Connect with us

entertainment

Zatańczmy profesjonalnych tancerzy 2021: Kto tańczy z celebrytami? Profil wszystkich tancerzy

Published

on


Aktualnie wybrane Let’s Dance 2021 Program w piątek wieczorem RTL. Również w tym roku wybitni kandydaci będą z Profesjonalni tancerze Kto uczy ich tańca. Co tydzień musi być Tańcząca para gwiazd Opuść przedstawienie. Za kilka tygodni będzie wiadomo, kto zdobędzie tytuł „Tańczącej Gwiazdy” w 2021 roku.

kim oni są Profesjonaliści Z obecnego sezonu? I dlaczego nie ma już znajomych twarzy? Christian PolancI Vadim Garbuzov i Christina Loft & Co. – tutaj możesz je znaleźć „Zatańczmy” – tancerze W skrócie.

Profesjonalni tancerze „Let’s dance” 2021: oto tancerze

Oprócz wielu popularnych i już znanych Tancerze Od kilku sezonów cztery nowe twarze zadebiutują w 2021 roku. W Al Kabeer Dowiedzieć się, że się pojawiasz Reklamuj to Kandydaci Z czym Profesjonalni tancerze Zrób parę.

Patricia Belosova

25 lat Patricia Belosova Jest w serialu po raz pierwszy. Litwin mieszka w Niemczech od 2019 roku. Odnosząca sukcesy zawodowa tancerka była kilkakrotnie Miss Litwy i pracuje jako trener tańca. Jej partner i partner taneczny Alexandru Eonel również będzie świętował swój debiut „Let’s Dance” w 2021 roku.

Patricia Belosova

Patricia Belosova
© Zdjęcie: TVNOW / prywatne

Renata Dozen

Renata Dozen Jest rosyjską tancerką i trenerem sportu. Przyjechała do Niemiec w wieku szesnastu lat, aby rozwinąć karierę taneczną. Od razu zakochała się w swoim obecnym mężu i koleżance „Let’s Dance”, Valentinie Lucine. Tańczyła w 2020 roku w RTL Moritz Hans I osiągnął z nim drugie miejsce.

Renata Dozen

Renata Dozen
© Zdjęcie: TVNOW / Luisa-Ulyana Kazakbaev

Christina Loft

W 2017 roku była zawodową tancerką Christina Loft Część zespołu „Let’s Dance” po raz pierwszy. W zawodowym wyzwaniu „Let’s Dance” 2020 była razem Christian Polanc Głosowane jako pierwsze przez publiczność. Jest także ze szwajcarską piosenkarką od 2020 roku Luca Heine, Jej partner do tańca w „Let’s Dance” w tym samym roku.

Christina Loft

Christina Loft
© Foto: TVNOW / Anelia Janeva

Kathryn Menzinger

Austriacka tancerka Kathryn Menzinger Znana nie tylko z udziału w „Let’s Dance” z wielu sukcesów na konkursach. Jest wiele Mistrz świata W pokazie tańca latynoskiego. W 2015 roku wygrała ósmy sezon „Let’s Dance” w swoim pierwszym sezonie jako profesjonalna tancerka z Hansem Sarpei.

Kathryn Menzinger

Kathryn Menzinger
© Zdjęcie: VNOW / Stefan Gregorowius

Malika Dzumayev

Rosjanie Malika Dzumayev Po raz pierwszy uczestniczy w „Let’s Dance” jako profesjonalista. Przyjechała do Niemiec z rodziną w 2020 roku. 29-latka i jej partner taneczny Zsolt Sándor Cseke są obecnie mistrzami północnych Niemiec w prywatnej klasie latynoskiej, a obaj są obecnie w pierwszej czwórce w Niemczech. Malika i Zolt zajmują 18. miejsce na świecie w światowym rankingu języka łacińskiego.

Malika Dzumayev

Malika Dzumayev
© Zdjęcie: TVNOW / Thorben Witch

Marta Arendt

Marta Arendt Jest wielokrotnym zwycięzcą różnych konkursów tanecznych, w tym mistrzostw Niemiec, a także mistrzostw Europy i świata. W 2012 roku 31-letnia Polka po raz pierwszy wzięła udział w „Let’s Dance”. Jednak nie była jeszcze w stanie pomóc celebrytom wygrać.

