Connect with us

entertainment

Zatańczmy profesjonalnych tancerzy 2021: Kto tańczy z celebrytami? Profil wszystkich tancerzy

Published

on


Aktualnie wybrane Let’s Dance 2021 Program w piątek wieczorem RTL. Również w tym roku wybitni kandydaci będą z Profesjonalni tancerze Kto uczy ich tańca. Co tydzień musi być Tańcząca para gwiazd Opuść przedstawienie. Za kilka tygodni będzie wiadomo, kto zdobędzie tytuł „Tańczącej Gwiazdy” w 2021 roku.

kim oni są Profesjonaliści Z obecnego sezonu? I dlaczego nie ma już znajomych twarzy? Christian PolancI Vadim Garbuzov i Christina Loft & Co. – tutaj możesz je znaleźć „Zatańczmy” – tancerze W skrócie.

Profesjonalni tancerze „Let’s dance” 2021: oto tancerze

Oprócz wielu popularnych i już znanych Tancerze Od kilku sezonów cztery nowe twarze zadebiutują w 2021 roku. W Al Kabeer Dowiedzieć się, że się pojawiasz Reklamuj to Kandydaci Z czym Profesjonalni tancerze Zrób parę.

Patricia Belosova

25 lat Patricia Belosova Jest w serialu po raz pierwszy. Litwin mieszka w Niemczech od 2019 roku. Odnosząca sukcesy zawodowa tancerka była kilkakrotnie Miss Litwy i pracuje jako trener tańca. Jej partner i partner taneczny Alexandru Eonel również będzie świętował swój debiut „Let’s Dance” w 2021 roku.

Patricia Belosova

Patricia Belosova
© Zdjęcie: TVNOW / prywatne

Renata Dozen

Renata Dozen Jest rosyjską tancerką i trenerem sportu. Przyjechała do Niemiec w wieku szesnastu lat, aby rozwinąć karierę taneczną. Od razu zakochała się w swoim obecnym mężu i koleżance „Let’s Dance”, Valentinie Lucine. Tańczyła w 2020 roku w RTL Moritz Hans I osiągnął z nim drugie miejsce.

Renata Dozen

Renata Dozen
© Zdjęcie: TVNOW / Luisa-Ulyana Kazakbaev

Christina Loft

W 2017 roku była zawodową tancerką Christina Loft Część zespołu „Let’s Dance” po raz pierwszy. W zawodowym wyzwaniu „Let’s Dance” 2020 była razem Christian Polanc Głosowane jako pierwsze przez publiczność. Jest także ze szwajcarską piosenkarką od 2020 roku Luca Heine, Jej partner do tańca w „Let’s Dance” w tym samym roku.

Christina Loft

Christina Loft
© Foto: TVNOW / Anelia Janeva

Kathryn Menzinger

Austriacka tancerka Kathryn Menzinger Znana nie tylko z udziału w „Let’s Dance” z wielu sukcesów na konkursach. Jest wiele Mistrz świata W pokazie tańca latynoskiego. W 2015 roku wygrała ósmy sezon „Let’s Dance” w swoim pierwszym sezonie jako profesjonalna tancerka z Hansem Sarpei.

Kathryn Menzinger

Kathryn Menzinger
© Zdjęcie: VNOW / Stefan Gregorowius

Malika Dzumayev

Rosjanie Malika Dzumayev Po raz pierwszy uczestniczy w „Let’s Dance” jako profesjonalista. Przyjechała do Niemiec z rodziną w 2020 roku. 29-latka i jej partner taneczny Zsolt Sándor Cseke są obecnie mistrzami północnych Niemiec w prywatnej klasie latynoskiej, a obaj są obecnie w pierwszej czwórce w Niemczech. Malika i Zolt zajmują 18. miejsce na świecie w światowym rankingu języka łacińskiego.

Malika Dzumayev

Malika Dzumayev
© Zdjęcie: TVNOW / Thorben Witch

Marta Arendt

Marta Arendt Jest wielokrotnym zwycięzcą różnych konkursów tanecznych, w tym mistrzostw Niemiec, a także mistrzostw Europy i świata. W 2012 roku 31-letnia Polka po raz pierwszy wzięła udział w „Let’s Dance”. Jednak nie była jeszcze w stanie pomóc celebrytom wygrać.

