Connect with us

Tech

Zakup PS5: Otwórz ponownie gałęzie GameStop – Odnowienie konsoli za pomocą Click & Collect

Published

on

  • ZAdrian Murawski

    Blisko

Jeśli chcesz kupić PS5 w centrum miasta, możesz ponownie spróbować szczęścia w GameStop. Od teraz kliknij i ponownie otrzymaj opcję.

Aktualizacja z 1 czerwca 2021 r: Po tym, jak niemieckie spółki zależne GameStop zostały zmuszone do zamknięcia w wyniku trzeciej fali pandemii, sklepy mogą teraz ponownie otwierać się w wielu miejscach. Dla klientów oznacza to przede wszystkim, że mogą z nich korzystać Kliknij i odbierz Zrób kopię zapasową swojego PS5. To oczywiście oznacza, że ​​pojawiają się nowe konsole. Obecnie na GameStop nie ma bezpośredniego odniesienia do przebudowy PS5.

Nazwa konsoli PlayStation 5 (PS5)
twórca Sony Interactive Entertainment (SIE)
Pisze Naprawiono konsolę do gier
Pokolenie 09. Generacja konsoli
Średnia pamięć Blu-ray
Wydanie 19. listopada 2020

Aktualizacja z dnia 19.05.2021 r .: Jeśli chcesz teraz kupić PS5, musisz być we właściwym miejscu we właściwym czasie. Nawet jeśli roboty i kanały mediów społecznościowych pomagają w wyszukiwaniu, konsole PlayStation 5 Sony zwykle sprzedają się po kilku minutach. Może właśnie tak stało się wczoraj na GameStop, kiedy kupujący zgłosił zakup PS5 w sklepie internetowym około godziny 15:50. Wirtualna kolejka rozrosła się bardzo szybko i już po godzinie wszystkie konsole zostały wyprzedane.

Nadziei nie należy jednak rezygnować, bo zwłaszcza w połowie tygodnia w wielu sklepach internetowych zwiększa się szansa na posiadanie konsol PS5. Xbox Series X był również dostępny kilka godzin temu na Amazon. Gdy nowe PS5 będą dostępne do kupienia w GameStop, poinformujemy Cię o tym tutaj.

Zakup PS5: Po pierwszej sprzedaży nie ma nowych konsol GameStop

Aktualizacja z 17.05.2021 r Trzy tygodnie temu fani mogli zabezpieczyć nowe konsole PS5 w sklepie internetowym GameStop. W tym przypadku sprzedawca ponownie agresywnie wykorzystał wydanie ekskluzywnego tytułu Returnal firmy Sony, aby udostępnić i tak pożądane PlayStation 5 mężczyznom i kobietom. Pomysł działał jak zwykle, a mały egzemplarz został najwyraźniej wyprzedany w ciągu kilku minut. Jednak firma również musiała podjąć ten krok, ponieważ ze względu na środki COVID-19 w Niemczech wszystkie spółki zależne GameStop są obecnie zamknięte.

READ  Nowe żądania procesora nadal blokują Zen 1

Ale jasne jest, że w tym tygodniu na fanów może czekać zapas konsol PlayStation 5. Zgodnie z oświadczeniami GamesWirtschaft, w tym tygodniu powinieneś mieć oczy szeroko otwarte na sklep internetowy GameStop. Najwyraźniej Sony Interactive było w stanie dostarczyć temu dealerowi nowe konsole PS5. Jak zawsze, nie możemy z całą pewnością powiedzieć, kiedy i czy naprawdę rozpocznie się sprzedaż w tym tygodniu. Jeśli jednak na GameStop pojawi się upuszczenie PS5, natychmiast Cię o tym poinformujemy.

Kupowanie PS5: sprzedaż pomimo zamknięcia – GameStop przeszedł na zakupy online na nowych konsolach

Aktualizacja z 6 maja 2021 r Tydzień później następne odświeżenie PS5 Sony było na GameStop. Podobnie jak 29 kwietnia, nowy spadek PlayStation 5 w sklepie internetowym był całkowitym zaskoczeniem. Około godziny 16:00 Twitter i Twitch-Bot ogłosili nowe konsole GameStop. Logicznie rzecz biorąc, nie pozostało to niezauważone przez fanów, dlatego w sklepach znów panował duży ruch. To oznaczało dla wszystkich klientów: czekających w domyślnej kolejce.