Martha Arendt

Martha Arendt
© Zdjęcie: TVNOW / Stefan Gregorowius

Alexandru Ionel

26 lat Alexandru Ionel Pochodzi z Mołdawii. Tańczy odkąd skończył siedem lat. W wieku czternastu lat wyjechał do Niemiec. Równolegle z karierą studiował stomatologię, obecnie praktykuje w Hamburgu. Jest z Patricią Belusovą.

READ  "Island of Temptation" - Diogo z Vanessą Mariposa bardzo podekscytowani!

Alexandru Ionel

Alexandru Ionel
© Zdjęcie: TVNOW / prywatne

Robert Beach

Robert Beach Jest tancerzem, trenerem sportów tanecznych i choreografem. Od 2015 roku co roku jest zawodowym tancerzem w „Let’s Dance”, ale nigdy nie osiągnął pierwszego miejsca. Oprócz udziału jako zawodowa tancerka 29-latka pracowała jako choreograf przy „Let’s Dance”: w 2010 roku dla Brigitte Nielsen i jej partnera tanecznego Olivera Tienkena, aw 2011 dla Andrei Sawatzkiego i jej partnera tanecznego Stefano Terrazzino.

Robert Beach

Robert Beach
© Zdjęcie: TVNOW / Stefan Gregorowius

Vadim Garbuzov

Vadim Garbuzov Była zawodową tancerką w „Let’s Dance” od 2015 do 2018 roku. Jednak wraz z nominowanymi do celebrytów docierał tylko do tylnych miejsc. 33-latek urodził się na Ukrainie, a jego rodzina wyemigrowała później do Kanady. W Wiedniu mieszkał już cztery lata, zanim w 2008 roku został Austriakiem. Catherine Menzinger, która jest również częścią obsady „Let’s Dance”, jest jego taneczną partnerką od 2004 roku.

Vadim Garbuzov

Vadim Garbuzov
© Zdjęcie: TVNOW / M. Fellner

Valentin Lucien

Tancerz i trener tańca Valentin Lucien Po raz pierwszy wziął udział w „Let’s Dance” w 2018 roku. Do tej pory nie udało mu się zapewnić żadnemu ze znanych tancerzy pierwszego miejsca w pokazie. Jednak odniósł już szereg sukcesów w Mistrzostwach Niemiec w tańcu standardowym. 33-latek z powodzeniem tańczy ze swoją obecną żoną Renatą Lucien od 16 roku życia.

Valentin Lucien

Valentin Lucien
© Zdjęcie: TVNOW / Luisa-Ulyana Kazakbaev

Andre Sebes

Andre Sebes Urodził się w Polsce, ale jako niemowlę przeniósł się z rodziną do Niemiec. W wieku dziewięciu lat po raz pierwszy wstąpił do szkoły tańca. Wielokrotny mistrz Bawarii od 2008 roku wraz z żoną i partnerką Victorią Kleinfelder-Cebes aktywnie tańczy w klasie latynoskiej, aw 2012 roku założył z nią studio tańca „Royal Dance” w Remske am Neckar w Szwabii. Andrzej jest profesjonalnym tancerzem etatowym, który odniósł również sukcesy jako licencjonowany instruktor tańca i sędzia na lekcjach języka łacińskiego i standardowego. Po raz pierwszy wziął udział w „Let’s Dance” w 2017 roku.

Andre Sebes

Andre Sebes
© Zdjęcie: TVNOW / Valentin Bringer

Christian Polanc

Jest jednym z najpopularniejszych profesjonalnych tancerzy w „Let’s Dance”: od drugiego sezonu 2007 Christian Polanc Koordynuj jako zawodowy tancerz. W 2007 i 2011 wygrał program z Dance Partners Susan Cedropoulos I Mighty Kelly. Z Laurą Muller 42-latek zajął szóste miejsce w zeszłym roku.

