Connect with us

Economy

Coca-Cola zmienia przepis – wściekli klienci: „Dlaczego ???”

Published

on

Zmiana przepisu Coca Coli – zdenerwowani klienci: „Proszę odnieść się do starego”

Coca Cola zmieniła przepis – klienci wcale tego nie lubią.

Zdjęcie: IMAGO / Manfred Segerer

Ludzie piją na całym świecie Coca cola. Napój bezalkoholowy istnieje od ponad 100 lat; 8 maja dokładnie przez 135 lat. Ale producent napojów od czasu do czasu zmienia smak brązowego napoju z kofeiną. Ale kochanek Coca cola nie zawsze.

Coca colaI Coca cola Lekki, Coca cola Aromat cynamonowy, waniliowy lub wiśniowy: grupa amerykańska ma wiele odmian w swoim asortymencie. Oprócz wersji z lekkim cukrem oferowana była również wersja zerowa. Przepis został zmieniony. Oceny klientów są bardzo zróżnicowane.

Coca-Cola zmienia przepis – klienci są zdenerwowani

Jak wspomniano na stronie internetowej firmy, Cola Zero istnieje od 2006 roku. Teraz nazywa się Cola Zero Sugar. Producent trunku robi to samo: zawsze czeka na Ciebie oryginalny smak Coca-Coli. Czy fani też to widzą w ten sposób?

Wkrótce po zmianie przepisu Coca Cola opublikowała innowację na Facebooku z następującym pytaniem: „Czy to najlepsza Coca-Cola w historii?”Ale ocena klienta jest częściowo szkodliwa: „Proszę wrócić do starego przepisu, niezależnie od tego, czy oszczędzasz, czy nie. Myślę, że nowy jest okropny”, pisze na przykład jeden z klientów.

Więcej komentarzy: • – Próbowałem, więc też się udało. Delikatny smak z cytrusową nutą.
 • „Nie, smak naprawdę mnie nie przekonał. Chcę z powrotem stare zero. Również w szklanej butelce”.
 • „Niestety, nie smakuje jak nic. Stare rysy są o wiele lepsze”.
 • „Straciłeś mnie jako klienta… Ten nowy smak jest tylko plastikowy lub smakuje staro. Jestem bardzo rozczarowany…”
 • Nie, dziękuję … stara wersja była znacznie lepsza i pozostała na półce
 • „Piję Colę Zero dopiero od lat – i niestety nie uważam nowego Zero za przekonujące. Stara wersja była o wiele lepsza! Byłoby wspaniale, gdyby to się powtórzyło!”
 • „Niestety, nowa Cola Zero nie smakuje już tak dobrze. Uważam, że jest nijakie, jakbyś miał otwartą colę przez długi czas. Szkoda, zawsze lubiłem Cola Zero, ale prawdopodobnie wygrałem” Już tego nie pij ”.
 • Dlaczego ????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????? stary? To było naprawdę pyszne! New Zero smakuje lokalnie. Wciąż próbuję zdobyć kilka „starych” butelek do mojego magazynu i niestety wyszło … „


—————

Więcej tematów wiadomości:

Tata: Klienci gromadzą się w popularnej kuchence gazowej – wtedy niektórzy naprawdę się złoszczą: „Cheek!”

Klient Netto gotuje się ze złości – dzieje się to na wyjściu: „Spróbuj sam!”

MARCUS LANZ (ZDF): To zdjęcie przekazuje Alice Widdell kłamstwo w roszczeniu „Lateral Thinker”.

Burger King planuje poważną zmianę – jest to unikalne w Niemczech

—————

Ale inni też są ciekawi nowego wyglądu i są zadowoleni ze zmiany: „W lodówce jest jeszcze kilka butelek starej wersji Zero… nowa wersja przyjdzie później… Jestem bardzo ciekawy o jego smaku … ”, pisze Fan O, Przetestuj, wielu z was wydaje się to lubić! ”


Wiele z nich ma też „lepszy” lub „lepszy gust”. Jeden z klientów odpowiedział po prostu: „Cóż, myślę, że to, co nowe, jest dobre… nie lepsze, ale też nie gorsze”. To tylko kwestia gustu …

——————

Historia Coca-Coli

 • Coca-Cola istnieje od 1886 roku. Amerykanin John Steth Pemberton wynalazł ją przez przypadek – już szukał napoju na ból głowy.
 • Hurtownik farmaceutyczny Asa Griggs Candler zabezpieczył prawa do Coca-Coli po śmierci Pembertona i szybko przekształcił The Coca-Cola Company z siedzibą w Atlancie w odnoszącą sukcesy firmę amerykańską.
 • Brązowy trunek trafił do Niemiec w 1929 roku. Najpierw butelkowano go w Essen.
 • Lemoniada pomarańczowa Fanta została tu wynaleziona podczas II wojny światowej.
 • W 1957 roku bokser Max Schmeling przejął franczyzę na Niemcy i stado przeniosło się do Hamburga.
 • Dziś The Coca-Cola Company jest największą firmą produkującą napoje na świecie, zatrudniającą ponad 123 000 pracowników.
 • Firma sprzedaje ponad 3900 różnych produktów w ponad 200 krajach na całym świecie. Oznacza to, że Coca-Cola ma roczne obroty przekraczające 44 miliardy USD (od 2015 r.).

