Connect with us

Tech

Xiaomi Redmi Note 13 (Pro): Amazon kusi klientów rabatami i darmowymi prezentami po wprowadzeniu na rynek

Published

on

Xiaomi Redmi Note 13 (Pro): Amazon kusi klientów rabatami i darmowymi prezentami po wprowadzeniu na rynek
kompromis

Nową serię Redmi Note 13 można teraz kupić także na Amazon. W zależności od wybranego modelu możesz cieszyć się rabatami i darmowymi prezentami.

W momencie rozpoczęcia sprzedaży na Amazonie dostępny jest duży wybór nowych modeli Xiaomi Redmi Note 13. (Źródło: Xiaomi)

Wreszcie nadszedł ten czas: nowe modele Xiaomi Redmi Note 13 już są. Wraz z nową generacją popularnej serii modeli chiński producent wnosi duży impet na rynek smartfonów ze średniej półki i niedrogich telefonów komórkowych. Szczególnie atrakcyjny powinien być nowy aparat i dobry pakiet w atrakcyjnej cenie.

To są oferty na Amazonie

Nowa seria składa się z podstawowego modelu Redmi Note 13, Redmi Note 13 Pro i Redmi Note 13 Pro+ 5G. Każdy model dostępny jest także w innych kolorach i różnych wersjach pamięci. W niektórych przypadkach można także wybierać pomiędzy wariantem 4G i 5G.

W Amazonka Kup serię Redmi Note 13.*

reklama

Aby odkryć wszystkie wersje Redmi Note 13 na Amazon, zalecamy Ci Seria Redmi Note 13 Kup Xiaomi na Amazon Odwiedzać. Poniżej znajdziesz wybór ciekawych ofert:

Firma NETZWELT może otrzymać prowizję od sprzedawcy za linki na tej stronie. Więcej informacji.

Firma NETZWELT może otrzymać prowizję od sprzedawcy za linki na tej stronie. Więcej informacji.

Firma NETZWELT może otrzymać prowizję od sprzedawcy za linki na tej stronie. Więcej informacji.

Firma NETZWELT może otrzymać prowizję od sprzedawcy za linki na tej stronie. Więcej informacji.

Firma NETZWELT może otrzymać prowizję od sprzedawcy za linki na tej stronie. Więcej informacji.

Firma NETZWELT może otrzymać prowizję od sprzedawcy za linki na tej stronie. Więcej informacji.

Nieważne, czy jest to Media Markt, Saturn, eBay czy Otto, czy to w broszurze, czy w Internecie: u naszych konsultantów ds. zakupów pokażemy Ci najlepsze oferty. Podobne oferty, takie jak ta, możesz znaleźć na następujących stronach:

Nie podobają Ci się oferty Amazona? Xiaomi sprzedaje również Redmi Note 13 we własnym sklepie internetowym i oferuje inne pakiety i oferty specjalne.

Na krótko zaprezentowano nowy Redmi Note 13

Mówi się, że innowacją, którą Xiaomi wysuwa na pierwszy plan w serii Redmi Note 13, jest ulepszony aparat. Lepszy zoom, wyższa rozdzielczość, inteligentniejsze oprogramowanie – deklaruje Xiaomi hasłem „Każde zdjęcie to ikona”. Elegancki wygląd i 6,67-calowy wyświetlacz AMOLED 120 Hz również powinny robić wrażenie.

W naszym krótkim teście Redmi Note 13 tylko w ograniczonym stopniu byliśmy w stanie ocenić zalety i wady. Nowy aparat oceniliśmy pozytywnie. Jeśli chodzi o wyświetlacz i pamięć, uważamy, że urządzenie jest uczciwe przy cenie początkowej wynoszącej 200 euro. Ogólnie podobała nam się jakość.

Udało nam się także krótko przetestować Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G. Podobnie jak w przypadku modelu bazowego, aparat przypadł nam do gustu. Elegancki wygląd (teraz z zakrzywionym wyświetlaczem) i nowy certyfikat IP68 to funkcje premium, ale tutaj pojawiają się w modelu z wyższej półki średniej.

Dzięki krótkim testom udało nam się porównać serię Xiaomi Redmi Note 13. W przeciwieństwie do poprzedniej serii ceny pozostały takie same, a nawet spadły. Uważamy, że ceny są uczciwe, a czasem bardzo rozsądne w stosunku do dostarczonego sprzętu i oprogramowania.

Aktualne oferty na Amazon

Oczywiście obecnie istnieje wiele innych ofert Amazon, na których możesz zaoszczędzić. Poniżej przedstawiamy Państwu najważniejsze aktualne wydarzenia z branży technologicznej.

