Connect with us

entertainment

Zalecenia filmowe dla miłośników filmu: „Lost Time”, Drama & Crime

Published

on

Na piątek wybraliśmy siedem filmów, które warto obejrzeć i są one dostępne pod adresem Bezpłatna telewizja Do obejrzenia: Od 20:15 w programie zostanie pokazany dramat, dramat domowy i film akcji. A jeśli szukasz głównie filmów z obsadą gwiazd: dziś możesz wypróbować takie gwiazdy, jak Richard Harrington, Ashley Jensen, Klaus J Behrendt, Russell Crowe i Alice Dwyer. Filmy, których nie możesz przegapić, znajdziesz dzisiaj dzięki naszym rekomendacjom telewizyjnym z news.de.

Oglądaj filmy w jakości HD – dzięki Sky

Dramat Claim: „Lost Time” z Alice Dwyer i Matthewsem Damikskim (20:15 w Arte)

Ciężarna Żydówka Hanna i polski katolik Tomasz uciekli z obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau podczas II wojny światowej. Rozdzielają się po długiej ucieczce, po której uważają się za zmarłych Na początku lat 70. Hanna spotkała Tomasza przypadkowo w wywiadzie telewizyjnym. Wyciąga wszelkie przeszkody, aby go znaleźć.

Ten dramat od Anny Justice z Alice Dwyer jako Hannah Silberstein, Matthews Damikke jako Thomas Limanowski, Dagmar Manzel jako Hanna Silberstein (1976), Lecha Makievitcha jako Thomasa Limanowskiego (1976), Chantelle Vincentin jako Rebecca Levine i David Rush jako Obiecany Daniel Levine z 105 minuty podekscytowania, miłości, romansu, popytu na działanie i napięcia erotycznego.

Roszczenie: ⭐⭐ Akcja: ⭐⭐⭐ napięcie: ⭐⭐ romantyczny: ⭐⭐

Heimatdrama: „W domu w górach” z Catherine Bode i Teresą Scholes (20:15 na ARD)

W sąsiedztwie Hubers i Leitners rolnik Martha (Gertrude Rolle) mieszka samotnie na swoim gospodarstwie. Bardziej troszczą się o pszczelarstwo niż o własne zdrowie. Kiedy Mary (Catherine Bode) dowiaduje się, że Martha jest śmiertelnie chora, bardzo dba o swoją przyjaciółkę ze strony matki i przejmuje gospodarstwo. Martha pomaga Marie wreszcie odkryć swoją przyszłość z George’em (Thomas Unger) i rolą jego ojca. Podczas jej nieobecności wykazuje cechy swojego kochającego ojca, opiekując się małym Fritzim.

READ  Pies, kot, sowa, Atena: co językowo jednoczy Europę - Kultura i Rozrywka

Ten domowy dramat Marcusa Emboudena z Kathryn Bode jako Mary Hopper, Teresy Scholes jako Lisa Hopper, Thomasa Ungera jako George’a Leitnera, Mattheya Fausta jako Floriana Leitnera, Christopha M Uhrta jako Karla Leitnera i Judith Toth jako Karen Leitner obiecali 90 minut zabawa.

Romantyczny film akcji: „Elysium” z Mattem Damonem i Jodi Foster (20:15 w programie Vox)

2154: Agent zanieczyszczający promieniowanie, Max DeCosta, próbuje przenieść się z gęsto zaludnionej Ziemi do luksusowej stacji kosmicznej Elysium, oddalonej o 400 km. Można go zapisać w schronie influencera. Dzięki nowoczesnej maszynie wszystkie choroby można leczyć w ciągu kilku minut. Zabójca Kruger i minister obrony Delacourt za nim.

Ten film akcji jest autorstwa Neila Blomkampa z Mattem Damonem jako Max da Costa, Jodi Foster jako minister Delacourt, Charlotte Copley jako M. Kruger, Alice Braga jako Fry Santiago, William Fichtner jako John Carlisle i Emma Tremblay jako Matilda Santiago, która obiecuje ekscytująca 120-minutowa akcja, miłość do romansu, która zawiera akcję i przytłaczające napięcie.

