Connect with us

Tech

Zakup PS5: Otwórz ponownie gałęzie GameStop – Odnowienie konsoli za pomocą Click & Collect

Published

on

  • ZAdrian Murawski

    Blisko

Jeśli chcesz kupić PS5 w centrum miasta, możesz ponownie spróbować szczęścia w GameStop. Od teraz kliknij i ponownie otrzymaj opcję.

Aktualizacja z 1 czerwca 2021 r: Po tym, jak niemieckie spółki zależne GameStop zostały zmuszone do zamknięcia w wyniku trzeciej fali pandemii, sklepy mogą teraz ponownie otwierać się w wielu miejscach. Dla klientów oznacza to przede wszystkim, że mogą z nich korzystać Kliknij i odbierz Zrób kopię zapasową swojego PS5. To oczywiście oznacza, że ​​pojawiają się nowe konsole. Obecnie na GameStop nie ma bezpośredniego odniesienia do przebudowy PS5.

Nazwa konsoli PlayStation 5 (PS5)
twórca Sony Interactive Entertainment (SIE)
Pisze Naprawiono konsolę do gier
Pokolenie 09. Generacja konsoli
Średnia pamięć Blu-ray
Wydanie 19. listopada 2020

Aktualizacja z dnia 19.05.2021 r .: Jeśli chcesz teraz kupić PS5, musisz być we właściwym miejscu we właściwym czasie. Nawet jeśli roboty i kanały mediów społecznościowych pomagają w wyszukiwaniu, konsole PlayStation 5 Sony zwykle sprzedają się po kilku minutach. Może właśnie tak stało się wczoraj na GameStop, kiedy kupujący zgłosił zakup PS5 w sklepie internetowym około godziny 15:50. Wirtualna kolejka rozrosła się bardzo szybko i już po godzinie wszystkie konsole zostały wyprzedane.

Nadziei nie należy jednak rezygnować, bo zwłaszcza w połowie tygodnia w wielu sklepach internetowych zwiększa się szansa na posiadanie konsol PS5. Xbox Series X był również dostępny kilka godzin temu na Amazon. Gdy nowe PS5 będą dostępne do kupienia w GameStop, poinformujemy Cię o tym tutaj.

Zakup PS5: Po pierwszej sprzedaży nie ma nowych konsol GameStop

Aktualizacja z 17.05.2021 r Trzy tygodnie temu fani mogli zabezpieczyć nowe konsole PS5 w sklepie internetowym GameStop. W tym przypadku sprzedawca ponownie agresywnie wykorzystał wydanie ekskluzywnego tytułu Returnal firmy Sony, aby udostępnić i tak pożądane PlayStation 5 mężczyznom i kobietom. Pomysł działał jak zwykle, a mały egzemplarz został najwyraźniej wyprzedany w ciągu kilku minut. Jednak firma również musiała podjąć ten krok, ponieważ ze względu na środki COVID-19 w Niemczech wszystkie spółki zależne GameStop są obecnie zamknięte.

READ  Idealna gra dla „Elden

Ale jasne jest, że w tym tygodniu na fanów może czekać zapas konsol PlayStation 5. Zgodnie z oświadczeniami GamesWirtschaft, w tym tygodniu powinieneś mieć oczy szeroko otwarte na sklep internetowy GameStop. Najwyraźniej Sony Interactive było w stanie dostarczyć temu dealerowi nowe konsole PS5. Jak zawsze, nie możemy z całą pewnością powiedzieć, kiedy i czy naprawdę rozpocznie się sprzedaż w tym tygodniu. Jeśli jednak na GameStop pojawi się upuszczenie PS5, natychmiast Cię o tym poinformujemy.

Kupowanie PS5: sprzedaż pomimo zamknięcia – GameStop przeszedł na zakupy online na nowych konsolach

Aktualizacja z 6 maja 2021 r Tydzień później następne odświeżenie PS5 Sony było na GameStop. Podobnie jak 29 kwietnia, nowy spadek PlayStation 5 w sklepie internetowym był całkowitym zaskoczeniem. Około godziny 16:00 Twitter i Twitch-Bot ogłosili nowe konsole GameStop. Logicznie rzecz biorąc, nie pozostało to niezauważone przez fanów, dlatego w sklepach znów panował duży ruch. To oznaczało dla wszystkich klientów: czekających w domyślnej kolejce.

