Connect with us

Tech

Darmowe gry na PC: ten popularny horror jest dostępny za darmo

Published

on

Darmowe gry: możesz pobrać te gry za darmo

W sklepie Epic Games Store dostępne są regularne bezpłatne gry na komputery PC i tym razem musisz być odważny, ponieważ tę popularną grę z gatunku horror otrzymujesz za darmo przez ograniczony czas.

Dead by Daylight jest dostępne bezpłatnie w sklepie Epic Games Store. (Źródło: Behaviour Interactive Inc.)

  • W Epic Games Store otrzymujesz dwie darmowe gry na PC, ale tylko przez krótki czas.
  • Otrzymujesz „Dead by Daylight” i „while True: Learn()” za darmo.
  • Gry będą dostępne za darmo od 2 do 9 grudnia w sklepie Epic Games Store.

Epic Games jest również dostępne na cotygodniową zmianę i Darmowe gry na PC Popularne i tym razem są też darmowe tytuły, których nie można przegapić.

Zmarł w biały dzień

z Od 2 grudnia do 9 grudnia Tytuł popularnego survival horroru Dead by Daylight otrzymujesz za darmo w sklepie Epic Games Store. Jesteś uwięziony ze swoimi towarzyszami i musisz znaleźć wyjście.

Treść zewnętrzna
z youtube

W tym momencie znajdziesz plik wideo z youtubeco uzupełnia artykuł. Możesz to zobaczyć jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przekazywanie danych osobowych na platformy stron trzecich. Więcej na ten temat na naszej stronie polityka prywatna.

Włącz generatory, nie dając się złapać krwiożerczemu zabójcy. Ale bądź ostrożny: generatory hałasują, podobnie jak twoje kroki i oddech.

w Epickie gry Darmowy*

Reklamy

Chociaż prawda: wersja naukowca danych Learn()

Otrzymasz również kolejną grę nawet 9 grudnia Darmowy. W tytule, choć true: learn(), wcielasz się w rolę naukowca, który tworzy sieci neuronowe.

Treść zewnętrzna
z youtube

W tym momencie znajdziesz plik wideo z youtubeco uzupełnia artykuł. Możesz to zobaczyć jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przekazywanie danych osobowych na platformy stron trzecich. Więcej na ten temat na naszej stronie polityka prywatna.

Ale kot wydaje się być w tym znacznie lepszy, dlatego próbujesz zbudować system tłumaczeń, aby w końcu zrozumieć swojego zwierzaka.

w Epickie gry Darmowy*

Reklamy

Swoją drogą jest też wiele rzeczy darmowe gry NS Play StationI X-Box I Przełącznik Nintendo. Zamiast tego PlayStation Store odtwarza obecnie plik .. wyprzedaż na koniec roku.

” Rada: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

READ  The Crew 2 Sezon 3 Odcinek 1: US Fast East Tour
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Pierścionek Elden osiągnął złoty status

Published

on

Na Taipei Game Show 2022 firmy Bandai Namco i FromSoftware ogłosiły, że elden pierścień Osiągnął złotą pozycję. Oznacza to, że gra jest skończona i gotowa do masowej produkcji. Nic więc nie powinno stanąć na przeszkodzie planowanej premierze 25 lutego.

Teraz nadal pracują nad korektą pierwszego dnia. Kiedy producent Yasuhiro Kitao został zapytany o wywiad, do którego link znajduje się poniżej, stwierdził, że gra zostanie ukończona za około 30 godzin (dzięki VGC).

„To będzie się znacznie różnić w zależności od gracza, ale jeśli chodzi o cele wyznaczone podczas tworzenia, chodzi o to, aby główna droga mogła zostać ukończona w około 30 godzin” – powiedział Kitao.

Oczywiście możesz też spędzić więcej czasu z Elden Ring. „Gra jako całość jest bardzo duża i ma dziesiątki dodatkowych godzin rozgrywki, ale gdybyśmy rozmawiali tylko o głównym torze, nie zajęłoby to dużo więcej czasu”.

Możecie sami Zamów Elden Ring od Amazon tutaj*. Zostanie wydana fizycznie na PS4, PlayStation 5, Xbox i cyfrowo na PC. Jeśli chcesz wejść w bardziej odpowiedni nastrój, możemy Ci pomóc Nasz raport z gry Również z testów sieci Zwiastun historii Polecamy.

Prezentacja na Taipei Game Show 2022

youtube

Przesyłając film, zgadzasz się z Polityką prywatności YouTube.
Ucz się więcej

pobierz wideo

przez JimatsuMateriał: pierścień ognia, Bandai NamcoZ oprogramowania

READ  HITMAN 3: Zwiastun pokazujący nieuchwytny pierwszy cel
Continue Reading

Tech

Watch Dogs Legion: koniec z aktualizacjami

Published

on

Jak ogłosili twórcy Watch Dogs Legion, wsparcie popremierowe dla tytułu z otwartym światem zostało przerwane. Dodaje, że trzeci, czwarty i piąty sezon gry wieloosobowej online powróci kilka razy w nadchodzących miesiącach.

W liście otwartym deweloperzy odpowiedzialni za przygodę z otwartym światem Watch Dogs Legion ponownie zwrócili się do społeczności i podziękowali graczom za wsparcie.

