Connect with us

Tech

W powietrzu pojawiły się Nvidia DLSS 3.5 z Frame Generation i AMD FSR 3

Published

on

W powietrzu pojawiły się Nvidia DLSS 3.5 z Frame Generation i AMD FSR 3

Kosmiczna gra RPG Starfield od Bethesda Game Studios, która wciąż jest przedmiotem wielu dyskusji wśród graczy, teraz doczekała się już zapowiedzianej wersji Aktualizacja 1.8.86 Teraz pobierz i obsługuj najnowszą technologię DLSS 3.5 firmy Nvidia, aby wykorzystać sztuczną inteligencję, w tym tworzenie pośredniego środowiska obliczeń obrazu i Nvidia Reflex. Po trzech konkurencyjnych technologiach AMD: FSR 3, Fluid Motion Frames i Anti-Lag+ nie ma jeszcze śladu, a programiści wciąż czekają na „później”.

DLSS 3 z generacją klatek, odbiciem i DLAA

Podobnie jak te oficjalne Informacje o wydaniu Potwierdzając, dostępny będzie również tryb z czystym DLAA („antyaliasing głębokiego uczenia się”), który stosuje algorytm DLSS-3 do natywnej rozdzielczości jako antyaliasing oparty na sztucznej inteligencji i zapewnia najlepszą możliwą jakość obrazu bez żadnego skalowania poprzez hiperpróbkowanie. Z wyjątkiem nowego ulepszenia promieni za pomocą DLSS 3.5 Ray Reconstruction, które jest obecnie dostępne tylko w Alan Wake 2 i jako podgląd technologiczny w Cyberpunk 2077, cały zestaw funkcji jest zapewniany przez DLSS, podczas gdy FSR 3 firmy AMD obejmuje obliczenia obrazu pośredniego i Wykluczono ramki AMD Fluid Motion („AFMF”).

================================================== ============================

Aktualizacja najważniejszych informacji

Nasza najnowsza aktualizacja dla Starfield jest już dostępna. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w becie Steam i przekazali nam swoje uwagi. Będziemy nadal wprowadzać ulepszenia i zmiany w grze i jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze wspaniałe wsparcie.

Obsługa Nvidii DLSS

  • Dzięki tej aktualizacji wprowadzamy obsługę Nvidia DLSS dla naszych graczy PC. Kompatybilne karty graficzne Nvidia mogą teraz korzystać z DLSS Supersolution, Deep Learning Anti-aliasing (DLAA), Nvidia Reflex Low Latency i DLSS Frame Generation.

Niech jedzą!

  • Ze względu na duże zainteresowanie jedzenie i napoje można teraz zabrać do gry, jeśli znajdziesz je w okolicy. Możesz więc zjeść kawałki od razu lub zachować je na później – co tylko chcesz.
READ  Są to nadal najlepsze oferty dzisiaj

================================================== ============================

FSR 3 z oponami Fluid Motion pojawi się później

Podczas gdy technologia Nvidia Deep Learning Super Sampling z technologią Frame Generation trafia teraz do Starfield, gracze w grach będą musieli poczekać na rozwiązanie AMD FidelityFX Supersolution trzeciej generacji i najnowsze medium do przetwarzania obrazu AMD Fluid Motion Frames („AFMF”), które składa się z kontrowersyjnego ekskluzywnego partnerstwa technologicznego Very much pomiędzy Bethesdą i AMD.

Aktualizacja 1.8.86 to główna aktualizacja produktu

Aktualizacji do wersji 1.8.86 towarzyszy gruntowna konserwacja produktu, znacznie poprawiająca Starfield w obszarach wydajności, stabilności, grafiki, rozgrywki i misji. Oto przegląd wszystkich ulepszeń.