Po około 30 minutach duch całkowicie się skończył i zupełnie nowe konsole PS5 są ponownie sprzedawane. Nadal zakładamy, że obecna sprzedaż GameStop na PS5 to raczej resztki niż nowe dostawy. To założenie jest uzasadnione, ponieważ sprzedawca był zmuszony zamknąć swoje sklepy w całych Niemczech w połowie kwietnia z powodu pandemii COVID-19. Jeśli w kolejnych dniach i tygodniu Nowa sprzedaż PS5* Stanie się tak, poinformował hna.de, postaramy się natychmiast powiadomić. Jeśli nie chcesz przegapić żadnych aktualizacji, polecamy nasz artykuł o aktualnym statusie sprzedaży PS5.

Kup PS5: GameStop z nowymi konsolami w sklepie internetowym po zamknięciu (tydzień 17)

Aktualizacja z 30 kwietnia 2021 r Ta zmiana na PS5 pojawiła się znikąd. W rzeczywistości w sklepie internetowym GameStop pojawiły się wczoraj, 29 kwietnia, około godziny 16:00. Jest to podwójnie zaskakujące, ponieważ firma w Niemczech dopiero niedawno została zmuszona do zamknięcia wszystkich sklepów i wstrzymania sprzedaży krajowej z powodu pandemii COVID-19. Kilka zamówień od klientów, którzy chcieli mieć PlayStation 5 w sklepie, było w toku.

READ  Niespodzianki w nowej funkcjonalności WhatsApp – długie dotknięcie wiadomości otwiera nową opcję

Wygląda na to, że GameStop był teraz w stanie opróżnić magazyn z konsolami PS5, które można było sprzedać lokalnie. Jak zawsze, pośpiech fanów był ogromny, dlatego klienci musieli ponownie stać w kolejce. Podobnie jak w przypadku innych dostawców, limit został ponownie tak ograniczony, że gama nowych konsol PS5 nie była już dostępna po około pół godzinie. Jak zwykle nie można powiedzieć, czy GameStop rozpocznie inne kampanie.

Zakup PS5: Strach przed żądaniami PS5 – GameStop powinien zamknąć swoje sklepy

Pierwsza relacja z 16 kwietnia 2021 r. – Memmingen, Niemcy – Jeden PS5 Z Sony Kupowanie niekoniecznie jest łatwe. Nawet jeśli dostępność powoli się poprawia, konsola nadal jest, wielokrotnieI Sprzedawane wszędzie. To samo dotyczy GameStop. Ale teraz tak jest w przypadku fanów PlayStation Nawet najtrudniejsze Kupić kontroler, bo GameStop Zing się zamyka Teraz w Niemczech.

Kup PS5: zdobądź konsolę ze wskazówkami i sztuczkami – jednak w GameStop Zing może to być trudne

Liczba zakażeń Covid-19 rośnie w całych Niemczech, a Bundestag zdecydował, że ogólnokrajowe hamulce awaryjne i ograniczenia w wyjazdach mają zatrzymać obywateli Niemiec w domu. Pojawi się nowa konsola, taka jak PS5 lub też Xbox Xbox X. Przyjdź na czas, aby zagrać, prawda? Niestety od premiery minęło prawie sześć miesięcy Dostępność jest słaba A kupujący: kupując PS5, można skorzystać z różnego rodzaju porad i wskazówek. Raz po raz jest ich kilka, przeważnie niewiele, Klawiatury są u różnych sprzedawców Jak Saturn, MediaMarkt, Müller czy oczywiście GameStop Zing. Podczas gdy Müller chce teraz rozszerzyć swoją usługę dostawy, GameStop Zing zamyka swoje sklepy w całych Niemczech.

Według niedawnego komunikatu prasowego firmy GameStop uruchamia Zing Poniedziałek 19 kwietniaZamknij wszystkie sklepy w Niemczech. Wyjątkiem są sklepy GameStop w Saarze, ponieważ tam są ostatnie trzy Obecnie bez ograniczeń Może się otwiera. Ze względu na różne przepisy federalne wszystkie inne sklepy są zobowiązane do całkowitego zamknięcia lub umożliwienia klientom takiego zamknięcia Tylko po wcześniejszym umówieniu Z zadowoleniem przyjmujemy codzienny negatywny test aury.

Kupowanie PS5: GameStop pozostawia fanów za zamkniętymi drzwiami

© Sony / dpa / Mandi Wright (montaż)

Zakup na PS5: Osoby zamawiające witrynę wyglądają w tubie – GameStop Zing wyłącza się

w Informacja prasowa GameStop Zing wie, że niestety zwykłe zakupy stają się coraz trudniejsze ze względu na warunki zewnętrzne i dlatego firma to robi. Zamknij na razie drzwi Wola. W końcu jest to również szczególny problem GameStop Zing Zdrowie pracowników i klientów Chronić. Tylko zamknięte sklepy zostaną ponownie otwarte, gdy środki koronawirusa zostaną złagodzone. Oczywiście podczas wyłączania Przejdź do sklepu internetowego Tam są składane zamówienia. Jest to również możliwe Przyszła sprzedaż PS5 Zostanie teraz pokazany online.

