Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

TVIDS – Aktualności – Mistrz NFL Super Bowl prawie spotyka się z żołnierzami wysłanymi do Polski

Piłkarz Tampa Bay Buccaneers NFL i czterokrotny mistrz Super Bowl Rob “Kronk” Kronkowski odpowiada na pytania członków 50-tej Regionalnej Grupy Wsparcia (RSG) Florida Guard i innych żołnierzy wysłanych do Powitz, wysuniętego do przodu miejsca operacji w Polsce. 12 marca 2021 r.

Krankovsky zadawał również pytania na temat swojej kariery i kariery sportowej członkom służby w Arabii Saudyjskiej, Grenlandii, Kubie i Wirginii, podczas gdy wielu obserwatorów wojskowych oglądało projekt z miejsc na całym świecie.

Wojskowe Wirtualne Programowanie (MVP) Champions Series 2020 rozpoczęło się w ramach inicjatywy USO Combat Covit-19. Była gospodarzem ponad 7200 wydarzeń transmitowanych na żywo, dając prawie 600 000 członków służby wojskowej możliwość dołączenia do prawie wszystkich gwiazd amerykańskiego sportu.

„To doświadczenie poza tym światem” – powiedział SBC. Lamar Harris, analityk wywiadu i zapalony fan piłki nożnej, powołany do 50. RSG. „Słuchanie historii Crona i uczenie się z jego doświadczeń nie jest czymś, co możesz robić każdego dnia. Mam nadzieję, że robimy wiele takich rzeczy podczas wdrażania”.

50. RSG, stacjonująca w zagrodzie na Florydzie, zostaje wysłana do Polski, aby wesprzeć Operację Atlantic Risol w ramach Operacji Atlantic Risal, zapewniając zarządzanie i podstawowe wsparcie operacyjne na platformach forward w całym kraju.

Kronkowski brał udział w poprzednich wydarzeniach związanych z USO, w tym odwiedzał rannych weteranów wojennych w szpitalu Waltera Reeda i nosił wieczorową suknię na grobie żołnierza nieznanym przed wybuchem Govt-19. W marcu 2019 roku otrzymał nagrodę USO-Metro Merit Award. Według strony internetowej USO, Nagroda Zasługi jest przyznawana poprzez „wolontariat, zwłaszcza za bycie najlepszą kreatywną osobą oddaną służbie innym w naszej armii”.

Gdy transmisja na żywo dobiegała końca, Krankowski powiedział: „Dziękuję wam za wszystko, co robicie”. „Ludzie nazywają mnie bohaterem. Wszystko to – nie jestem bohaterem – jesteście prawdziwymi bohaterami. Chronicie nas, dajecie nam wolność, na jaką zasługuje Ameryka, pozwalacie nam wracać do domu i robić to, co chcemy. “

READ  Angela Merkel jest emocjonalna na ostatniej konferencji premierów

###

Data wykonania: 03.12.2021
Data wydania: 04.09.2021 02:41
Identyfikator artykułu: 393329
Lokalizacja: POWIDZ, PL

Wyświetlenia sieci: 28
Pliki do pobrania:

Domena publiczna