Connect with us

entertainment

World On Fire / rozgrywka

Published

on

16 kwietnia Pandastorm Pictures przeniosło na Blu-ray pierwszy sezon popularnego serialu BBC WORLD ON FIRE na Blu-ray i obejrzeliśmy pierwsze siedem odcinków z 400-minutowym czasem trwania.

We wrześniu 1939 r. Rzesza Niemiecka najechała Polskę, wybuchła II wojna światowa, a ludzie w całej Europie pogrążyli się w zamęcie. Mieszkający w Warszawie tłumacz brytyjski Harry (Jonah Hauer-King) robi wszystko, co w jego mocy, by przemycić z kraju polską ukochaną Zofię Wichlacz. W rodzinnym Manchesterze jego krewni (w tym Sean Bean, Leslie Manville) są zaskoczeni wojną, śmiały młody Tom (Ewan Mitchell) dołącza do marynarki wojennej i wkrótce trafia na pole bitwy. Amerykańska reporterka wojenna Nancy (zdobywczyni Oscara Helen Hunt) ryzykuje wszystko w Berlinie, aby ukryć swoich nazistowskich sąsiadów (w tym Maxa Rimelta). Tymczasem w Paryżu jej siostrzeniec odmawia opuszczenia podbitego miasta – a wraz z nią ukochany mężczyzna …

Historie o wojnie, a zwłaszcza o II wojnie światowej, zawsze dostarczają wystarczającej ilości materiału, aby przykuć uwagę widzów nie tylko przed ekranem. Znane dokumenty i filmy, zwłaszcza z BBC czy HBO, zawsze mają trudności z otwarciem się na szeroką publiczność w Niemczech. W wielu przypadkach te seriale i filmy są dostępne tylko w płatnej telewizji lub za opłatą w jednym z portali streamingowych. Ale nawet seria jak reinterpretacja Łódź Ma trudności w Niemczech i pojawia się z góry tylko w płatnej telewizji.

W serialu BBC WOLRD ON FIRE widz nie oczekuje od słynnego bohatera Wietnamu eposu, ale raczej dramat, który w bardzo złożony sposób oświetla historię II wojny światowej z „angielskiego” punktu widzenia. Historia zaczyna się od ataku na Polskę, kontynuuje bitwę pod Dunkierką, a kończy pierwszym sezonem wkroczenia Niemców do Paryża. Tutaj spotykamy znanych aktorów, takich jak Sean Bean (Władca Pierścieni, Dziedzictwo templariuszy) I Helen Hunt (Twister, odrzucony). Ponadto wciąż istnieją mało znani aktorzy, którzy wcielają się w wszystkich zwykłych obywateli Europy, którzy przerażająco przedstawiają losy ludzi tamtych czasów. Wszystko tutaj kręci się wokół uczuć, beznadziejnego trójkąta miłosnego, miłości, bólu, rozpaczy i cierpienia z powodu minionej wojny. Ujawnia również, że wojna przynosi ludziom tylko to, co najgorsze, ale dobre uczynki z pragnieniem wyeliminowania „zła” – Nie ma tam boga, są tylko nazistowskie bomby!

Kto lubi wyszukiwać filmy i seriale historyczne „Nasze matki są naszymi ojcami” Albo remake Das Boot, tego fantastycznego i ekscytującego dramatu BBC nie można przegapić. Tutaj masz 7 mega odcinków w pięknym i inteligentnym dramacie historycznym, który warto obejrzeć. Z niecierpliwością czekamy na drugi sezon i jest w przygotowaniu, ale nie wiadomo jeszcze, kiedy zostanie wydany. Świetna robota World On Fire!