READ  Soczewkowanie grawitacyjne: obserwowana już supernowa 2037 jest ponownie widoczna

Jest to opcja dla klientów, którzy wcześniej zamówili coś w sklepie Duży haczyk. Podczas gdy wymagania wstępne online nadal odbierają ich towary, niezależnie od tego, czy jest to PS5, Xbox Series X czy gra, pocztą, zamówienia w przedsprzedaży obejmują witrynę wewnątrz tuby. Ponieważ z powodu blokady zamówienia w przedsprzedaży zostały złożone w sklepach Nie dostarczono. Ponadto GameStop Zing nie może zmieniać ani anulować zamówień w przedsprzedaży z różnych sklepów ani wysyłać ich bezpośrednio do zamówień przedpremierowych w domu.

Wszelkie zamówienia w przedsprzedaży złożone na miejscu w różnych sklepach GameStop (z wyjątkiem Saary) można przyjmować tylko wtedy, gdy GameStop Zing ponownie otworzy swoje sklepy. Nie jest jasne, kiedy to nastąpi. GameStop Zing radzi swoim klientom, aby monitorowali profile mediów społecznościowych GameStop. Firma zaleca klientom dalsze otrzymywanie żądanych zamówień w przedsprzedaży Zamówienia w przedsprzedaży można teraz składać online Aby ponownie zarezerwować lub anulować zamówienie w przedsprzedaży po ponownym otwarciu. * hna.de to wersja demonstracyjna IPPEN.MEDIA.

Przegląd listy ogłoszeń: © Sony / dpa / Mandi Wright (montaż)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Dodawanie kleju do pizzy i benzyny do spaghetti: reakcja Google’a

Published

on

Dodawanie kleju do pizzy i benzyny do spaghetti: reakcja Google’a

Po tym, jak od kilku dni w sieciach społecznościowych krążą zrzuty ekranu z absurdalnymi odpowiedziami uzyskanymi z funkcji wyszukiwania opartej na sztucznej inteligencji, Google obiecuje szybką reakcję i prawdopodobnie ręcznie usuwa odpowiednie wyniki wyszukiwania. Poinformował o tym amerykański magazyn The Verge Między innymi powołując się na amerykańską wyszukiwarkę firmy. Mówi o „nietypowych zapytaniach” i czasami zmanipulowanych zrzutach ekranu, co może kryć się za większością przykładów. Niektórzy internauci, którzy udostępnili szczególnie problematyczne wyniki, zgłosili, że po krótkim czasie zniknęły, co sugeruje interwencję Google.

reklama

Interwencja Google następuje kilka dni po tym, jak wirusowe zrzuty ekranu budzą poważne wątpliwości co do dodatku. Na przykład wyszukiwarka sugerowała przyklejenie kapiącego sera na domową pizzę za pomocą kleju, zebrał The Verge. Użytkownicy znaleźli także zapytania Google, na które odpowiadała informacja, że ​​Batman jest policjantem, że psy grają w amerykańskich ligach zawodowych, a drugi prezydent USA, zmarły w 1826 roku John Adams, ukończył uczelnię łącznie 21 razy. między 1934 a 2003 rokiem. Mówi się również, że benzyna sprawia, że ​​spaghetti jest ostrzejsze. Tymczasem znalezienie absurdalnie błędnych wyników wyszukiwania stało się prawdziwą konkurencją.

Odpowiedzi pochodzą z tzw. „wyszukiwania generatywnego”, które Google chce wykorzystać do ulepszania wyników wyszukiwania i które jest teraz szerzej dostępne. W oparciu o wewnętrzny model sztucznej inteligencji firmy Gemini celem tej sztucznej inteligencji jest w niektórych przypadkach wygenerowanie podsumowania odpowiedzi na zapytanie, które w dalszym ciągu pojawia się na górze list linków w wynikach wyszukiwania. W najlepszym przypadku ten tekst powinien już odpowiadać na zadane pytanie i sprawić, że dalsze badania staną się niepotrzebne. Podczas gdy osoby odpowiedzialne za wiele witryn obawiają się zauważalnego spadku ruchu, Google cierpi obecnie z powodu czasami absurdalnych wyników, które czasami dostarcza generator.

