sport

Eliminacje do Mistrzostw Świata – Niemcy vs Liechtenstein: 4-0 dla Niemiec

Published

on

41. minWtedy w powietrzu wisi kolejny niemiecki cios. Prawie w środku pola karnego Ilkay Gündogan zaryzykował strzał i o włos minął prawy róg swoim strzałem prawą nogą. Większa kontrola w końcu mogłaby obiecać większy sukces.

żółta karta
38. Min – żółta karta

Antonio Rudigera

W pojedynku z Fabio Wolfingerem Antonio Rudiger używa łokcia. Za to zadanie środkowy obrońca otrzymał w obecnych rozgrywkach drugą żółtą kartkę i na koniec zostanie zawieszony w Armenii.

38. MinPrzez Thomasa Mullera i Christiana Gunthera jadących z lewej strony. Ta ostatnia jest ostro proporcjonalna do obszaru docelowego od linii bazowej. Tam Ilkay Gundogan dostał przepustkę trochę w plecy. Dokładnego wyniku nie można osiągnąć z bardzo małej odległości. Piłka przeskakuje za bramą po lewej stronie.

36. MinOczywiście od czasu wydalenia i celu niemieckiej kary Liechtensteinowi zależało jedynie na ograniczeniu szkód. Słabszemu wynikowi daleko do przyzwoitego wyniku w pierwszym meczu. W ciągu kilku minut kataklizm mógł uderzyć kilkukrotnie w chłopców z księstwa. Przetestowali to już dzisiaj.

34. MinChristian Gunther uderza w wysokie skrzydło z lewej strony. W środku Leroy Sane próbuje wydłużyć pion, ale często mija daleki róg.

33. minutaTymczasem powraca znajomy obraz. Wszystko dzieje się u połowy gości. Tam DFB-Elf jednoczy się z cierpliwością i wolą – aż coś nadejdzie. Nie musisz się już w nic śpieszyć.

31. minutaW tym momencie Niemcy biorą głęboki oddech. To daje Liechtensteinowi pewne posiadanie piłki. A w pobliżu pola bramkowego nie ma w pobliżu gości. Więc wciąż Manuel Neuer nie ma nic do roboty.

podstawienie
29. Min – wymiana

Fabio Wolfinger

Yannick Frick

Martin Stoklasa interweniował na zewnątrz wcześnie, wyrzucając Yannicka Fricka z meczu, aby zapewnić większą stabilność Fabio Wolfingerowi.

27. MinBenjamin Bushel mógł się również wykazać, gdy Leory Sane próbował zagrać w drugim rzędzie, bezpiecznie blokując strzał prawą nogą w lewy róg.

25. minTeraz piłkę może nieść Benjamin Buszel. Strzał prawą nogą Ilkaya Gündogana z bliskiej odległości daje bramkarzowi lekkie poczucie sukcesu.

Słup!
23. Min – ZA DUŻO!

Marco Reyos

bardzo! Niemcy – Liechtenstein 4-0. Thomas Muller trafia dośrodkowaniem z prawej strony. To ma powiedzieć Sani. Chociaż to jeszcze nie koniec, Benjamin Buchel jest całkowicie zdenerwowany. W ten sposób piłka jest wolna w polu karnym. Marco Reus tam jest i strzela prawą nogą.

Własny cel!
20 minut Jego własny cel!

Daniel Kaufman

bardzo! Niemcy – Liechtenstein 2-0. Goście wracają z małą pomocą. Kiedy Christian Günter zagrał ostrą i równo po lewej stronie pola karnego w środku pola karnego, Daniel Kaufmann chciał obronić piłkę. Obrońca nie ma na myśli sytuacji. Linia wydaje się niepotrzebna. Do tego Kaufman rzuca piłkę w krótki róg z kilku metrów.

19. MinDośrodkowanie z prawej strony dosięga Ilkay Gündogan w polu bramkowym po lewej stronie. Strzelec wolnostojący idzie do pracy głową i umieszcza przedmiot z odległości czterech metrów na poprzeczce.

16. MinRiddell Baku strzelił z dość centralnej pozycji po główce Leroya Sane’a w polu karnym. Strzał lewą nogą jest niewystarczająco oddany i wykonuje go bramkarz goszczący.

14. MinNic nie wychodzi z następnego prawego zakrętu rozpoczętego przez Leroy Sane.

13. MinMarco Reus pojawia się po prawej stronie pudełka. Po podaniu od Ridle Baku Dortmunder strzelił prosto w krótki róg prawą nogą. Tam Benjamin Buszel pojawia się na czas i robi unik.

12. MinPrzez długi czas Liechtenstein miał przewagę liczebną. Mając przód z tyłu, faworytowi może być oczywiście łatwiej.

Słup!
11. Min – ZA DUŻO!

Ilkay Gundogan

bardzo! Niemcy – Liechtenstein 1-0. Ilkay Gündogan wykonuje rzut karny. Pomocnik Manchesteru City trzyma bramkarza i celowo uderza prawą nogą w prawy róg. W swoim 53. meczu międzynarodowym spotyka Gundogana po raz dwunasty.

Czerwona kartka
9. Min – Czerwona kartka

Jens Hoover

Jens Hoover

W rezultacie Jens Hoover, wyglądający na skruszonego, widzi czerwoną kartkę. Nie może być innej decyzji ze względu na brutalność wejścia na pokład.

6. MinChristian Gunther krzyżuje się z lewej strony. Bramkarz Benjamin Buchel musi iść pierwszy i nie wydaje się pewny siebie, jeśli chodzi o kontrolowanie pola karnego. Następnie wyjaśnia jeden z jego obrońców.