Martha Arendt

Martha Arendt
© Zdjęcie: TVNOW / Stefan Gregorowius

Alexandru Ionel

26 lat Alexandru Ionel Pochodzi z Mołdawii. Tańczy odkąd skończył siedem lat. W wieku czternastu lat wyjechał do Niemiec. Równolegle z karierą studiował stomatologię, obecnie praktykuje w Hamburgu. Jest z Patricią Belusovą.

READ  Węgry są jedynym krajem, który popiera polskie rządy w Unii Europejskiej

Alexandru Ionel

Alexandru Ionel
© Zdjęcie: TVNOW / prywatne

Robert Beach

Robert Beach Jest tancerzem, trenerem sportów tanecznych i choreografem. Od 2015 roku co roku jest zawodowym tancerzem w „Let’s Dance”, ale nigdy nie osiągnął pierwszego miejsca. Oprócz udziału jako zawodowa tancerka 29-latka pracowała jako choreograf przy „Let’s Dance”: w 2010 roku dla Brigitte Nielsen i jej partnera tanecznego Olivera Tienkena, aw 2011 dla Andrei Sawatzkiego i jej partnera tanecznego Stefano Terrazzino.

Robert Beach

Robert Beach
© Zdjęcie: TVNOW / Stefan Gregorowius

Vadim Garbuzov

Vadim Garbuzov Była zawodową tancerką w „Let’s Dance” od 2015 do 2018 roku. Jednak wraz z nominowanymi do celebrytów docierał tylko do tylnych miejsc. 33-latek urodził się na Ukrainie, a jego rodzina wyemigrowała później do Kanady. W Wiedniu mieszkał już cztery lata, zanim w 2008 roku został Austriakiem. Catherine Menzinger, która jest również częścią obsady „Let’s Dance”, jest jego taneczną partnerką od 2004 roku.

Vadim Garbuzov

Vadim Garbuzov
© Zdjęcie: TVNOW / M. Fellner

Valentin Lucien

Tancerz i trener tańca Valentin Lucien Po raz pierwszy wziął udział w „Let’s Dance” w 2018 roku. Do tej pory nie udało mu się zapewnić żadnemu ze znanych tancerzy pierwszego miejsca w pokazie. Jednak odniósł już szereg sukcesów w Mistrzostwach Niemiec w tańcu standardowym. 33-latek z powodzeniem tańczy ze swoją obecną żoną Renatą Lucien od 16 roku życia.

Valentin Lucien

Valentin Lucien
© Zdjęcie: TVNOW / Luisa-Ulyana Kazakbaev

Andre Sebes

Andre Sebes Urodził się w Polsce, ale jako niemowlę przeniósł się z rodziną do Niemiec. W wieku dziewięciu lat po raz pierwszy wstąpił do szkoły tańca. Wielokrotny mistrz Bawarii od 2008 roku wraz z żoną i partnerką Victorią Kleinfelder-Cebes aktywnie tańczy w klasie latynoskiej, aw 2012 roku założył z nią studio tańca „Royal Dance” w Remske am Neckar w Szwabii. Andrzej jest profesjonalnym tancerzem etatowym, który odniósł również sukcesy jako licencjonowany instruktor tańca i sędzia na lekcjach języka łacińskiego i standardowego. Po raz pierwszy wziął udział w „Let’s Dance” w 2017 roku.

Andre Sebes

Andre Sebes
© Zdjęcie: TVNOW / Valentin Bringer

Christian Polanc

Jest jednym z najpopularniejszych profesjonalnych tancerzy w „Let’s Dance”: od drugiego sezonu 2007 Christian Polanc Koordynuj jako zawodowy tancerz. W 2007 i 2011 wygrał program z Dance Partners Susan Cedropoulos I Mighty Kelly. Z Laurą Muller 42-latek zajął szóste miejsce w zeszłym roku.

