Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Zakup PS5: Otwórz ponownie gałęzie GameStop – Odnowienie konsoli za pomocą Click & Collect

  • ZAdrian Murawski

    Blisko

Jeśli chcesz kupić PS5 w centrum miasta, możesz ponownie spróbować szczęścia w GameStop. Od teraz kliknij i ponownie otrzymaj opcję.

Aktualizacja z 1 czerwca 2021 r: Po tym, jak niemieckie spółki zależne GameStop zostały zmuszone do zamknięcia w wyniku trzeciej fali pandemii, sklepy mogą teraz ponownie otwierać się w wielu miejscach. Dla klientów oznacza to przede wszystkim, że mogą z nich korzystać Kliknij i odbierz Zrób kopię zapasową swojego PS5. To oczywiście oznacza, że ​​pojawiają się nowe konsole. Obecnie na GameStop nie ma bezpośredniego odniesienia do przebudowy PS5.

Nazwa konsoli PlayStation 5 (PS5)
twórca Sony Interactive Entertainment (SIE)
Pisze Naprawiono konsolę do gier
Pokolenie 09. Generacja konsoli
Średnia pamięć Blu-ray
Wydanie 19. listopada 2020

Aktualizacja z dnia 19.05.2021 r .: Jeśli chcesz teraz kupić PS5, musisz być we właściwym miejscu we właściwym czasie. Nawet jeśli roboty i kanały mediów społecznościowych pomagają w wyszukiwaniu, konsole PlayStation 5 Sony zwykle sprzedają się po kilku minutach. Może właśnie tak stało się wczoraj na GameStop, kiedy kupujący zgłosił zakup PS5 w sklepie internetowym około godziny 15:50. Wirtualna kolejka rozrosła się bardzo szybko i już po godzinie wszystkie konsole zostały wyprzedane.

Nadziei nie należy jednak rezygnować, bo zwłaszcza w połowie tygodnia w wielu sklepach internetowych zwiększa się szansa na posiadanie konsol PS5. Xbox Series X był również dostępny kilka godzin temu na Amazon. Gdy nowe PS5 będą dostępne do kupienia w GameStop, poinformujemy Cię o tym tutaj.

Zakup PS5: Po pierwszej sprzedaży nie ma nowych konsol GameStop

Aktualizacja z 17.05.2021 r Trzy tygodnie temu fani mogli zabezpieczyć nowe konsole PS5 w sklepie internetowym GameStop. W tym przypadku sprzedawca ponownie agresywnie wykorzystał wydanie ekskluzywnego tytułu Returnal firmy Sony, aby udostępnić i tak pożądane PlayStation 5 mężczyznom i kobietom. Pomysł działał jak zwykle, a mały egzemplarz został najwyraźniej wyprzedany w ciągu kilku minut. Jednak firma również musiała podjąć ten krok, ponieważ ze względu na środki COVID-19 w Niemczech wszystkie spółki zależne GameStop są obecnie zamknięte.

READ  Zuckerberg potwierdza te gorące posty

Ale jasne jest, że w tym tygodniu na fanów może czekać zapas konsol PlayStation 5. Zgodnie z oświadczeniami GamesWirtschaft, w tym tygodniu powinieneś mieć oczy szeroko otwarte na sklep internetowy GameStop. Najwyraźniej Sony Interactive było w stanie dostarczyć temu dealerowi nowe konsole PS5. Jak zawsze, nie możemy z całą pewnością powiedzieć, kiedy i czy naprawdę rozpocznie się sprzedaż w tym tygodniu. Jeśli jednak na GameStop pojawi się upuszczenie PS5, natychmiast Cię o tym poinformujemy.

Kupowanie PS5: sprzedaż pomimo zamknięcia – GameStop przeszedł na zakupy online na nowych konsolach

Aktualizacja z 6 maja 2021 r Tydzień później następne odświeżenie PS5 Sony było na GameStop. Podobnie jak 29 kwietnia, nowy spadek PlayStation 5 w sklepie internetowym był całkowitym zaskoczeniem. Około godziny 16:00 Twitter i Twitch-Bot ogłosili nowe konsole GameStop. Logicznie rzecz biorąc, nie pozostało to niezauważone przez fanów, dlatego w sklepach znów panował duży ruch. To oznaczało dla wszystkich klientów: czekających w domyślnej kolejce.

Po około 30 minutach duch całkowicie się skończył i zupełnie nowe konsole PS5 są ponownie sprzedawane. Nadal zakładamy, że obecna sprzedaż GameStop na PS5 to raczej resztki niż nowe dostawy. To założenie jest uzasadnione, ponieważ sprzedawca był zmuszony zamknąć swoje sklepy w całych Niemczech w połowie kwietnia z powodu pandemii COVID-19. Jeśli w kolejnych dniach i tygodniu Nowa sprzedaż PS5* Stanie się tak, poinformował hna.de, postaramy się natychmiast powiadomić. Jeśli nie chcesz przegapić żadnych aktualizacji, polecamy nasz artykuł o aktualnym statusie sprzedaży PS5.

Kup PS5: GameStop z nowymi konsolami w sklepie internetowym po zamknięciu (tydzień 17)

Aktualizacja z 30 kwietnia 2021 r Ta zmiana na PS5 pojawiła się znikąd. W rzeczywistości w sklepie internetowym GameStop pojawiły się wczoraj, 29 kwietnia, około godziny 16:00. Jest to podwójnie zaskakujące, ponieważ firma w Niemczech dopiero niedawno została zmuszona do zamknięcia wszystkich sklepów i wstrzymania sprzedaży krajowej z powodu pandemii COVID-19. Kilka zamówień od klientów, którzy chcieli mieć PlayStation 5 w sklepie, było w toku.