Po około 30 minutach duch całkowicie się skończył i zupełnie nowe konsole PS5 są ponownie sprzedawane. Nadal zakładamy, że obecna sprzedaż GameStop na PS5 to raczej resztki niż nowe dostawy. To założenie jest uzasadnione, ponieważ sprzedawca był zmuszony zamknąć swoje sklepy w całych Niemczech w połowie kwietnia z powodu pandemii COVID-19. Jeśli w kolejnych dniach i tygodniu Nowa sprzedaż PS5* Stanie się tak, poinformował hna.de, postaramy się natychmiast powiadomić. Jeśli nie chcesz przegapić żadnych aktualizacji, polecamy nasz artykuł o aktualnym statusie sprzedaży PS5.

Kup PS5: GameStop z nowymi konsolami w sklepie internetowym po zamknięciu (tydzień 17)

Aktualizacja z 30 kwietnia 2021 r Ta zmiana na PS5 pojawiła się znikąd. W rzeczywistości w sklepie internetowym GameStop pojawiły się wczoraj, 29 kwietnia, około godziny 16:00. Jest to podwójnie zaskakujące, ponieważ firma w Niemczech dopiero niedawno została zmuszona do zamknięcia wszystkich sklepów i wstrzymania sprzedaży krajowej z powodu pandemii COVID-19. Kilka zamówień od klientów, którzy chcieli mieć PlayStation 5 w sklepie, było w toku.

READ  Seriale takie jak Diablo i Call of Duty: Microsoft kupuje Activision Blizzard za 68,7 miliarda dolarów - Digital

Wygląda na to, że GameStop był teraz w stanie opróżnić magazyn z konsolami PS5, które można było sprzedać lokalnie. Jak zawsze, pośpiech fanów był ogromny, dlatego klienci musieli ponownie stać w kolejce. Podobnie jak w przypadku innych dostawców, limit został ponownie tak ograniczony, że gama nowych konsol PS5 nie była już dostępna po około pół godzinie. Jak zwykle nie można powiedzieć, czy GameStop rozpocznie inne kampanie.

Zakup PS5: Strach przed żądaniami PS5 – GameStop powinien zamknąć swoje sklepy

Pierwsza relacja z 16 kwietnia 2021 r. – Memmingen, Niemcy – Jeden PS5 Z Sony Kupowanie niekoniecznie jest łatwe. Nawet jeśli dostępność powoli się poprawia, konsola nadal jest, wielokrotnieI Sprzedawane wszędzie. To samo dotyczy GameStop. Ale teraz tak jest w przypadku fanów PlayStation Nawet najtrudniejsze Kupić kontroler, bo GameStop Zing się zamyka Teraz w Niemczech.

Kup PS5: zdobądź konsolę ze wskazówkami i sztuczkami – jednak w GameStop Zing może to być trudne

Liczba zakażeń Covid-19 rośnie w całych Niemczech, a Bundestag zdecydował, że ogólnokrajowe hamulce awaryjne i ograniczenia w wyjazdach mają zatrzymać obywateli Niemiec w domu. Pojawi się nowa konsola, taka jak PS5 lub też Xbox Xbox X. Przyjdź na czas, aby zagrać, prawda? Niestety od premiery minęło prawie sześć miesięcy Dostępność jest słaba A kupujący: kupując PS5, można skorzystać z różnego rodzaju porad i wskazówek. Raz po raz jest ich kilka, przeważnie niewiele, Klawiatury są u różnych sprzedawców Jak Saturn, MediaMarkt, Müller czy oczywiście GameStop Zing. Podczas gdy Müller chce teraz rozszerzyć swoją usługę dostawy, GameStop Zing zamyka swoje sklepy w całych Niemczech.

Według niedawnego komunikatu prasowego firmy GameStop uruchamia Zing Poniedziałek 19 kwietniaZamknij wszystkie sklepy w Niemczech. Wyjątkiem są sklepy GameStop w Saarze, ponieważ tam są ostatnie trzy Obecnie bez ograniczeń Może się otwiera. Ze względu na różne przepisy federalne wszystkie inne sklepy są zobowiązane do całkowitego zamknięcia lub umożliwienia klientom takiego zamknięcia Tylko po wcześniejszym umówieniu Z zadowoleniem przyjmujemy codzienny negatywny test aury.

