Connect with us

Tech

Whatsapp wyciąga linkę – użytkownicy intensywnie szukają

Published

on

Whatsapp wyciąga linkę – użytkownicy intensywnie szukają

Whatsapp to jedna z najczęściej używanych aplikacji do przesyłania wiadomości na całym świecie, która umożliwia użytkownikom łatwą komunikację. Przynajmniej przez większość czasu. W pewnym momencie Whatsapp zawsze doprowadza użytkowników do szaleństwa.

+++ WhatsApp: nowe oszustwo szokuje użytkowników! Oszuści bardzo łatwo mogą uzyskać dane Twojego konta bankowego +++

Chodzi o znalezienie konkretnych wiadomości. Pomimo intuicyjnego procesu, występował jeden powszechny problem: żmudne przeszukiwanie długich historii czatów w celu znalezienia wiadomości sprzed tygodni lub miesięcy. Wielu użytkowników desperacko szuka czegoś raz po raz, a potem nie może znaleźć tego, czego szuka. Ale teraz Whatsapp pociąga za ripcord. Wprowadzona niedawno przez serwis nowa funkcja ma na celu rozwiązanie problemu.

Użytkownicy Whatsapp szukają starych wiadomości

Wyszukiwanie niekończących się czatów w poszukiwaniu starych wiadomości może być czasochłonnym zadaniem. WhatsApp zdał sobie sprawę z tego problemu użytkownika i wprowadził ulepszenie, które ułatwia szybkie odnajdywanie poprzednich wiadomości. Według raportu Smartdroid aplikacja Messenger umożliwia teraz wyszukiwanie wiadomości według określonej daty.

+++ WhatsApp: Co wie o Tobie komunikator? W ten sposób możesz dowiedzieć się +++

Teraz możesz bezpłatnie otrzymywać najważniejsze wiadomości z DER WESTEN na swój telefon komórkowy.

WhatsApp korzysta ze swojej funkcji wyszukiwania i rozszerza ją o filtr daty. Jeśli pamiętasz datę konkretnej wiadomości, wyszukiwanie przeniesie Cię bezpośrednio do odpowiedniego dnia na czacie. Ta innowacja zapewnia znaczną oszczędność czasu i sprawia, że ​​wyszukiwanie wiadomości jest wygodniejsze.

Nigdy więcej zrzutów ekranu ze zdjęciami profilowymi

Ale usługa przesyłania wiadomości nie tylko wprowadza tę nową funkcjonalność, ale także eliminuje inną. Środek ten dotyczy obecnie szczególnie użytkowników Androida. Blog „WABetaInfo” donosi, że WhatsApp beta w wersji 2.24.4.25 blokuje możliwość robienia zrzutów ekranu zdjęć profilowych innych użytkowników (>>> wszystkie szczegóły tutaj). Tłem jest ochrona danych.

Zdjęcia profilowe nie są pobierane od kilku lat. Teraz zrzut ekranu nie jest już możliwy. Jeśli mimo to spróbujesz, pojawi się komunikat: „Nie można wykonać zrzutu ekranu ze względu na ograniczenia aplikacji”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Nowa gra pojawi się dopiero jesienią 2025 roku

Published

on

Nowa gra pojawi się dopiero jesienią 2025 roku

Akcje Take-Two spadają

19 maja 2024 r

Czas czytania: około 1 minuty

Fani i giełda rozczarowani: wyczekiwana z niecierpliwością kolejna gra z serii „Grand Theft Auto” ukaże się dopiero jesienią 2025 roku.

„Grand Theft Auto V” zostało zakupione ponad 200 milionów razy. Teraz fani i giełda z niecierpliwością czekają na nowe wydawnictwo.

Zdjęcie: Melanie Voisin

Firma gier Weź dwa interaktywne Obecnie nazywa się go nieco dokładniejszym okresem, wcześniej ogólnie odnoszącym się jedynie do roku kalendarzowego 2025. Nie tylko fani liczyli na wcześniejszą datę premiery: po ogłoszeniu cena akcji spadła o dobre 2% w notowaniach po godzinach pracy .

Jak dotąd, w grudniu ubiegłego roku, wypuszczono jedynie półtoraminutowy zwiastun gry. Lokalizacja „Świetnie kradzież „Auto VI” to fikcyjna wersja amerykańskiego miasta Miami. Zwiastun przedstawia przejażdżki szybkimi samochodami, łodziami motorowymi, plaże, broń, krokodyle i kilka postaci, w tym bohaterkę o imieniu Lucia.

Tutaj znajdziesz treści zewnętrzne z youtube.com oferta.
Korzystając z Treści, wyrażasz na to zgodę Ochrona danych
Z youtube.com do.

Poprzednią edycję zakupiono ponad 200 milionów razy

Świetnie kradzież „Auto V” zostało wydane w 2013 roku. Według Take-Two grę kupiono już 200 milionów razy. Strona internetowa z grami Kotaku Pod koniec marca poinformowano, że programiści nadal potrzebują czasu i że najbardziej prawdopodobną datą jest jesień 2025 r., chociaż deweloper Rockstar wstępnie planował premierę na początku roku. W raporcie wskazano, że administracja obawia się opóźnienia do 2026 r.