READ  Soczewkowanie grawitacyjne: obserwowana już supernowa 2037 jest ponownie widoczna


(meh)

Do strony głównej

Continue Reading

Tech

Martw się negatywnymi opiniami: sztuczna inteligencja w iOS 18 powinna być eksperymentalna

Published

on

Martw się negatywnymi opiniami: sztuczna inteligencja w iOS 18 powinna być eksperymentalna

Apple zaprezentuje nadchodzące funkcje sztucznej inteligencji w iOS 18 i innych systemach operacyjnych podczas nadchodzącej konferencji Worldwide Developers Conference (WWDC). Jednak według Marka Gurmana z Bloomberga funkcje te mogą być reklamowane w wersji beta lub w wersji zapoznawczej. Sugeruje to, że Apple wciąż ma trochę do nadrobienia w szybko rozwijającym się krajobrazie sztucznej inteligencji.

Ostrożne podejście Apple do integracji sztucznej inteligencji sugeruje, że funkcje planowane dla iOS 18 mogą nie być jeszcze wystarczająco niezawodne lub zaawansowane, aby można je było uruchomić bez oznaczenia w wersji beta.

Apple jest postrzegane jako spóźniony uczestnik wyścigu sztucznej inteligencji, ale problemy, z którymi borykają się inne firmy, mogły skłonić do wzmożonej ostrożności. Przegląd sztucznej inteligencji wyszukiwarki Google jest tak zły, że Google całkowicie się zawstydził.

Strategia Apple dotycząca sztucznej inteligencji jest wieloaspektowa

Oczekuje się, że Apple zastosuje warstwowe podejście do sztucznej inteligencji, przy czym niektóre żądania będą przetwarzane lokalnie na urządzeniu, a inne w infrastrukturze chmurowej Apple. Decyzja, czy przetwarzać żądania na urządzeniu, czy w chmurze, jest podejmowana indywidualnie dla każdego zadania. Nadal nie wiadomo, czy użytkownik ma na to jakikolwiek wpływ.

Przetwarzanie sztucznej inteligencji na urządzeniu może być ograniczone do nowszych urządzeń Apple, takich jak iPhone, iPad i komputer Mac ostatniej generacji. Według doniesień firma pracuje również nad makietą urządzenia specjalnie dla Apple Watch.

Oczekiwane funkcje oparte na sztucznej inteligencji w iOS 18

Krążą plotki, że nadchodzące funkcje oparte na sztucznej inteligencji w iOS 18 obejmą wysyłanie wiadomości tekstowych i grupowanie powiadomień, transkrypcję notatek głosowych, edytowanie zdjęć przez sztuczną inteligencję, automatyczne sugestie odpowiedzi na wiadomości oraz ulepszenia Safari i wyszukiwania Spotlight. Użytkownicy mogą również spodziewać się modernizacji Siri i możliwości tworzenia nowych odmian emoji przy użyciu generatywnej sztucznej inteligencji.

READ  Niespodzianki w nowej funkcjonalności WhatsApp – długie dotknięcie wiadomości otwiera nową opcję

Równowaga między ochroną danych a przetwarzaniem w chmurze

Apple stoi przed wyzwaniem zrównoważenia swojego wieloletniego skupienia się na przetwarzaniu na urządzeniu z oczekiwaniami klientów dotyczącymi generatywnych możliwości sztucznej inteligencji. Wiele poszukiwanych funkcji wymaga obecnie mocy obliczeniowej dużych federacji serwerów, co wymaga zmiany podejścia Apple do ochrony danych.

Mimo że Apple Cloud wykorzystuje w swoich serwerach chipy krzemowe Apple, dane nadal opuszczają urządzenie użytkownika, zagrażając poziomowi prywatności zapewnianemu przez przetwarzanie na urządzeniu.

Partnerstwa i współpraca

Oprócz funkcji AI wbudowanych w iOS 18, Apple dołączy chatbota opartego na technologii ChatGPT OpenAI. Krążą pogłoski, że dyrektor generalny OpenAI Sam Altman może pojawić się podczas wideo WWDC, aby ogłosić partnerstwo. Ale krążą też pogłoski, że chatbot nie zostanie zainstalowany.

Popularne treści z Mac Life+

Apple iPhone 13 (128 GB) – niebieski

593,99 euro

Continue Reading

Tech

MediaMarkt oferuje nielimitowaną taryfę dla iPhone’a 15 Pro

Published

on

MediaMarkt oferuje nielimitowaną taryfę dla iPhone’a 15 Pro

W świecie taryf MediaMarkt znaleźliśmy ofertę na iPhone’a 15 Pro, która naprawdę jest tego warta. Ponieważ tutaj otrzymujesz dwie nieograniczone taryfy i iPhone’a 15 Pro za tę samą miesięczną opłatę, jaką normalnie kosztowałaby jedna z taryf osobno.