Roszczenie: ⭐ Akcja: ⭐⭐⭐ napięcie: ⭐⭐ romantyczny: ⭐

Seria kryminalna: „Agatha Raisin” z Ashley Jensen i Jamiem Glover (22:00 w ZDFneo)

Dyrektor ds. Public relations Agatha Raisin znalazła nowy dom w małej wiosce Carselli. Wkrótce jej intensywne poczucie klasycznej akcji policyjnej szybko się ujawniło. W Carselli sprawy wyglądają dziwnie, ale Agatha bardzo się stara, aby stać się częścią wioski. Uczestnicząc w corocznym konkursie quiche, stara się zrobić wrażenie na wieśniakach. Ale okazało się inaczej niż oczekiwano.

Ten serial kryminalny Jeffreya Sachsa z Ashleyem Jensenem w roli Agatha Risen, Jimmy Glover jako James Lacey, Katie Wicks jako Jimma Simpson, Matthew Horn jako Roy Silver, Matt McCoy jako DC Bill Wong i Jason Barnett jako De Wilkes obiecali 90 minut rozrywki.

READ  "Ślub od pierwszego wejrzenia" - Selena i Michael zszokowani miłością - TV

Przestępstwo: „Tatort” z Klausem J. Behrendtem i Dietmarem Bärem (22:15 na ARD)

Ekspert od wyburzeń, Peter Kramer, zostaje zabity przez bombę lotniczą. Pallove i Shenk badają sprawę morderstwa i szukają przywódcy biznesmena Mt. Okazuje się, że wdowa po Krämerze, Alina i jego przyjaciel Haug, szantażują wykonawcę budowy, ponieważ nie usunął on nieudanych bomb na swoim terenie. Dlatego Kramer musiał umrzeć, a życie Hogga też było w niebezpieczeństwie.

Ten film został napisany przez Thomasa Stillera z Klausem J. Berndtem jako Maxem Palofem, Dietmarem Parrem jako Freddy Schenk, Rolandem Riplingiem jako Norbertem Gotti i Joe Bauschem jako Dr. Ruth i Alissega Laos jako Alina Kramer i Sasha Alexander Gersack jako Alexander Haug, który obiecuje 90 minut rozrywki

Romantyczny thriller: „LA Confidential” z Russellem Crowe i Guyem Pearcem (22:25 w 3 soboty)

Los Angeles, 1952: niegrzeczny, ambitny i skorumpowany policjant ściga fałszywych podejrzanych w poszukiwaniu policyjnych zabójców. Dopiero ich śmierć stawia trio na właściwej drodze, a to prowadzi do ponurego labiryntu korupcji i intryg za czystą fasadą Departamentu Policji Los Angeles.

Ten thriller Curtisa Hansona, w którym Russell Crowe wcielił się w rolę detektywa Wendella „Buda” White’a i Jay’a Pearce’a w roli detektywa porucznika. Edmund „Ed” Exley, Kevin Spacey jako detektyw Jack Vincennes, James Cromwell jako kapitan. Dudley L Smith, Kim Basinger jako Lynn Bracken, alias Veronica Lake i Danny DeVito jako Sid Hudgens, który obiecuje ekscytującą akcję, romans, pełną akcji akcję, intensywne napięcie i akrobacje przez 130 minut

Roszczenie: ⭐ Akcja: ⭐⭐⭐⭐ napięcie: ⭐⭐⭐ romantyczny: ⭐ zmysłowy: ⭐

Seria kryminalna: „Inspector Matthias – Murder in Wales” z Richardem Harringtonem i Mali Harris (23:45 w ARD)

Samotnik Idris Williams został znaleziony zamordowany na swojej farmie. Anonimowy rozmówca dał wcześniej policji wskazówkę – ale czy on też jest mordercą? Zamordowany był zapalonym fotografem-amatorem, a inspektor Matthias był pewien, że liczne i tajemnicze zdjęcia krajobrazowe zawierają wskazówki dotyczące sprawcy. Ścieżka prowadzi do lokalnego związku, którego szef wydaje się wiedzieć więcej, niż przyznaje.