Continue Reading

Tech

Tak powstaje Strefa Prywatna

Published

on

Tak powstaje Strefa Prywatna

W systemie Android 15 dostępna jest nowa funkcja zwana po niemiecku „PrivateSpace”. Od premiery Androida 15 Beta 2 użytkownicy mogą testować tę nową funkcję. Co to w ogóle jest? Możesz wtedy ukryć tam wrażliwe aplikacje i dane, czyli rzeczy, które nie powinny być widoczne bezpośrednio na Twoim smartfonie.

Oczywiście sam musisz przekonać się, jak przydatne jest korzystanie ze wszystkiego. Bo dobrze chroniony smartfon to tak naprawdę obszar prywatny. Sam Google również zaleca, aby użytkownik prawdopodobnie nie korzystał z tej funkcji ze swojego istniejącego konta Google, ale raczej z nowego.

Kilka aplikacji jest już preinstalowanych do użytku prywatnego, np. Aparat Google, Chrome, aplikacja Kontakty i pliki oraz Sklep Play. W każdej chwili możesz także zainstalować dodatkowe aplikacje dla swojego prywatnego profilu.

Jak stworzyć prywatną przestrzeń? W Ustawieniach w obszarze Ochrona danych i bezpieczeństwo znajdziesz odpowiednią pozycję „Przestrzeń prywatna”.

W przyszłości Google będzie udzielać pomocy na żywo, jak to wszystko skonfigurować i o czym należy pamiętać. Podczas procesu konfiguracji możesz wejść na swoje drugie konto Google i zdecydować, w jaki sposób chcesz otworzyć własne:

W końcu nie jest to fizyka rakietowa i można ją wykonać w kilka chwil. Wreszcie masz specjalny obszar na dole szuflady aplikacji, do którego możesz otworzyć, aby uzyskać do niego dostęp.

Pokazane na zrzucie ekranu: preinstalowane aplikacje i możliwość przypięcia już zainstalowanych aplikacji do obszaru prywatnego. Warto zaznaczyć, że jeśli posiadasz dwa konta Google, wystarczy przejść normalny proces ponownej instalacji poprzez Sklep Play w Przestrzeni PrivateSpace. Możliwe również: Usuń region w ustawieniach. Przy okazji: jeśli chcesz, możesz także użyć swojego istniejącego konta Google do zainstalowania aplikacji, które nie powinny pojawiać się w zwykłej szufladzie aplikacji.

Przejrzystość: ten artykuł zawiera linki partnerskie. Klikając na niego, przejdziesz bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się na dokonanie tam zakupu, otrzymamy niewielką prowizję. Nic nie zmienia ceny dla Ciebie. Linki partnerskie nie mają wpływu na nasze raporty.

READ  Sony 4/16-35mm G: lekki szerokokątny silnik zmiennoogniskowy


Continue Reading

Tech

Wydarzenie integracyjne IT: już teraz zdobądź bezpłatny bilet na konferencję online

Published

on

Wydarzenie integracyjne IT: już teraz zdobądź bezpłatny bilet na konferencję online

Bezpłatny okres próbny zostanie udostępniony 25 czerwca 2024 r Konferencja online „Modernizacja nie jest celem samym w sobie” zamiast. Wydarzenie organizowane przez akademię heise i firmę konsultingową Opitz Consulting koncentruje się na integracji nowoczesnego IT jako podstawy udanej transformacji cyfrowej.

reklama

Modernizacja środowiska IT jest strategicznym imperatywem utrzymania konkurencyjności, zaspokojenia potrzeb klientów i zapewnienia bezpieczeństwa.

Wiele firm boryka się obecnie z zaległościami modernizacyjnymi, które narastały przez lata i miały znaczący wpływ na ich krajobraz IT. Skutkuje to m.in. brakiem elastyczności we wdrażaniu nowych wymagań, niewystarczającym bezpieczeństwem, wysokimi kosztami utrzymania i wzmożonymi wysiłkami w zakresie dalszego rozwoju systemów.

Aspekty modernizacji IT są często ze sobą powiązane: wymiana lub modernizacja starszych systemów, architektura mikrousług, kontenerów, modernizacja danych, poprawa bezpieczeństwa i zarządzania oraz umożliwienie wykorzystania sztucznej inteligencji.

Oprócz wyzwań technologicznych, firmy muszą stawić czoła także wyzwaniom organizacyjnym i kulturowym.

W przypadku Firmy dzielą się swoimi doświadczeniami Z projektami integracji IT, obejmującymi następujące wykłady:

  • Zmodernizuj hurtownię danych za pomocą Microsoft Fabric
  • Zmiana oparta na danych – nowoczesna kultura danych w Congstar
  • Modernizuj za pomocą AWS, wychodząc poza system wind i transportu

Wymagany jest jedynie udział w konferencji Bezpłatna rejestracja z góry niezbędny. Podczas wydarzenia uczestnicy mogą zadawać pytania za pośrednictwem czatu i wymieniać się pomysłami z innymi. Otrzymasz wtedy nieograniczony dostęp do wszystkich filmów i materiałów.


(Rzymski)

Do strony głównej

READ  Bardzo słaba zintegrowana grafika: Total War Warhammer III nie jest przeznaczony dla MacBooków Intel
Continue Reading

Trending