READ  Philips uruchamia natychmiastową kampanię nagród ze zniżką do 1000 euro na zakup telewizorów (MediaMarkt.de)

Wygląda na to, że GameStop był teraz w stanie opróżnić magazyn z konsolami PS5, które można było sprzedać lokalnie. Jak zawsze, pośpiech fanów był ogromny, dlatego klienci musieli ponownie stać w kolejce. Podobnie jak w przypadku innych dostawców, limit został ponownie tak ograniczony, że gama nowych konsol PS5 nie była już dostępna po około pół godzinie. Jak zwykle nie można powiedzieć, czy GameStop rozpocznie inne kampanie.

Zakup PS5: Strach przed żądaniami PS5 – GameStop powinien zamknąć swoje sklepy

Pierwsza relacja z 16 kwietnia 2021 r. – Memmingen, Niemcy – Jeden PS5 Z Sony Kupowanie niekoniecznie jest łatwe. Nawet jeśli dostępność powoli się poprawia, konsola nadal jest, wielokrotnieI Sprzedawane wszędzie. To samo dotyczy GameStop. Ale teraz tak jest w przypadku fanów PlayStation Nawet najtrudniejsze Kupić kontroler, bo GameStop Zing się zamyka Teraz w Niemczech.

Kup PS5: zdobądź konsolę ze wskazówkami i sztuczkami – jednak w GameStop Zing może to być trudne

Liczba zakażeń Covid-19 rośnie w całych Niemczech, a Bundestag zdecydował, że ogólnokrajowe hamulce awaryjne i ograniczenia w wyjazdach mają zatrzymać obywateli Niemiec w domu. Pojawi się nowa konsola, taka jak PS5 lub też Xbox Xbox X. Przyjdź na czas, aby zagrać, prawda? Niestety od premiery minęło prawie sześć miesięcy Dostępność jest słaba A kupujący: kupując PS5, można skorzystać z różnego rodzaju porad i wskazówek. Raz po raz jest ich kilka, przeważnie niewiele, Klawiatury są u różnych sprzedawców Jak Saturn, MediaMarkt, Müller czy oczywiście GameStop Zing. Podczas gdy Müller chce teraz rozszerzyć swoją usługę dostawy, GameStop Zing zamyka swoje sklepy w całych Niemczech.

Według niedawnego komunikatu prasowego firmy GameStop uruchamia Zing Poniedziałek 19 kwietniaZamknij wszystkie sklepy w Niemczech. Wyjątkiem są sklepy GameStop w Saarze, ponieważ tam są ostatnie trzy Obecnie bez ograniczeń Może się otwiera. Ze względu na różne przepisy federalne wszystkie inne sklepy są zobowiązane do całkowitego zamknięcia lub umożliwienia klientom takiego zamknięcia Tylko po wcześniejszym umówieniu Z zadowoleniem przyjmujemy codzienny negatywny test aury.

Kupowanie PS5: GameStop pozostawia fanów za zamkniętymi drzwiami

© Sony / dpa / Mandi Wright (montaż)

Zakup na PS5: Osoby zamawiające witrynę wyglądają w tubie – GameStop Zing wyłącza się

w Informacja prasowa GameStop Zing wie, że niestety zwykłe zakupy stają się coraz trudniejsze ze względu na warunki zewnętrzne i dlatego firma to robi. Zamknij na razie drzwi Wola. W końcu jest to również szczególny problem GameStop Zing Zdrowie pracowników i klientów Chronić. Tylko zamknięte sklepy zostaną ponownie otwarte, gdy środki koronawirusa zostaną złagodzone. Oczywiście podczas wyłączania Przejdź do sklepu internetowego Tam są składane zamówienia. Jest to również możliwe Przyszła sprzedaż PS5 Zostanie teraz pokazany online.

READ  Prezentuje: Stabilny post Snap: Snapchat Maker pokonuje Facebooka i Apple z okularami AR - schwytany specjalista ds. Wyświetlania | Wiadomość

Jest to opcja dla klientów, którzy wcześniej zamówili coś w sklepie Duży haczyk. Podczas gdy wymagania wstępne online nadal odbierają ich towary, niezależnie od tego, czy jest to PS5, Xbox Series X czy gra, pocztą, zamówienia w przedsprzedaży obejmują witrynę wewnątrz tuby. Ponieważ z powodu blokady zamówienia w przedsprzedaży zostały złożone w sklepach Nie dostarczono. Ponadto GameStop Zing nie może zmieniać ani anulować zamówień w przedsprzedaży z różnych sklepów ani wysyłać ich bezpośrednio do zamówień przedpremierowych w domu.

Wszelkie zamówienia w przedsprzedaży złożone na miejscu w różnych sklepach GameStop (z wyjątkiem Saary) można przyjmować tylko wtedy, gdy GameStop Zing ponownie otworzy swoje sklepy. Nie jest jasne, kiedy to nastąpi. GameStop Zing radzi swoim klientom, aby monitorowali profile mediów społecznościowych GameStop. Firma zaleca klientom dalsze otrzymywanie żądanych zamówień w przedsprzedaży Zamówienia w przedsprzedaży można teraz składać online Aby ponownie zarezerwować lub anulować zamówienie w przedsprzedaży po ponownym otwarciu. * hna.de to wersja demonstracyjna IPPEN.MEDIA.

Przegląd listy ogłoszeń: © Sony / dpa / Mandi Wright (montaż)