Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Sezon 6 sezonu 1, Apocalypse rozpoczyna się jutro

Ubisoft ogłosił nowe, ograniczone czasowo wydarzenie w sezonie 6 Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 6, Apocalypse. Zaczyna się jutro i będzie grywalne przez dwa tygodnie do 18 maja. Akcja Apocalypse toczy się w postapokaliptycznej wersji mapy Outback, gdzie dwa klany walczą o nadzieję i wolność w ożywieniu życia.

W świecie Apocalypse zależność ludzkości od energii atomowej ostatecznie doprowadziła do upadku cywilizacji i powstania dwóch klanów, The Keepers i The Warband. Ci wojownicy i padlinożercy szukają ostatniego źródła energii na Ziemi, które może sprawić, że życie na Ziemi ponownie się rozwinie.

W nowym trybie gry Kanister gracze walczą w środku jako Strażnicy (Obrońcy) lub Banda wojenna (Atakujący), aby zdobyć ostatnie pozostałe źródło energii na Ziemi. Obrońcy mogą przesuwać puszkę zawierającą źródło po mapie, podczas gdy atakujący mogą aktywować skanery, aby zlokalizować obrońców. Głównym celem strony atakującej jest rozbrojenie pojemnika, w którym znajduje się źródło. Po stronie obrońców operatorzy muszą chronić puszkę do upływu czasu, aby wygrać. Dodatkowo rundę można również wygrać, eliminując wszystkich przeciwników. Kto będzie trzymał klucz do nowej przyszłości ludzkości?

Wydarzenie Apocalypse zawiera własny zestaw 35 przedmiotów dla Fuze, Gridlock, Maverick, Nomad, Twitch, Maestro, Melusi, Rook, Smoke i Valkyrie. Gracze mogą uzyskać dostęp do nakryć głowy, skórek broni i niestandardowych mundurów. Ekskluzywne, ograniczone czasowo elementy dostosowywania dla każdego operatora można kupić w sklepie za 1680 punktów R6 lub za pośrednictwem pakietów Apocalypse za 300 R6 lub 12500 Prestige.

Więcej informacji o wydarzeniu Apokalipsa można znaleźć pod adresem https://www.ubisoft.com/de-de/game/rainbow-six/siege/news-updates/2OOz4on8IFLVBwv4AFwGRm

Digital Dealz działa w Ubisoft Store do 13 maja do godziny 11 rano.Najlepsze książki i klasyczne gry można kupić z rabatami do 75%. Rainbow Six Siege jest dostępne jako Edycja Deluxe za jedyne 9,90 €. Wszystkie oferty można znaleźć w oficjalnym sklepie Ubisoft pod adresem: https://store.ubi.com/de/home

READ  Szczegóły nowych produktów Apple

ZAP-Hosting Gameserver i Webhosting

Andrei Witch

Szalony facet z zespołu może / powinien doświadczyć wszystkiego, co nadejdzie, nawet jeśli jest to wielka przygoda Barbie na koniu (którą również z przyjemnością przetestuje). Gdyby urodził się wcześniej, miałby poczucie humoru Monty Pythona. Poza tym, jako prawdziwy Bawarczyk, nigdy nie uważa nic zimnego za napój.