Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

W manekinie iPhone’a 13 Pro Max powinny pojawić się nowe i większe aparaty

Dom dom »

Plotki » Wideo: manekin iPhone’a 13 Pro Max do pokazania nowych i większych aparatów

Jak dobrze wiadomo, oczekuje się, że iPhone 13 będzie miał poprawione wycięcie: korzystając z przykładu wideo, teraz możesz ponownie zobaczyć, jak ta recenzja może wyglądać w praktyce. Ta atrapa nawiązuje nie tylko do nowej konstrukcji notch, ale także do większych aparatów.

Apple prawdopodobnie wyśle ​​iPhone’a ze skorygowanym wynikiem w wyścigu w tym roku. Firma Apple wprowadziła tę wyjątkową funkcję projektową z aparatem TrueDepth i funkcją Face ID w telefonie iPhone X prawie pięć lat temu. Od tego czasu kwartał nie minął prawie bez spekulacji na temat zmiany w projekcie wycięcia.

Powinien być mniejszy, cieńszy, płaski lub przynajmniej mniej wydatny. Wielokrotnie pojawiały się spekulacje w tym kierunku – na próżno. do Teraz nic się nie zmieniło na wycięciu.

Nowy film pokazuje, jak może wyglądać poprawiony wycinek iPhone’a 13.

Mówi się, że jest oparty na lalce iPhone’a 13 Pro max, która z kolei została wyprodukowana przy użyciu informacji z łańcucha dostaw Apple. Z tymi lalkami możesz robić, co chcesz – niektóre były subtelne w przeszłości, inne nie.

Wycięcie może być przynajmniej mniejsze, a głośnik może się przesuwać aż do krawędzi iPhone’a. O poprzednich przeciekach rzekomego wycięcia z iPhone’a 13, który mieliśmy Poprzednie wiadomości Poprzednio Wielokrotnie wspominałem.

Czy kamery stają się większe?

Oczekuje się również, że Apple powiększy aparaty w kolejności aparatu głównego iPhone’a 13 Pro, co niekoniecznie jest pełne entuzjazmu. Soczewki są naprawdę ogromne i od lat się starzeją. Jednak ulepszenia aparatu zostały omówione wcześniej, takie jak przysłona f / 1.8 dla aparatu ultraszerokokątnego, który również składa się z sześciu elementów zamiast pięciu i po raz pierwszy ma obsługiwać autofokus. Na tym tle można sobie wyobrazić jeszcze większe kamery.

READ  Epic vs. Apple: były dyrektor ds. Marketingu Apple był zdenerwowany niechcianymi aplikacjami w App Store

IPhone 13 Pro i Pro Max powinny być nieco grubsze i cięższe, i mamy nadzieję, że Apple wykorzysta dodatkową wagę i objętość, aby zwiększyć pojemność baterii.

—–
Nie chcesz przegapić więcej wiadomości? Potem poszliśmy za nim Świergot Albo bądź fanem Serwis społecznościowy Facebook. Oczywiście możesz również korzystać z naszej aplikacji na iPhonie i iPadzie z powiadomieniami push Tutaj Darmowe pobieranie.

A może chcesz porozmawiać o najnowszych produktach z ludźmi o podobnych poglądach? Następnie Odwiedź nasze forum!