———————-

(młodość)


READ  Austriacka sieć energetyczna: rynek energii elektrycznej staje się coraz bardziej europejski | przemysł energetyczny | Sektory przemysłu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Economy

Media Markt i Saturn: pełne przejęcie nastąpi w przyszłym miesiącu

Published

on

Media Markt i Saturn zostaną w pełni przejęte już w przyszłym miesiącu. W ten sposób spółka dominująca Ceconomy staje się jedynym udziałowcem sprzedawcy elektroniki.

Detalista elektroniki Ceconomy sfinalizował pełne przejęcie Media-Saturn-Holding (MSH) wcześniej niż oczekiwano. Firma ogłosiła we wtorek w Düsseldorfie, że spodziewa się, że transakcja Convergenta, która ma na celu uproszczenie struktury akcjonariatu, zostanie sfinalizowana na początku czerwca.

Po jej zakończeniu Ceconomy stanie się wyłącznym udziałowcem największej niemieckiej sieci sklepów z elektroniką MediaMarktSaturn. W zamian były akcjonariusz mniejszościowy MediaMarktSaturn Convergenta stanie się głównym udziałowcem Ceconomy. W tym celu przewiduje się konwersję akcji uprzywilejowanych na akcje zwykłe pod koniec maja.

Media Markt i Saturn: Ceconomy przewiduje te korzyści z pełnego przejęcia

Media Markt i Saturn: Ceconomy będą wyłącznym współpracownikiem od początku czerwca.
Media Markt i Saturn: Ceconomy będą wyłącznym współpracownikiem od początku czerwca.

Zdjęcie: Armin Weigel / dpa

„To ważny krok dla naszej firmy i cieszymy się, że teraz szybko się rozwija” – powiedział zgodnie z zapowiedzią prezes Ceconomy Karsten Wildberger. Po długim okresie tarć, kwietniowe walne zgromadzenie utorowało drogę do porozumienia, a następnie Ceconomy dążyło do jego zakończenia „najpóźniej do końca września”.

Według własnych informacji, struktura przyszłych udziałowców pozwoli Grupie m.in. na redukcję kosztów administracyjnych i wykorzystanie przeniesionych strat podatkowych. Powiedziała, że ​​transakcja będzie miała pozytywny wpływ na wyniki finansowe na początku tego roku. Grupa spodziewa się dalszego wzrostu synergii podatkowych w kolejnych latach.

Inni czytelnicy są również zainteresowani:

Szybki przegląd wszystkich nowości CHIP .

 • Źródło: Google

  Nie przegap żadnych nowości

  Po prostu kliknij przycisk i Google „Kontynuuj”, aby nie przegapić żadnych wiadomości z CHIP.

READ  Po recesji: ożywienie: cena złota rośnie nieco poniżej 1800 USD | biuletyn Informacyjny
Continue Reading

Economy

Surowce jako broń: najnowsze osiągnięcia

Published

on

Najnowsze osiągnięcia

Komisja Europejska chce nałożyć na Rosję embargo na ropę. Kraje G7 również chcą zrezygnować z rosyjskiej ropy. Może to mieć poważne konsekwencje. Czemu?

Najnowsze osiągnięcia:

