Connect with us

Tech

Twórcy filmu „Dzień wcześniej” w dziwacznym oświadczeniu skarżą się na „kampanię nienawiści” i czują, że zostali potraktowani niesprawiedliwie

Published

on

Twórcy filmu „Dzień wcześniej” w dziwacznym oświadczeniu skarżą się na „kampanię nienawiści” i czują, że zostali potraktowani niesprawiedliwie


Błąd z poprzedniego dnia nie miał być taki straszny… czy coś w tym rodzaju.

Na długo przed premierą wielu fanów miało wątpliwości co do gry survivalowej The Day Before, które potwierdziły się wraz z jej premierą. Zamiast obiecanej strzelanki survivalowej z otwartym światem, otrzymaliśmy strzelankę z ogromnymi problemami technicznymi.

W nowym oświadczeniu twórca Fntastic w dziwaczny sposób ogłosił, że gra stała się ofiarą „kampanii nienawiści” i była postrzegana negatywnie tylko dlatego, że blogerzy stworzyli negatywne uprzedzenia.

Nowe oświadczenie twórców The Day Before zrzuca winę na raporty

Deweloper wydał nowe oświadczenie na X (dawniej Twitterze), aby zaradzić „dezinformacji” na temat gry. Odnoszą się między innymi do zarzutu, że opublikowana gra nie odpowiada temu, co pokazano w zwiastunach.

Według własnego oświadczenia deweloper uwzględnił wszystko, co pokazano w zwiastunach – zanim przyznał, że usunął tylko „niektóre drobne funkcje”, takie jak parkour, ponieważ były zbyt pełne błędów i zamiast tego powinny zostać uwzględnione w pełnej wersji.

Ale oświadczenia stały się bardziej dziwaczne. Zamiast zająć się katastrofalnym stanem gry w momencie premiery, powodem, dla którego wiele osób uznało tytuł za zły, były negatywne uprzedzenia. Oto co napisano w oświadczeniu:

Negatywne stereotypy szerzone przez część blogerów zarabiających na nienawiści wpłynęły na postrzeganie gry. Sprawdź bezstronną rozgrywkę, taką jak Dr. Stream jest szanowany za swoje wydanie.

Pomimo początkowych błędów i problemów z serwerem, gra mu się spodobała, którą później ulepszyliśmy, a przez weekend zebrała lepsze recenzje. Niestety kampania nienawiści wyrządziła już znaczne szkody.

łączyć z Treść Twittera

To stwierdzenie prawdopodobnie u wielu osób wywoła zdziwienie. Przecież poprzedni dzień ledwo istniał 15 procent pozytywnych recenzji Jedna z najniżej ocenianych gier na Steamie. W recenzjach użytkownicy nazywają ją „najgorszą grą roku 2023” lub „oszustwem”. Wygląda więc na to, że opinie nie pochodzą wyłącznie od blogerów.

Poprzedni dzień: Historia katastrofy w grach, której wszyscy się spodziewali!

Rozpocznij wideo


21:25


Poprzedni dzień: Historia katastrofy w grach, której wszyscy się spodziewali!

Absurdalność tego stwierdzenia sięga jeszcze dalej. Jest też odpowiedź na rzekomą dezinformację jakoby deweloper oszukiwał graczy. Zatem tak nie jest, bo nikt nikomu nie wziął pieniędzy:

Nie pobraliśmy od użytkowników ani złotówki, nie korzystaliśmy z crowdfundingu i nie składaliśmy przedsprzedaży. Gdy gra stała się niedostępna, współpracowaliśmy z wydawcą, aby zwrócić pieniądze wszystkim graczom, łącznie z przymusowymi zwrotami pieniędzy dla tych, którzy o to nie poprosili. Ile firm zwraca pieniądze w ten sposób?

Najwyraźniej zdaniem Fntastic wystarczy, że fani nie stracili żadnych pieniędzy – ale fakt, że chodzi o fałszywy marketing i obiecane treści, których nie dostaliśmy, jest hojnie ignorowany.

