Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Tajne zjazdy rodziny królewskiej: Karol jest spadkobiercą królowej? Jeśli nie chce korony, ma tylko jedną szansę

  • ZJudith Brown

    Blisko

Książę Karol ma zostać następnym królem Wielkiej Brytanii. To właśnie zapewnia linia sukcesji. Na królewskim tajnym spotkaniu omawiano „problem Karola”.

LONDYN – W kwietniu tego roku królowa Elżbieta II świętowała w gronie najbliższych członków rodziny swoje 95. urodziny. Krótko wcześniej musiała zanieść do grobu swojego męża, księcia Filipa. Po tym smutnym wydarzeniu ponownie skupiono się na tym, kto powinien zostać następnym monarchą w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Przecież królowa Elżbieta II nie jest już najmłodsza i według eksperta, wbrew obiegowej opinii, mogła wcześnie rozstać się z koroną. Według sukcesji tronowej będzie to rola jej syna, księcia Karola. Mówi się, że w Pałacu Buckingham odbyły się dwa tajne spotkania w celu omówienia, czy książę Karol jest odpowiednim kandydatem.

Członkowie rodziny królewskiej: sukcesja tronu doradzana przez księcia Karola na tajnych spotkaniach

Ponieważ głośno Budować Mówi się, że wielu pracowników i przedstawicieli królowej oraz jej wnuk, książę William i jego żona Kate, są podejrzliwi i mają wrażenie, że książę Karol nie ma „chęci do tronu”, według wtajemniczonych – podobno przedstawianych jako „Charles problem”. Jednak szanse, że syn królowej uniknie tej odpowiedzialności, są niewielkie. Według królewskiej ekspertki Ingrid Seward, prawdopodobnie też by tego nie zrobił.

Jest przekonana, że ​​po śmierci królowej Karol zostanie królem. Powiedział sam: to nie jest praca kierowcy autobusu. Po to się urodziłem. ‘, Seward wie i wyjaśnia: ‘Co Charles ma na myśli: Nie jest w jego mocy decydować, czy zostanie królem, czy nie. Wraz z sukcesją na tronie rządzoną prawem dziedziczenia, Karol będzie kolejnym władcą, który będzie rządził Wielką Brytanią. Istnieje jednak sposób na obejście systemu.

READ  Yael Brittana w Muzeum Żydowskim w Berlinie

Royals: Czy następnym królem będzie książę Karol?

W związku z tym Karol może wskazywać na nieuleczalną chorobę. Konieczne byłoby uchwalenie ustawy parlamentarnej, aby koronę można było przekazać bezpośrednio jego synowi Williamowi. Jednak takie podejście byłoby „brudne”, jak to określił ekspert. Uważają również, że członkowie rodziny królewskiej rzadziej manipulują systemem. Ponieważ wielu prawdopodobnie kwestionuje konieczność monarchii. Ale księcia Karola interesuje nie tylko sukcesja na tronie: relacje z jego najmłodszym synem, księciem Harrym, pozostają napięte od czasu jego spotkania z Oprah Winfrey. (jbr)

Lista list ocen: © Tobias Hase / dpa