Connect with us

Tech

KING Art Games publikuje „Operation Eagle”, pierwszy dodatek do Iron Harvest 1920+

Published

on

Czy to jest ptak? Czy to statek? Może trochę z tych dwóch: frakcja Osonii z „bankami diesla” lądująca na polach bitew Iron Harvest. KING Art Games publikuje pierwszy duży dodatek do docenionego przez krytyków RTS Iron Harvest, nie tylko z nową frakcją Usonia, ale także z nowymi mapami dla wielu graczy, kampanią Usonia dla jednego gracza i kooperacją. Dodatek został wydany na Steamie (również tutaj jako samodzielne wydanie), GOG i Epic. Amerykańska Federacja Osonii (lub w skrócie Osonia) doskonale uzupełnia świat 1920+ i oferuje jeszcze większą różnorodność Iron Harvest.

Wojna trwa wiecznie …

Podczas gdy w Europie szalała Wielka Wojna, narody po drugiej stronie Atlantyku nie zostały oszczędzone ani nie były nieaktywne. Naród amerykański, Osonia, obserwując konflikt z daleka, zaczął wzmacniać swój przemysł, profesjonalizować swoją armię i budować silne lotnictwo. Teraz przechodzą od lodowych krajobrazów Alaski do świecących wydm Półwyspu Arabskiego, aby odgrywać pionierską rolę na arenie światowej. Pytanie brzmi: czy przyjdą jako zbawcy czy zdobywcy?

Ekskluzywne samodzielne wydanie Steam:

Iron Harvest: Operation Eagle pojawia się na GOG, Epic oraz jako ekskluzywne samodzielne wydanie na Steam. W samodzielnym wydaniu Steam nie potrzebujesz podstawowej wersji gry, aby grać w ekskluzywną zawartość DLC, kampanię wprowadzającą, tryb współpracy i tryb dla wielu graczy z frakcjami „Usonia” i „Polania”. Główna zawartość gry (oryginalne kampanie, frakcja Rusviet, Saksonia i karty wyzwań) będzie dostępna jako zawartość do pobrania dla samodzielnej wersji Steam.

Iron Harvest 1920+ Operacja Eagle jest już dostępna na Steam, GOG i Epic za 19,99 EUR.

O operacji Eagle:

Amerykańska Federacja Osonii uniknęła I wojny światowej i stała się potęgą gospodarczą i militarną niezauważoną przez stare elity europejskie. Frakcja Osonii opiera się w dużej mierze na potężnych „dieslowskich ptakach” i zapewnia większą różnorodność na polach bitew Iron Harvest. Dodatkowe budynki i nowe jednostki dla wszystkich frakcji poprawiają formacje Iron Harvest i dają graczom więcej możliwości znalezienia idealnej strategii ataku i obrony.

READ  Apple Keynote 2021: oto nowości - News Augsburg, Allgäu i Ulm

Dodatek „Operation Eagle” zawiera:

  • Frakcja Nowej Osonii z ponad 20 nowymi jednostkami
  • Die Usonia-Kampagne (tryb jednego gracza i współpracy)
  • Trzech nowych grywalnych bohaterów
  • Nowi grywalni sojusznicy z tajnej frakcji nie zostali jeszcze ujawnieni
  • Nowe jednostki lotnicze dla wszystkich frakcji
  • Nowe struktury i obrona przeciwlotnicza dla wszystkich frakcji
  • Nowe mapy dla wielu graczy
  • Dziesiątki nowych skórek i sezonów!

W Iron Harvest 1920+ każdy gracz może dopasować nowe jednostki, budynki i mapy.

„Dowódco, czas ponownie pokazać swoje umiejętności taktyczne!” – Bez ograniczeń dotyczących dobierania graczy w trybie dla wielu graczy, zarówno właściciele DLC, jak i właściciele nie posiadający DLC mogą grać razem lub testować swoje umiejętności przeciwko sobie.