Co sądzisz o tym stwierdzeniu?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Po Macbooku Air: Macbook Pro z M3 będzie obsługiwał dwa zewnętrzne wyświetlacze

Published

on

Po Macbooku Air: Macbook Pro z M3 będzie obsługiwał dwa zewnętrzne wyświetlacze

Kiedy Apple wprowadziło niedawno nowego Macbooka Air z chipem M3, prawdziwą niespodzianką nie był sam chipset M3. Co ciekawe, nowa generacja obsługuje dwa zewnętrzne ekrany, a nie tylko jeden. Posiadacze droższego Macbooka Pro z chipem M3 (test) zapewne będą się zastanawiać, czy oni też mają taką opcję.


Apple potwierdzone Magazyn 9to5Mac Teraz modele Pro są również aktualizowane za pomocą aktualizacji oprogramowania. Można wówczas wykorzystać dwa panele zewnętrzne, jak w nowym 13- i 15-calowym Macbooku Air. Generalnie jest jednak pewien haczyk. Można połączyć dwa panele o rozdzielczości 5K i częstotliwości obrazu 60 Hz. Jednak w tym celu klienci muszą zamknąć wbudowany wyświetlacz Macbooka.

Łącznie maksymalnie dwa ekrany

W praktyce M3 może nadal sterować maksymalnie dwoma panelami. Możliwa jest dowolna kombinacja wyświetlaczy zewnętrznych i wbudowanych. Jest to nadal zaleta w produktywnym środowisku pracy, ponieważ większe wyświetlacze mogą wyświetlać więcej okien obok siebie, bez sprawiania wrażenia, że ​​czcionki i elementy obrazu są zbyt małe. Monitory zewnętrzne można również regulować w wygodniejszy sposób. Jest to bardzo ważne na dłuższą metę w przypadku pracy biurowej.

Firma Apple nie ogłosiła jeszcze, kiedy klienci otrzymają aktualizację dla swojego MacBooka Pro M3. Być może zostanie on wydany w nadchodzących tygodniach. Rodzi się również pytanie: czy ta funkcja jest możliwa również w przypadku Macbooka Air z chipem M2? W końcu urządzenie nadal jest oferowane przez Apple jako tania alternatywa. W przyszłości klienci mogą być zaskoczeni, jeśli ich nowo zakupione M2 obsługuje tylko jedną kartę zewnętrzną.

READ  t3n — Cyfrowi pionierzy | Czasopismo dla biznesu cyfrowego


Continue Reading

Tech

Nintendo Switch: ugoda w wysokości 1 miliona dolarów w sporze prawnym dotyczącym emulatora Yuzu

Published

on

Nintendo Switch: ugoda w wysokości 1 miliona dolarów w sporze prawnym dotyczącym emulatora Yuzu

Emulator Switch Yuzu spowodował między innymi, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zostało pirackie ponad milion razy, dlatego Nintendo złożyło pozew. Teraz okazuje się, że trwa już ugoda na kwotę miliona dolarów.

Emulator Switch Yuzu został pierwotnie wydany w 2018 roku, kilka miesięcy po premierze samego Nintendo Switch, a oprogramowanie umożliwiło granie w gry Switcha na komputerach stacjonarnych lub smartfonach – w tym hitowy hit The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Nintendo niedawno rozpoczęło spór prawny przeciwko twórcom Yuzu z powodu ponad miliona ataków hakerskich na samo Tears of the Kingdom przy użyciu Yuzu – nie wspominając już o innych tytułach na Switcha i wynikających z tego szkodach. To, co początkowo wydawało się czasochłonnym i długotrwałym procesem prawnym, teraz okazało się szybkim rozwiązaniem.

Mówi się, że pozew przeciwko twórcom Yuzu został już rozstrzygnięty, ponieważ osiągnęli ugodę z Nintendo. Zapewnia to Nintendo odszkodowanie w wysokości 2,4 miliona dolarów oraz stały nakaz sądowy, dzięki czemu emulator Yuzu należy już do przeszłości. Dalsza dystrybucja Emulatora, a także marketing lub wzmianki w mediach społecznościowych są surowo zabronione. Z nazwy domeny też warto zrezygnować.

