Connect with us

Tech

Telewizor Philips Ambilight 4K 120 Hz w bardzo konkurencyjnej cenie

Published

on

Telewizor Philips Ambilight 4K 120 Hz w bardzo konkurencyjnej cenie

Szukasz wysokiej jakości telewizora 4K z wyjątkowo płynnym wyświetlaniem obrazu? W takim razie MediaMarkt oferuje teraz świetną ofertę na telewizory Philips. Zapewnia to rozdzielczość UHD, w tym 120 Hz, oraz niesamowitą technologię Ambilight – a wszystko to w niskiej cenie.

Telewizor 4K jest niesamowicie tani

Dzięki niesamowitej technologii: ten telewizor 4K jest teraz w zasięgu każdego

MediaMarkt tnie obecnie aż o 48 procent cenę zakupu 55-calowego telewizora 4K marki Philips. Urządzenie wyróżnia się unikalną przez producenta technologią Ambilight, ale jednocześnie zachwyca także wyjątkowo płynnym wyświetlaczem, dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz. Generalnie tu trafiasz Za 777 euro (Plus wysyłka) Doskonały pakiet pod każdym względem. MediaMarkt wręczy Ci również kupon o wartości 80 euro, co czyni ofertę jeszcze lepszą. Przyglądamy się bliżej telewizorowi 4K, a także przyglądamy się cenie.

Telewizor Philips 4K 55 cali: z Ambilight, 120 Hz i więcej

Oferowany w cenie 777 € Jest to telewizor Philips MiniLED 4K o przekątnej ekranu 55 cali czyli 139 cm. Oznacza to, że telewizor zapewnia odpowiedni rozmiar do oglądania filmów, seriali i gier w wysokiej rozdzielczości w rozdzielczości UHD. Jednak największą zaletą technologii MiniLED jest wysoka jasność. Dzięki HDR, Dolby Vision i ulepszeniom obrazu, takim jak Micro Dimming Premium, reprodukcja kolorów i kontrast są oczywiście naprawdę imponujące. Jednak najważniejszym elementem obrazu jest wysoka częstotliwość odświeżania wynosząca 120 Hz, co oznacza, że ​​nawet szybkie ruchy są zawsze wyświetlane płynnie, dzięki czemu telewizor 4K idealnie nadaje się między innymi do grania. Dolby Atmos jest również obsługiwany w przypadku dźwięku.

Najnowszą atrakcją telewizora Philips jest 3-stronny system Ambilight. Kolorowe diody LED z tyłu telewizora zapewniają wyjątkowe wrażenia wizualne i sprawiają, że ekran wydaje się większy. Świetny pakiet ogólny uzupełniają różnorodne połączenia. W sumie trzy gniazda HDMI – w tym dwa 120 Hz, VRR/ALLM – plus trzy porty USB i cyfrowe wyjście audio zapewniają wystarczające możliwości podłączenia kontrolerów, głośników i tym podobnych. Oczywiście możesz także w krótkim czasie podłączyć swój Smart TV do Internetu za pośrednictwem sieci LAN lub WLAN i uzyskać w ten sposób dostęp do popularnych aplikacji do przesyłania strumieniowego.

READ  SpaceX: Rekord większości startów rakiet z poprzedniego roku został pobity

55-calowy telewizor 4K z Ambilight i 120 Hz za 777 euro

Technicznie rzecz biorąc, 55-calowy telewizor 4K firmy Philips jest z pewnością atrakcyjny. Ale co z ceną? Na pierwszy rzut oka to również wygląda imponująco, ponieważ MediaMarkt obniżył sugerowaną cenę detaliczną aż o 48 procent. Oznacza to, że stanę w Twojej obronie Tylko 777 euro Na fakturze, ale wysyłka kosztuje dodatkowo 49,90 euro. Na Amazonie Możesz także zabezpieczyć telewizor UHD za 777 €, który jest również dostępny z bezpłatną dostawą.

Ale nadal warto kupować w MediaMarkt. Bo tutaj przy zakupie telewizora na górze można otrzymać bon o wartości 80 euro. Następnie możesz wykorzystać tę kwotę przy następnym zakupie. Jeśli teraz zrównoważymy te przyszłe oszczędności z telewizorem 4K, Ty też go otrzymasz Najniższa cena w historii Do urządzenia! Zatem oferta jest solidna, nawet jeśli przyjrzysz się bliżej.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