  • sWyważone wymiary: 16: 9 – 1,78: 1
  • Klasyfikacja wiekowa: Nie dla osób poniżej 16 roku życia
  • Czas trwania: 6 godzin i 40 minut
  • Data publikacji : 16. kwietnia 2021
  • aktor : Jonah Howr King, Max Rimelt, Leslie Manville, Sean Bean, Helen Hunt
  • Podtytuł: język angielski
  • język,: Niemiecki (DTS-HD Master Audio 5.1), angielski (DTS-HD Master Audio 5.1)
  • Studio: Bandstorm (Noble)
READ  René Caselli i Fabian Hambuchen to światowej klasy

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Polski reżyser wyświetla w Cannes film biograficzny o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

Published

on

Polski reżyser wyświetla w Cannes film biograficzny o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

„Putin nie jest szalony. Dla niego liczy się tylko jego ego” – mówi o rosyjskim prezydencie reżyser Patrick Vega. Pomysł na film przyszedł mu do głowy wkrótce po wybuchu wojny na Ukrainie.

W końcu Putin umiera. Polski reżyser Patrick Vega, którego film o prezydencie Rosji Władimirze Putinie był pokazywany na marginesie Festiwalu Filmowego w Cannes, powiedział: „To powinno być szczęśliwe zakończenie”. Ponieważ prawdziwy Putin był niedostępny, Vega użył sztucznej inteligencji, aby wyglądać jak deepfake – technika, która fascynuje wielu ludzi w świecie filmu, ale także ich przeraża, ponieważ boją się o pracę i autentyczność filmów.

Polak, który do tej pory zajmował się głównie produkcją filmów gangsterskich, powiedział, że początkowo chciał stworzyć swoją kinową osobowość za pomocą prawdziwych materiałów filmowych z udziałem Putina. Ale jakość nie była wystarczająco dobra dla dużego ekranu. Sztuczna inteligencja (AI) „potrzebuje pożywienia. Do działania wymagane jest 20 000 obrazów o wysokiej rozdzielczości. Zamiast tego opracował nową technologię, która wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby nadać twarz prawdziwemu aktorowi rangi Putina.

„Instrukcja obsługi” dla Putina

„Chciałam wpełznąć do głowy Putina” – powiedziała Vega. A jego film należy rozumieć jako swego rodzaju „instrukcję obsługi” dla rosyjskiego prezydenta. „Putin nie jest szalony. Dla niego liczy się tylko jego ego” – powiedział reżyser, który wpadł na pomysł filmu wkrótce po rozpoczęciu wojny na Ukrainie. Rezultatem jest połączenie thrillera politycznego i psychologicznego portretu rosyjskiego władcy. obejmujące około 60 lat jego życia.

Vega chce także w przyszłości zaoferować opracowaną przez siebie technologię AI innym producentom, na przykład do tworzenia scen z dodatkami. „Możecie mi przysłać pustą ulicę, a ja stworzę dla nich tłum” – wyjaśnił. Bohaterowie są całkowicie sztuczni, więc nie ma problemu z prawami do wizerunku, a jest to znacznie tańsze niż kręcenie z dużą ilością statystów.

READ  David Odonkur świętuje swój debiut w lidze krajowej: niemieccy mistrzowie świata wciąż grają!

Czas pokaże, czy fałszywy Putin przekona opinię publiczną. Według dystrybutora film sprzedał się już do ponad 50 krajów. Film wejdzie do kin na całym świecie 26 września.

(Na czerwono/APA/AFP/Ulrich Koltermann)

Przeczytaj więcej na te tematy:

Continue Reading

entertainment

Poważny wypadek samochodowy! Ze szpitala donosi Laila Lahwar

Published

on

Poważny wypadek samochodowy!  Ze szpitala donosi Laila Lahwar

„Ja też nie wiem, gdzie jest Mike…” – napisano późnym wieczorem w sobotę Obóz w dżungli-Gwiazda Laila Lahwar nagle usłyszała historię ze szpitala: ona i jej chłopak, Mike Hayter, mieli wypadek samochodowy!