Christian Polanc

Christian Polanc
© Zdjęcie: TVNOW / Corinna Kühn

Evgeny Vinokurov

30 lat Evgeny Vinokurov Urodził się w Tiumeniu na Syberii i tańczy od 6 roku życia. Po tym, jak zerwał z ówczesnym partnerem tanecznym, Christina Loft zadzwoniła do niego w 2005 roku. Od czasu pomyślnego treningu próbnego tańczyli razem, aż zakończyli wspólną profesjonalną karierę taneczną w 2016 roku. Po czteroletniej przerwie Evgeny wrócił do aktywny taniec u boku Partner (taniec) Niny Bezzubovej w 2020 roku. Jest także instruktorem tańca z dyplomem Business Administration. W 2019 roku był zawodowym tancerzem u boku Evelyn Burdicki.

Evgeny Vinokurov

Evgeny Vinokurov
© Zdjęcie: TVNOW / prywatne

Pavel „Pasha” Zvychaynyy

Pasha Zvychaynyy Po raz pierwszy będziesz uczestniczyć w „Let’s Dance” jako profesjonalny tancerz w 2021 roku. 29-letni Rosjanin przyjechał do Niemiec w wieku 14 lat, aby rozpocząć karierę taneczną i edukację szkolną. Siedem lat później, w wieku 21 lat, przeszedł na profesjonalne sporty taneczne. Od 2016 roku tańczy u boku swojej partnerki tanecznej i narzeczonej Oxany Lebedew, z którą w tym samym roku został mistrzem świata w tańcu latynoamerykańskim.

Pasha Zvychaynyy

Pasha Zvychaynyy
© Zdjęcie: TVNOW / Juliette Sokolova

2021 „Let’s Dance” bez tancerza Massimo Senato

Fani tanecznego show mogą być zaskoczeni, że słynna profesjonalna tancerka nie weźmie udziału w „Let’s Dance” w 2021 roku: ubiegłorocznym zwycięzcy. Massimo Senato Brakuje tancerz-Lista. Ma 40 lat, która w 2020 roku ma Lily Paul Roncalli Na Instagramie wyjaśnia, dlaczego: „W tym roku po raz pierwszy zostanę ojcem i każdą chwilę chciałbym wykorzystać, aby wesprzeć żonę w tej nowej fazie życia i całkowicie skupić się na czasie, który mnie czeka jako oczekujący ojciec. ”Ale fani Let’s Dance też nie muszą się bez niej obejść: Sinató Dowiedzieć się, że się pojawiasz Występuje u boku Lili Paul-Roncalli 26 lutego.

READ  Transmisja piłki ręcznej dzisiaj: Islandia - Węgry w telewizji i transmisja na żywo z meczu Mistrzostw Świata

Massimo Senato zatańczył z modelką i prezenterką w 2012 roku Rebecca Mir. Spotkali się po koncercie i spodziewają się razem pierwszego dziecka.

Isabelle Edvardson jest nieobecna w „Let’s Dance” 2021

Isabel Edvardson Właściwie należy do stałego magazynu w Zespół Profitänzer Z „Let’s Dance”. Ale w tym roku nie weźmie udziału w programie. Ponieważ 38-latek tego oczekuje Dobre serce.

Ciężarna tancerka zamieściła zdjęcie na Instagramie, na którym jest uśmiechnięta radośnie z brzuszkiem. Al Suwaidi napisał: „Miłość. Rodzina. Życie. Świętujmy to, co ważne każdego dnia”.

Eric Clan przestał szturchać „Let’s Dance”.

I kolejny znany zawodowiec, bez którego widzowie RTL będą musieli się obejść w nowym sezonie: Eric Clan W 2021 roku nie weźmiesz udziału w „Let’s Dance”. 33-latek zrezygnował ponownie z udziału w popularnym formacie. dlaczego? Chce więcej czasu dla swojej rodziny i życia prywatnego.