Christian Polanc

Christian Polanc
© Zdjęcie: TVNOW / Corinna Kühn

Evgeny Vinokurov

30 lat Evgeny Vinokurov Urodził się w Tiumeniu na Syberii i tańczy od 6 roku życia. Po tym, jak zerwał z ówczesnym partnerem tanecznym, Christina Loft zadzwoniła do niego w 2005 roku. Od czasu pomyślnego treningu próbnego tańczyli razem, aż zakończyli wspólną profesjonalną karierę taneczną w 2016 roku. Po czteroletniej przerwie Evgeny wrócił do aktywny taniec u boku Partner (taniec) Niny Bezzubovej w 2020 roku. Jest także instruktorem tańca z dyplomem Business Administration. W 2019 roku był zawodowym tancerzem u boku Evelyn Burdicki.

Evgeny Vinokurov

Evgeny Vinokurov
© Zdjęcie: TVNOW / prywatne

Pavel „Pasha” Zvychaynyy

Pasha Zvychaynyy Po raz pierwszy będziesz uczestniczyć w „Let’s Dance” jako profesjonalny tancerz w 2021 roku. 29-letni Rosjanin przyjechał do Niemiec w wieku 14 lat, aby rozpocząć karierę taneczną i edukację szkolną. Siedem lat później, w wieku 21 lat, przeszedł na profesjonalne sporty taneczne. Od 2016 roku tańczy u boku swojej partnerki tanecznej i narzeczonej Oxany Lebedew, z którą w tym samym roku został mistrzem świata w tańcu latynoamerykańskim.

Pasha Zvychaynyy

Pasha Zvychaynyy
© Zdjęcie: TVNOW / Juliette Sokolova

2021 „Let’s Dance” bez tancerza Massimo Senato

Fani tanecznego show mogą być zaskoczeni, że słynna profesjonalna tancerka nie weźmie udziału w „Let’s Dance” w 2021 roku: ubiegłorocznym zwycięzcy. Massimo Senato Brakuje tancerz-Lista. Ma 40 lat, która w 2020 roku ma Lily Paul Roncalli Na Instagramie wyjaśnia, dlaczego: „W tym roku po raz pierwszy zostanę ojcem i każdą chwilę chciałbym wykorzystać, aby wesprzeć żonę w tej nowej fazie życia i całkowicie skupić się na czasie, który mnie czeka jako oczekujący ojciec. ”Ale fani Let’s Dance też nie muszą się bez niej obejść: Sinató Dowiedzieć się, że się pojawiasz Występuje u boku Lili Paul-Roncalli 26 lutego.

READ  Meering: Świetne kino w Meering High School

Massimo Senato zatańczył z modelką i prezenterką w 2012 roku Rebecca Mir. Spotkali się po koncercie i spodziewają się razem pierwszego dziecka.

Isabelle Edvardson jest nieobecna w „Let’s Dance” 2021

Isabel Edvardson Właściwie należy do stałego magazynu w Zespół Profitänzer Z „Let’s Dance”. Ale w tym roku nie weźmie udziału w programie. Ponieważ 38-latek tego oczekuje Dobre serce.

Ciężarna tancerka zamieściła zdjęcie na Instagramie, na którym jest uśmiechnięta radośnie z brzuszkiem. Al Suwaidi napisał: „Miłość. Rodzina. Życie. Świętujmy to, co ważne każdego dnia”.

Eric Clan przestał szturchać „Let’s Dance”.

I kolejny znany zawodowiec, bez którego widzowie RTL będą musieli się obejść w nowym sezonie: Eric Clan W 2021 roku nie weźmiesz udziału w „Let’s Dance”. 33-latek zrezygnował ponownie z udziału w popularnym formacie. dlaczego? Chce więcej czasu dla swojej rodziny i życia prywatnego.

Swoją decyzję w wywiadzie dla Bild wyjaśnia następująco: „To, czego nigdy nie będzie mi brakowało, to niespokojny sen przed koncertami i długi czas, w którym byłeś oddzielony od rodziny! co nie jest normalne. Plus, z góry. W każdym programie istnieje niepewność, czy twój partner-celebrytka zachowa nerwy i nie straci przytomności w kwestii choreografii. ”Zostawił także swoim fanom szczegółową wiadomość o swoim odejściu na Instagramie.