Jednocześnie urzędnicy spojrzeli wstecz na rozwój „Legionu Strażników Psów” i zauważyli, że od czasu wydania wydano różne aktualizacje, które obejmują nowe tryby, takie jak „Inwazja”, „Opór” lub pod-„Oglądanie zombie”. Dogs: Legion of the Dead”. Jednak ta zawartość pozostanie bez zmian, ponieważ wsparcie popremierowe dla Watch Dogs: Legion zostało już zakończone. Tym samym łatka 5.6, wydana we wrześniu 2021 r., jest ostatnią aktualizacją tytuł akcji.


Powtarzają się sezony w trybie online

„Wreszcie, dzięki waszym opiniom, dodaliśmy do gry kilka ulepszeń jakości życia. Przez cały czas pokazaliście nam swoje zespoły DedSec, swoich ulubionych rekrutów, najlepsze momenty w grze, grafiki fanów, kostiumy, filmy, i nie tylko.Bardzo podobało nam się oglądanie zawartości specjalnej Duża aktualizacja 5.6 była naszą najnowszą aktualizacją do Watch Dogs Legion” – napisali twórcy na oficjalnej stronie internetowej.

Więcej aktualności o Legionie Watch Dogs:

Jak ogłoszono również, gracze, którzy przegapili wiele nagród w trybie online, mogą spodziewać się kolejnej okazji do zdobycia dodatków. Sezony 3–5 będą regularnie powtarzane przez kilka następnych miesięcy: „Obecny czwarty sezon Rebeliantów będzie kontynuowany z 80 rangami do 22 stycznia 2022 r., a następnie Stripes, sezon 5. Następnie rozpoczną się sezony 3-5 i powrócą gra, dająca ci możliwość zdobycia nagród. Być może przegapiłeś to w przeszłości.

Watch Dogs Legion jest dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Stadia.

READ  Nowy świat: opóźniony darmowy transfer postaci

tych: Ubisoft

Więcej wiadomości na temat Watch Dogs Corps.

Omów tę wiadomość na PlayStation Forum

Zazwyczaj linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców są linkami partnerskimi. Jeśli dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą możemy wykorzystać na sfinansowanie darmowej witryny. Nie masz wad.

Continue Reading

Tech

Apple opóźnia wprowadzenie nowych zasad usuwania kont i masowych wirtualnych wydarzeń online

Published

on

| 21:11 | 0 komentarzy

Apple opóźniło egzekwowanie niektórych zasad App Store, które miały wejść w życie 31 stycznia. Daje to programistom więcej czasu na zmianę aplikacji, aby były zgodne z planowanymi regułami wirtualnych wydarzeń grupowych online i usuwanie kont w aplikacji. Nowy termin wyznaczono na 30 czerwca.

Kredyt fotografa: Apple

Apple wydłuża terminy nowych polis

W aktualizacji wydanej w sobotę w Apple Witryna programisty Firma poinformowała, że ​​zmieniły się terminy obowiązywania zasad dotyczących aplikacji w App Store. Terminy zostały przedłużone, dając programistom kilka miesięcy więcej na wprowadzenie zmian w swoich aplikacjach.

„Aby dać Ci więcej czasu na aktualizację aplikacji, zmieniliśmy następujące wymagania do 30 czerwca 2022 r.” – napisał Apple.

Pierwsze przedłużenie terminu dotyczy wyjątku, który Apple wprowadził dwa lata temu. Firma Apple zezwoliła aplikacjom oferującym usługi grupowe w czasie rzeczywistym (wirtualne wydarzenia grupowe online) na korzystanie z metod płatności innych niż zakupy w aplikacji podczas pierwszego zamknięcia w 2020 r. To zwolnienie zostało wprowadzone, aby pomóc firmom próbującym dostosować się do pandemii. Ze względu na niedawny powrót COVID, zwolnienie to zostało przedłużone do czerwca. To już drugi raz, kiedy Apple przedłużyło zwolnienie.

Planowane reguły usuwania kont zachęcą aplikacje do oferowania łatwej do znalezienia opcji usuwania kont w aplikacji. Apple powiedział, że ta funkcja powinna usunąć całe konto użytkownika wraz ze wszystkimi danymi osobowymi. Pierwotny termin stosowania tej zasady upłynął pod koniec stycznia. Apple twierdzi teraz, że firma daje wydawcom i programistom aplikacji więcej czasu, dostrzegając złożoność wprowadzenia tej funkcji.

W pewnym sensie trendem stało się ogłaszanie przez Apple zmian w zasadach App Store i terminie, tylko po to, aby kilkakrotnie opóźnić wdrożenie. To odpowiedź firmy na komentarze deweloperów, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Na przykład w zeszłym roku przejrzystość śledzenia aplikacji została wdrożona w kwietniu 2021 r., po tym, jak pierwotnie była zaplanowana na wrzesień 2020 r. W niektórych przypadkach, po komentarzach deweloperów, całkowicie zrezygnowano ze zmiany reguły.

READ  Wymagania systemowe: Far Cry 6 jest wyposażony w ray tracing, ale bez DLSS
Continue Reading

Trending