Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Uncharted 4: PS4 będzie wkrótce dostępne na PC


Przygodowa gra akcji „Uncharted 4: A Thief’s End” będzie wkrótce dostępna na PC. Do tej pory tytuł był dostępny wyłącznie dla nich Playstation 4 Dostępny. W prezentacji Sony zapewniło swoich inwestorów, że gra niedługo zostanie uruchomiona.

Planowane są wersje PC Days Gone i Uncharted 4

w Oferta inwestora Grafika przedstawia tytuły „Days Gone” i „Uncharted 4: A Thief’s End” zgodnie z planem dla wersji komputerowych. Uncharted 4 został opracowany przez Naughty Dog i jest dostępny na PlayStation 4 od 2016 roku. Jednak chipset nie ujawnia różnic, jakie może przynieść ze sobą wersja na PC. Port Uncharted na PC powinien zaskoczyć wielu fanów.

Firma Sony nie ma ogólnego poparcia

Poza prezentacją inwestora nie ma obecnie potwierdzenia, że ​​Uncharted 4 będzie w przyszłości działał na PC. Jak dotąd Sony nie wydało publicznego oświadczenia na temat projektu. Dlatego okaże się, kiedy tytuł na PS4 będzie dostępny dla graczy na PC.

Dodatkowo nie jest jasne, jaką cenę będzie kosztowała kilkuletnia gra. Przewiduje się, że Uncharted 4 w wersji PC będzie można kupić za ułamek pierwotnej ceny.

Wydanie peceta powinno się opłacić wydawcy

Chociaż „Uncharted 4: A Thief’s End” ukazało się prawie pięć lat temu, wydanie peceta nadal jest warte wysiłku dla wydawcy. Gra zdobyła wiele nagród i mogła zostać zakupiona przez graczy, którzy nie chcieli wówczas kupować PlayStation.

Zobacz też:Gra komputerowa Sony Uncharted 4 Uncharted 4A Kres złodzieja
Sony

READ  Apple przyznaje specjalne prawa do Zoom: aplikacja może korzystać z funkcji zastrzeżonych dla Apple | Aktualności