„Szok” w NASA: Zderzenie dwóch satelitów było bliżej, niż oczekiwano

Published

on

„Szok” w NASA: Zderzenie dwóch satelitów było bliżej, niż oczekiwano

Pod koniec lutego zbliżające się zderzenie dwóch satelitów było znacznie bliżej, niż wcześniej sądzono. Choć początkowo zakładano, że nieaktywny rosyjski satelita szpiegowski Cosmos i amerykański satelita obserwacyjny Ziemi TIMED minęły się od siebie o około 20 metrów, to według nowych analiz było to mniej niż 10 metrów. Poinformował o tym magazyn Electronic Space Cytowane przez Pam Milroy z NASA. Kilka dni temu na konferencji kosmicznej wyjaśniła, że ​​odkrycie przeraziło wszystkich w NASA: „To był prawdziwy szok – dla mnie osobiście i dla wszystkich w NASA”. Zderzenie mogło mieć katastrofalne skutki.

reklama

NASA otrzymała informację z kilkugodzinnym wyprzedzeniem, że oba satelity zmierzają w kierunku nieuchronnej kolizji Ogłoszono to 28 lutego. NASA zakładała wówczas, że obie planety miną się nawzajem, ale w wyniku zderzenia wygenerowane zostaną duże ilości śmieci. Ponadto kolizja mogła oznaczać koniec misji TIMED, poświęconej badaniu atmosfery ziemskiej. Jeszcze 28 lutego Amerykańska Agencja Kosmiczna ogłosiła, że ​​oba satelity minęły się i w dającej się przewidzieć przyszłości nie zbliżą się do siebie na swoich orbitach. Jak blisko było tego, stało się jasne dopiero później.

Ponieważ obydwoma satelitami nie można było już sterować z Ziemi, osoby odpowiedzialne za Ziemię musiały siedzieć bezczynnie i czekać. Gdyby się zderzyły, powstałaby duża chmura gruzu, złożona z fragmentów różnej wielkości, przyspieszająca wokół Ziemi z prędkością dziesiątek tysięcy kilometrów na godzinę. Potem już tylko czekali, aż „wystrzelą dziurę w innym statku kosmicznym, potencjalnie zagrażając ludziom”, jak nadal cytuje SpaceMilroy.

Wraz ze wzrostem liczby satelitów na orbicie wzrasta również ryzyko takich zbliżających się kolizji. Nawet jeden z nich może wystarczyć, aby rozpocząć reakcję łańcuchową, w wyniku której szczątki wymazują orbity całych satelitów. Jest to jeden z powodów, dla których ludzie wielokrotnie ostrzegają przed zagrożeniami związanymi ze śmieciami kosmicznymi, czyli nieaktywnymi obiektami, które nie są już w stanie manewrować na orbicie. Szczególnie ostra krytyka dotyczy praktyki niszczenia satelitów w przestrzeni kosmicznej w celach testowych, co również powoduje powstawanie takich chmur śmieci. Niedawno taki test przeprowadzony przez Rosję naraził Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS) na niebezpieczeństwo. Ponieważ możliwe jest przynajmniej uniknięcie tych chmur gruzu, wezwania do zakończenia takich testów stają się coraz głośniejsze.

READ  t3n - Cyfrowi pionierzy | Magazyn dla cyfrowego biznesu


(meh)

Do strony głównej

Continue Reading

Tech

Niespodzianki w nowej funkcjonalności WhatsApp – długie dotknięcie wiadomości otwiera nową opcję

Published

on

Niespodzianki w nowej funkcjonalności WhatsApp – długie dotknięcie wiadomości otwiera nową opcję
  1. Strona główna
  2. panorama

Naciska

Nowa funkcja notatek w WhatsApp może ułatwić życie użytkownikom. Z planowaną innowacją Messengera wiąże się jednak pewien problem.

Brema – Ostatnio doszło do… WhatsApp Trochę zmian. Zacząłem kilka tygodni temu Usługa Messenger wprowadza nowy design. Wielu użytkowników zauważyło, że kolor ich komunikatora zmienił się z niebieskiego na zielony. Chociaż zmiana ta została dotychczas wdrożona tylko dla niektórych użytkowników, WhatsApp już planuje kolejną aktualizację: zintegrowaną funkcję notatek.

WhatsApp planuje wprowadzić nową funkcję, z której będzie można korzystać poprzez długie naciśnięcie wiadomości

Ogólnie oświecony blog fanów WABetaInfo Stwierdzono, że WhatsApp pracuje nad „integracją funkcji robienia notatek z przyszłą aktualizacją aplikacji”. Według raportu niektórzy użytkownicy wersji beta mogą już testować tę funkcję, ale nadal znajduje się ona na etapie rozwoju. Użytkownicy WhatsApp mogą obecnie długo naciskać poszczególne wiadomości, aby otworzyć menu kontekstowe oferujące różne opcje. Za pomocą tego menu użytkownicy mogą przesyłać dalej, kopiować, przypinać i odpowiadać na wiadomości. Planowana aktualizacja ma na celu dodanie kolejnej funkcjonalności.

