Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

TFT: Dzisiaj uruchomimy piątą grupę rozliczeniową

Riot Games ogłosiło, że nowa grupa 5 TFT: Billing jest dostępna od dziś. Czarna mgła Runeterry nadal się rozprzestrzenia i teraz dociera również do Teamfight Tactics przez Tajemniczą Bramę. Możesz teraz również skorzystać z bałaganu, jaki przynosi mgła – ale przy tak dużej mocy ma to swoją cenę.

Wykorzystaj moc składników cieni

W grupie 5 TFT: Leveling masz możliwość wykorzystania nowych mechanizmów Shadow Objects na swoją korzyść. Elementy cienia zostały zanieczyszczone czarnym sprayem i są teraz silniejsze niż wcześniej. Komponenty cienia mogą pojawić się na każdej karuzeli, a także w Zbrojowni – która prawdopodobnie będzie stale dostępna – i można je zdobyć od dwóch do czterech razy w grze, w zależności od dokonanych wyborów.

Ponadto można znaleźć nowe kategorie i atrybuty. Nowe kategorie obejmują „zapomniany”, „bękart”, „posłaniec nocy”, „chevalier”, „opancerzony”, „upiór” i „poranny posłaniec”. Możesz teraz wybierać spośród większej liczby bohaterów z trzema atrybutami, co zwiększa elastyczność w następnej rundzie gry, nie utrudniając początkowej rozgrywki.

Eksplozje i nowe areny z kontem arkadowym

Dzięki Reckoning Pass gracze mogą ponownie zanurzyć się w przygodzie TFT i zbierać łupy, grając w gry, wypełniając misje i walcząc o bliskość. Account Pass zawiera również nowe eksplozje i łącznie trzy nowe areny: „Sanctuary of Order”, „World of Harmony” i „Court of Chaos”. Oprócz placów komunikacyjnych powstaną również dwie nowe interaktywne areny: Beach Party Arena i Graf Pfannenwender Square.
Dzięki Pass + oprócz całej standardowej zawartości przepustki można zebrać więcej skarbów, takich jak eksplozje, areny i szalone pingwiny. Jeśli zechcesz później ulepszyć kartę, otrzymasz z mocą wsteczną całą zawartość, którą mogła zawierać aktywna przepustka +.

Nowy tryb: konwergencja błyskawic

Przez ograniczony czas zostaną również odblokowane „laboratoria” serii 5. Pierwszym z tych „laboratoriów” będzie Lightning Convergence. Tutaj każdy zaczyna z 10 żyć i traci jedno życie za każdą porażkę, a później w grze do dwóch żyć. Bitwa trwa 15 minut. Specjalnością Blitzkonvergenz i innych nadchodzących „Laboratoriów” jest to, że używany jest tutaj oddzielny system, który różni się od zwykłego systemu klasyfikacji. Jednak każdy mógł nadal awansować i tym samym być jednym z najlepszych w Lightning Affinity. Jednak kategorie takie jak „Pretendent” i „arcymistrz” są ograniczone do zwykłych gier TFT.

READ  Jaka jest długość dnia na Wenus? Po raz pierwszy dokładniej określono długość dnia, pochylenie osi i obrót naszej sąsiedniej planety

O Teamfight Tactics

TFT to ośmioosobowy mecz strategiczny, w którym gracze zbierają bohaterów LoL i przedmioty w różnych formacjach, aby pokonać pozostałych siedmiu graczy. W głównym tytule gatunku Autobattler gracze umieszczają na planszy armię postaci w taktycznie sprytny sposób – do walki robotów, w której celem jest ustalenie, kto będzie ostatnim pozostałym.

Wszystkie dodatkowe informacje można znaleźć pod adresem stronie internetowej.

ZAP-Hosting Gameserver i Webhosting

Andrei Witch

Szalony facet z zespołu może / powinien doświadczyć wszystkiego, co nadejdzie, nawet jeśli jest to wielka przygoda Barbie na koniu (którą również z przyjemnością przetestuje). Gdyby urodził się wcześniej, miałby poczucie humoru Monty Pythona. Poza tym, jako prawdziwy Bawarczyk, nigdy nie uważa nic zimnego za napój.