Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Attila Hildman: Amazon i Liferanto wyrzucają „pobocznych myślicieli”

Antysemityzm, negacja Holokaustu, groźby przemocy: były operator restauracji i autor książek kucharskich Attila Hildman, After Fleeing indyk Ostatnie tygodnie były jeszcze bardziej intensywne. W rezultacie niektóre firmy, które ostatnio sprzedawały jego produkty, wypychają go teraz ze swojego asortymentu: Amazonka I Liferanto.

Do niedawna Hildman sprzedawał artykuły spożywcze, takie jak wegetariańskie książki kucharskie i organiczna herbata mezzanine, w internetowej firmie wysyłkowej Amazon. W niektórych przypadkach produkty były również wysyłane w ramach własnej oferty „Prime” grupy. Jak dotąd Amazon odmówił usunięcia autora, ponieważ w przeciwieństwie do innych stwierdzeń Hildmana, książki nie zawierają niezgodnych z konstytucją treści lub są zakodowane przez Federalny Urząd ds. Testów Mediów Szkodliwych dla Młodych Ludzi (PPJM). Teraz stało się to oczywiste. „Powiązane produkty nie są już dostępne” – powiedział w oświadczeniu rzecznik Amazon.

Leferando wyjmuje przekąskę Hildmana

Liferando, oddział holenderskiej firmy Just Eat Takeaway zajmujący się dostawą jedzenia, zakończył niedawno współpracę z autorem książek kucharskich i byłym operatorem barów z przekąskami. Szefowa firmy, Katrina Hawk, była tam już zeszłej jesieni Wskazuje na wydalenie firmy SPIEGEL. „Obecnie rozmawiamy z kierownictwem, jak sobie z tym poradzić” – powiedział Hawke. Z jasnym wnioskiem: „Attila Hildman’s Wagon Bio Snackbar” nie był ostatnio dostępny.

Rzecznik LeFrendo powiedział, że Hildman wyraźnie naruszył regulamin firmy. „Wykluczamy się z wszelkich zachowań, które nie są w to zaangażowane”. Lifendo i Just Eat Takeaway skupiają ludzi o otwartych umysłach z „ponad stu krajów i regionów” o różnym pochodzeniu kulturowym, przekonaniach religijnych i ideologiach.

Hildman jest wynikiem nakazu aresztowania Obecnie zanurzony w TurcjiProkuratura w Berlinie zarzuca mu podżeganie do nienawiści, zniewagi, zastraszania i przestępstw. Kilkakrotnie rozpowszechniał antysemickie wiadomości na swoim kanale w Telegramie.

Złe oferty

Liferanto i Amazon podążają za długą listą firm, które z tego powodu zdystansowały się od Hildmana. Cofland i Vitalia w maju zeszłego roku zakazali sprzedaży produktów teoretyka spiskowego, a producent soków Volgel zaprzestał produkcji swojego napoju energetycznego „Taisho”. W czerwcu Deckett pożegnał się ze swoim byłym partnerem biznesowym w jasnych słowach: „Biorąc pod uwagę całkowitą liczbę oświadczeń i działań, które złożył w ciągu ostatnich kilku tygodni, pan Hildman zdyskwalifikował się jako wspólnik Deckett”. Przyjmowano zgłoszenia o dyskryminacji lub napaści.

READ  Polska zezwala na dzikie obozy w 425 dżunglach

W lipcu ubiegłego roku sieć księgarni Talia – nie chciała nikogo wspierać ஏற்று, akceptując, że są pomysły niezgodne z naszymi wartościami, najwyraźniej zmieniła zdanie. Jeśli przeszukasz witrynę Hildmana w witrynie firmy, zobaczysz teraz komunikat podświetlony na niebiesko: zdecydowanie daleko nam do prawicowego i antysemickiego światopoglądu reprezentowanego przez pana Hildmana ”.