Jeśli chcesz cieszyć się korzyściami Amazon, takimi jak bezpłatna wysyłka lub wcześniejszy dostęp do ofert flash, powinieneś rozważyć subskrypcję Amazon Prime. Członkostwo premium oferuje wiele bezpłatnych usług i treści w przystępnej cenie.

Jeśli szukasz informacji na temat kosztów wysyłki, zwrotów lub możliwości finansowania Amazon, zapoznaj się z połączonymi artykułami.

Nie przegap oferty

Aktualne oferty znajdziesz w naszej sekcji „Oferty”. Aby nie przegapić żadnej okazji, warto także zapisać się do naszego newslettera z ofertami. Tutaj regularnie przedstawiamy najlepsze oferty z sektora technologicznego.

Zobacz wszystkie oferty (7).

Nie przegap niczego Świat sieciwiadomości

W każdy piątek: najbardziej przydatne i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

READ  Co dalej z XCOM 2 jako darmową grą?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Po Macbooku Air: Macbook Pro z M3 będzie obsługiwał dwa zewnętrzne wyświetlacze

Published

on

Po Macbooku Air: Macbook Pro z M3 będzie obsługiwał dwa zewnętrzne wyświetlacze

Kiedy Apple wprowadziło niedawno nowego Macbooka Air z chipem M3, prawdziwą niespodzianką nie był sam chipset M3. Co ciekawe, nowa generacja obsługuje dwa zewnętrzne ekrany, a nie tylko jeden. Posiadacze droższego Macbooka Pro z chipem M3 (test) zapewne będą się zastanawiać, czy oni też mają taką opcję.


Apple potwierdzone Magazyn 9to5Mac Teraz modele Pro są również aktualizowane za pomocą aktualizacji oprogramowania. Można wówczas wykorzystać dwa panele zewnętrzne, jak w nowym 13- i 15-calowym Macbooku Air. Generalnie jest jednak pewien haczyk. Można połączyć dwa panele o rozdzielczości 5K i częstotliwości obrazu 60 Hz. Jednak w tym celu klienci muszą zamknąć wbudowany wyświetlacz Macbooka.

Łącznie maksymalnie dwa ekrany

W praktyce M3 może nadal sterować maksymalnie dwoma panelami. Możliwa jest dowolna kombinacja wyświetlaczy zewnętrznych i wbudowanych. Jest to nadal zaleta w produktywnym środowisku pracy, ponieważ większe wyświetlacze mogą wyświetlać więcej okien obok siebie, bez sprawiania wrażenia, że ​​czcionki i elementy obrazu są zbyt małe. Monitory zewnętrzne można również regulować w wygodniejszy sposób. Jest to bardzo ważne na dłuższą metę w przypadku pracy biurowej.

Firma Apple nie ogłosiła jeszcze, kiedy klienci otrzymają aktualizację dla swojego MacBooka Pro M3. Być może zostanie on wydany w nadchodzących tygodniach. Rodzi się również pytanie: czy ta funkcja jest możliwa również w przypadku Macbooka Air z chipem M2? W końcu urządzenie nadal jest oferowane przez Apple jako tania alternatywa. W przyszłości klienci mogą być zaskoczeni, jeśli ich nowo zakupione M2 obsługuje tylko jedną kartę zewnętrzną.

READ  Zakup PS5, Otto.de rozdaje oczekującym klientom „od ręki” kontrolery DualSense


Continue Reading

Tech

Nintendo Switch: ugoda w wysokości 1 miliona dolarów w sporze prawnym dotyczącym emulatora Yuzu

Published

on

Nintendo Switch: ugoda w wysokości 1 miliona dolarów w sporze prawnym dotyczącym emulatora Yuzu

Emulator Switch Yuzu spowodował między innymi, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zostało pirackie ponad milion razy, dlatego Nintendo złożyło pozew. Teraz okazuje się, że trwa już ugoda na kwotę miliona dolarów.

Emulator Switch Yuzu został pierwotnie wydany w 2018 roku, kilka miesięcy po premierze samego Nintendo Switch, a oprogramowanie umożliwiło granie w gry Switcha na komputerach stacjonarnych lub smartfonach – w tym hitowy hit The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Nintendo niedawno rozpoczęło spór prawny przeciwko twórcom Yuzu z powodu ponad miliona ataków hakerskich na samo Tears of the Kingdom przy użyciu Yuzu – nie wspominając już o innych tytułach na Switcha i wynikających z tego szkodach. To, co początkowo wydawało się czasochłonnym i długotrwałym procesem prawnym, teraz okazało się szybkim rozwiązaniem.