Swoją decyzję w wywiadzie dla Bild wyjaśnia następująco: „To, czego nigdy nie będzie mi brakowało, to niespokojny sen przed koncertami i długi czas, w którym byłeś oddzielony od rodziny! co nie jest normalne. Plus, z góry. W każdym programie istnieje niepewność, czy twój partner-celebrytka zachowa nerwy i nie straci przytomności w kwestii choreografii. ”Zostawił także swoim fanom szczegółową wiadomość o swoim odejściu na Instagramie.

Let’s Dance 2021: daty transmisji i kandydaci

Kiedy będą odtwarzane odcinki „Let’s Dance”? Kim są nominowani w tym roku celebryci? Więcej informacji na temat sezonu można znaleźć tutaj:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Film: Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

Published

on

Film: Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

film

Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

niedziela, 27 kwietnia 2014 | 17:13

Dzikie pościgi, eksplozje helikopterów w powietrzu, autobus przewracający się przez barierę mostu prowadzącego na Wisłę. Pomiędzy nimi znajduje się mieszanka języka angielskiego i polskiego, zdjęcia śledzące i narzędzie do wyszukiwania podpisów.

W Warszawie można poczuć dotyk Bollywoodu: indyjski producent i reżyser Sajid Nadiadwala kręci w stolicy Polski film akcji „Kick”. Na zdjęcia do Polski przyjechał gwiazdor kina akcji Salman Khan, „Stallone Bollywood”. Inni członkowie obsady to Randeep Hooda i Jacqueline Fernandez, była Miss Sri Lanki.

To nie pierwszy raz, kiedy indyjski przemysł filmowy szuka tematów w Polsce. Reżyserzy z Bollywood kręcili już kilka zdjęć w Krakowie na południu Polski, gdzie wkrótce ma się rozpocząć kolejna duża produkcja. Początkowo góry i doliny Tatr Wysokich musiały służyć jako miejsce ekranowego romansu, ponieważ sytuacja w zakresie bezpieczeństwa w Kaszmirze była zbyt niestabilna, aby można ją było sfilmować.

Od tego czasu reżyserzy coraz bardziej pokochali egzotykę średniowiecznego rynku, wąskie brukowane uliczki i renesansowe szczyty wspaniałych pałaców arystokratycznych. Jednak do filmu „Kick” potrzebna była nowoczesna sceneria miejska z wieżowcami i większym zgiełkiem niż senny Kraków. To była szansa dla Warszawy.

Bollywood nad Wisłą zachwyca nie tylko miłośników kina. Polska branża turystyczna zabiega o względy filmowców z subkontynentu indyjskiego, obstawiając, że indyjscy turyści wybiorą Polskę, gdy Warszawa lub Kraków „zwrócą się” na dużym ekranie i wzbudzą zainteresowanie widzów.

Pod hasłem „Przyjdź i znajdź swoją historię” menadżerka kampanii Emilia Kubik z polskiej organizacji turystycznej POT promuje Polskę jako miejsce kręcenia filmów dla indyjskiego przemysłu filmowego. Pokazuje krajobrazy i historyczne miasta, a także sugeruje potencjał oszczędności – na przykład koszty produkcji i hoteli w Warszawie są znacznie niższe niż ceny w Londynie czy Dublinie, które Nadiadwala również uważała za miejsca kręcenia filmów.

reklama

Aby ułatwić Polsce podejmowanie decyzji w przyszłości, POT i Komisja Filmu Polskiego stworzyły aplikację zawierającą informacje o potencjalnych lokalizacjach filmowych i kontaktach dla polskich partnerów do współpracy, która jest skierowana w szczególności do studiów filmowych i „skautów lokalizacji”.

Monica Kapil Mohta, ambasador Indii w Polsce, uważa, że ​​tradycja Polskiej Szkoły Filmowej w Łodzi, której absolwentami jest m.in. Roman Polański, jest nie mniej ważna we współpracy z indyjskim przemysłem filmowym. Dobrze wyszkolonych specjalistów nie brakuje. „Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości filmów produkowanych w Polsce” – podkreśla. Chwali także warszawiaków, którzy wielokrotnie muszą wybierać alternatywne trasy, gdy drogi lub mosty są zamknięte, aby obejrzeć sceny akcji: „Mimo wszystkich eksplozji wokół nich, są bardzo mili i przyjacielscy”.