W sobotnie popołudnie wszystko wydawało się być w porządku, a para nadal była w dobrym humorze. Nakręcili film, jak jechali do Paderborn, gdzie wieczorem mieli wybrać się do klubu. – Najpierw Layla – oznajmił wesoło Mike. Laila dodała w dobrym nastroju: Tak! Dziś chociaż raz pójdziemy razem. Potem nastąpił szok wieczoru: była nominowana do „Bachelorette” nagle ze szpitalnego łóżka zwróciła się do swoich fanów z awaryjnym ortezem na szyję.

Obawa: Mike’a Haytera nie ma z Laylą

„Mike i ja właśnie mieliśmy wypadek samochodowy” – mówi płacząc, a głos jej się łamie. Nie wiem, gdzie on jest. Mam jednak nadzieję, że natychmiast do mnie przyjdzie. Aktualnych informacji na temat jego stanu zdrowia nie można znaleźć także na jego profilu na Instagramie. Laila zapewnia swoich obserwujących, że na razie wszystko jest w porządku. „Ale proszę, nie martw się, modlę się tylko, aby natychmiast do mnie przyszedł i wszystko było dobrze”.

READ  Polska niespodziewanie wychodzi: faworytka Chorwacji przekonuje w półfinale Mistrzostw ESC
Continue Reading

entertainment

Polski reżyser miał premierę w Cannes filmu biograficznego o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

Published

on

Polski reżyser miał premierę w Cannes filmu biograficznego o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

Polak, który do tej pory zajmował się głównie produkcją filmów gangsterskich, powiedział, że początkowo chciał stworzyć swoją kinową osobowość za pomocą prawdziwych materiałów filmowych z udziałem Putina. Ale jakość nie była wystarczająco dobra dla dużego ekranu. Sztuczną inteligencję (AI) „trzeba zasilić. Aby mogła działać, potrzebuje 20 000 obrazów o wysokiej rozdzielczości”. Zamiast tego opracował nową technologię, która wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby nadać twarz prawdziwemu aktorowi rangi Putina.

Efekt jest niesamowity. W filmie Putina można zobaczyć takim, jakim go znamy – w wydaniu dyktatora, przy barokowych biurkach, ale także grającego na pianinie i wypróżniającego się w spodniach w szpitalnym łóżku. „Chciałam wpełznąć do głowy Putina” – potwierdziła Vega. Jego film jest „instrukcją obsługi” dla prezydenta Rosji. „Putin nie jest szalony” – mówi reżyser, który wpadł na pomysł filmu wkrótce po rozpoczęciu wojny na Ukrainie. „Ale dla niego liczy się tylko jego ego”. Rezultatem jest mieszanka thrillera politycznego i psychologicznego portretu rosyjskiego władcy, obejmującego około 60 lat jego życia.

Właśnie to przeraża wiele osób pracujących w świecie kina. Zeszłoroczny masowy strajk w Hollywood nie dotyczył przynajmniej pytania, jakie będą konsekwencje, jeśli scenarzyści, aktorzy głosowi i aktorzy będą w końcu w coraz większym stopniu zastępowani inteligentnym oprogramowaniem. W grudniu ubiegłego roku osiągnięto porozumienie, które daje aktorom możliwość decydowania o tym, czy ich kopie cyfrowe powinny zostać wykorzystane. Należy również rekompensować używanie awatarów AI.

Od dawna można było sztucznie odmładzać aktorów, jak Harrison Ford w Indianie Jonesie, sztucznie tworzyć scenografię filmową czy kalkulować komercyjny sukces filmu na podstawie obsady. „Postrzegamy sztuczną inteligencję jako narzędzie sprzyjające kreatywności i tworzące nowe możliwości biznesowe” – powiedział dziennikowi The Hollywood Reporter Charles Rifkin, prezes Motion Picture Association, stowarzyszenia skupiającego największe firmy zajmujące się produkcją filmową w Stanach Zjednoczonych.

Czas pokaże, czy fałszywy Putin przekona opinię publiczną. Według dystrybutora film sprzedał się już do ponad 50 krajów. Film wejdzie do kin na całym świecie 26 września.

Wyświetl całą zawartość

Continue Reading

Trending