Connect with us

Tech

Bethesda ostrzega przed potencjalną niezgodnością z aktualizacją nowej generacji

Published

on

Bethesda ostrzega przed potencjalną niezgodnością z aktualizacją nowej generacji

Aktualizacja nowej generacji Fallouta 4 zostanie wydana 25 kwietnia i doda między innymi obsługę panoramicznego ekranu, aktualizacje zadań i przypieczętuje grę RPG wydaną w 2015 roku. Zweryfikowano powierzchnię pary Oprócz wielu ulepszeń i poprawek błędów. Ale Bethesda ostrzega również z wyprzedzeniem o niezgodnościach, które mogą wystąpić w przypadku aktualizacji dotyczącej istniejących modów. Wszyscy gracze będący właścicielami gry otrzymają dużą aktualizację na wszystkich platformach.

Fallout 4: Aktualizacja nowej generacji zostanie wydana 25 kwietnia 2024 roku

25 kwietnia Fallout 4 otrzyma dużą aktualizację, która wzbogaci klasyczną grę o obsługę panoramicznego ekranu, aktualizacje zadań i pieczęć „Steam Deck Verified”.

Jak poinformowała Bethesda za pośrednictwem SMS-a Twierdzą jednak, że programiści starają się w jak największym stopniu zapobiegać niezgodnościom.

„Pracowaliśmy jednak nad zminimalizowaniem wpływu na większość zmian wprowadzanych przez społeczność”.

-Bethesda-

Seria Fallout, jak wszystkie gry Bethesdy, nie wyróżnia się kompleksową obsługą modów, dlatego naturalnie temat wymaga większego zainteresowania przy tak daleko idącej aktualizacji.

Fallout 4: DLSS 3.7 i DLAA to wielka wygrana

Jest rzeczą oczywistą, że gracze chcący skorzystać z aktualizacji muszą posiadać wersję na PC lub wersję konsolową na Playstation 5, Playstation 4 i Xbox Series. W kwietniu Fallout 4 będzie dostępny także w Epic Games Store i zostanie oficjalnie zweryfikowany na platformie Steam. Epic Games udostępnia następnie edycję standardową i GOTY.

Polecane treści redakcyjneTutaj znajdziesz treści zewnętrzne z [PLATTFORM]. Aby chronić Twoje dane osobowe, integracje zewnętrzne zostaną wyświetlone tylko wtedy, gdy potwierdzisz to klikając „Wczytaj całą zawartość zewnętrzną”: