Connect with us

entertainment

Zamieszanie! przymusowe lądowanie! OP! Duże obawy gwiazdy DJ Black Coffee | rozrywka

Published

on

Zamieszanie!  przymusowe lądowanie!  OP!  Duże obawy gwiazdy DJ Black Coffee |  rozrywka

Zainteresowanie międzynarodową gwiazdą DJ Black Coffee (47)!

Południowoafrykańczyk został poważnie ranny w drodze z Brazylii do Argentyny po tym, jak jego samolot napotkał poważne turbulencje. Według doniesień samolot został zmuszony do nieplanowanego awaryjnego lądowania w Montevideo (Urugwaj). Jak „ codzienna pocztaNastępnie stwierdził, że zdobywczyni nagrody Grammy została następnie zabrana do kliniki i przeszła tam operację.

Lata non-stop po całym świecie, aby ludzie tańczyli: DJ Black Coffee

Zdjęcie: Prawdziwa Czarna Kawa/Instagram

Kiedy w niedzielę doszło do wypadku, popularny DJ był w drodze do Mar del Plata w Argentynie, aby zagrać w Club Mute tego wieczoru.

Na koncie w mediach społecznościowych Republiki Południowej Afryki napisano: „Black Coffee uległ poważnemu wypadkowi w podróży podczas podróży na zaplanowany występ w Mar del Plata. Wystąpiły nieoczekiwane komplikacje i obrażenia. Możemy potwierdzić, że otrzymuje najlepszą możliwą opiekę medyczną i czuje się dobrze” otoczony wspierającą rodziną i zespołem.Chociaż… Wyzwania, Black Coffee jest optymistą i szybko wraca do zdrowia.

Tutaj znajdziesz treści z Instagrama

Aby móc wchodzić w interakcję lub wyświetlać treści z Instagrama i innych sieci społecznościowych, potrzebujemy Twojej zgody.

Black Coffee to jeden z najpopularniejszych DJ-ów na scenie elektronicznej na świecie. Jego oferty z Bilety z Ibizy do Miami są zawsze wyprzedane. Fani płacą setki euro, aby móc zobaczyć i usłyszeć Nkosinathi Innocent Maphumulo – jego prawdziwe imię – za gramofonami.

Black Coffee ustanowiło niedawno kolejny historyczny rekord po wypełnieniu kultowego Madison Square Garden DJ-em w Nowym Jorku. Jedną z jego najważniejszych nagród jest zdobycie nagrody Grammy 2022 w kategorii Album Dance/Electronic za album „Subclaim”. W 2010 roku ustanowił rekord świata w graniu jako DJ przez 60 godzin bez przerwy.

Tutaj znajdziesz treści z Instagrama

Aby móc wchodzić w interakcję lub wyświetlać treści z Instagrama i innych sieci społecznościowych, potrzebujemy Twojej zgody.

To nie pierwszy raz, kiedy Black Coffee stawia czoła ciosom losu. W 1990 roku, w dniu zwolnienia Nelsona Mandeli z więzienia, padł ofiarą ataku samochodowego i nie mógł prawidłowo poruszać lewą ręką. Od tego czasu DJ-uje jedną ręką.

READ  Otwarte słowa! „Miałem złe zdjęcie Anny Ermakovej”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Film: Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

Published

on

Film: Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

film

Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

niedziela, 27 kwietnia 2014 | 17:13

Dzikie pościgi, eksplozje helikopterów w powietrzu, autobus przewracający się przez barierę mostu prowadzącego na Wisłę. Pomiędzy nimi znajduje się mieszanka języka angielskiego i polskiego, zdjęcia śledzące i narzędzie do wyszukiwania podpisów.

W Warszawie można poczuć dotyk Bollywoodu: indyjski producent i reżyser Sajid Nadiadwala kręci w stolicy Polski film akcji „Kick”. Na zdjęcia do Polski przyjechał gwiazdor kina akcji Salman Khan, „Stallone Bollywood”. Inni członkowie obsady to Randeep Hooda i Jacqueline Fernandez, była Miss Sri Lanki.

To nie pierwszy raz, kiedy indyjski przemysł filmowy szuka tematów w Polsce. Reżyserzy z Bollywood kręcili już kilka zdjęć w Krakowie na południu Polski, gdzie wkrótce ma się rozpocząć kolejna duża produkcja. Początkowo góry i doliny Tatr Wysokich musiały służyć jako miejsce ekranowego romansu, ponieważ sytuacja w zakresie bezpieczeństwa w Kaszmirze była zbyt niestabilna, aby można ją było sfilmować.

Od tego czasu reżyserzy coraz bardziej pokochali egzotykę średniowiecznego rynku, wąskie brukowane uliczki i renesansowe szczyty wspaniałych pałaców arystokratycznych. Jednak do filmu „Kick” potrzebna była nowoczesna sceneria miejska z wieżowcami i większym zgiełkiem niż senny Kraków. To była szansa dla Warszawy.

Bollywood nad Wisłą zachwyca nie tylko miłośników kina. Polska branża turystyczna zabiega o względy filmowców z subkontynentu indyjskiego, obstawiając, że indyjscy turyści wybiorą Polskę, gdy Warszawa lub Kraków „zwrócą się” na dużym ekranie i wzbudzą zainteresowanie widzów.

