Connect with us

Tech

T Phone 2 Pro: Tanie smartfony Telekomu bazują na Snapdragonie

Published

on

T Phone 2 Pro: Tanie smartfony Telekomu bazują na Snapdragonie

Po tym, jak w zeszłym roku Deutsche Telekom wprowadził na rynek własne smartfony z modelami T Phone i T Phone Pro, ich następcami są dzisiejsi następcy, T Phone 2 i T Phone 2 Pro, w których również zmieniono SoC z MediaTek Dimensity 7900 na Qualcomm SM6450 Snapdragon 6 Gen. 1 kompletny. Oba po raz kolejny oferują obsługę 5G.

Smartfony we współpracy z Google

Celem obu nowych smartfonów, ponownie opracowanych we współpracy z Google, jest zaoferowanie funkcjonalności na poziomie 5G i atrakcyjnego pełnego pakietu w stosunkowo przystępnej cenie. Jeśli chodzi o wyświetlacz, pamięć RAM, aparat i baterię, nowe modele oferują więcej niż ich bezpośredni poprzednicy, których ceny zaczynały się od 219 euro.

T-Phone 2 (Zdjęcie: Deutsche Telekom)

Szybsze wyświetlacze, niektóre większe i AMOLED

T Phone 2 ma 6,6-calowy wyświetlacz FHD+ LTPS (2408 x 1080 pikseli), a zatem jest nieco większy od swojego 6,5-calowego poprzednika. Poprawiono także częstotliwość odświeżania z 60 do 120 Hz. Wyświetlacz T Phone 2 Pro, który jest większy i ma przekątną 6,8 cala, ale niezmieniony pod tym względem, również korzysta z częstotliwości 120 Hz i FHD+ (2436 x 1080 pikseli), ale teraz wykorzystuje także AMOLED.

T Phone 2 Pro (Zdjęcie: Deutsche Telekom)

Więcej pamięci dla większej liczby aplikacji

Pamięć RAM w telefonie T Phone 2 wynosi 6 GB, czyli jest większa niż 4 GB w telefonie T Phone. Kupujący T Phone 2 Pro otrzymają 8 GB pamięci RAM zamiast 6 GB w przypadku poprzednika. Wewnętrzna pamięć flash pozostaje niezmieniona i wynosi 128 GB (T Phone 2) i 256 GB (T Phone 2 Pro), które można rozszerzyć nawet o 2 TB za pomocą karty microSD.

T-Phone 2 (Zdjęcie: Deutsche Telekom)

Jeśli chodzi o akumulator, oba modele oferują teraz pojemność 5000 mAh, która wcześniej była dostępna jedynie dla modelu Pro. Podczas gdy T Phone 2 można ładować przewodowo z mocą do 15 W, T Phone 2 Pro można ładować z mocą do 25 W. Model Pro może także ładować bezprzewodowo z mocą do 15 W.

Kamery z OIS i EIS

Potrójny aparat 50 MP i przedni aparat 8 MP (T Phone 2) lub poczwórny aparat 50 MP i przedni aparat 16 MP (T Phone 2 Pro) oferują te same wartości megapikseli co jego poprzednik, T. Phone 2 Pro wykorzystuje teraz obraz optyczny stabilizację (OIS) w aparacie głównym, a T Phone 2 wykorzystuje elektroniczny stabilizator obrazu (EIS).

Obydwa smartfony oferują rozpoznawanie twarzy i czytnik linii papilarnych. Dodatkowo oba urządzenia wyposażono w funkcjonalność dual SIM – fizyczną Nano SIM oraz eSIM, co jest zupełnie unikatem w tym segmencie cenowym.

T Phone 2 Pro (Zdjęcie: Deutsche Telekom)

Gwarantowany Android 15 i 16

Jeśli chodzi o aktualizacje oprogramowania, Deutsche Telekom obiecuje dostarczać urządzeniom aktualizacje oprogramowania i zabezpieczeń od Telekom, a także aktualizacje systemu od Google co miesiąc przez pierwsze trzy lata. W latach czwartym i piątym aktualizacje oprogramowania będą dostępne co trzy miesiące. Obydwa modele otrzymują aktualizacje do Androida 15 i Androida 16.