Let’s Dance 2021: daty transmisji i kandydaci

Kiedy będą odtwarzane odcinki „Let’s Dance”? Kim są nominowani w tym roku celebryci? Więcej informacji na temat sezonu można znaleźć tutaj:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Księżniczka Amalia obchodzi swoje 18. urodziny – co się teraz zmienia

Published

on

Najstarsza córka Maximy i Willema-Alexandera pewnego dnia zasiądzie na tronie swojego ojca. Ale od dziś jej rola w rodzinie królewskiej będzie wyglądać inaczej, ponieważ Amalia jest już pełnoletnia.

Seria zdjęć z 12 zdjęciami

Ogłoszony około rok po ich wymarzonym ślubie Willem Aleksander I Maxima w Holandii W czerwcu 2013 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. 7 grudnia zobaczyła córkę amalii Rozświetl świat i zostań następcą tronu jako najstarszy syn obecnego króla.

Order Rycerski, złote i złote znaczki

Z okazji jej 18. urodzin, jej rodzina i Holendrzy świętowali księcia koronnego. Amalia otrzymała gratulacje z całego kraju, niektóre w bardzo szczególny sposób. Na przykład Królewskie Stowarzyszenie Glockenspieler skomponowało specjalną piosenkę urodzinową. Utwór zatytułowany „Amalia Achttien” („Amalia Osiemnastka”) będzie wykonywany przez muzyków Carillona w całym kraju w ciągu najbliższych kilku dni.

Poczta Holenderska dysponowała 750 egzemplarzami specjalnego znaczka pocztowego z wizerunkiem przyszłej królowej – wykonanym z 24-karatowego złota. Cena jednostkowa: 50 euro. Dzień uhonorowania księżnej Amalii był „wyjątkową chwilą dla naszego kraju i dla niej wspaniałym kamieniem milowym” – napisał na Twitterze premier. Mark Rutte. „Życzę jej szczęśliwego, a przede wszystkim świątecznego dnia”.

Król Willem-Alexander uhonorował również najstarszą ze swoich trzech córek Rycerz Wielki Krzyż Orderu Holenderskiego Lwa i Rycerz Domu Złotego Lwa z Nassau, ogłosiła rodzina królewska.

Księżniczka Amalia z ojcem, królem Willemem-Aleksandrem. (Źródło: IMAGO / ANP)

Nadanie spadkobiercom tronu długiej tradycji w Holandii. W 1898 r. królowa Wilhelmina jako pierwsza kobieta została mianowana Wielkim Krzyżem Kawalerskim Orderu Lwów. Od tego czasu wszystkie dzieci głowy państwa zostały uhonorowane tą nagrodą w swoje osiemnaste urodziny. Jednak większych uroczystości publicznych trzeba było unikać, biorąc pod uwagę środki ochrony Corona.

Dwie serie zdjęć przyszłej królowej

A pałac opublikował kilka nowych zdjęć Amalii, pokazujących ją w luksusowych pozach w imponującej sali pałacowej. Na niektórych zdjęciach widać ją w czerwonej sukience z rozpuszczonymi falującymi włosami, lekkim makijażem i delikatną biżuterią.

READ  Węgry są jedynym krajem, który popiera polskie rządy w Unii Europejskiej

Druga seria jest ciemniejsza. Księżniczka Orange, jak nazywa się ją od czasu wstąpienia jej ojca na tron ​​30 kwietnia 2013 roku, nosi ciemną suknię ozdobioną złotymi elementami. Podczas gdy w czerwonym serialu jest uśmiechnięta i przyjazna, na pozostałych zdjęciach wygląda poważniej.

Nowe zadania dla Amalii

Jako osoba dorosła Amalia jest teraz uprawniona do zastąpienia ojca na tronie i reprezentowania go w przypadku choroby. Księżniczka Orange ma teraz także miejsce w Radzie Stanu, organie konstytucyjnym, który doradza rządowi. A król Willem-Alexander, szef Rady Stanu, przedstawi ją na stanowisko w środę na specjalnym posiedzeniu. Na regularnych spotkaniach następca tronu musi być przygotowany do roli przyszłej królowej. Amalia wygłosi również przemówienie w zamku Kneuterdijk w Hadze.