WhatsApp prawdopodobnie będzie pracował nad funkcją notatek dla swojego komunikatora. (Awatar) © Thomas Trutschel/imago-images

Zrzut ekranu z wersji beta WhatsApp WABetaInfo Pokazuje, że dodano element menu Dodaj do notatki. Dzięki temu użytkownicy za pomocą kilku kliknięć utworzą nową notatkę z wiadomości i szybko zapiszą ważne informacje. Ta funkcja może być szczególnie przydatna do szybkiego zapisywania otrzymanych adresów lub informacji o płatnościach bez konieczności ręcznego przesyłania ich do aplikacji do robienia notatek.

WhatsApp otrzymuje funkcję notatek – na razie zwykli użytkownicy są wykluczeni

Istnieje jednak problem innowacji. Wydaje się, że WhatsApp opracował tę funkcjonalność głównie dla klientów biznesowych. Dlatego funkcja notatek będzie prawdopodobnie początkowo dostępna tylko dla użytkowników WhatsApp Business. Dlatego też zwykli użytkownicy zwykłego komunikatora początkowo nie będą mogli skorzystać z nowej funkcjonalności.

READ  Lepiej usunąć go bezpośrednio: popularna aplikacja na Androida potajemnie podsłuchuje swoich użytkowników

WhatsApp

W 2009 roku uruchomiono i rozwijano program do obsługi komunikatorów internetowych Najpopularniejszy od lat program do obsługi wiadomości błyskawicznych W Niemczech. Od 2014 roku firma jest częścią spółki-matki Facebooka, Meta Platforms.

WhatsApp Business został uruchomiony w 2018 roku i jest skierowany szczególnie do właścicieli małych firm. WhatsApp twierdzi na swojej stronie internetowej, że komunikator „ułatwia komunikację z klientami dzięki funkcjom automatyzacji, organizowania i szybkiego reagowania na wiadomości”. Jeśli funkcjonalność zostanie dobrze przyjęta przez użytkowników biznesowych, można przynajmniej rozważyć przeniesienie jej na standardowy komunikator.

W kwietniu WhatsApp ogłosił także dalsze zmiany w swoich warunkach świadczenia usług. Tutaj Użytkownicy muszą podjąć niezbędne działania, aby móc dalej korzystać z Usługi. (fd)

Continue Reading

Tech

Mini PC z procesorem AMD Ryzen 8000G w wysokiej jakości 3-litrowej obudowie

Published

on

Mini PC z procesorem AMD Ryzen 8000G w wysokiej jakości 3-litrowej obudowie

Tajwański producent Gigabyte ma Gigabyte Metal Gear Plus Wprowadzono nową serię ultrakompaktowych minikomputerów opartych na 3-litrowej aluminiowej obudowie, która zawiera wiele procesorów AMD Ryzen 8000G („Phoenix”) z maksymalnie 8 rdzeniami Zen 4 i Radeon 700M z maksymalnie 12 jednostkami CU i maksymalną wydajnością. wynosi 768 jednostek cienia. W sumie trzy Barbones dla użytkowników z branży DIY są gotowe do wprowadzenia na rynek.
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus (8)
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus (4)
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus (5)
źródło: GBChińska platforma e-commerce jd.com będzie oferować w chwili premiery trzy Barbones w następującej konfiguracji.

Barbone składa się z odpowiedniego pakietu APU Zen 4, płyty głównej Gigabyte Aorus B650I ITX, niskoprofilowej chłodnicy Jonsbo i kompaktowej „3-litrowej obudowy” o wymiarach 200 x 210 x 85 mm wykonanej z aluminium. Systemy są również oferowane jako najlepsze komputery do gier z 16 GB pamięci DDR5-5600 i 512 GB NVMe SSD w cenie 899, 739 i 689 dolarów.Gigabyte Metal Gear Plus (2)
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus (3)
źródło: GBOprócz zasilacza GAN o mocy 180 W dostępne są również Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, LAN 2,5 Gb/s, a także HDMI 2.1a i DisplayPort 2.0. Nie zostało jeszcze jednoznacznie wyjaśnione, czy Gigabyte będzie oferować także w tym kraju serię Metal Gear Plus. Obecnie uwaga skupia się na regionie azjatyckim.Gigabyte Metal Gear Plus
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus
źródło: GBREAD  Zapowiedź Gamescom: Ad Infinitum – źródło PS4
Continue Reading

Trending