Mówi się, że pozew przeciwko twórcom Yuzu został już rozstrzygnięty, ponieważ osiągnęli ugodę z Nintendo. Zapewnia to Nintendo odszkodowanie w wysokości 2,4 miliona dolarów oraz stały nakaz sądowy, dzięki czemu emulator Yuzu należy już do przeszłości. Dalsza dystrybucja Emulatora, a także marketing lub wzmianki w mediach społecznościowych są surowo zabronione. Z nazwy domeny też warto zrezygnować.

Nintendo i twórcy Yuzu for Tropic Haze złożyli do sądu dokumenty ugodowe po tym, jak Nintendo potępiło naruszenie praw autorskich, obejście zabezpieczeń Switcha i sprzedaż takich technologii obchodzenia. Aby osiągnięte obecnie porozumienie mogło ostatecznie zakończyć postępowanie, nadal konieczna jest zgoda sędziego.

Japończycy podkreślają w ten sposób swoją reputację podmiotu walczącego z naruszeniami ich praw własności intelektualnej. W przeszłości podejmowano już różne działania w tym zakresie, m.in. przeciwko witrynom pirackim, takim jak RomUnivers, któremu również nakazano zapłacić ponad 2 mln dolarów odszkodowania. Haker Switcha, Gary Bowser, został ukarany mandatem za sprzedaż hacków na Switcha. Jego wyrok już wygasł, ale nadal jest winien Nintendo 10 milionów dolarów odszkodowania.

READ  Pokemon Go: wydarzenia ze stycznia 2023 r
The Legend of Zelda – dlatego Tears of the Kingdom jest na każdym Switchu!

Powiemy Ci, dlaczego teraz jest idealny moment, aby zacząć grać w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Continue Reading

Tech

Nowy odcinek podcastu: Wymiana ciepła w oczyszczalni ścieków w Jenie: gazeta dla zakładów komunalnych

Published

on

Nowy odcinek podcastu: Wymiana ciepła w oczyszczalni ścieków w Jenie: gazeta dla zakładów komunalnych

„2% zapotrzebowania energetycznego sieci ciepłowniczej pokrywamy biogazem, a w przyszłości podwoimy ten udział” – wyjaśnia Christian Dornak, dyrektor ds. strategii w Stadtwerke Jena Netze.

Tutaj również zastosowany zostanie elektrolizer: „Chcemy wtłoczyć wytwarzany tu zielony wodór do fermentora, a następnie wykorzystać go poprzez bioretrofitację za pomocą CO2”.2 Oraz wodór, który dodatkowo będzie produkował zielony metan.” Podwoiłoby to wydajność biogazowni.

Biogaz ma przyszłość w Turyngii

„Biogaz odgrywa w Turyngii dużą rolę ze względu na nasz krajobraz” – wyjaśnia Jana Liebe, dyrektor generalna sieci energii odnawialnej w Turyngii (ThEEN). W sumie działają 273 biogazownie. „Nasi uczestnicy sieci znajdują rozwiązania zwiększające wykorzystanie tego biogazu, aby można go było wprowadzać do sieci gazowych lub sieci ciepłowniczych”.

Sieć Energii Odnawialnej Turyngii to sieć jurysdykcyjna, której członkiem jest również Stadtwerke Jena. „Prawo klimatyczne dało nam możliwość wyjścia poza nasze linie dostaw, ponieważ istnieją wymogi umożliwiające postęp w zakresie dekarbonizacji” – mówi Dornak. „Łączymy wiedzę i wspólnie pracujemy nad rozwiązaniem”.

„Wszędzie będzie mieszanka technologii”.

Stało się jasne, że nie ma złotego standardu, który zapewniłby neutralność klimatyczną dostaw ciepła: „Wszędzie będzie stosowana mieszanka technologii, a my wywodzimy się z systemu opartego w 100% na gaz ziemny i, co do zasady, cztery do pięciu zastosowane zostaną technologie.” Wykorzystaj to w przyszłości.”

W podcaście dowiesz się, jak przebiega transformacja cieplna w Jenie i jaka jest misja komunikacyjna ThEEN.

Nasz podcast o wymianie ciepła

Cały pierwszy sezon „In Focus” poświęcony jest tematowi ciepła. Aby nie przegapić żadnego odcinka Zasubskrybuj „In Focus” w swojej aplikacji do podcastów. (BFA)

READ  Jeden interfejs użytkownika 4 oparty na systemie Android 12 jest już rozpowszechniany
Continue Reading

Trending