Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Nintendo Switch Pro: okres wydania, cena i ogłoszenie

Aktualizacja: Po tym, jak artykuł Bloomberga, do którego link znajduje się poniżej, stwierdził, że ogłoszenie nowej zmiany powinno nastąpić przed E3 2021, pojawiły się dziś plotki, że planowane odsłonięcie ma nastąpić w przyszły czwartek. Jednak informator nie chciał zostać przybity:

Nowości z 27 maja 2021 r .: Plotki o Switchu Pro nasiliły się od miesięcy. Wygląda na to, że zmodernizowana przenośna konsola Nintendo pojawi się już w tym roku. Doświadczeni redaktorzy Bloomberga byli w stanie znaleźć dodatkowe źródła.

Według raportu, konsola Nintendo Switch Pro zostanie zapowiedziana przed zbliżającymi się targami E3 2021, aby dać wydawcom możliwość zaprezentowania pełnej gamy swoich gier.

Premiera we wrześniu lub październiku

według Źródła z Bloomberga Nintendo rozpocznie pakowanie nowego Switcha w lipcu i wypuści konsolę „we wrześniu lub październiku”. Cena jest określona jako „prawdopodobnie 299 USD”.

„Dostawcy są przekonani, że są w stanie sprostać wymaganiom Nintendo pomimo ciągłego niedoboru chipów” – powiedział Bloomberg. „Ich linie produktów są lepiej przygotowane na potencjalny niedobór komponentów, a części, których używa Nintendo, są mniej konkurencyjne niż te z mocniejszych konsol konkurencji”.

Ale Switch może również powodować wąskie gardła w dostawie. Shuntaro Furukawa z Nintendo potwierdził niedawno: „Udało nam się zabezpieczyć materiały do ​​natychmiastowej produkcji półprzewodników do przełącznika. Jednak popyt w Japonii i innych krajach jest bardzo duży od początku roku i istnieje możliwość, że niektórzy sprzedawcy detaliczni będą cierpieć z powodu niedoborów w przyszłości ”.

Mówi się, że Switch Pro, czy jakkolwiek się nazywa, jest wyposażony w technologię DLSS firmy Nvidia i ulepszony wyświetlacz. Może to być 7-calowy ekran OLED firmy Samsung, który będzie się znacznie różnić od poprzednich 6,2-calowych i 5,5-calowych ekranów LCD w modelach Standard i Lite.

READ  Aktualizacje Androida: Motorola i Samsung dystrybuują Androida 11, Google, następcę Androida

Więcej informacji o Switch Pro:

Według analityka Matthew Kantermana zaktualizowany przełącznik może mieć „wielką wartość w wydłużaniu cyklu życia platformy”. Sony i Microsoft były w stanie z powodzeniem wdrożyć aktualizacje w połowie ostatniego cyklu, aby pobudzić wzrost. „Ponieważ będzie to większy czynnik dla Nintendo, korzystne byłoby nie dzielenie bazy użytkowników na różne platformy” – dodał analityk.


Więcej wiadomości też Przełącznik Nintendo.

Zwykle linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców detalicznych są linkami stowarzyszonymi. Dokonując zakupu, otrzymujemy niewielką prowizję, którą możemy wykorzystać do sfinansowania strony, z której można korzystać bezpłatnie. Nie masz żadnych wad.