4. MinW ten sposób Niemcy otoczyli obszar karny Liechtensteinu. Cierpliwość jest wymagana, ponieważ nadal nie ma luk. Ulubieniec zdecydowanie musi coś zrobić, aby go odblokować. Nadal jest na to za wolny.

2 minutyZgodnie z oczekiwaniami gospodarze natychmiast przejmują dowództwo i osiedlają się w przeciwnej połowie. Wyraźna akcja końcowa jest wciąż nieuchwytna.

Startowy

1 minutaWłaśnie zabrzmiał gwizdek, a gospodarze wznoszą toast. Przy siedmiu stopniach w Wolfsburgu jest absolutnie świeża. Przynajmniej nie ma niebezpieczeństwa opadów atmosferycznych z zachmurzonego nieba.

Przed rozpoczęciem gryPo raz pierwszy mecz reprezentacji Niemiec prowadzi sędzia. Ivana Martincic z chorwacką rodaką Sanją Rudak Karsic i Goranem Patakym jako jej asystentami. Czwartym urzędnikiem jest Igor Bagak.

Przed rozpoczęciem gryNic dziwnego, że niemiecki rekord przeciwko Liechtensteinowi jest bez zarzutu. Wszystkie pięć meczów zostało wygranych. W trzech meczach – wszystko w kontekście eliminacji do Mistrzostw Świata – drużyna DFB nie straciła nawet gola. Stało się to w dwóch meczach towarzyskich. Z drugiej strony Niemcy byli głodni goli i odnieśli najwyższe zwycięstwo w 1996 roku z wynikiem 9: 1. Chłopcy Hansi Flick wygrali ostatnie porównanie na początku września z poświęcającym się Liechtensteinem z wynikiem zaledwie 2-0.

Przed rozpoczęciem gryNiemcy mają obecnie na koncie dodatkowe 20 punktów. Błąd dopuszczono dopiero pod koniec marca przeciwko Macedonii Północnej (1:2). Wszystkie pozostałe mecze są wygrane. Od Mistrzostw Europy i odkąd Hansi Flick objął stanowisko trenera kadry narodowej, wszystkie pięć spotkań było zwycięskich.

Przed rozpoczęciem gryLiechtenstein ma punkt w obecnym konkursie. Został on zajęty na początku września w remisie 1:1 w Armenii. Więcej nie było możliwe dla zespołu Martina Stoklasy. W każdym razie selekcja Księstwa odniosła tylko dwa zwycięstwa we wszystkich eliminacjach do Mistrzostw Świata.

Przed rozpoczęciem gryChociaż niektórzy eksperci futbolowi wyrażali w ostatnich latach opinię, że nie ma już małych dzieci, w przypadku Liechtensteinu termin piłkarski karzeł z pewnością może być nadal używany. Zachęca do tego fakt, że emirat jest szóstym najmniejszym krajem na świecie. W Szwajcarii nie ma mistrzostw kraju, a niewiele klubów bierze udział w turniejach. Tylko jeden konkurs pucharowy jest organizowany przez Związek Piłki Nożnej Liechtensteinu. Nic więc dziwnego, że to nie wystarczyło na duży turniej. Z reguły Liechtenstein zajmuje ostatnie miejsce w grupie kwalifikacyjnej. Były dwa wyjątki: byłem przedostatni.

READ  Hertha BSC: Fani Werder Brema rzucają kufle piwa w trenerów e-sportu Hertha

Przed rozpoczęciem gryOficjalnie są to eliminacje do Mistrzostw Świata, ale w rzeczywistości wartość sportowa tej gry jest ograniczona. W europejskiej grupie J Niemcy zajmują pierwsze miejsce, a bilet na Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 jest już w jej kieszeni. Podobnie dno Liechtensteinu w lidze na pewno nie pozbędzie się Czerwonej Latarni.

Przed rozpoczęciem gryPo ostatniej grze nad Islandią po stronie Liechtensteinu zaszły dwie zmiany. Rafael Groenenfelder i Liviu Meyer znajdują się na ławce. W tym celu Daniel Kaufman i Denis Salanovic przeszli do początkowego składu.

Przed rozpoczęciem gryNa boisku z Liechtensteinem gra następujących jedenastu zawodników: B. Buchel-S. Wolfinger, Malin, Kaufmann, Hoover, Goebel-Selly, Froomelt, Hasler-Salanovich, Y Frick.

Przed rozpoczęciem gryJeśli chodzi o personel, z przodu pojawiły się fanfary ze strony niemieckiej. Po pozytywnym wyniku testu na w pełni zaszczepioną koronę Niklasa Süle, jego bliscy znajomi Joshua Kimmich, Serge Gnabry, Jamal Musiala i Karim Adeyemi również musieli przejść kwarantannę i dlatego nie są tak dostępni jak Julian Draxler, który musiał sobie radzić z powodu mięśnia uraz w udzie prawej ręki. Oprócz Jonathana Taha, Hansi Flick nominował także Maximiliana Arnolda, Riddle’a Bako i Kevina Vollanda. W porównaniu z ostatnim meczem międzynarodowym w Macedonii Północnej w wyjściowym składzie Niemiec utrzymali się tylko Manuel Neuer, Thilo Kehrer, Leon Goretzka i Thomas Muller.

Przed rozpoczęciem gryOd początku przygotowywania raportu poświęcamy się wieczorem sprawom personalnym, a przede wszystkim formacjom drużynowym po obu stronach. Niemcy podejmują się tego zadania w składzie: Neuer – Hoffmann, Kehrer, Rudiger, Günter – Goretzka, Gundogan – Baku, Reus, Sani – Muller.

Przed rozpoczęciem gryWitamy na meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata 2022 w grupie J pomiędzy Niemcami a Liechtensteinem.