Kilka miesięcy temu Amalia udowodniła, że ​​już w młodym wieku potrafi podejmować dalekosiężne decyzje. Od swoich 18 urodzin mogła otrzymać ulgę wolną od podatku w wysokości 1,6 mln euro rocznie. Ale odmówiła, mówiąc: „Uważam to za niewygodne, dopóki nie mogę dać wiele w zamian, a innym uczniom jest trudniej, szczególnie w tym niepewnym czasie Korony”.

Co chcesz studiować, nie jest jeszcze znane. Po pierwsze, najstarsza córka Williama Aleksandra i Maximy chce przez rok podróżować i odbywać staże, jak sama powiedziała. Oprócz Amalii para królewska ma także szesnastoletnią Alexię i dwuletnią siostrę Ariane.

Continue Reading

entertainment

Polska i Białoruś: żołnierze zagrozili strzelaniem na granicy? – Polityka za granicą

Published

on

Niezwykle napięta sytuacja na granicy polsko-białoruskiej pogarsza się z dnia na dzień. Teraz mówi się, że osiągnął nową eskalację.

Według MON białoruscy żołnierze zagrozili rozstrzelaniem polskich żołnierzy w strefie przygranicznej.

Polska powiedziała, że ​​„białoruscy żołnierze, którzy im towarzyszyli, grozili naszym żołnierzom otwarciem ognia”. Polscy żołnierze nie dali się jednak sprowokować, dlatego sytuacja nie uległa dalszej eskalacji.

Jednak początkowo nie było żadnych zdjęć ani filmów z domniemanej konfrontacji.

Polska od tygodni przekonuje, że jest atakowana, że ​​tak powiem. Państwo usprawiedliwia nieudzielanie azylu migrantom przywiezionym do granicy przez dyktatora Aleksandra Łukaszenkę (67 l.).

Z drugiej strony reżim Łukaszenki na Białorusi niemal codziennie próbuje wywołać poważny kryzys na pograniczu obu krajów. Eksperci podejrzewają, że Łukaszenka stara się w ten sposób odwrócić uwagę od masowych problemów w polityce wewnętrznej po ubiegłorocznych skradzionych wyborach.

Również w czwartek warszawskie Ministerstwo Obrony poinformowało, że polscy żołnierze spotkali na granicy z Białorusią około 250 migrantów.

Przedstawiciel Białorusi dwukrotnie mianowany

W środę również doszło do incydentu: polskie MSZ poinformowało, że do Polski przybyli z Białorusi uzbrojeni mężczyźni w mundurach. Nieznani ludzie mieli przy sobie broń długą, gdy wkraczali na terytorium Polski w nocy na początku tygodnia.

Następnie Ministerstwo Spraw Zagranicznych w Warszawie powołało białoruskiego chargé d’affairs. Również w czwartek. Wysłano mu notatkę protestacyjną.

Od miesięcy sytuacja na granicy polsko-białoruskiej jest napięta. Setki osób codziennie próbują nielegalnie wjechać do Polski, a tym samym do Unii Europejskiej. Twoim celem są głównie Niemcy.

Według polskich mediów od początku roku na granicy polsko-białoruskiej odnotowano około 29 tys. prób nielegalnego przekroczenia granicy.

Tylko w ciągu ostatnich kilku dni polska policja aresztowała sześciu innych przemytników podejrzanych o przewożenie nielegalnych imigrantów. Wśród nich są obywatele Niemiec. Często zdarzają się przypadki prowokacji i napaści na polskich żołnierzy i policjantów.

READ  Love Storm: Eric jest niespodziewanie zaskoczony podczas ucieczki

Tymczasem prezydent RP Andrzej Duda (49 l.) podpisał ustawę o budowie bezpieczeństwa granic na granicy zewnętrznej z Białorusią. Razem kosztuje 1615 mld zł (ok. 352 mln euro). Bariera powinna rozciągać się na długości ponad 100 km. Łącznie długość granicy wynosi 400 km.

Pierwsze loty ewakuacyjne rozpoczęły się z Mińska

Według informacji od wysokich rangą polskich funkcjonariuszy bezpieczeństwa kilka samolotów przewożących migrantów zostało w międzyczasie zwróconych do Iraku.