ZAP-Hosting Gameserver i Webhosting

Andrei Witch

Szalony facet z zespołu może / powinien przetestować wszystko, co nadejdzie, nawet jeśli jest to wielka końska przygoda Barbie (którą też uwielbia testować). Gdyby urodził się wcześniej, humor byłby w filmie Monty Pythona. Poza tym, jako prawdziwy Bawarczyk, nigdy nie uważa nic zimnego za napój.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Po Macbooku Air: Macbook Pro z M3 będzie obsługiwał dwa zewnętrzne wyświetlacze

Published

on

Po Macbooku Air: Macbook Pro z M3 będzie obsługiwał dwa zewnętrzne wyświetlacze

Kiedy Apple wprowadziło niedawno nowego Macbooka Air z chipem M3, prawdziwą niespodzianką nie był sam chipset M3. Co ciekawe, nowa generacja obsługuje dwa zewnętrzne ekrany, a nie tylko jeden. Posiadacze droższego Macbooka Pro z chipem M3 (test) zapewne będą się zastanawiać, czy oni też mają taką opcję.


Apple potwierdzone Magazyn 9to5Mac Teraz modele Pro są również aktualizowane za pomocą aktualizacji oprogramowania. Można wówczas wykorzystać dwa panele zewnętrzne, jak w nowym 13- i 15-calowym Macbooku Air. Generalnie jest jednak pewien haczyk. Można połączyć dwa panele o rozdzielczości 5K i częstotliwości obrazu 60 Hz. Jednak w tym celu klienci muszą zamknąć wbudowany wyświetlacz Macbooka.

Łącznie maksymalnie dwa ekrany

W praktyce M3 może nadal sterować maksymalnie dwoma panelami. Możliwa jest dowolna kombinacja wyświetlaczy zewnętrznych i wbudowanych. Jest to nadal zaleta w produktywnym środowisku pracy, ponieważ większe wyświetlacze mogą wyświetlać więcej okien obok siebie, bez sprawiania wrażenia, że ​​czcionki i elementy obrazu są zbyt małe. Monitory zewnętrzne można również regulować w wygodniejszy sposób. Jest to bardzo ważne na dłuższą metę w przypadku pracy biurowej.

Firma Apple nie ogłosiła jeszcze, kiedy klienci otrzymają aktualizację dla swojego MacBooka Pro M3. Być może zostanie on wydany w nadchodzących tygodniach. Rodzi się również pytanie: czy ta funkcja jest możliwa również w przypadku Macbooka Air z chipem M2? W końcu urządzenie nadal jest oferowane przez Apple jako tania alternatywa. W przyszłości klienci mogą być zaskoczeni, jeśli ich nowo zakupione M2 obsługuje tylko jedną kartę zewnętrzną.

READ  Apple Keynote 2021: oto nowości - News Augsburg, Allgäu i Ulm


Continue Reading

Tech

Nintendo Switch: ugoda w wysokości 1 miliona dolarów w sporze prawnym dotyczącym emulatora Yuzu

Published

on

Nintendo Switch: ugoda w wysokości 1 miliona dolarów w sporze prawnym dotyczącym emulatora Yuzu

Emulator Switch Yuzu spowodował między innymi, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zostało pirackie ponad milion razy, dlatego Nintendo złożyło pozew. Teraz okazuje się, że trwa już ugoda na kwotę miliona dolarów.

Emulator Switch Yuzu został pierwotnie wydany w 2018 roku, kilka miesięcy po premierze samego Nintendo Switch, a oprogramowanie umożliwiło granie w gry Switcha na komputerach stacjonarnych lub smartfonach – w tym hitowy hit The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Nintendo niedawno rozpoczęło spór prawny przeciwko twórcom Yuzu z powodu ponad miliona ataków hakerskich na samo Tears of the Kingdom przy użyciu Yuzu – nie wspominając już o innych tytułach na Switcha i wynikających z tego szkodach. To, co początkowo wydawało się czasochłonnym i długotrwałym procesem prawnym, teraz okazało się szybkim rozwiązaniem.

Mówi się, że pozew przeciwko twórcom Yuzu został już rozstrzygnięty, ponieważ osiągnęli ugodę z Nintendo. Zapewnia to Nintendo odszkodowanie w wysokości 2,4 miliona dolarów oraz stały nakaz sądowy, dzięki czemu emulator Yuzu należy już do przeszłości. Dalsza dystrybucja Emulatora, a także marketing lub wzmianki w mediach społecznościowych są surowo zabronione. Z nazwy domeny też warto zrezygnować.