Kupowanie PS5: GameStop pozostawia fanów za zamkniętymi drzwiami

© Sony / dpa / Mandi Wright (montaż)

Zakup na PS5: Osoby zamawiające witrynę wyglądają w tubie – GameStop Zing wyłącza się

w Informacja prasowa GameStop Zing wie, że niestety zwykłe zakupy stają się coraz trudniejsze ze względu na warunki zewnętrzne i dlatego firma to robi. Zamknij na razie drzwi Wola. W końcu jest to również szczególny problem GameStop Zing Zdrowie pracowników i klientów Chronić. Tylko zamknięte sklepy zostaną ponownie otwarte, gdy środki koronawirusa zostaną złagodzone. Oczywiście podczas wyłączania Przejdź do sklepu internetowego Tam są składane zamówienia. Jest to również możliwe Przyszła sprzedaż PS5 Zostanie teraz pokazany online.

READ  Kup PS5: Ticker 15.01.2019 – Nowe konsole w ten weekend

Jest to opcja dla klientów, którzy wcześniej zamówili coś w sklepie Duży haczyk. Podczas gdy wymagania wstępne online nadal odbierają ich towary, niezależnie od tego, czy jest to PS5, Xbox Series X czy gra, pocztą, zamówienia w przedsprzedaży obejmują witrynę wewnątrz tuby. Ponieważ z powodu blokady zamówienia w przedsprzedaży zostały złożone w sklepach Nie dostarczono. Ponadto GameStop Zing nie może zmieniać ani anulować zamówień w przedsprzedaży z różnych sklepów ani wysyłać ich bezpośrednio do zamówień przedpremierowych w domu.

Wszelkie zamówienia w przedsprzedaży złożone na miejscu w różnych sklepach GameStop (z wyjątkiem Saary) można przyjmować tylko wtedy, gdy GameStop Zing ponownie otworzy swoje sklepy. Nie jest jasne, kiedy to nastąpi. GameStop Zing radzi swoim klientom, aby monitorowali profile mediów społecznościowych GameStop. Firma zaleca klientom dalsze otrzymywanie żądanych zamówień w przedsprzedaży Zamówienia w przedsprzedaży można teraz składać online Aby ponownie zarezerwować lub anulować zamówienie w przedsprzedaży po ponownym otwarciu. * hna.de to wersja demonstracyjna IPPEN.MEDIA.

Przegląd listy ogłoszeń: © Sony / dpa / Mandi Wright (montaż)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Błąd iCloud denerwuje programistów: połączenia z serwerami są często zawodne

Published

on

Apple w ostatnich tygodniach powodowało problemy użytkownikom i programistom aplikacji z synchronizacją iCloud. Wynika to z niezrozumiałego zachowania serwera iCloud, które prowadzi do zawodnej synchronizacji, za co użytkownicy obwiniają programistów.

Apple iCloud powoduje obecnie problemy z niektórymi aplikacjami. Wygląda na to, że błąd dotyczy CloudKit, zestawu interfejsów, których programiści mogą używać do komunikacji z serwerami iCloud. Połączenia z serwerem często skutkują komunikatami o błędach, w których kod błędu HTTP 503 jest zwracany wielokrotnie, wskazując, że usługa jest chwilowo niedostępna.

Jednak ten wzorzec błędu przerywa również synchronizację, więc niektórzy programiści już zaczęli naprawiać problem.

Deweloperzy mają problem

Twórcy popularnej aplikacji do robienia notatek GoodNotes opracowali własne obejście. Tutaj żądanie połączenia jest po prostu powtarzane, aż w końcu się powiedzie, a zespół programistów udostępnia informacje na ten temat w dokumencie pomocy technicznej.

Ponieważ jasne jest, że irytacja nieprawidłową synchronizacją aplikacji dotyka głównie jej twórców. Na forach pomocy dla programistów obraz błędu dyskusjaWedług opisów przecieki te występują od listopada. Problem dodatkowo komplikuje fakt, że dotyczy to tylko niewielkiego odsetka użytkowników, co utrudnia diagnozę. Najwyraźniej sam Apple pomagał tylko w bardzo nielicznych przypadkach.

——
Nie chcesz przegapić żadnych innych nowości? Następnie podążaj za nami Świergot Albo bądź fanem Portal społecznościowy Facebook. Możesz oczywiście uzupełnić aplikację na iPhone’a i iPada o powiadomienia push tutaj Darmowe pobieranie.

A może chcesz porozmawiać o najnowszych produktach z osobami o podobnych poglądach? i wtedy Odwiedź nasze forum!

READ  Aktualizacja Cyberpunk 2077 zauważona na SteamDB
Continue Reading

Tech

Pierścionek Elden osiągnął złoty status

Published

on

Na Taipei Game Show 2022 firmy Bandai Namco i FromSoftware ogłosiły, że elden pierścień Osiągnął złotą pozycję. Oznacza to, że gra jest skończona i gotowa do masowej produkcji. Nic więc nie powinno stanąć na przeszkodzie planowanej premierze 25 lutego.