READ  Niemiecko-polska wymiana szkolna - z klipami z filmów przeciw uprzedzeniom

Ten serial kryminalny napisał Gareth Breen z Richardem Harringtonem jako Tomem Matthiasem, Mali Harrisem jako Marid Reese, Hannah Daniel jako Sian Owens, Alexem Harrisem jako Lloyd Ellis, Aneren Hughes jako Brian Prosser i Stefan Rodry jako Herbert Reese jako Z 95 minutami rozrywki .

Jeśli szukasz filmów, seriali lub innych ekscytujących programów sportowych w programie telewizyjnym, znajdziesz je w naszej sekcji wiadomości Wiele rekomendacji telewizyjnych.

Do stworzenia tego artykułu wykorzystano dane programów telewizyjnych z zestawu multimedialnego FUNKE.

Śledź News.de już pod adresem Serwis społecznościowy Facebook I youtube? Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości, najnowsze filmy, ciekawe informacje o swoich ulubionych celebrytach oraz infolinię dla redaktorów.

ROJ / news.de

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Mälzer i Henssler prezentują: „Ty śmierdząca suko!” – TELEWIZJA

Published

on

Oszukuj wstyd w gigantycznej szermierce.

W niedzielę wieczorem ponownie pozwolono popisać się zaciekłym zawodnikom, którzy mają najdłuższą łyżkę: najlepsi kucharze Stephen Hensler (49) i Tim Malzer (51) przygotowali zakład na „Mälzer und Hensslerliefer ab” – wliczając w to ataki mafii.

W tym programie szefowie kuchni otrzymują wskazówki, kto zamówił menu. Muszą sami zdecydować, co dokładnie ugotować i przy pomocy wskazówek, jak najlepiej skwierczeć potrawy.

Dodatkowym wyzwaniem są też celebryci, którzy czasami chodzą po kuchni i również składają zamówienie.


Profesjonalni kucharze w pracy (i motłoch) w kuchniZdjęcie: RTL / Hendrik Lüders

Steffen Henssler wygrał oba razy w pierwszym sezonie, więc pokazał dwie gwiazdki na swojej koszulce: „Nie sądziłem, że znów będziesz rywalizować”. Matjes-Schubser. Stephen jest denerwujący i totalnie głupi”.

Jörg Bilawa poprosił o piosenkę „Burgundy Cheeks”

Już na pierwszym okrążeniu nerwy były na krawędzi. Trzeba było nakarmić grupę starszych kobiet – ale nagle wszedł mediator Jörg Bilawa (56 l.) i zażądał z menu „bordowych policzków”. To było danie Mälzer, więc znalazło się pod podwójnym stresem.

Ale Biława był zadowolony ze swojego jedzenia i chwalił: „Mam jedną gwiazdkę”. Powód, dla którego Stephen Hensler znów zaczął kopać: „To też pozostanie jedynym”. Malzer po raz pierwszy stracił panowanie nad sobą i krzyknął: „Przestań teraz!”


Moderator Jörg Bilawa (z lewej) miał apetyt na policzki

Moderator Jörg Bilawa (z lewej) miał apetyt na policzkiZdjęcie: RTL / Hendrik Lüders

Jego zemsta nastąpiła, gdy starsze panie zostały przewrócone i powiedział im o swoim rywalu w kuchni: „Powiedział: stare siodło”. Dla Mälzera z trasy narciarskiej były pełne punkty, a Hensslerowi udało się zdobyć cztery gwiazdki.

Katastrofa pizzy

Więcej desperacji pojawiło się wraz z kolejną prośbą od telewizyjnych kucharzy. Nóż do pizzy był wyraźnie widoczny na głównym zdjęciu: młoda rodzina oczekiwała pizzy.

Henssler jęknął: „Bzdura jest mówić: chcę pizzę za 70 minut. To po prostu nie działa!”


