Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

TSV 1860 – Kaiserslautern w Live Tape: Lineup – Trener Kollner wprowadza potężny atak

Rozgrywający TSV 1860: Richard „Ritchie” Newdeker.

© MIS

TSV 1860 Monachium vs 1. FC Kaiserslautern: Giesing to prawdziwy tradycyjny pojedynek niemieckiej piłki nożnej – stawka jest wysoka. Wideo z gry na żywo.

 • TSV 1860 Monachium – 1. FC Kaiserslautern -: – (- :-), wtorek, godz
 • Trzecia liga: Lwy walczą w konfrontacji z „Czerwonymi Diabłami” w walce o wstąpienie.
 • Obejrzyj mecz ze stadionu Grünwalder tutaj na wideo na żywo.

Aktualizacja z 4 maja, 18:04: Drużyna z lat 60. jest tutaj! Trener Collner wysłał te Lwy do walki o awans we wtorek wieczorem: Heller-Welsh, Salger, Belkhaya, Steinhardt-Dressel, Neudiker-Biancady, Talig, Greelinger-Mulders

TSV 1860 – Kaiserslautern w Live Tape: Cztery lata po wylądowaniu chodzi o aktualizację

Aktualizacja z 4 maja, godz. 17:00: Napięcie na wysokościach Jizeng! TSV 1860 Monachium cztery lata po gorzkiej degradacji walczy o powrót do drugiej ligi niemieckiej Bundesligi.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych część fanów Löwen wezwała chusty i flagi, aby utworzyć kratę między poligonem Grünwalder Straße 114 i Wettersteinplatz przed stadionem Sechzger.

Policja podała na Twitterze tego popołudnia: „Z powodu epidemii zgromadzenia i uroczystości są nadal zabronione. Prosimy o zachowanie rozsądku i przestrzeganie zasad”. Kibice lat 60. XIX wieku chcą wycofać się po stadionie po imprezie, a także wykazują zainteresowanie ruchem, jak mówią na Instagramie.

TSV 1860 – Kaiserslautern na taśmie na żywo: Michael Kollner – „I Want Three Points”

Aktualizacja z 4 maja, 16:20TSV 1860 Monachium vs. 1. FC Kaiserslautern* – Jakiego rezonansowego pojedynku fani piłki nożnej oczekiwali dzisiejszego wieczoru na Jising Heights. Oczywiście z niezbędnym dystansem w kryzysie Corona. Z nami na taśmie na żywo nic nie umknie. Tymczasem Lwy chcą zachować szansę na awans do drugiej Bundesligi.

„Stały się bardziej agresywne i są mocno naciskane z zewnątrz” – mówi. Trener kamieni, Michael Kollner* O przeciwniku we wtorek wieczorem – i nadal mamy zaufanie do jego drużyny: „Jesteśmy głodni, chcemy kontynuować naszą drogę i zdobyć trzy punkty”.

READ  Hansi Flick ma te opcje

TSV 1860 – Kaiserslautern na żywo: wyrok z Berlina

Aktualizacja z 4 maja, godz. 15:30Obecnie wiadomo, który sędzia poprowadzi pojedynek TSV 1860 Monachium z 1. FC Kaiserslautern: Christoph Gunsch z Berlina, który również dmucha w gwizdki w Bundeslidze. Czy to dobry znak?

Sędziów otaczają jego asystenci, Henry Muller i Nikolai Kemer. Życzę dobrej gry!

TSV 1860 – Kaiserslautern na taśmie na żywo: Hansa Rostock w tym samym czasie otrzymuje FC Ingolstadt

Aktualizacja z 4 maja, godz. 13:15: Tradycyjne szermierka zaczyna się za mniej niż sześć godzin! Kto w końcu zwycięży? Lwy potrzebują każdego punktu w walce, aby się wznieść, a Czerwone Diabły opierają się zejściu z całej siły. Ciekawie będzie też na innych kursach. Od godziny 19:00 kolejne osoby również będą naprzeciw siebie

 • Hansa Rostock – Ingolstadt
 • VFB Lübeck-SV Wien Wiesbaden
 • SC Verl – Dynamo Dresden
 • Hallescher FC – Türkgücü Monachium

Aktualizacja z 3 maja, godz. 22.15: Porażka 1. FC Kaiserslautern przed pierwszym meczem w TSV 1860 Monachium? Jak donosi gazeta „Kicker”, mieszkańcy Palatynatu obawiają się, że zostanie wykorzystany Daniel Hanslick, który został pobity w udo.

Jego porażka byłaby zbyt gorzka dla byłego klubu Bundesligi, w końcu 24-letni Hess strzelił cztery gole w ostatnich trzech meczach dla tradycyjnego klubu Bitz.