Wszystkie ulepszenia i poprawki błędów z aktualizacji 1.8.86
Źródło: Bethesda


Ważna aktualizacja produktu może teraz również pomóc w podniesieniu ocen kosmicznych gier RPG na platformie dystrybucji gier Steam, gdzie są one obecnie jedynie „zrównoważone” i coraz bardziej „negatywne”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Długa droga do ukrytego identyfikatora twarzy pod ekranem

Published

on

Długa droga do ukrytego identyfikatora twarzy pod ekranem

Cytuje publikacje branżowe <#LINK TEXT="TheElec" URL="https://www.thelec.kr/news/articleView.html?idxno=24568"> Źródła gigantycznego producenta LG Innotek podają, że technologia Face Under-display ID prawdopodobnie pojawi się w ofercie iPhone’a dopiero w generacji iPhone’a 19, co ma nastąpić najwcześniej w 2027 roku.

Z raportu wynika, że ​​Apple ocenił rozwiązania kilku dostawców, ale nie jest jeszcze usatysfakcjonowany kompromisami w zakresie jakości wymaganymi do umieszczenia obecnie odsłoniętego wyświetlacza Face ID i towarzyszącej mu kamery na podczerwień pod wyświetlaczem iPhone’a.

System Face ID wyświetla złożony wzór punktów podczerwieni na twarzy użytkownika i wykrywa zniekształcenia za pomocą specjalnej kamery na podczerwień, aby utworzyć mapę głębi w celu uwierzytelnienia. Eksperci twierdzą, że samą kamerę na podczerwień trzeba będzie umieścić poza zasięgiem wzroku z mniejszym trudem niż wyświetlacz z matrycą punktową, ale Apple prawdopodobnie zintegruje cały pakiet Face ID, gdy jakość zostanie uznana za akceptowalną.

Pod ekranem powinien znaleźć się także aparat do selfie znajdujący się z przodu iPhone’a. To potrwa dłużej.

Próby ukrycia funkcji Face ID i aparatu do selfie są postrzegane jako kluczowe kroki w długoterminowej wizji Apple polegającej na stworzeniu iPhone’a z gładkim przodem bez ramki.

Firma LG Innotek i producent wyświetlaczy Samsung są znani z grona głównych dostawców dostarczających Apple prototypy i konkurencyjne rozwiązania do testów. Źródła wskazują jednak na rygorystyczne standardy jakości Apple, które jak dotąd prowadziły do ​​wielokrotnych odrzuceń.

Eksperci zakładają, że Apple tymczasowo zachowa niewielki otwór na przedni aparat.

Lata wyścigów o niewidzialną technologię

Pogłoski o dalszym rozwoju technologii wyświetlaczy podekranowych krążą już od niemal pół dekady.

Popularne treści z Mac Life+

Apple iPhone 13 (128 GB) – niebieski

649,00 euro

READ  Są to nadal najlepsze oferty dzisiaj
Continue Reading

Tech

Kontroler dostępu PlayStation i bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore są już dostępne

Published

on

Kontroler dostępu PlayStation i bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore są już dostępne

Już dziś dostępne są dodatkowe oficjalne akcesoria PlayStation, w tym kontroler dostępu PlayStation, bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore i adapter USB PlayStation Link do konsoli PS5.

Kontroler dostępu PlayStation sprawia, że ​​gra staje się bardziej włączająca i pomaga osobom niepełnosprawnym grać dłużej i wygodniej. Opracowany we współpracy z ekspertami ds. dostępności pakiet sterowania oferuje liczne opcje dostosowywania, od układu po konfiguracje. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie wrażeń z gry do indywidualnych potrzeb.

„Dla nas dostępność zaczyna się od rozpakowania produktu. Opakowanie Kontrolera Dostępu jest zaprojektowane tak, aby można je było otworzyć jedną ręką. ” Wewnątrz znajdują się wycięcia umożliwiające wygodne uporządkowanie poszczególnych elementów zestawu (w tym 19 wymiennych nasadek na klawisze i 3 nakładki samoprzylepne) na Pojedyncza warstwa ułatwiająca identyfikację i dostęp.”