Mälzer (z lewej) i Henssler - Surowe powiedzonka, dobra kuchnia

Mälzer (z lewej) i Henssler – Surowe powiedzonka, dobra kuchniaZdjęcie: RTL / Hendrik Lüders

Jednak Mälzer już przedsięwziął środki ostrożności i radośnie zabrał ciasto ze swojego pokoju. Teraz Henssler zdmuchnął sznur do kapelusza: „Ty śmierdząca suko nie powiesz mi teraz, że używasz gotowej pasty?”

Potrzebny był plan. Henssler wyjął telefon komórkowy i zamówił pizzę w firmie kurierskiej: „Sam tu nie robię pizzy”. Tim Malzer wykrzywił nos: „Dobry pomysł, ale jest też niesamowicie wstydliwy. Wstydziłbym się”.

Potem było to: moderator poinformował Stephena Gatena (49) o wiadomości wideo i chciał również menu. To spowodowało następujący atak tłumu na Steffena Hensslera: „Steffen może pocałować mnie w tyłek”.

Był bardziej zadowolony z pizzy z truflami niż z usługi dostawy, ale Mälzer wciąż trząsł się ze złości z powodu oszustwa z pizzą: „Żartujesz? Jeśli zdobędę jeden punkt, zwymiotuję”.


Moderator Stephen Gaten miał siłę napędową

Moderator Stephen Gaten miał siłę napędowąZdjęcie: RTL / Hendrik Lüders

Nawet podczas wydawania, Malzer ciągle skarcił się, grawerując: „Każdy inny będzie zawstydzony na śmierć. Nie odważy się już pokazywać publicznie. Że ktoś naprawdę jest taki haniebny i może ujść mu na sucho…”

W końcu Mälzer był w stanie walczyć o remis: Henssler miał po cztery punkty.

Mają problem z przedawkowaniem testosteronu.

Prezenterka Janine Michaelsen (40 l.) była kolejnym znanym gościem i dokładnie wyczuła, co dzieje się między dwoma gigantami gotowania: „Myślę, że na pewno mają problem z przedawkowaniem testosteronu. I właśnie w tym kobiety zawsze pomagają”.


Poczułem nadmiar testosteronu z daleka: mediatorka Janine Michaelsen

Poczułem nadmiar testosteronu z daleka: mediatorka Janine MichaelsenZdjęcie: RTL / Hendrik Lüders

Mälzer pomógł w rundzie finałowej: zdobył tutaj pełne pięć gwiazdek i udało mu się wygrać cały konkurs. Za karę Henssler musiał wygłosić pochwałę swojemu rywalowi, szepcząc przesadnie: „Jest tylko jeden numer. A to Tim Malzer”. Znowu narzekał: „Przestań się tak głupio uśmiechać”.

Na koniec był ciepły uścisk. Nie mogli długo się na siebie gniewać.

READ  „Głos Niemiec”: Marc Forster chce wygrać dla swojego zespołu - TV
Continue Reading

entertainment

„Belvedere Summer Bay Season 2022” startuje 19 maja 2022 na Upside East w Monachium i 16 maja w „Studio C” w Berlinie

Published

on

Latem miasta stają się coraz gorętsze, a imprezowanie jest większe niż kiedykolwiek – i zostało to pokazane dwa razy w tym tygodniu. Ten „Lato nad zatoką Belvedere„jak najpiękniejsza”lokalizacje plaży miejskiej„W tym roku w końcu wracają do wybranych i fantastycznych lokalizacji imprez w całych Niemczech.

Świętowaliśmy mecz otwarciaWódka Belvedere’, z dwoma wydarzeniami: poniedziałek w Berlinie z garden party zabawne banki A w czwartek, 19 maja 2022, wysoko nad dachami Monachium, na miejscu imprezy.Do góry nogami„W modnym Werksviertel.

I z gośćmi takimi jak aktorzy Moritz Bleibtrodyrektor Linder HaussmannAktorka Della Piasco i aktorzy David Cross (Obecnie oba można oglądać w kinach w „Stasikodie” Leandera Haussmanna), Sarah Brandner, Marlisse Pia Pfeifferhofer I Soleen Omaraktor Jana Friedmanamodelka i influencer Andre Hamann jak również z cudowną Muzyczny duet „Alcatraz” aka Aaron i Leo Altaras na gramofonach.