TSV 1860 – Kaiserslautern w Live Tape: The Lions Trust of Giesing

Aktualizacja z 3 maja, godz. 21:15: Zaufanie do TSV 1860 Monachium było duże przed starciem w trzeciej lidze i pojedynkiem z 1. FC Kaiserslautern we wtorek wieczorem. Oczywiście dotyczy to również zagorzałych fanów Löwen.

Jak ogłosił 60. trener Michael Kollner na konferencji prasowej w dniu meczu, Giesingers sprzedali już ponad 6000 karnetów na następny sezon. Lata 60. nawet nie wiedzą, w której lidze będą startować od lata.

READ  Czy rzucanie grozi kiedyś jak Sanchez?

TSV 1860 – Kaiserslautern: Löwen Sprzedano ponad 6000 biletów sezonowych

„Sprzedaż karnetów rozpoczęła się dwanaście dni temu. Sprzedaliśmy już 6 000 biletów okresowych” – powiedział Kollner, który był wyraźnie pod wrażeniem wsparcia. Mężczyzna z Górnego Palatynatu powiedział, że powiedziano mu, że wiele lat temu „mieliśmy tak silną reakcję tłumu”.

W związku z tym Kollner podziękował im: „Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy już zaopatrzyli się w kartę. To świetnie, mimo że sezon wciąż trwa”. Zauważył, że fani „naprawdę nie mogą się doczekać nowego sezonu.

TSV 1860 – Kaiserslautern na taśmie na żywo: Lions gra w trzeciej lidze o awans

Pierwsza relacja z 3 maja: MONACHIUM – „Nikt nie wstał z rozmowy”. W wywiadzie dla Münchner tz dał Mariusowi Welchowi, outsiderowi w TSV 1860, przed konfrontacją w trzeciej lidze* Hasło brzmi: Lwy (czwarte) chcą, aby działania w szermierce przemawiały zdalnie z FC Ingolstadt (trzecia), Hansa Rostock (druga) i Dynamo Drezno (pierwsza).

W tym sezonie są jeszcze cztery dni do gry. Pod koniec lat 60-tych zostaną zaktualizowane do 2. Bundesliga* Sytuacje? Jednak: Niederbayer Welch ostrzega przed pojedynkiem we wtorek wieczorem (19:00). ponieważ ja Stadion Grünwalder w Giesing* 1. FC Kaiserslautern Diouf – Palatynat jest nadal zagrożony spadkiem przed meczem, ALE: ostatnio byli w dobrym nastroju.

TSV 1860 – Kaiserslautern na taśmie na żywo: czy lwy pójdą w górę?

„Kiedy patrzę na wyniki – sześć meczów bez porażek, trzy zwycięstwa – to widać, co nas czeka. Laoter jest wściekły w żołądku od pierwszej stopy, a jednocześnie wciąż jest po szyję. Jesteśmy gotowi na wszystko – kontynuował Welch w wywiadzie.

Mając na uwadze osiągnięcie potencjalnego postępu, powiedział: „Oczywiście, że nie chcemy być czwartym z całej siły!”

TSV 1860 – Kaiserslautern w Live Tape: Tabela trzeciej ligi – Lions Lurk

 1. Dynamo Dresden: 65 punktów
 2. Hansa Rostock 65 punktów
 3. Ingolstadt, 63 punkty
 4. TSV 1860 Monachium, 61 punktów
 5. 1. Klub Saarbrucken, 55 punktów
READ  VFB Stuttgart potwierdza zaangażowanie Bayaz: `` Jeden z najbardziej poszukiwanych graczy w całej Europie ''

przeciwko To także przeciwko byłemu lwowi: Timowi Riderowi*. Pomocnik, który podobno chciał podpisać kontrakt z 60 trenerem Michaela Kollnera przed tym sezonem, rozmawiał również z drużyną z Monachium przed niecierpliwie wyczekiwanym meczem na Jiesing Heights. tz.

“Nie mogę się doczekać powrotu do domu. Około sześćdziesiątki w Grunwalder – to oczywiście dla mnie wyjątkowy mecz. Szkoda, że ​​nie wpuszcza się żadnych fanów. Jeden mieszkaniec Dachau powiedział:” Nie mogę się przyzwyczaić do tych pustych stadiony ”.

TSV 1860 Monachium – Kaiserslautern na taśmie na żywo: „Sascha Mölders odgrywa wybitną rolę”

27-latek dodał: „To jedne z nielicznych zespołów w tej lidze, które są stabilne Sasha (Mulders)* Znowu gra znaczącą rolę, naprawdę możesz po prostu podkręcić swój kapelusz tak daleko. Rzeczywiście: 36-letni lider Löwen strzelił w tym sezonie 21 bramek i jest królem strzelców z dużym marginesem. Czy to wystarczy, aby awansował?

Klasyczne polowanie pomiędzy TSV 1860 Monachium* I 1. FC Kaiserslautern jest tutaj na taśmie na żywo we wtorek wieczorem. (pm) * Prezentacje tz.de i mannheim24.de z IPPEN.MEDIA