Pod hasłem „Przyjdź i znajdź swoją historię” menadżerka kampanii Emilia Kubik z polskiej organizacji turystycznej POT promuje Polskę jako miejsce kręcenia filmów dla indyjskiego przemysłu filmowego. Pokazuje krajobrazy i historyczne miasta, a także sugeruje potencjał oszczędności – na przykład koszty produkcji i hoteli w Warszawie są znacznie niższe niż ceny w Londynie czy Dublinie, które Nadiadwala również uważała za miejsca kręcenia filmów.

reklama

Aby ułatwić Polsce podejmowanie decyzji w przyszłości, POT i Komisja Filmu Polskiego stworzyły aplikację zawierającą informacje o potencjalnych lokalizacjach filmowych i kontaktach dla polskich partnerów do współpracy, która jest skierowana w szczególności do studiów filmowych i „skautów lokalizacji”.

Monica Kapil Mohta, ambasador Indii w Polsce, uważa, że ​​tradycja Polskiej Szkoły Filmowej w Łodzi, której absolwentami jest m.in. Roman Polański, jest nie mniej ważna we współpracy z indyjskim przemysłem filmowym. Dobrze wyszkolonych specjalistów nie brakuje. „Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości filmów produkowanych w Polsce” – podkreśla. Chwali także warszawiaków, którzy wielokrotnie muszą wybierać alternatywne trasy, gdy drogi lub mosty są zamknięte, aby obejrzeć sceny akcji: „Mimo wszystkich eksplozji wokół nich, są bardzo mili i przyjacielscy”.

Niektórzy nawet bardzo przyzwyczajają się do syren, migających świateł i głośnych huków. „Któregoś dnia widziałem trzy wozy strażackie pędzące ulicą Marszałkowską i już szukałem kamer i aktorów” – mówi szef POT Rafał Szmetky. „Ale nic nie zostało sfilmowane. W hotelu wybuchł pożar”.

READ  Otwarte słowa! „Miałem złe zdjęcie Anny Ermakovej”
Continue Reading

entertainment

Goku i Klass pokazują antylopę przy wodopoju, doprowadzając fanów do szaleństwa

Published

on

Goku i Klass pokazują antylopę przy wodopoju, doprowadzając fanów do szaleństwa
  1. tz
  2. telewizja

Naciska

Goku i Klass kontrolowali ProSiebena przez 24 godziny. Gdy zaczyna się nowy program, oboje mogą nadawać, co chcą – i natychmiast zaczyna się chaos.

Monachium – Znani anarchistyczni aktorzy Joko Winterscheidt (45 l.) i Klaas Heufer-Umlauf (40 l.) po raz kolejny pokazali, że potrafią wywrócić telewizję do góry nogami, i to tym razem nawet dosłownie. Po zwycięstwie w „Joko & Klaas vs. ProSieben” byli w stanie kontrolować swój kanał przez pełne 24 godziny.

Goku i Klass przedstawiają: Antylopa odpoczywa

Joko i Klass pokazali już w przeszłości, że lubią wykorzystywać czas antenowy, który zdobyli w ProSieben, do bardzo różnych celów – czasem przydatnych, czasem mniej przydatnych. Niektóre z jej poprzednich artykułów poruszających ważne kwestie społeczne zostały nagrodzone. Jednak dzisiejsi widzowie mogą mieć mniejsze szanse na takie wyróżnienia.

Jak dotąd, jedną z najważniejszych atrakcji tego dnia było zdjęcie na żywo studni bez podpisu w Namibii. Można było zobaczyć wiele oryksów odpoczywających i bawiących się nad chłodną wodą. Nie do wiary – zamiast reportaży telewizyjnych i oper mydlanych pojawiły się obrazy niedzielnych krajobrazów. Niektórzy fani opisali ProSieben na Instagramie jako „zwalniający”.

Fani oszaleli: Goku i Klass świętowali w Internecie

Ale w ProSieben można było zobaczyć nie tylko dziką przyrodę: kilka odcinków „Don't Stop Laughing” i nostalgiczne perełki talk show zabrało widzów w podróż w przeszłość. Obydwaj prezenterzy telewizyjni porwali także telewizję śniadaniową siostrzanego kanału Sat.1.

Goku i Klass, antylopa
Goku i Klass kontrolowali ProSiebena przez 24 godziny. Gdy nowa stacja staje na czele, oboje mogą nadawać, co im się podoba – i natychmiast zaczyna się chaos. © Photo Alliance / Niemiecka Agencja Prasowa / ProSieben | Sina Goertz; Zrzut ekranu ProSiebena

Internet oszalał – w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Fani w mediach społecznościowych świętują niezwykły dzień Antelope Sunday. Pomiędzy tweetami typu „Czy antylopa przygotowała coś jeszcze lub chociaż ćwiczyła choreografię? „Trochę boję się iść do toalety, a potem coś przegapię”. do „Wyobrażam sobie, że od czasu do czasu pójdę do toalety, żeby odpocząć psychicznie!”, entuzjazm był ogromny. Klaas Heofer-Umlauf ostrzegła niedawno przed niskim budżetem jej 24-godzinnego programu. Wykorzystane źródła: Prosippin, X

READ  Koniec kontroli granicznych 15 lat temu: Ukermark i Pomorze Zachodnie świętują zawarcie układu z Schengen z Polską
Continue Reading

entertainment

Zatańczmy: trudny czas Renaty Lucien

Published

on

Zatańczmy: trudny czas Renaty Lucien
Continue Reading

Trending