„Rozpoczęły się pierwsze loty ewakuacyjne z Mińska do Bagdadu” – napisał na Twitterze rzecznik polskiego szefa bezpieczeństwa. Migranci zaczęli wracać. Powodem, zdaniem rzecznika, jest: „Liczne nieudane próby przekroczenia dobrze chronionej polskiej granicy”.

Są też „problemy logistyczne z zakwaterowaniem na Białorusi”. Kolejnym ważnym powodem są niskie temperatury.

Wyjaśnił jednak, że kilka pozostałych lotów ewakuacyjnych „nie będzie oznaczać przełomu”. „Nie spodziewamy się, że presja imigracyjna zmniejszy się w najbliższej przyszłości”.

W rzeczywistości jednak strategia Łukaszenki może nie (całkowicie) odnieść sukcesu, im więcej osób przybywających na Białoruś utknie. Mówi się o około 15 tysiącach osób zwabionych przez białoruskiego dyktatora, przebywających w kraju w celu przystąpienia do Unii Europejskiej.


Białoruski dyktator Aleksander Łukaszenko (67) Zdjęcie: dpa

„W Mińsku jest już wystarczająco dużo imigrantów, którzy stale siedzą w centrach handlowych lub na podwórkach”, mówi jeden z ekspertów. „Rośnie ryzyko zamieszek”.

Człowiek, który za tym stoi: Władimir Putin

Z punktu widzenia polskiego rządu zdradziecką grę z zdesperowanymi ludźmi (zwłaszcza z Iraku, Afganistanu i Syrii) zajmuje mniej Łukaszenko niż Władimir Putin (69).

„Mamy mocne dowody na to, że Rosja jest w to zamieszana, chociaż Moskwa jest zdeterminowana, by się w to nie angażować” – powiedział niedawno rzecznik ds. bezpieczeństwa.

Rosja uważana jest za „węzeł lotniskowy”, przez który duża część uchodźców jest transportowana do granicy z Polską.


Prezydent Rosji Władimir Putin (69)

Prezydent Rosji Władimir Putin (69) Zdjęcie: Sputnik / via Reuters

Nawet federalny minister spraw wewnętrznych Horst Seehofer (72 lata, CDU) utrzymuje, że rządzący Rosji są odpowiedzialni za przemycanie migrantów do Unii Europejskiej przez Białoruś.

Continue Reading

entertainment

Thomas Gottschalk martwi się o dziewczyny po swoim występie

Published

on

Thomas Gottschalk, Chantal Janzen, Lukas Podolski i Michael Michalski byli tym razem w jury „Super Talent”. Zdjęcie: RTL / Stefan Gregorowius

Andrea Zchucher

W tym odcinku „Das Supertalent” poczułem się jak Thomas Gottschalk, który powiedział na krótko przed rozpoczęciem serialu: „Nic nie wiem, ale czekam na wszystko”. Do tego momentu zakładałem, że ludzie, którzy pojawiają się w serialu „Supertalent”, mogą zrobić coś szczególnie wspaniałego. Ta przepowiednia pojawiła się tylko w niewielkim stopniu w sobotę.

Cóż, jesteśmy dopiero w półfinale, w przyszłym tygodniu przed finałami jest jeszcze mała iskierka nadziei na milowy skok w wynikach biznesowych.

Thomas Gottschalk w „Supertalencie”

Thomas Gottschalk wystąpił jako gościnny juror w Ehrlich Brothers. Być może mieli problemy z planowaniem, więc zamiast być w studiu w Kolonii, byli na scenie w Dortmundzie w Westfalenhalle.

Nie było do końca jasne, jak mogły przebiegać te „spontaniczne” randki, ale na szczęście Tommy był na miejscu. W tym „suszarka do włosów i fantazyjne ubrania”, jak zauważył Chris Tal. W jakiś sposób dowcipy o ubraniach Gottschalka nigdy się nie starzeją.

Kiedy szydził z garnituru kandydata słowami: „Masz na sobie jeden z niewielu garniturów, których nawet bym nie miał”, był również jasny: Lata pracy w showbiznesie mogą nie być zbyt pożądane, jeśli musisz ciągle śmiać się z tych samych nudnych żartów.