Blog o PlayStation

Kontroler dostępu PlayStation jest dostępny w sklepach za 89,99 euro oraz jako zestaw innej firmy.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore

Od dziś dostępne są także bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore i adapter USB do PlayStation Link. Dzięki planarnym przetwornikom magnetycznym bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore zapewniają wyjątkowo realistyczny dźwięk, którym można cieszyć się bez żadnych strat dzięki technologii PlayStation Link. Do korzystania ze słuchawek na PS5 potrzebny jest adapter USB, który zapewnia szybkie i bezstratne połączenie bezprzewodowe.

Recenzje bezprzewodowych słuchawek dousznych Pulse Explore były jak dotąd dość mieszane i chociaż wyglądają imponująco, mają pewne problemy z dźwiękiem 3D i wygodą. Można to poprawić w przyszłym roku dzięki nowym bezprzewodowym słuchawkom PULSE Elite.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Pulse Explore są dostępne w sklepach w sugerowanej cenie detalicznej 219,99 EUR. Cena adaptera USB PlayStation Link wynosi 24,99 euro.

Continue Reading

Tech

Microsoft uczy Copilot nowych rzeczy

Published

on

Microsoft uczy Copilot nowych rzeczy

Asystent sztucznej inteligencji firmy Microsoft nazywa się Copilot i występuje we wszystkich możliwych programach i ofertach firmy Microsoft, niezależnie od tego, czy jest to system Windows, Office, SharePoint, Teams, Designer, Defender, różne studia czy przeglądarka. W listopadzie firma pogrzebała swoją poprzednią nazwę „Bing Chat”. Microsoft obiecuje teraz nowe funkcje wydajnościowe dla Copilot.

reklama

Jest obecnie w fazie testów i oczekuje się, że „wkrótce” stanie się publicznie dostępny. Microsoft twierdzi. Cztery tygodnie temu, Microsoft Partner OpenAI uruchomiło GPT-4 Turbo. Ten bardziej niezawodny model językowy będzie także zasilał Copilot „w nadchodzących tygodniach”. Dostępny jest już nowy model generowania obrazu: DALL-E 3 jest również drugim pilotem Na Bingu-Strona internetowa jest gotowa.

Drugi pilot otrzymuje także tzw. tłumacz kodów. Wkrótce będzie mógł pomagać w programowaniu, obliczeniach, analizie danych, przedstawianiu graficznym i innych zadaniach.

Każdy, kto przegląda przeglądarkę Edge, korzysta z wersji przeglądarki Chromium firmy Microsoft. W Edge można teraz oznaczać tekst na stronach internetowych osób trzecich i kierować drugim pilotem, aby sparafrazował treść.

GPT-4 Turbo jest multimedialny, co oznacza, że ​​może łączyć tekst, obrazy i dźwięki. Powinno to pomóc w wyszukiwaniu obrazów w Bing. Użytkownicy mogą przesyłać obrazy i tekst — na przykład firma Microsoft wyświetla pytanie związane ze sceną przedstawioną na obrazie. Bing wkrótce spróbuje ocenić i odpowiedzieć na te połączone pytania.

W Bing pojawi się także coś nowego Usługa głębokiego wyszukiwania. W razie potrzeby zastępuje pytania dotyczące złożonych tematów bardziej szczegółowymi i sformułowanymi pytaniami. Korzystając z pytań generowanych przez sztuczną inteligencję, Bing musi następnie wygenerować wyniki wyszukiwania, które nie zostałyby wyświetlone, gdyby pytanie zostało pierwotnie sformułowane, na przykład dlatego, że wyszukiwane hasła w ogóle nie pojawiają się w dokumentach wyników. Jednak głębokie wyszukiwanie zajmuje do pół minuty. Dlatego głębokie wyszukiwanie nie jest odpowiednie ani przeznaczone do codziennych zapytań. Dodatkowo zużycie energii na serwerach Microsoftu prawdopodobnie będzie imponujące.

READ  Pokémon-Sammelkartenspiel-Live • Nintendo Connect


(S)

Do strony głównej

Continue Reading

Trending