Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Szybka decyzja jest nieuchronna: spotkanie z nim powinno było rzucić światło na jego przyszłość

Czy wkrótce zapadnie decyzja w sprawie Flicka w Bayernie? Według aktualnych doniesień medialnych w tym tygodniu odbędzie się spotkanie Olivera Kahna z Hansim Fleckiem. Nowy trener Bayernu Monachium chce wyjaśnić, czy Flick będzie kontynuował i jak będzie kontynuował po obecnym sezonie na Isar.

Plotki o Hansi Flicku i jego sportowej przyszłości w Bayern Monachium kipią od tygodni. Podczas gdy fani, media i eksperci intensywnie spekulują, 56-latek nie chce komentować swoich planów na przyszłość. Niedawno w Monachium urzędnicy odnieśli się do aktualnego kontraktu trenerskiego FCB. Jednak w tym tygodniu powinna odbyć się wyjaśniająca dyskusja między Oliverem Kahnem i Flickiem.

Kahn odgrywa główną rolę w kwestii miejsca pobytu Flicka

Zgodnie z tym, co donosiła gazeta „Bild”W tym tygodniu odbędzie się „spotkanie na szczycie” pomiędzy Kanem i Flickiem. W związku z tym przyszły prezes zarządu monachijskiego chciałby wiedzieć, jak Flick planuje swoją przyszłość, a przede wszystkim jaką rolę odegra w niej Bawaria. Sam Kahn niedawno potwierdził, że trener FCB jest całkowicie skoncentrowany na swojej pracy z rekordowymi mistrzami i nie ma tendencji do następcy Löw. Jednak 51-latek został ograniczony tylko do bieżącego sezonu.

Khan odgrywa główną rolę w przypadku Flicka. Według gazety prezes Herbert Heiner i członek rady nadzorczej Olli Hoeness organizują wewnętrzną kampanię dla Hasana Saliha Hamidicia w Bawarii. Prezydent Karl-Heinz Rummenigge pozostaje gorącym zwolennikiem Hansi Flick. Z drugiej strony, tak naprawdę nie ustawił się w pozycji długodystansowej. Wręcz przeciwnie, były zawodowy zawodnik Bayernu Monachium zawsze starał się pośredniczyć między nimi i uspokoić sytuację w przeszłości.

Jest również jasne: jeśli Bayern opuści dziś CL przedwcześnie, sprawa Flicka może nabrać zupełnie nowej dynamiki.


READ  Inne odloty z Eintracht Frankfurt: Thomas Broich i Jerome Pollins z SGE