Moderatorka Lola Weippert zdaje się pamiętać wszystkie memy o Angelinie Jolie i jej Oscarach lub jej płaskiej nodze w 2012 roku. Wyciągała nogę z sukienki nieco irytująco przez cały wieczór. Ale tak, mały nagłówek, reklama jest wszystkim. A to, co pracowało dla Thomasa Gottschalka przez 40 lat, mogło być również pomysłem dla Loli Weippert.

Surowe jury z uczciwą opinią

Ale wystarczająco powierzchowne, bo rewelacyjnie jury było dobrze przygotowane do powiedzenia czegoś więcej niż „świetnie”, „ogromny”, „łał, wow, wow”. Oczywiście tak się też stało, ale gusta są inne. Była też prawdziwa krytyka, która od razu doprowadziła do złego nastroju.

Podczas gdy Michael Michalski był podekscytowany jodłowaniem Uschi Bauerem „ponieważ jest taki szalony”, Chantal świętowała z „radością na scenie”, a Thomas Gottschalk uroczo zauważył, że zarówno Uschi, jak i on kryje się za wspaniałą karierą, Lukas Podolski przemówił zwykłym tekstem:

Występ Uschi Bauera nie został dobrze przyjęty przez wszystkich członków jury.

Występ Uschi Bauera nie został dobrze przyjęty przez wszystkich członków jury.Zdjęcie: RTL / Stefan Gregorowius

„Jak, to nic?”, 71-latek, który najwyraźniej nie radzi sobie zbyt dobrze z krytyką. Była już sławna, a mojego syna nie było wtedy w pobliżu, głośno krzyczała. Podolski nie ustępował i w przyjazny, ale stanowczy sposób dał jasno do zrozumienia, że ​​ma prawo wyrażać swoją opinię. Tego właśnie brakuje w większości przedstawień aktorskich, gdzie wszystko jest zawsze fajne i niesamowite.

– Myślałem, że zaraz go uderzy.

Po przyznaniu punktów Boldi oddał punkt Uchi, Michael Michalski chciał omówić reakcję uczestnika: „Myślałem, że go uderzy” – zaczął, ale duet moderacji natychmiast to przerwał. To wstyd, programy na żywo zawsze odbywają się na żywo z odchylenia od rzeczywistego harmonogramu transmisji na rzecz spontaniczności. Ale wyraźnie nie jest z „super talentem”.

Tak wiele poszło nie tak tego wieczoru. Mikrofony dwojga uczestników włączyły się zbyt późno, tak że początki zdań zostały połknięte, w Inclusion Dance Show efekty początkowo nie działały i Magik Kevin Quantum od razu przeszedł do całej magicznej akcji w spodniach.

Mag Kevin Quantum i niemożliwe wahadło

Zaplanowano, że przeszkolony fizyk będzie przechodził przez tzw. wahadło harmoniczne. Większość z nas zna to w mikrokosmosie jako kojącą grę biurową. Quantum zbudowało jego wersję XXL. Celem było: chodzić bez wzroku, podczas gdy dwanaście kilogramów płonącego ołowiu krążyło wokół głowy czarownika. Lukas Podolski musi potwierdzić, że Kevin Quantum nic nie widzi pod tą torbą i założyć to na głowę. I znowu, ten szczery, odświeżający sposób mnie rozśmieszył.

Poldi nie tylko powiedział, że wciąż widzi „trochę”, ale także próbował sprawdzić, czy kulki w wahadle w ogóle są prawdziwe. Kiedy ktoś miał rzucić arbuzem, żeby pokazać, jak niebezpieczny jest ten wyczyn, Poldi zaproponował, że rozda publiczności kawałki puree z arbuza. Niestety, sztuczka nie zadziałała, a Kevin Quantum został nawet postrzelony w głowę. Chris Tal, który nie został jeszcze zauważony ze względu na swoją wrażliwość, ponownie potwierdził swoją reputację tego wieczoru, kiedy wkroczyła: „Mam nadzieję, że z Kevinem naprawdę wszystko w porządku”.

Czy potrzebujemy innej kultury błędów?

To naturalne, że spojrzenie na lekarza było pomysłem. Ale dobrze teraz. Michael Michalsky zareagował z taką samą wrażliwością na nieudaną liczbę: „Myślę, że to smutne, że nie wyszło”, ale „to nie doprowadziło cię do finału”.

