Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Amazon zatrudnia gwiazdy muzyki do programu wsparcia Prime Day

© Amazon.de

Amazon organizuje „Prime Day Show” w najlepszym dniu. Grupa planuje trzydniowe wydarzenie muzyczne z obecnymi światowymi gwiazdami.

Jak ogłosiła grupa, wszystkie trzy programy „Prime Day Show” będą dostępne do bezpłatnej transmisji dla „klientów Amazon na całym świecie” od 17 czerwca. Jako artyści, Billie Eilish, HER i Kid Cudi zostali zakontraktowani i wyprodukowali z nimi 25- i 27-minutowe filmy muzyczne.

Ryan Reddington, wiceprezes ds. muzyki w Amazon Music, jest podekscytowany komunikatem prasowym. Wspaniale było pracować z “Billie Eilish, HER i Kid Cudi i ożywiać ich muzykę poprzez kreatywne pomysły”.

Podczas gdy autorka ma grać z Billie Eilish w ponadczasowej paryskiej dzielnicy, HER odnosi się do „Dunbar Hotel”, w którym zatrzymywali się wielcy muzyczni, tacy jak Billie Holiday i Duke Ellington. Kid Cody leci na Księżyc zgodnie z komunikatem prasowym w swoim wystąpieniu. Muzycznie wszystkie trzy utwory powinny być odtwarzane z ich własnych albumów. „Pierwszy dzień” (DIGITAL FERNSEHEN wzmiankowanyBitwa wielkiej wyprzedaży Amazonka zamiast.


READ  Bezpłatny tytuł Ubisoftu „The Division: Heartland” jest uważany za prekursora nowej filozofii firmy