Tylko na krótki czas – MediaMarkt oferuje nielimitowaną taryfę na iPhone’a 15 Pro

Tylko na krótki czas – MediaMarkt oferuje nielimitowaną taryfę na iPhone’a 15 Pro

Taryfa O2 Usługa Mobile Unlimited na żądanie kosztuje zazwyczaj 59,99 EUR miesięcznie indywidualnie (+ opłata za połączenie). Jednak w MediaMarkt otrzymujesz podwójną stawkę i możesz zapewnić sobie i swojemu partnerowi lub dzieciom nieograniczoną ilość danych. Możesz także kupić iPhone’a 15 Pro Jest wart około 1000 euro Ponadto. Żart jest taki: podstawowa opłata miesięczna w tym mega pakiecie jest o cent tańsza niż w przypadku wykupienia taryfy indywidualnie. Ponadto płacisz tylko jednorazową opłatę w wysokości 5,95 € za urządzenie i koszty wysyłki plus 39,99 € za cenę połączenia. Przy okazji: koszty połączenia będziesz musiał również zapłacić, jeśli kupisz taryfę indywidualnie.

Jest to uwzględnione w nielimitowanych taryfach

Transakcja w świecie taryf MediaMarkt jest częścią O2 Według MediaMarkt kampania podwójnej karty potrwa tylko do 31 maja. To, co otrzymujesz w tym pakiecie za podstawową miesięczną opłatę w wysokości mniej niż 60 €, jest niesamowite. Najpierw przyjrzyjmy się taryfie. Jak już wspomniano, O2 Taryfa Mobile Unlimited On Demand jest tu uwzględniona dwukrotnie. Oznacza to, że możesz samodzielnie korzystać z obu taryf, np. aby podłączyć swój smartfon i tablet do sieci komórkowej. Możesz także podzielić się drugą taryfą z dobrym przyjacielem lub rodziną.

W każdej z taryf otrzymujesz nieograniczoną ilość danych w szybkiej sieci 5G, dzięki czemu Twoja prędkość nie zostanie zmniejszona jak w przypadku niektórych innych nielimitowanych taryf. Tutaj możesz surfować po Internecie z prędkością do 300 Mbps.

Taryfa ma jednak mały haczyk. W zasadzie automatycznie masz dostępną ograniczoną ilość danych wynoszącą „tylko” 10 GB dziennie. To już wystarczy, aby przesyłać strumieniowo około dziesięciu godzin wideo HD lub 50 godzin korzystania z mediów społecznościowych. Jest więc mało prawdopodobne, aby możliwe było wykorzystanie do 10 GB dziennie. Jeśli tak się stanie, nadal możesz zarezerwować bezpłatny dodatkowy wolumen danych w odstępach 2 GB za pośrednictwem wiadomości SMS, kiedy tylko chcesz. Na początku może się to wydawać dziwne, ale chroni dostawcę przed nadużywaniem. Nawet intensywnie korzystający użytkownicy nie mają właściwie żadnych wad. Dodatkowo w ramach każdej taryfy otrzymujesz również ryczałt za rozmowy telefoniczne i SMS-y do wszystkich niemieckich sieci. Roaming UE jest tu również uwzględniony.

READ  Europejska Agencja Kosmiczna widzi „znaki pająków na Marsie”

Tylko tyle naprawdę zaoszczędzisz

iPhone’a 15 Pro można zamówić w różnych wersjach kolorystycznych – zawsze jednak jest to model ze 128 GB pamięci wewnętrznej. Podsumujmy teraz, ile zapłaciłbyś w porównaniu z tym, gdybyś kupił iPhone’a 15 Pro osobno. Pakiet MediaMarkt wiąże się z kosztami przez okres minimum 24 miesięcy W sumie około 1485 euro.

Gdybyś jednak kupił iPhone’a osobno, obecnie musiałbyś zapłacić niecałe 940 euro (Zobacz porównanie cen). Za dodatkową opłatą w wysokości około 545 euro lub około 22,50 euro miesięcznie możesz także zaoszczędzić na dwóch urządzeniach – lub dwóch osobach – w ramach nieograniczonej taryfy. Jeśli na przykład podzielisz się kosztami ze znajomym, każdy będzie musiał zapłacić zaledwie 11 euro i otrzymać naprawdę silną taryfę 5G niemal bez ograniczeń. I odwrotnie, możesz otrzymać jedną z dwóch taryf całkowicie za darmo. Ale uwaga: oferta ma obowiązywać tylko do 31 maja – po czym wygasa.

Continue Reading

Trending