardziej złagodzone. Od 2 czerwca ograniczenia dotyczące połączeń zostaną złagodzone. Spotkania z członkami Twojej rodziny, a także z dwoma innymi członkami rodziny – maksymalnie do dziesięciu osób – są wtedy dozwolone (patrz pierwszy raport). Dotyczy to również cateringu na świeżym powietrzu. Na przykład w ogródku piwnym przy jednym stole mogą siedzieć osoby z trzech gospodarstw domowych, ale także maksymalnie dziesięć osób. Zaszczepione, wyleczone i dzieci poniżej 14 roku życia nie są liczone.

Wartość progowa spadła poniżej: Zbliża się kolejne luzowanie w Monachium – do wprowadzenia od dzisiejszego wieczoru

Pierwszy raport od 1 czerwca o godzinie 15:24: MONACHIUM – Monachium padło w poniedziałek 31 maja piąty dzień z rzędu wystąpienie siedmiodniowe* Od 35. W związku z tym od środy (2 czerwca o północy) nastąpi złagodzenie ograniczeń połączeń, o czym informuje miasto Monachium na swojej stronie internetowej.

Wskaźnik infekcji w Monachium spada: złagodzenie ograniczeń dotyczących kontaktu będzie obowiązywać od 2 czerwca 2

Od tego momentu obowiązuje: Zezwala się na spotkania z członkami Twojego gospodarstwa domowego oraz z członkami dwóch innych gospodarstw domowych (poprzednio: jeszcze jedno gospodarstwo domowe, maksymalnie 5 osób). Łączna liczba nie może przekroczyć dziesięciu osób. Dzieci poniżej 14 roku życia nie są liczone.

READ  Wodór: Poczdamski Instytut Badań nad Wpływem Klimatu ostrzega przed nieefektywnością

W pełni zaszczepiony (od 14 dnia po szczepieniu końcowym) i wyzdrowiał (za pomocą PCR)Egzamin*którzy mają co najmniej 28 dni i nie więcej niż 6 miesięcy) są zwolnieni z ograniczeń dotyczących kontaktu, zgodnie ze stroną internetową miasta Monachium.

Złagodzenie ograniczeń dotyczących kontaktów w Monachium – nowe zasady wchodzą w życie dopiero w niedzielę

Od niedzieli 30 maja zostały aktywowane nowe tarcze Korona*– Zasady, bo kapitał państwowy spadł poniżej limitu 50 dni. Dotyczy to między innymi cateringu na świeżym powietrzu i studiów fitness – znajdziesz tutaj przegląd zasad Tutaj* Teraz przychodzi złagodzenie ograniczeń połączeń. (przyszło)*Merkur.de/bayern jest pokazem IPPEN.MEDIA

Lista list ocen: © Peter Kneffel / dpa