Nintendo i twórcy Yuzu for Tropic Haze złożyli do sądu dokumenty ugodowe po tym, jak Nintendo potępiło naruszenie praw autorskich, obejście zabezpieczeń Switcha i sprzedaż takich technologii obchodzenia. Aby osiągnięte obecnie porozumienie mogło ostatecznie zakończyć postępowanie, nadal konieczna jest zgoda sędziego.

Japończycy podkreślają w ten sposób swoją reputację podmiotu walczącego z naruszeniami ich praw własności intelektualnej. W przeszłości podejmowano już różne działania w tym zakresie, m.in. przeciwko witrynom pirackim, takim jak RomUnivers, któremu również nakazano zapłacić ponad 2 mln dolarów odszkodowania. Haker Switcha, Gary Bowser, został ukarany mandatem za sprzedaż hacków na Switcha. Jego wyrok już wygasł, ale nadal jest winien Nintendo 10 milionów dolarów odszkodowania.

READ  Zademonstrowano funkcje rzeczywistości rozszerzonej do makijażu i zakupów butów online
The Legend of Zelda – dlatego Tears of the Kingdom jest na każdym Switchu!

Powiemy Ci, dlaczego teraz jest idealny moment, aby zacząć grać w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Continue Reading

Tech

Nowy odcinek podcastu: Wymiana ciepła w oczyszczalni ścieków w Jenie: gazeta dla zakładów komunalnych

Published

on

Nowy odcinek podcastu: Wymiana ciepła w oczyszczalni ścieków w Jenie: gazeta dla zakładów komunalnych

„2% zapotrzebowania energetycznego sieci ciepłowniczej pokrywamy biogazem, a w przyszłości podwoimy ten udział” – wyjaśnia Christian Dornak, dyrektor ds. strategii w Stadtwerke Jena Netze.

Tutaj również zastosowany zostanie elektrolizer: „Chcemy wtłoczyć wytwarzany tu zielony wodór do fermentora, a następnie wykorzystać go poprzez bioretrofitację za pomocą CO2”.2 Oraz wodór, który dodatkowo będzie produkował zielony metan.” Podwoiłoby to wydajność biogazowni.

Biogaz ma przyszłość w Turyngii

„Biogaz odgrywa w Turyngii dużą rolę ze względu na nasz krajobraz” – wyjaśnia Jana Liebe, dyrektor generalna sieci energii odnawialnej w Turyngii (ThEEN). W sumie działają 273 biogazownie. „Nasi uczestnicy sieci znajdują rozwiązania zwiększające wykorzystanie tego biogazu, aby można go było wprowadzać do sieci gazowych lub sieci ciepłowniczych”.

Sieć Energii Odnawialnej Turyngii to sieć jurysdykcyjna, której członkiem jest również Stadtwerke Jena. „Prawo klimatyczne dało nam możliwość wyjścia poza nasze linie dostaw, ponieważ istnieją wymogi umożliwiające postęp w zakresie dekarbonizacji” – mówi Dornak. „Łączymy wiedzę i wspólnie pracujemy nad rozwiązaniem”.

„Wszędzie będzie mieszanka technologii”.

Stało się jasne, że nie ma złotego standardu, który zapewniłby neutralność klimatyczną dostaw ciepła: „Wszędzie będzie stosowana mieszanka technologii, a my wywodzimy się z systemu opartego w 100% na gaz ziemny i, co do zasady, cztery do pięciu zastosowane zostaną technologie.” Wykorzystaj to w przyszłości.”

W podcaście dowiesz się, jak przebiega transformacja cieplna w Jenie i jaka jest misja komunikacyjna ThEEN.

Nasz podcast o wymianie ciepła

Cały pierwszy sezon „In Focus” poświęcony jest tematowi ciepła. Aby nie przegapić żadnego odcinka Zasubskrybuj „In Focus” w swojej aplikacji do podcastów. (BFA)

READ  NASA staje w obliczu niespodzianki po otwarciu kapsuły zawierającej materiał asteroidowy
Continue Reading

Trending