Pogoda też się poprawiła: w upalne letnie temperatury goście delektowali się drinkami na tarasie na dachu i podziwiali wspaniałe widoki na Monachium.

Moritz Bleibtreu / Belvedere Summer Bay Season 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022 / @Photo: BrauerPhotos / Goran Nitschke dla Belvedere Vodka
Moritz Bleibtreu / Belvedere Summer Bay Season 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022 / @Photo: BrauerPhotos / Goran Nitschke dla Belvedere Vodka

Moritz Bleibtro Był podekscytowany inauguracją Essar: „Jestem w Monachium trochę przez przypadek. Przyjechałem z kręcenia w Marsylii w drodze powrotnej do Hamburga – z przerwą w podróży w mieście. Pod tym względem wyszło dobrze i pomyślałem sobie: „Przy tak wspaniałej pogodzie chciałbym tu pojechać”. Dobrze znów widzieć twarze ludzi i to mnie uszczęśliwia.

Czy tęsknię za imprezowaniem podczas pandemii? „Święto to nie tyle, co zabawa życia towarzyskiego, z której duża część została utracona. Dobrze, że coś takiego jak dzisiaj – z dużą starannością i uwagą – znów jest możliwe. ”

Zawsze lubi przyjeżdżać do Monachium:”Urodziłem się tutaj. A tu, w mieście, czuję się niesamowicie komfortowo. Co oznacza dla niego wizyta w Monachium? „Posiłek w „Franziskaner” i odwiedź Viktualienmarkt. Monachium to także świetne miasto do pracy. Tej jesieni znowu kręcę film fabularny w Monachium. Nie wolno mi więcej zdradzać”. W Marsylii stanął przed kamerą w serialu „Transatlantyk” Netflixa: historii ucieczki podczas II wojny światowej. Gram rolę tłumacza i filozofa Waltera Benjamina.”

READ  Niemiecko-polska wymiana szkolna - z klipami z filmów przeciw uprzedzeniom

Co przyniesie lato? „Najpierw trochę odpoczynku i bardzo się z tego cieszę. Mam nadzieję, że będę mieć szczęśliwe wakacje. „

Leander Haussmann, Deleila Piasko, David Kross/Belvedere Summer Bay Season 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022/@Foto:BrauerPhotos/Goran Nitschke dla Belvedere Vodka
Leander Haussmann, Deleila Piasko, David Kross/Belvedere Summer Bay Season 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022/@Foto:BrauerPhotos/Goran Nitschke dla Belvedere Vodka

Poznał aktorkę na imprezie Della Piasco, która była przed kamerą z Bleptro w Marsylii jako główna aktorka w serialu Netflix „Transatlantic”. Obecnie można ją zobaczyć w kinach w „Stasikodie” Leandera Haussmanna, który później pojawił się na wernisażu, a także aktora Davida Crouse’a, który również brał udział w filmie.

Dilla Piasco: „Będę kręcił w Marsylii do końca czerwca, ale mam teraz kilka dni wolnego i nie mogę się doczekać wizyty w Monachium.

Co sprawia, że ​​letnia impreza jest dla Ciebie wyjątkowa? „Dobre rozmowy i oczywiście pogoda musi być odpowiednia. „

Dobrze jest w końcu znów zobaczyć innych ludzi i cieszyć się latem na dachach’, Rozchmurz się Sarah Brander.

Również w Monachium była topowa modelka Soleen Omar: „Jestem bardzo podekscytowany letnim sezonem imprezowym i jestem bardzo wdzięczny i szczęśliwy, że teraz możesz znów być w tłumie i imprezować.Jak myślisz, jakie są najważniejsze elementy imprezy? „Dobre drinki, bo tak można znieść upał i oczywiście dobrą muzykę.

W rytm wspaniałych braci Aaron i Leo Altaras pod jej pseudonimem.AlcatrazTańczył dziko do późnej nocy.

