Connect with us

Tech

WhatsApp: duża innowacja w osobistym zdjęciu

Published

on

WhatsApp: duża innowacja w osobistym zdjęciu
 1. Gazeta Fulda
 2. doradca

Uwaga użytkownicy WhatsApp: w usłudze przesyłania wiadomości dostępna jest nowa funkcja. Ma to wpływ na zdjęcie profilowe i może prowadzić do wielu oszustw.

Zamek – każdy, kto korzysta z WhatsApp, używa go nie tylko do wysyłania wiadomości. Popularna, istniejąca od dawna usługa przesyłania wiadomości oferuje różnorodne możliwości wymiany pomysłów z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami. Oprócz wiadomości tekstowych za pośrednictwem aplikacji WhatsApp można wykonywać połączenia telefoniczne, wysyłać zdjęcia i filmy, a także nagrywać wiadomości głosowe.

WhatsApp: Wielka innowacja w zdjęciu profilowym – czego mogą się spodziewać użytkownicy

To powszechna praktyka, taka czy inna Należy także wysyłać emoji – nawet jeśli niektórzy użytkownicy WhatsApp narzekali na wprowadzone tam zmiany. Jeśli użytkownik WhatsApp będzie chciał w pełni wykorzystać zasoby cyfrowe, zostaną użyte naklejki. Te gry można tworzyć według własnych upodobań i można w nie grać także podczas gry Najnowsze funkcje WhatsApp ważna rola.

Takie jak m.in. codzienna poczta I Obraz komputerowy Zgłoś, że usługa przesyłania wiadomości może teraz automatycznie tworzyć awatary z selfie. Wirtualną podobiznę można następnie wykorzystać jako zdjęcie profilowe w następnym kroku. Możliwe jest również wysłanie tych awatarów jako naklejek na odpowiednim czacie WhatsApp, donosi hna.de. Ale najpierw najważniejsze.

Uwaga użytkownicy WhatsApp: w usłudze przesyłania wiadomości dostępna jest nowa funkcja. © Fabian Sommer/DPA/dpa-tmn

Po raz pierwszy w grudniu 2022 r. użytkownicy WhatsApp mogli sami tworzyć awatary. Można ich używać jako zdjęcia profilowego i naklejek na czacie. Można to łatwo zrobić za pomocą edytora w ustawieniach usługi przesyłania wiadomości. Większość pracy wykonuje WhatsApp. Niezależnie od tego, czy chodzi o kształty twarzy i ciała, fryzury czy ubrania – aplikacja zapewnia szeroki wachlarz opcji. Jeśli jednak nadal jest to dla Ciebie zbyt skomplikowane, teraz możesz być szczęśliwy.

READ  Dziwny wypadek - astronom z magnesem w nosie

WhatsApp Avatar Noise: utwórz cyfrową podobiznę za pomocą tylko jednego zdjęcia

Ponieważ WhatsApp ponownie zmienił swoją funkcję. W praktyce oznacza to: awatary można teraz tworzyć automatycznie w WhatsApp. Jeśli więc chcesz stworzyć dla siebie awatar, najpierw przejdź do ustawień WhatsApp, jak zwykle. Następnie musisz wybrać pozycję menu „Awatar” pod nazwą profilu. Zainteresowani użytkownicy klikają „Utwórz awatar”.

Avatary na WhatsApp

W grudniu 2022 r. rozpoczęła się nowa era dla WhatsApp. Od ponad roku usługa przesyłania wiadomości umożliwia używanie własnego zdjęcia jako emoji lub naklejki, dzięki czemu rozmowy stają się bardziej osobiste. Dotyczy to tak zwanych awatarów, których można używać jako zdjęcia profilowego w WhatsApp.

Każdy, kto stworzył swój cyfrowy awatar, może ozdobić kilka wiadomości nowym obrazem, czyli awatarem. Różnorodne naklejki pozwalają wyrazić różne emocje, w tym radość, smutek i złość.

Jak stwierdziła rok temu spółka-matka Facebook, do której należy WhatsApp, wygląd awatarów powinien bardzo przypominać postacie z Metaverse. Rzeczy te można wielokrotnie podziwiać w prezentacjach amerykańskiej firmy.

Następnie WhatsApp prosi o pozwolenie na dostęp do kamery, jeśli nowa funkcja jest używana w usłudze przesyłania wiadomości po raz pierwszy. Wtedy oczywiście ważne jest, aby zrobić sobie selfie. Praca użytkownika jest już zakończona, a WhatsApp tworzy awatar dla zainteresowanej osoby. To również jest nowe Mała „1” obok wiadomości głosowej WhatsApp, której znaczenie i funkcja może zadowolić niektórych użytkowników.