Nintendo i twórcy Yuzu for Tropic Haze złożyli do sądu dokumenty ugodowe po tym, jak Nintendo potępiło naruszenie praw autorskich, obejście zabezpieczeń Switcha i sprzedaż takich technologii obchodzenia. Aby osiągnięte obecnie porozumienie mogło ostatecznie zakończyć postępowanie, nadal konieczna jest zgoda sędziego.

Japończycy podkreślają w ten sposób swoją reputację podmiotu walczącego z naruszeniami ich praw własności intelektualnej. W przeszłości podejmowano już różne działania w tym zakresie, m.in. przeciwko witrynom pirackim, takim jak RomUnivers, któremu również nakazano zapłacić ponad 2 mln dolarów odszkodowania. Haker Switcha, Gary Bowser, został ukarany mandatem za sprzedaż hacków na Switcha. Jego wyrok już wygasł, ale nadal jest winien Nintendo 10 milionów dolarów odszkodowania.

READ  Apple Keynote 2021: oto nowości - News Augsburg, Allgäu i Ulm
The Legend of Zelda – dlatego Tears of the Kingdom jest na każdym Switchu!

Powiemy Ci, dlaczego teraz jest idealny moment, aby zacząć grać w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Continue Reading

Tech

Nowy odcinek podcastu: Wymiana ciepła w oczyszczalni ścieków w Jenie: gazeta dla zakładów komunalnych

Published

on

Nowy odcinek podcastu: Wymiana ciepła w oczyszczalni ścieków w Jenie: gazeta dla zakładów komunalnych

„2% zapotrzebowania energetycznego sieci ciepłowniczej pokrywamy biogazem, a w przyszłości podwoimy ten udział” – wyjaśnia Christian Dornak, dyrektor ds. strategii w Stadtwerke Jena Netze.

Tutaj również zastosowany zostanie elektrolizer: „Chcemy wtłoczyć wytwarzany tu zielony wodór do fermentora, a następnie wykorzystać go poprzez bioretrofitację za pomocą CO2”.2 Oraz wodór, który dodatkowo będzie produkował zielony metan.” Podwoiłoby to wydajność biogazowni.

Biogaz ma przyszłość w Turyngii

„Biogaz odgrywa w Turyngii dużą rolę ze względu na nasz krajobraz” – wyjaśnia Jana Liebe, dyrektor generalna sieci energii odnawialnej w Turyngii (ThEEN). W sumie działają 273 biogazownie. „Nasi uczestnicy sieci znajdują rozwiązania zwiększające wykorzystanie tego biogazu, aby można go było wprowadzać do sieci gazowych lub sieci ciepłowniczych”.

Sieć Energii Odnawialnej Turyngii to sieć jurysdykcyjna, której członkiem jest również Stadtwerke Jena. „Prawo klimatyczne dało nam możliwość wyjścia poza nasze linie dostaw, ponieważ istnieją wymogi umożliwiające postęp w zakresie dekarbonizacji” – mówi Dornak. „Łączymy wiedzę i wspólnie pracujemy nad rozwiązaniem”.

„Wszędzie będzie mieszanka technologii”.

Stało się jasne, że nie ma złotego standardu, który zapewniłby neutralność klimatyczną dostaw ciepła: „Wszędzie będzie stosowana mieszanka technologii, a my wywodzimy się z systemu opartego w 100% na gaz ziemny i, co do zasady, cztery do pięciu zastosowane zostaną technologie.” Wykorzystaj to w przyszłości.”

W podcaście dowiesz się, jak przebiega transformacja cieplna w Jenie i jaka jest misja komunikacyjna ThEEN.

Nasz podcast o wymianie ciepła

Cały pierwszy sezon „In Focus” poświęcony jest tematowi ciepła. Aby nie przegapić żadnego odcinka Zasubskrybuj „In Focus” w swojej aplikacji do podcastów. (BFA)

READ  Branża gier: Activision zamyka starsze serwery z Call of Duty
Continue Reading

Trending