Zawsze uwielbiamy być w Monachium, zwłaszcza, że ​​mieszka tu moja dziewczynapowiedział Aaron. Bracia przepis na dobrą imprezę? „Ładna pogoda, świetne drinki, mili ludzie i oczywiście DJ set – jak dzisiaj.Obaj bracia odnoszą również sukcesy jako aktorzy: Aaron jest najbardziej znany z roli w filmie telewizyjnym ARD Nie są wszyscy zabójcami, opartym na wspomnieniach z dzieciństwa i młodości Michaela Degena.

READ  Po pojawieniu się ZDF: Celebryci otrzymują groźby śmierci

Młody człowiek w adaptowanym filmie wcielił się w Michaela Deggina, grał także w miniserialu Netflix „Nieortodoksyjny” w 2020 r., a od 2021 r. brał udział w serialu „Sprawy prawne”. Jego młodszy brat Leo grał m.in. w filmie fabularnym film telewizyjny „Zniewolony A w serialu „Strong Team”.

Mój nowy film fabularny „Servus Papa – Do zobaczenia w piekle” zostanie pokazany na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Monachiumpowiedział Liu.

Model harcerski Biman Amin Przyszedł ze swoją dziewczyną Sandra Abfelbeck: „już zrobione
Kiedyś odwiedził podwarszawski zakład produkcyjny Belvedere Vodka. W Warszawie jest też świetna restauracja Belvedere i jadłam tam z wzorcowym agentem
. „Co oznacza dla niego wspaniała letnia impreza?”Dobre drinki, dobre towarzystwo i taras na dachu?. „

Julia Czechner / Belvedere Summer Bay na sezon 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022 / @Photo: BrauerPhotos / Goran Nitschke dla Belvedere VodkaSoleen Omar, Sarah Brandner / Belvedere Summer Bay Season 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022 / Foto: BrauerPhotos / Goran Nitschke dla Belvedere Vodka
(z lewej) Julia Schechner (z prawej) Soleen Omar, Sarah Brandner/Belvedere Bay Summer 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022/@BrauerPhotos/Goran Nitschke dla Belvedere Vodka

lekarz i modelka Julia Schechner (była dziewczyna Eliasa Mubaraka) przyjechała ze swoim chłopakiem Jeremiasem: „Świetna zabawa, aby zobaczyć, jak miasto ożywa przy tej cudownej pogodzie. Dobry napój nie zaszkodziZaśmiała się. „Idealny początek kolejnego weekendu.

Wystawcy i influencerzy Andre Hamann Był zadowolony ze swojej pierwszej letniej imprezy w swoim nowym domu:”Przeniosłem się z Hamburga do Monachium trzy miesiące temu z powodów zawodowych. Z powodu całej pracy nie miałem jeszcze czasu na świętowanie i bardzo się cieszę z tego wspaniałego wieczoru dzisiejszego wieczoru. Ale nie mogę się też doczekać tutejszych jezior i ogródków piwnych. Zwłaszcza piękna przyroda i góry, bo w tym roku jestem w triathlonie i już do niego trenuję. „

aktor Jana Friedmana Przyszedł ubrany odpowiednio – w hawajską koszulę – i rzeczywiście z letnią opalenizną:Wróciłem z wakacji na Fuerteventurze dopiero na kilka dni i naprawdę mogłem cieszyć się tam latem. Miło jest zacząć od nowa letnie imprezy.

Obecni również na imprezie na dachu Izara: Aktorzy Daniela Christensena I Castro książę Avom (obaj są znani z powieści kryminalnych „Eberhofer”), aktor Mikołaj WolfMuzyka Królowa Lizziektóra specjalnie na to wydarzenie wróciła do Monachium ze swojego nowego domu w Londynie, projektantka Natasza Zielonawpływowy Julia HauptModele Clara Buchner, DJ ZoomLikeprzełożony Barbara Osthoff I wiele więcej.

READ  Działania prawne: Ui i Iris spięli się z Dannym Buechnerem

Dzięki imprezom „Belvedere Vodka” naprawdę wywołała oczekiwanie na piękne „Summer Bay Sites”. Tak też było w Berlinie na początku tygodnia: Australijczyk z Berlina dał swój wybór akompaniamentu muzycznego na garden party w Szprewie Mickey Woodbridge. Zyskał także międzynarodową uwagę, współpracując z Depeche Mode i Rihanną. Na letniej imprezie Belvedere Bay Mickey wystąpił ze Staatsballetttänzer Lucio Vidal zatrudnienie.