Niektórzy nawet bardzo przyzwyczajają się do syren, migających świateł i głośnych huków. „Któregoś dnia widziałem trzy wozy strażackie pędzące ulicą Marszałkowską i już szukałem kamer i aktorów” – mówi szef POT Rafał Szmetky. „Ale nic nie zostało sfilmowane. W hotelu wybuchł pożar”.

READ  Wojna na Ukrainie: Moskwa ogłasza „rozsądną odpowiedź” na zachodnie zagrożenia
Continue Reading

entertainment

Goku i Klass pokazują antylopę przy wodopoju, doprowadzając fanów do szaleństwa

Published

on

Goku i Klass pokazują antylopę przy wodopoju, doprowadzając fanów do szaleństwa
  1. tz
  2. telewizja

Naciska

Goku i Klass kontrolowali ProSiebena przez 24 godziny. Gdy zaczyna się nowy program, oboje mogą nadawać, co chcą – i natychmiast zaczyna się chaos.

Monachium – Znani anarchistyczni aktorzy Joko Winterscheidt (45 l.) i Klaas Heufer-Umlauf (40 l.) po raz kolejny pokazali, że potrafią wywrócić telewizję do góry nogami, i to tym razem nawet dosłownie. Po zwycięstwie w „Joko & Klaas vs. ProSieben” byli w stanie kontrolować swój kanał przez pełne 24 godziny.

Goku i Klass przedstawiają: Antylopa odpoczywa

Joko i Klass pokazali już w przeszłości, że lubią wykorzystywać czas antenowy, który zdobyli w ProSieben, do bardzo różnych celów – czasem przydatnych, czasem mniej przydatnych. Niektóre z jej poprzednich artykułów poruszających ważne kwestie społeczne zostały nagrodzone. Jednak dzisiejsi widzowie mogą mieć mniejsze szanse na takie wyróżnienia.

Jak dotąd, jedną z najważniejszych atrakcji tego dnia było zdjęcie na żywo studni bez podpisu w Namibii. Można było zobaczyć wiele oryksów odpoczywających i bawiących się nad chłodną wodą. Nie do wiary – zamiast reportaży telewizyjnych i oper mydlanych pojawiły się obrazy niedzielnych krajobrazów. Niektórzy fani opisali ProSieben na Instagramie jako „zwalniający”.

Fani oszaleli: Goku i Klass świętowali w Internecie

Ale w ProSieben można było zobaczyć nie tylko dziką przyrodę: kilka odcinków „Don't Stop Laughing” i nostalgiczne perełki talk show zabrało widzów w podróż w przeszłość. Obydwaj prezenterzy telewizyjni porwali także telewizję śniadaniową siostrzanego kanału Sat.1.

Goku i Klass, antylopa
Goku i Klass kontrolowali ProSiebena przez 24 godziny. Gdy nowa stacja staje na czele, oboje mogą nadawać, co im się podoba – i natychmiast zaczyna się chaos. © Photo Alliance / Niemiecka Agencja Prasowa / ProSieben | Sina Goertz; Zrzut ekranu ProSiebena

Internet oszalał – w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Fani w mediach społecznościowych świętują niezwykły dzień Antelope Sunday. Pomiędzy tweetami typu „Czy antylopa przygotowała coś jeszcze lub chociaż ćwiczyła choreografię? „Trochę boję się iść do toalety, a potem coś przegapię”. do „Wyobrażam sobie, że od czasu do czasu pójdę do toalety, żeby odpocząć psychicznie!”, entuzjazm był ogromny. Klaas Heofer-Umlauf ostrzegła niedawno przed niskim budżetem jej 24-godzinnego programu. Wykorzystane źródła: Prosippin, X

READ  Hape Kerkeling: Czego można się spodziewać po powrocie z telewizji - rozrywka
Continue Reading

entertainment

Zatańczmy: trudny czas Renaty Lucien

Published

on

Zatańczmy: trudny czas Renaty Lucien
Continue Reading

Trending