Quantum też nie przyszło, ale kto właściwie powiedział, że można tam wylądować tylko wtedy, gdy wszystko działa w 100%? Czy nie byłoby ciekawie pracować nad naszą kulturą błędu i, jak Thomas Gottschalk, wyjaśnić, jak cudownie jest, gdy ktoś nie używa magicznych sztuczek, które widziano 100 razy (patrząc na was, bracia Ehrlich), ale raczej „prawa natury widoczne dla ludzi, których chcą robić”.

Safe Bank przedstawił Drew Colby, jeden z finalistów. Niewątpliwie jego teatr cieni wymaga dużo praktyki i poświęcenia, ale jest też trochę nudny. Werdykt jury był nadal jasny, a Lukas Podolsky uznał, że to „świetny pomysł, świetne show, najlepszy występ”.

Podobną pochwałę otrzymali pozostali finaliści Inclusion Dance Show, ekipa taneczna, w której osoby niepełnosprawne i pełnosprawne tańczyły razem na czele i dopracowane efekty wizualne oraz Karabo Morak, który również jest luksusowo ubranym tancerzem i bardzo współczuje swoim życie między twórczym tańcem a uczciwą radą narratora.

Wiele ofert nie było dobrych

„Jestem zadowolona, ​​nie ma błaznowania”Tomas Gottschalk w pierwszej połowie i pozwalając mu wśliznąć się pod stół ocenił, że niektóre występy też nie były dobre. Ośmioletnia Lilia Turkijewa, która zrobiła wrażenie na wszystkich w doborze aktorów, ponieważ sama wykonywała imponującą gimnastykę, w półfinale opuściła pole dla rodziców.

READ  Dwie rodziny nazistowskich Niemiec: Brauners i Frankowie

Ale w ogóle nie głosowali w programie, raczej ukradli uwagę swojej córki i skłonili Thomasa Gottschalka do udzielenia dość niepokojącego wywiadu ośmiolatkowi. Nie bardzo chciał uwierzyć, że chętnie uprawiała ten sport: „Lubisz to robić?” Zapytał. Jaki wizerunek człowieka uniemożliwia dzieciom czerpanie radości z treningu i sukcesów?

Lilia Turkiyeva z rodzicami Dimą i Julią "super talent".

Lilia Turkiyeva z rodzicami Dimą i Julią w filmie „Das Supertalent”.Zdjęcie: RTL / Stefan Gregorowius

Echo Man Afonso Rodriguez ma szczególny talent, potrafi tworzyć sztuczne dźwięki echa swoim głosem, ale jest to również bardzo stresujące podczas słuchania. „Czy możesz stać całą noc?”Thomas Gottschalk zadał sobie pytanie i przyznał:

„Naprawdę nie wiem, co powiedzieć, nigdy mi się to nie zdarzyło”.

przeciętny widok

Nie jest już tajemnicą, że wiele zaproszonych talentów wcale nie pochodzi z Niemiec, ale jest przyciąganych z całego świata. W półfinale o pokazanie swoich talentów rywalizowały osoby z Niemiec, Polski, Portugalii, Włoch i Wielkiej Brytanii. Niestety tylko kilka z nich było godnych finału, jeden śpiewał dziwnie, drugi dziwacznie i boleśnie zachowywał się jak Muy Moi, wielu widzów nie chce dokładnie zobaczyć jego talentu, co sprawia, że ​​„Supernatural”. Talent” nie jest dokładnie tytułem, który chcesz zdobyć.

Afonso Rodriguez Bey "super talent".

Afonso Rodriguez przez „Das Supertalent”.Zdjęcie: RTL / Stefan Gregorowius

I nawet jeśli Thomas Gottschalk wciąż próbuje pochwalić duet moderacji za ich występ: ich praca pasuje do przeciętnej oferty, ale daleko jej do wybitnych.

mały jasny punkt: Pamięci niedawno zmarłego Chrisa Tala Mirko Nuncho. W rzeczywistości wszystko, co stworzył, było pełne talentu. Trzy godziny nagrywania tego, co robił, mogły być naprawdę bardzo utalentowane. Również z RTL.

Continue Reading

Trending