Wi-Fi 6E, NFC i gniazdo

Obydwa modele oferują NFC i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. T Phone 2 Pro oferuje Wi-Fi 6E zamiast Wi-Fi 5 z poprzednika. Jednak T Phone 2 nadal ma Wi-Fi 5. T Phone 2 Pro ma wymiary 168,7 x 77,9 x 8,5 mm i waży 198 gramów. T Phone 2 ma wymiary 167,5 x 77,4 x 9,1 mm i waży 206 gramów.

Ceny i dostępność

Skoro już mowa o cenie: T Phone 2 kosztuje 199 euro bez taryfy komórkowej, a T Phone 2 Pro kosztuje 299 euro. Model non-pro jest zatem o 20 euro tańszy od swojego poprzednika, natomiast model Pro jest o 30 euro droższy od swojego bezpośredniego poprzednika. Na przykład w przypadku taryfy mobilnej T Phone 2 jest dostępny w taryfie MagentaMobil S z telefonem komórkowym za 1 euro, a T Phone 2 Pro w tej samej taryfie za 49,95 euro. T Phone 2 jest dostępny w kolorze Polar Grey, a T Phone 2 Pro w kolorze Sky Blue. Sprzedaż rozpoczyna się 23 maja.

Oba smartfony zostaną wprowadzone na rynek w dziesięciu krajach europejskich: Niemczech, Chorwacji, Czarnogórze, Macedonii Północnej, Austrii, Polsce, Rumunii, Słowacji, Czechach i na Węgrzech.

READ  Czarny piątek Apple: najtańszy iPhone, Apple Watch i iPad dzisiaj
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Nowa gra pojawi się dopiero jesienią 2025 roku

Published

on

Nowa gra pojawi się dopiero jesienią 2025 roku

Akcje Take-Two spadają

19 maja 2024 r

Czas czytania: około 1 minuty

Fani i giełda rozczarowani: wyczekiwana z niecierpliwością kolejna gra z serii „Grand Theft Auto” ukaże się dopiero jesienią 2025 roku.

„Grand Theft Auto V” zostało zakupione ponad 200 milionów razy. Teraz fani i giełda z niecierpliwością czekają na nowe wydawnictwo.

Zdjęcie: Melanie Voisin

Firma gier Weź dwa interaktywne Obecnie nazywa się go nieco dokładniejszym okresem, wcześniej ogólnie odnoszącym się jedynie do roku kalendarzowego 2025. Nie tylko fani liczyli na wcześniejszą datę premiery: po ogłoszeniu cena akcji spadła o dobre 2% w notowaniach po godzinach pracy .

Jak dotąd, w grudniu ubiegłego roku, wypuszczono jedynie półtoraminutowy zwiastun gry. Lokalizacja „Świetnie kradzież „Auto VI” to fikcyjna wersja amerykańskiego miasta Miami. Zwiastun przedstawia przejażdżki szybkimi samochodami, łodziami motorowymi, plaże, broń, krokodyle i kilka postaci, w tym bohaterkę o imieniu Lucia.

Tutaj znajdziesz treści zewnętrzne z youtube.com oferta.
Korzystając z Treści, wyrażasz na to zgodę Ochrona danych
Z youtube.com do.

Poprzednią edycję zakupiono ponad 200 milionów razy

Świetnie kradzież „Auto V” zostało wydane w 2013 roku. Według Take-Two grę kupiono już 200 milionów razy. Strona internetowa z grami Kotaku Pod koniec marca poinformowano, że programiści nadal potrzebują czasu i że najbardziej prawdopodobną datą jest jesień 2025 r., chociaż deweloper Rockstar wstępnie planował premierę na początku roku. W raporcie wskazano, że administracja obawia się opóźnienia do 2026 r.

Continue Reading

Tech

Tak powstaje Strefa Prywatna

Published

on

Tak powstaje Strefa Prywatna

W systemie Android 15 dostępna jest nowa funkcja zwana po niemiecku „PrivateSpace”. Od premiery Androida 15 Beta 2 użytkownicy mogą testować tę nową funkcję. Co to w ogóle jest? Możesz wtedy ukryć tam wrażliwe aplikacje i dane, czyli rzeczy, które nie powinny być widoczne bezpośrednio na Twoim smartfonie.

Oczywiście sam musisz przekonać się, jak przydatne jest korzystanie ze wszystkiego. Bo dobrze chroniony smartfon to tak naprawdę obszar prywatny. Sam Google również zaleca, aby użytkownik prawdopodobnie nie korzystał z tej funkcji ze swojego istniejącego konta Google, ale raczej z nowego.