Obrazy przeznaczone do utworzenia awatara WhatsApp powinny być szybko usuwalne

Cóż, jeśli nadal nalegasz na dostrojenie, możesz zrobić to sam ponownie. Odcień skóry awatara, a także inne mniejsze specyfikacje, można zmienić ręcznie. Sam WhatsApp zapewnia ważną notatkę:

Usługa messengera Składa obietnicęObraz nie zostanie wykorzystany „w żadnym innym celu”. Po utworzeniu awatara WhatsApp musisz ponownie usunąć żądany obraz. inny Ta funkcja w WhatsApp jest teraz dostępna po długim dotknięciu zdjęcia profilowego. (Han)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Paryż stał się wylęgarnią sztucznej inteligencji

Published

on

Paryż stał się wylęgarnią sztucznej inteligencji


Stacja F to centrum początkowe w Paryżu
Zdjęcie: imago

Dzięki Mistral AI paryska scena startupowa nabiera nowego charakteru. Od wielu lat produkuje firmy, które przodują w dziedzinie sztucznej inteligencji.

drParyska scena start-upów od dawna cieszy się opinią osoby dobrze łączącej sztukę inżynieryjną i ducha rozwoju. Teraz może stać się także potęgą w Europie w zakresie opracowywania nowych modeli generatywnej sztucznej inteligencji (AI), czyli programów komputerowych, które same generują treści, takie jak tekst lub obrazy. Szybki rozwój sztucznej inteligencji Mistral jest tego dowodem. Zaledwie dziesięć miesięcy później francuska firma wprowadziła w tym tygodniu swój model trzeciego języka wraz z asystentem konwersacyjnym. Niemiecki napastnik AI Aleph Alpha jest na rynku od 2019 roku, a zatem jest na rynku stosunkowo długo.

Wydajność nowego, wielkojęzykowego modelu Mistral AI jest imponująca na podstawie danych porównawczych. Tylko model GPT-4 Open AI jest nieco lepszy. To również wzbudziło zainteresowanie Microsoftu. W tym tygodniu, równolegle z prezentacją swojego nowego modelu językowego, Mistral AI ogłosił partnerstwo z amerykańskim gigantem oprogramowania. Zakłada to, że Francuzi udostępnią swój najnowszy model językowy na platformie chmurowej Microsoftu, Azure AI. W zamian powinni uzyskać dostęp do własnej infrastruktury AI.

READ  Google Pixel 7a: zwiastun potwierdza jego premierę na Google I/O
Continue Reading

Tech

Apple Vision Pro: Według analityków popyt gwałtownie spadł

Published

on

Apple Vision Pro: Według analityków popyt gwałtownie spadł

Większe moce produkcyjne, mniejszy popyt w USA i dużo cierpliwości do kolejnego modelu: Analityk Ming-Chi Kuo z Tajwanu Zostały one potwierdzone nowymi informacjami z łańcucha dostaw Apple W Azji pojawiły się obawy związane z wprowadzeniem na rynek pierwszego urządzenia Apple Vision Pro. Skutki uboczne: Jeśli Tadalafil się sprawdzi, wprowadzenie na rynek europejski będzie w zasięgu ręki ze względu na bieżący rozwój rynku.

reklama

Vision Pro jest obecnie dostępny w USA, jedynym kraju sprzedawanym na świecie, a czas dostawy wynosi od trzech do pięciu dni. Kuo powiedział, że po tym, jak czas oczekiwania szybko przesunął się na marzec, a zamówienia w przedsprzedaży rozpoczęły się w połowie stycznia, obecnie jest jasne, że popyt znacznie spadł. Prawdopodobnie w tym roku w USA zostanie dostarczonych od 200 000 do 250 000 sztuk, co oznacza, że ​​Apple zbuduje więcej niż pierwotnie oczekiwano od 150 000 do 200 000 komputerów Spatial.

W swoim nowym artykule analitycznym Kuo kwestionuje doniesienia mediów jakoby szczególnie duża liczba wczesnych nabywców zwracała Vision Pro. Stopa zwrotu wynosi jeden procent – ​​jest to wartość całkowicie normalna. Ciekawostką na marginesie jest to, że 20–30 procent przychodów wynikało z faktu, że użytkownicy nie wiedzieli, jak skonfigurować zestaw słuchawkowy do rzeczywistości mieszanej.

Ekspansja na dodatkowe rynki w mniejszym stopniu zależy od dostępności sprzętu, a bardziej od oprogramowania. Aby to zrobić, Apple będzie musiał dostosować VisionOS do praw i specyfiki danych krajów. Należy także wdrożyć wsparcie językowe. Kuo w dalszym ciągu zakłada, że ​​Vision Pro będzie dostępny w innych krajach przed tegoroczną konferencją deweloperów WWDC.

Każdy, kto spekuluje na temat (tańszego) modelu następcy, będzie musiał wykazać się dużą dozą cierpliwości, jeśli ustalenia Kuo z łańcucha dostaw okażą się prawidłowe. W efekcie Apple nie rozpoczęło jeszcze prac nad produkcją tańszego czy bardziej zaawansowanego modelu Vision Pro. Obecnie oczekuje się, że pierwsze informacje od Apple do partnerów produkcyjnych zostaną przekazane między końcem 2025 a początkiem 2026 roku. Powinny one także dotyczyć większej wydajności, a mniej wprowadzania zmian w urządzeniu. Ten efekt oszczędnościowy może przynajmniej oznaczać, że Vision Pro stanie się tańszy dla kupujących.

