Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Playstation 5: Sony planuje robić zakupy online w Europie – kupić PS5 bezpośrednio od sprzedawcy?

Sony planuje otwarcie sklepu internetowego Playstation Direct na bieżący rok podatkowy.

© Badrul Shkrot / Zdjęcie

Plotki potwierdziły się: Sony planuje swój sklep Playstation Direct w Europie. W przyszłości możesz również kupić tutaj PS5.

Kassel – bardzo pożądane i trudne do zdobycia: brakuje Playstation 5. Raz po raz pojawiają się wąskie gardła lub opóźnienia w dostawie popularnej konsoli Sony. Teraz bezpośrednia sprzedaż produktów Playstation rozpocznie się również w Europie. Czy to może być promyk nadziei?

Kilka miesięcy temu pojawiły się oznaki, że Sony chciałoby rozpocząć bezpośrednią sprzedaż własnych towarów w Europie. To jest teraz potwierdzone – poinformował o tym magazyn play3.de.

PlayStation: Sony uruchamia sklep internetowy w Europie

Wstępnie planowane jest otwarcie sklepu internetowego Playstation Direct w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Holandii i Luksemburgu. Prezes i dyrektor generalny Sony, Jim Ryan, powiedział: „PlayStation Direct sprzedało się bardzo dobrze na rynku amerykańskim w ciągu nieco ponad roku od premiery”. „Planujemy dalszy wzrost o 300 procent w tym roku podatkowym, wspierany przez zbliżający się start w Europie”.

Sklep jest w USA od ponad roku. Według firmy w bieżącym roku podatkowym start w Europie jest planowany. Kończy się to 31 marca 2022 r. Jednak dokładna data nie jest jeszcze znana.

Sony Interactive Entertainment (SIE)
Włączenie 1993
siedzenie San Mateo, Kalifornia (USA)
Dyrektor wykonawczy Jim Ryan

Playstation 5: W przyszłości będzie można kupić PS5 bezpośrednio od Sony

Według informacji Sony, sklep „Playstation Direct” w Stanach Zjednoczonych miał w 2020 roku zarobić ponad 200 milionów dolarów. Oczekuje się, że w bieżącym roku podatkowym kwota ta przekroczy 600 milionów dolarów.

Nie przegap niczego! dodatek Sony News Można go znaleźć na naszej stronie tematycznej.

Za pośrednictwem sklepu internetowego firma sprzedaje swoje produkty bezpośrednio klientom. Wersja amerykańska oferuje między innymi gry i akcesoria. Jeśli to możliwe, można również kupić Playstation 5 tutaj. Według pcgames.de podobna domena jest również oczekiwana w Niemczech i innych krajach Unii Europejskiej.

READ  Konferencja dla programistów: Google: Dialogue and Video Conferencing Technologies in the Future

Na filmie: Gamescom odbędzie się teraz bez gości w 2021 roku

Kup Playstation 5: Klienci nadal muszą uzbroić się w cierpliwość

Tak jak poprzednio, Playstation 5 firmy Sony jest sprzedawany prawie wszędzie. Ponieważ Playstation Direct pojawi się w Europie dopiero pod koniec tego roku, gracze będą musieli uzbroić się w cierpliwość, zanim będą mogli kupić konsolę bezpośrednio od producenta. Do tego czasu poczekaj i poszukaj PS5 u zwykłych sprzedawców, takich jak Amazon, Media Markt i Co. Poszczególne jednostki zostały wyprzedane w ciągu kilku minut. (ser)