Plus Supergwiazdy TikTok Chłopcy z windynajwyższy model Francesca KnoppModelka i artysta Zoe Helali Byli też aktorami Kida Khidr Ramadanmuzyk lub instrumental Alyssa CordesJak gwiazdy mediów społecznościowych Nils Kessel, Toby Yu lub żyćjak artyści Andy Casher I Siedmiu Parkerówmediatorzy Wiosenny szef kuchni I Miyabi Kawai A aktorka Zsa Zsa Inci Buerkle wśród gości.

Marvin Fuchurst, Queen Lizzie, Raphael Maustri Meijs, Marvin Mario, Konstantinos Karasavedis / Belvedere Bay w sezonie letnim 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022 / © Zdjęcie: BrauerPhotos / Goran Nitschke dla Belvedere Vodka
Marvin Futurust, Queen Lizzie, Raphael Maestri Meijs, Marvin Mario, Konstantinos Karasavedis/Belvedere Summer Bay Season 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022 r.

Imprezowy tłum świętował przy ognisku nad brzegiem Szprewy – w otoczeniu naturalnych składników Belvedere Vodka: wody, ognia i polskiego żyta.

Koneserzy i imprezowicze mogą teraz przez całe lato uciec od codzienności w salonach, delektując się pysznymi wódkami. Ciesz się czystą wakacyjną atmosferą – w samym środku miasta.

Moderatorzy Barbara Osthoff, modelka Peymann Amin i dziewczyna Sandra Abfelbeck/Belvedere w sezonie Summer Bay 2022 w Upside East w Monachium 19 maja 2022 r. (Fot.: Martin Schmitz)
Prezenterka Barbara Osthoff, modelka Beymann Amin i dziewczyna Sandra Abfelbeck/Belvedere Summer Bay Season 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022 r.

W Monachium tegoroczna „Belvedere Summer Bay” znajdowała się w chłodnej przestrzeni zewnętrznej restauracji „Herzog” na Lenbachplatz – a ta jest już otwarta.

Andrea Vodermeyer, © Zdjęcia: „Brauer Photos for Belvedere Vodka” Martin Schmitz

Continue Reading

entertainment

Streamuj „Otto total” online w RTL na żywo w RTL +

Published

on

RTL>zabawa>

Najwyższy czas – Otto Waalkes świętuje swoje 50. urodziny, a RTL świętuje z nimi. Pięć dekad obecności kinowej, filmowej i telewizyjnej kultu wschodniofryzyjskiego zostało starannie przygotowanych do „Auto Total”. Wynik? Otto Walks prowadzi się przez pokaz klipów, który zawiera wszystkie najważniejsze momenty jego kariery. Pokaz dla wszystkich wiernych fanów Otto i oczywiście dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili.

Auto Total gra 21 maja 2022 o 20:15 w czasie rzeczywistym. Równolegle z transmisją telewizyjną „Otto total” można oglądać również w transmisjach na żywo RTL na RTL+. Po zakończeniu transmisji „Otto total” również w RTL + stream o pełnej długości Gotowy.

Kult wschodniofryzyjskiego Otto Walks

Otto Waalkes pozostaje jednym z najbardziej utytułowanych niemieckojęzycznych komików, a dzięki swojemu niepowtarzalnemu stylowi podbił serca wielu fanów. Komik, komik, muzyk, dubbingowiec, aktor i reżyser – to wszystko Otto. Otto stworzył niesamowitą linię prac, na którą ponownie patrzymy w „Otto total”.

„Otto total”: przesyłaj strumieniowo cały program na żywo w RTL +

Chcesz oglądać na żywo Otto Waalkes Anniversary Theater wraz z transmisją telewizyjną? Auto Total będzie również transmitowane online w RTL+ w poniedziałek, 21 maja 2022 r. od 20:15.

READ  „Głos Niemiec”: Marc Forster chce wygrać dla swojego zespołu - TV
Continue Reading

Trending