Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Zuckerberg potwierdza te gorące posty

WABetaInformacja Jest świadomym zasobem, jeśli chodzi o przyszłą funkcjonalność i dalszy rozwój WhatsApp. Ale teraz portal może porozmawiać z samym Markiem Zuckerbergiem. Rezultat: założyciel Facebooka ujawnia w rozmowie, co powinien zrobić WhatsApp. Usługa wiadomości Powinieneś więc nie tylko uzyskać funkcjonalność wielu urządzeń, ale także zapewnić większą kontrolę nad wysyłanymi wiadomościami.

Nadchodzące oferty pracy na WhatsApp: wszystko zależy od usuwania .

Był w pokoju od jakiegoś czasu Nadchodzą wiadomości samokasujące. Zlecenie jest dostępne na WhatsApp od jakiegoś czasu. Przechwytywanie: Musisz aktywować go indywidualnie dla każdego czatu. To jest nudne i wymaga poprawy. W związku z tym Zuckerberg ogłosił, że w przyszłości można ustawić samousuwające się wiadomości jako wiadomości domyślne.

Ponadto funkcjaSceneria raz” dodatkowo i zostanie opublikowany jako aktualizacja na czas. Ma to umożliwić przeglądanie wiadomości i innych treści przez krótszy czas, na przykład Instagram – podczas wysyłania zdjęć – lub Snapchat. W związku z tym możesz wysyłaj zdjęcia lub filmy do swojego rozmówcy, a po ich obejrzeniu spraw, aby ponownie zniknął z historii.

WhatsApp na wielu urządzeniach

Zuckerberg ujawnia również, że jest to dyskutowane od dłuższego czasu Funkcja wielu urządzeń Wprowadzać się. Co to dla ciebie oznacza? Możesz wtedy używać swojego konta WhatsApp na kilku urządzeniach równolegle. Powinno być maksymalnie cztery urządzenia.

Działa to również z usługami takimi jak Sieć WhatsAppAlbo tak mówisz? Zgadza się. Jednak Twój smartfon powinien być zawsze w pobliżu, ponieważ Twoje konto zawiera numer telefonu komórkowego i Karta SIM ściśle powiązane. Powinno to zostać usunięte w przyszłości, a WhatsApp może być również używany bez karty SIM.

Jak zauważa Zuckerberg, praca jak dotąd nie powiodła się z powodu przeszkód technicznych. Jednak zostało to teraz przezwyciężone i znaleziono rozwiązanie. Z niecierpliwością czekamy na udostępnienie tej funkcji „wkrótce”.

READ  Innowacyjny helikopter marsjański: znaleziono rozwiązanie problemu z oprogramowaniem