Kilka aplikacji jest już preinstalowanych do użytku prywatnego, np. Aparat Google, Chrome, aplikacja Kontakty i pliki oraz Sklep Play. W każdej chwili możesz także zainstalować dodatkowe aplikacje dla swojego prywatnego profilu.

Jak stworzyć prywatną przestrzeń? W Ustawieniach w obszarze Ochrona danych i bezpieczeństwo znajdziesz odpowiednią pozycję „Przestrzeń prywatna”.

W przyszłości Google będzie udzielać pomocy na żywo, jak to wszystko skonfigurować i o czym należy pamiętać. Podczas procesu konfiguracji możesz wejść na swoje drugie konto Google i zdecydować, w jaki sposób chcesz otworzyć własne:

W końcu nie jest to fizyka rakietowa i można ją wykonać w kilka chwil. Wreszcie masz specjalny obszar na dole szuflady aplikacji, do którego możesz otworzyć, aby uzyskać do niego dostęp.

Pokazane na zrzucie ekranu: preinstalowane aplikacje i możliwość przypięcia już zainstalowanych aplikacji do obszaru prywatnego. Warto zaznaczyć, że jeśli posiadasz dwa konta Google, wystarczy przejść normalny proces ponownej instalacji poprzez Sklep Play w Przestrzeni PrivateSpace. Możliwe również: Usuń region w ustawieniach. Przy okazji: jeśli chcesz, możesz także użyć swojego istniejącego konta Google do zainstalowania aplikacji, które nie powinny pojawiać się w zwykłej szufladzie aplikacji.

Przejrzystość: ten artykuł zawiera linki partnerskie. Klikając na niego, przejdziesz bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się na dokonanie tam zakupu, otrzymamy niewielką prowizję. Nic nie zmienia ceny dla Ciebie. Linki partnerskie nie mają wpływu na nasze raporty.

READ  Piractwo w niekontrolowanych sklepach z aplikacjami: Apple uważa, że ​​UE ma obowiązek


Continue Reading

Tech

Wydarzenie integracyjne IT: już teraz zdobądź bezpłatny bilet na konferencję online

Published

on

Wydarzenie integracyjne IT: już teraz zdobądź bezpłatny bilet na konferencję online

Bezpłatny okres próbny zostanie udostępniony 25 czerwca 2024 r Konferencja online „Modernizacja nie jest celem samym w sobie” zamiast. Wydarzenie organizowane przez akademię heise i firmę konsultingową Opitz Consulting koncentruje się na integracji nowoczesnego IT jako podstawy udanej transformacji cyfrowej.

reklama

Modernizacja środowiska IT jest strategicznym imperatywem utrzymania konkurencyjności, zaspokojenia potrzeb klientów i zapewnienia bezpieczeństwa.

Wiele firm boryka się obecnie z zaległościami modernizacyjnymi, które narastały przez lata i miały znaczący wpływ na ich krajobraz IT. Skutkuje to m.in. brakiem elastyczności we wdrażaniu nowych wymagań, niewystarczającym bezpieczeństwem, wysokimi kosztami utrzymania i wzmożonymi wysiłkami w zakresie dalszego rozwoju systemów.

Aspekty modernizacji IT są często ze sobą powiązane: wymiana lub modernizacja starszych systemów, architektura mikrousług, kontenerów, modernizacja danych, poprawa bezpieczeństwa i zarządzania oraz umożliwienie wykorzystania sztucznej inteligencji.

Oprócz wyzwań technologicznych, firmy muszą stawić czoła także wyzwaniom organizacyjnym i kulturowym.

W przypadku Firmy dzielą się swoimi doświadczeniami Z projektami integracji IT, obejmującymi następujące wykłady:

  • Zmodernizuj hurtownię danych za pomocą Microsoft Fabric
  • Zmiana oparta na danych – nowoczesna kultura danych w Congstar
  • Modernizuj za pomocą AWS, wychodząc poza system wind i transportu

Wymagany jest jedynie udział w konferencji Bezpłatna rejestracja z góry niezbędny. Podczas wydarzenia uczestnicy mogą zadawać pytania za pośrednictwem czatu i wymieniać się pomysłami z innymi. Otrzymasz wtedy nieograniczony dostęp do wszystkich filmów i materiałów.


(Rzymski)

Do strony głównej

READ  Samsung Galaxy Tab A8: tablet chlebowy z lepszym wyświetlaczem i lepszą wydajnością
Continue Reading

Trending