READ  Samsung Galaxy S22 w benchmarku: większa wydajność niż iPhone 12

Nowe modele z poważnymi zmianami, które zależą również od wczesnych opinii użytkowników, nie są spodziewane wcześniej niż w 2027 r. Przy przewidywanej w tym roku sprzedaży od 650 000 do 700 000 urządzeń, obecna sytuacja jest zgodna z wewnętrznymi oczekiwaniami, napisał Kuo. Obliczenia przestrzenne nie są jednak szerokim rynkiem. Podobnie jak krytycy Vision Pro, Kuo uważa, że ​​aby urządzenie mogło wyjść ze swojej niszy, potrzebne są dodatkowe scenariusze zastosowań, niższa cena i większa wygoda.


(Makky)

Do strony głównej

Continue Reading

Tech

Yahoo Mail: Operatorzy ustalają przyczynę zakłóceń – rozwiązanie już istnieje

Published

on

Yahoo Mail: Operatorzy ustalają przyczynę zakłóceń – rozwiązanie już istnieje
poczta Yahoo

Operatorzy Yahoo Mail skomentowali ciągłe zakłócenia w świadczeniu bezpłatnej poczty. Rozwiązanie istnieje, ale niektórzy użytkownicy muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

Po poważnych problemach z Yahoo Mail, które miały miejsce we wtorek, w środę ponad 2000 użytkowników zgłosiło nam, że nadal występują problemy z bezpłatną usługą poczty elektronicznej. Nadal aplikacje na Androida i iOS w zasadzie nie działają.

Operatorzy usług zgłosili teraz również, że problem występuje głównie w aplikacji Yahoo Mail. Yahoo mówiło o usłudze News X. Z własnego oświadczenia wynika, że ​​wypuścili już aktualizację aplikacji:

Jak widać z oświadczenia, zanim aktualizacja dotrze do wszystkich użytkowników, może minąć do 24 godzin. W związku z tym nadal mogą obowiązywać ograniczenia w zakresie aplikacji. Najpóźniej do wieczora wszystko powinno zostać naprawione. Według operatorów pomocne może być także odinstalowanie aplikacji z telefonu komórkowego i zainstalowanie ich ponownie. Wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji może być również rozwiązaniem oszczędzającym.

Rozwiązanie: Przejdź do klienta internetowego

Wydaje się, że nadal działa stosunkowo sprawnie Klient internetowy poczty Yahoo. Wczoraj informowaliśmy Cię, że udało nam się uzyskać dostęp do naszego konta Yahoo Mail bez żadnych problemów. Dzisiaj spróbowaliśmy ponownie i nie mieliśmy dzisiaj żadnych problemów z dostępem do naszych e-maili. Jeśli więc aplikacje nadal nie działają, wersja internetowa jest nadal przyzwoitą alternatywą.

Aktualna mapa przestojów z Yahoo Mail

Ta mapa awarii została ostatnio zaktualizowana 28 lutego 2024 r. o 9:44. Nowszą wersję znajdziesz w naszym raporcie o błędach Yahoo Mail. Postaramy się także pomóc Ci – w miarę możliwości – w rozwiązaniu problemu.

Dotknięte miasta i regiony

 • Berlin
 • Frankfurt nad Menem
 • Monachium
 • Hamburg

Najczęstsze zaburzenia

 • Inne problemy (2,49%)
 • Problemy z odbieraniem e-maili (5,63%)
 • Zaloguj się (19,76%)
 • Zastosowanie (46,11%)
 • Strona internetowa (5,64%)
 • Problemy z wysyłaniem e-maili (2,33%)
 • Problemy na Androidzie (10,63%)
 • Problemy na iOS (1,54%)
 • Problemy z komunikacją (5,88%)

Zgłoś błąd

Detektor błędów z netzwelt.de

Stale mierzymy dostępność serwerów i usług Yahoo Mail i zgłaszamy użytkownikowi wszelkie problemy lub awarie. Tutaj znajdziesz aktualny stan błędów Yahoo Mail, adresy pomocy technicznej i raporty producenta dotyczące tego problemu. Można tam również dowiedzieć się, czy zakłócenia są problemem lokalnym czy krajowym.

Zawsze możesz zobaczyć aktualne problemy i problemy w naszym edytorze błędów. Tutaj przedstawiamy listę najlepszych dostawców usług internetowych, dostawców sieci, gier online i usług przesyłania strumieniowego. Możesz także skorzystać z naszego testu prędkości, aby sprawdzić, czy występuje problem z Twoją linią.

 • ” rada: Najlepsi dostawcy VPN zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo i ochronę danych
 • » Zakup elektrowni Al-Shorfa: Porównanie najlepszych systemów energii słonecznej

Nie przegap niczego Świat sieciwiadomości

W każdy piątek: najbardziej przydatne i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

READ  Google Pixel 7a: zwiastun potwierdza jego premierę na Google I/O
Continue Reading

Trending