Teraz nadal pracują nad korektą pierwszego dnia. Kiedy producent Yasuhiro Kitao został zapytany o wywiad, do którego link znajduje się poniżej, stwierdził, że gra zostanie ukończona za około 30 godzin (dzięki VGC).

„To będzie się znacznie różnić w zależności od gracza, ale jeśli chodzi o cele wyznaczone podczas tworzenia, chodzi o to, aby główna droga mogła zostać ukończona w około 30 godzin” – powiedział Kitao.

Oczywiście możesz też spędzić więcej czasu z Elden Ring. „Gra jako całość jest bardzo duża i ma dziesiątki dodatkowych godzin rozgrywki, ale gdybyśmy rozmawiali tylko o głównym torze, nie zajęłoby to dużo więcej czasu”.

Możecie sami Zamów Elden Ring od Amazon tutaj*. Zostanie wydana fizycznie na PS4, PlayStation 5, Xbox i cyfrowo na PC. Jeśli chcesz wejść w bardziej odpowiedni nastrój, możemy Ci pomóc Nasz raport z gry Również z testów sieci Zwiastun historii Polecamy.

Prezentacja na Taipei Game Show 2022

youtube

Przesyłając film, zgadzasz się z Polityką prywatności YouTube.
Ucz się więcej

pobierz wideo

przez JimatsuMateriał: pierścień ognia, Bandai NamcoZ oprogramowania

READ  Konkurs - Przedstawiamy 1x Mario Golf: Super Rush i 1x Pakiet Niespodzianki do gry حزمة
Continue Reading

Tech

Watch Dogs Legion: koniec z aktualizacjami

Published

on

Jak ogłosili twórcy Watch Dogs Legion, wsparcie popremierowe dla tytułu z otwartym światem zostało przerwane. Dodaje, że trzeci, czwarty i piąty sezon gry wieloosobowej online powróci kilka razy w nadchodzących miesiącach.

W liście otwartym deweloperzy odpowiedzialni za przygodę z otwartym światem Watch Dogs Legion ponownie zwrócili się do społeczności i podziękowali graczom za wsparcie.

Jednocześnie urzędnicy spojrzeli wstecz na rozwój „Legionu Strażników Psów” i zauważyli, że od czasu wydania wydano różne aktualizacje, które obejmują nowe tryby, takie jak „Inwazja”, „Opór” lub pod-„Oglądanie zombie”. Dogs: Legion of the Dead”. Jednak ta zawartość pozostanie bez zmian, ponieważ wsparcie popremierowe dla Watch Dogs: Legion zostało już zakończone. Tym samym łatka 5.6, wydana we wrześniu 2021 r., jest ostatnią aktualizacją tytuł akcji.


Powtarzają się sezony w trybie online

„Wreszcie, dzięki waszym opiniom, dodaliśmy do gry kilka ulepszeń jakości życia. Przez cały czas pokazaliście nam swoje zespoły DedSec, swoich ulubionych rekrutów, najlepsze momenty w grze, grafiki fanów, kostiumy, filmy, i nie tylko.Bardzo podobało nam się oglądanie zawartości specjalnej Duża aktualizacja 5.6 była naszą najnowszą aktualizacją do Watch Dogs Legion” – napisali twórcy na oficjalnej stronie internetowej.

Więcej aktualności o Legionie Watch Dogs:

Jak ogłoszono również, gracze, którzy przegapili wiele nagród w trybie online, mogą spodziewać się kolejnej okazji do zdobycia dodatków. Sezony 3–5 będą regularnie powtarzane przez kilka następnych miesięcy: „Obecny czwarty sezon Rebeliantów będzie kontynuowany z 80 rangami do 22 stycznia 2022 r., a następnie Stripes, sezon 5. Następnie rozpoczną się sezony 3-5 i powrócą gra, dająca ci możliwość zdobycia nagród. Być może przegapiłeś to w przeszłości.

Watch Dogs Legion jest dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Stadia.

READ  Aktualizacja Cyberpunk 2077 zauważona na SteamDB

tych: Ubisoft

Więcej wiadomości na temat Watch Dogs Corps.

Omów tę wiadomość na PlayStation Forum

Zazwyczaj linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców są linkami partnerskimi. Jeśli dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą możemy wykorzystać na sfinansowanie darmowej witryny. Nie masz wad.

Continue Reading

Trending