 • Według fińskiej firmy energetycznej Gasum, w sobotę rano Rosja zaprzestała dostaw gazu do Finlandii. Poinformował o tym Gazprom Export w piątek po południu (20 maja), podał w Espoo fiński koncern energetyczny Gasum. Fińska grupa wcześniej zapowiadała, że ​​nie zaakceptuje żądań Gazprom Export o zapłatę w rublach. Firma zapowiedziała, że ​​gaz z innych źródeł będzie dostępny dla klientów w okresie letnim. Przejdź do artykułu
 • Katar chce transportować LNG do Niemiec do 2024 roku. Minister gospodarki Robert Habeck i emir szejk Kataru Tamim bin Hamad Al Thani zdecydowali się na podobne partnerstwo energetyczne.
  Więcej na ten temat: Katar chce dostarczać LNG do Niemiec do 2024 roku.
 • Węgry zażądały pieniędzy na energię słoneczną w zamian za embargo UE na rosyjską ropę. „Węgry chcą inwestować w energię słoneczną, co jest w zasadzie dobre, ale musimy jeszcze porozmawiać o wielkości inwestycji” – powiedziała w czwartek wieczorem (19 maja) przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen na antenie ZDF. – A potem będzie widać, czy jest poważne zainteresowanie, czy też jest prowadzona polityka – dodał szef komisji. Węgry dotychczas sprzeciwiały się embargo na ropę, ale do tego działania potrzebny jest konsensus w Unii Europejskiej.
 • Unia Europejska podjęła decyzję o napełnieniu zbiorników gazowych do minimum przed zimą. Ma to na celu zabezpieczenie zasilania. Przedstawiciele krajów UE i Parlamentu Europejskiego przyjęli odpowiednią ustawę w czwartek (19 maja). Przewiduje, że zbiorniki gazu będą napełnione w 80 proc. do 1 listopada br. i 90 proc. w tym samym terminie w kolejnych latach. Zobowiązanie powinno wygasnąć z końcem 2025 r. – zapowiedziały państwa Rady Unii Europejskiej.
 • Aby uniezależnić się od rosyjskiej energii, Komisja Europejska chce zainwestować do 300 mld euro do 2030 roku. Przewodnicząca Komisji Ursula von der Leyen przedstawiła w środę (18 maja) plan rozmów kwalifikacyjnych, którego celem jest również przyspieszenie transformacji energetycznej. Wymaga to poważnych inwestycji i reform. „Zbieramy na to do 300 miliardów euro”. Plan pomoże oszczędzać energię, przyspieszyć wycofywanie paliw kopalnych i stymulować inwestycje. „To rozpali nasz europejski „zielony ład”” – powiedziała von der Leyen. Celem nie jest kupowanie większej ilości energii od Rosji w ciągu dekady.
  Przeczytaj więcej na ten temat tutaj: Droga do niezależności energetycznej Rosji: W przyszłości Komisja Europejska chce instalować ogniwa słoneczne w każdym nowym budynku.
READ  Wojna z Ukrainą w centrum uwagi: Indeks DAX zamyka się na czarno - Musk jest teraz największym dostawcą na Twitterze - Tesla z nowym rekordem w dostawach - Delivery Hero, Nordex, Bayer, BMW i GAZPROM w centrum uwagi | biuletyn

Continue Reading

Economy

Niekontrolowane problemy z płatnościami: gigantyczne pliki elektroniki po bankructwie

Published

on

Kolejne bankructwo na rynku elektronicznym: producent Onkyo złożył teraz wniosek o upadłość, ponieważ nie można było rozwiązać problemów z płatnościami. Podsumowujemy tutaj najważniejsze informacje na ten temat.

Onkyo Home Entertainment, japoński producent urządzeń audio, musi ogłosić upadłość. Jak „Nikkei Azja” wzmiankowanypodobny wniosek został złożony w sądzie w Osace. Firma od jakiegoś czasu boryka się z problemami finansowymi.

Przyczyna trudności prawdopodobnie leży w zmieniających się nawykach słuchowych użytkowników. Podczas gdy systemy stereo, które kiedyś były podstawową działalnością Onkyo, miały w przeszłości ogromne znaczenie, teraz muzyka jest coraz częściej konsumowana za pośrednictwem smartfona. Wydaje się, że firmie nie udało się nadążyć za tym rozwojem.

Gigant elektroniki ogłasza upadłość: jaka przyszłość czeka Onkyo?

Onkyo, producent sprzętu audio, ogłosił upadłość.
Onkyo, producent sprzętu audio, ogłosił upadłość.

Obrazy

Onkyo został już wycofany z giełdy w sierpniu 2021 r. Ponadto dwie jego spółki zależne złożyły wniosek o upadłość w marcu ubiegłego roku. Według wniosku o ogłoszenie upadłości Onkyo jest winne około 24 milionów dolarów.

Nie przewiduje się jednak całkowitego zniknięcia marki Onkyo z rynku. Firma sprzedała swój biznes w zakresie sprzętu audiowizualnego firmom Sharp i Voxx International. Oczekuje się, że spółka joint venture będzie nadal używać nazwy Onkyo.

Inni czytelnicy są również zainteresowani:

Szybki przegląd wszystkich nowości CHIP .

 • Źródło: Google

  Nie przegap żadnych nowości

  Po prostu kliknij przycisk i Google „Kontynuuj”, aby nie przegapić żadnych wiadomości z CHIP.

READ  Dniem giełdy będzie wtorek, 5 października 2021 r.
Continue Reading

Trending