Connect with us

Tech

Szef Xbox komentuje przecieki na temat PS5 i ogłasza wydarzenie dotyczące „przyszłości Xbox”

Published

on

Szef Xbox komentuje przecieki na temat PS5 i ogłasza wydarzenie dotyczące „przyszłości Xbox”

Phil Spencer po raz pierwszy skomentował obecną sytuację związaną z wyciekami na PS5.
Phil Spencer po raz pierwszy skomentował obecną sytuację związaną z wyciekami na PS5.

Kiedy wczoraj, w poniedziałek, pojawiły się liczne pogłoski o tym, że gry ekskluzywne dla Xbox, takie jak Starfield i Indiana Jones, również pojawią się w przyszłości na PS5, pojawiły się dwie główne reakcje społeczności Xbox: wielkie zamieszanie, a także obawa o to, co stanie się z grami w witrynie Microsoftu. przyszły podział. Czy Xbox widzi swoją przyszłość wyłącznie jako zewnętrzny programista i wydawca?

co nowego? Szef Xbox, Phil Spencer, dołączył teraz do One za pośrednictwem X Krótkie oświadczenie Wypowiedział się i, co ciekawe, nie zdementował plotek. Ale był jeden Wydarzenie aktualizacji biznesowej ogłoszone w przyszłym tygodniu, w którym przyjrzymy się „Przyszłość Xboxa„To trzeba złożyć.

Oświadczenie Phila Spencera

Słuchamy i słuchamy Ciebie. Na przyszły tydzień mamy zaplanowane wydarzenie biznesowe, podczas którego chcielibyśmy podzielić się więcej szczegółami na temat naszej wizji przyszłości Xbox. Czekać na dalsze informacje!

Kiedy odbywa się wydarzenie? Nadal nie ma oficjalnego oświadczenia Microsoftu w tej sprawie. Jeśli otrzymamy nowe informacje, poinformujemy Cię o tym.

Szef Xboxa nie zaprzecza przeciekom na temat PS5

To, co sprawia, że ​​oświadczenie Phila Spencera jest tak ekscytujące, to dwie rzeczy: po pierwsze i najważniejsze, pogłoski na temat licznych wycieków na PS5 nie zostały bezpośrednio zdementowane. Wydarzenie biznesowe ma raczej na celu zaprezentowanie przyszłości działu gier firmy Microsoft.

Czy Microsoft będzie musiał to przemyśleć?

Jak można przeczytać w artykule, do którego link znajduje się powyżej, obecnie krążą dość ponure wypowiedzi na temat Xboksa, rzekomo pochodzące z najbliższych kręgów Microsoftu.

Co jest powiedziane? Zasadniczo sprzedaż serii Xbox Świąteczny biznes i związane z nim obniżki cen tego nie zmieniły. Ponadto model Game Pass to „Nietrwałe„Obecny rynek nie będzie wystarczający, aby pokryć wysokie koszty usługi abonamentowej.

READ  Sony otwiera drzwi do Steama

W rezultacie i w celu zwiększenia sprzedaży oprogramowania krążą pogłoski, że gry ekskluzywne dla konsoli Xbox będą w przyszłości oferowane także na innych platformach, zwłaszcza na PS5.

Jak oceniasz wypowiedź Phila Spencera i jak według ciebie wpłynie ona na przyszłość Xboksa? Śmiało napisz nam to w komentarzach.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Shadow of the Erdtree – taki jest rozmiar nowej mapy w DLC.

Published

on

Shadow of the Erdtree – taki jest rozmiar nowej mapy w DLC.
  1. w grze
  2. Wiadomości o grach

Shadow of the Earthtree to długo oczekiwany dodatek DLC Elden Ring. Jak duża będzie mapa? Menedżer Elden Ring odpowiedział na pytanie poprzez porównanie.

Tokio, Japonia – W ekskluzywnym wywiadzie dla IGN dyrektor Elden Ring, Hidetaka Miyazaki, odpowiedział na kilka pytań dotyczących nowej zawartości Elden Ring. Wielu fanów chce wiedzieć, jak duża jest mapa w Shadow of the Erdtree. Reżyser wyjaśnił tę kwestię w porównaniu do podstawowej wersji gry.

Mapa DLC Shadow of the Erdtree – Reżyser porównuje ją do Limgrave z Elden Ring

Oto rozmiar mapy DLC: Mapa Shadow of the Erdtree będzie mniej więcej tego samego rozmiaru co obszar startowy Limgrave z Elden Ring. To właśnie ujawnił w wywiadzie Hidetaka Miyazaki. Zapytany o rozmiar mapy w porównaniu z mapą Elden Ring, odpowiedział:

Trudno udzielić odpowiedzi, nie zdradzając zbyt wiele i nie zachowując się konkretnie, ale pod względem wielkości i skali jest on prawdopodobnie porównywalny z obszarem Limgrave z gry podstawowej, jeśli nie większy.

Jeśli nie grałeś w tę grę od jakiegoś czasu i nie masz pomysłu na grę, po prostu spójrz na obrazek poniżej. Obszar zaznaczony na czerwono na mapie Elden Ring to Limgrave. Jest to obszar początkowy Elden Ring i stanowi około jednej szóstej całej mapy. Oczywiście będzie też kilka lochów, które nadadzą nowej mapie większą objętość w pionie.

Dodatek Elden Ring: Porównanie map Shadow of the Erdtree © FromSoftware

DLC Shadow of the Earthtree – Nowa broń i 10 bitew z bossami

To także jest dostępne w DLC: W wywiadzie dla IGN dyrektor Elden Ring ujawnił także więcej informacji na temat dodatku. W DLC Shadow of the Erdtree pojawi się osiem nowych typów broni, a także nowy sprzęt i umiejętności. Ponadto na graczy czeka dziesięć bitew z bossami, być może dość trudnych.

READ  Karta SIM 5G może być używana w iPhone 15 › Macerkopf

Każdy, kto miał problemy z bossem Malenią w Elden Ring, również będzie potrzebował dużo cierpliwości w DLC. Hidetaka Miyazaki ujawnił w wywiadzie, że Chiefs są sprzymierzeni w podobny sposób z Malinyą. Na szczęście reżyser wspomniał także, że niektórzy bardzo trudni bossowie są opcjonalni. Nie musisz więc walczyć z każdym bossem, aby ukończyć historię. Są one przeznaczone dla zagorzałych fanów gry.

Jeśli nie możesz się doczekać dodatku DLC Elden Ring Shadow of the Erdtree i chcesz udowodnić swoje umiejętności gdzie indziej, powinieneś rzucić okiem na te gry: Waiting for Elden Ring DLC ​​- najlepsze alternatywy do premiery.

Continue Reading

Tech

Microsoft automatycznie aktualizuje system Windows 11 do wersji 23H2

Published

on

Microsoft automatycznie aktualizuje system Windows 11 do wersji 23H2

Zaledwie dwa tygodnie temu Microsoft rozwiązał niektóre przeszkody, które uniemożliwiały instalację aktualizacji Windows 11 23H2 w niektórych systemach. Teraz firma z Redmond idzie o krok dalej i rozpoczyna automatyczną dystrybucję aktualizacji do wszystkich kwalifikujących się systemów Windows 11.

reklama

w Programiści Microsoftu piszą notatki zdrowotne dla wersji dla systemu WindowsTa automatyczna aktualizacja ma wpływ na urządzenia z systemem Windows 11, których okres świadczenia usług jest bliski lub bliski; Oznacza to starsze wersje aktualizacji funkcji systemu Windows 11. Dystrybucja opiera się na dotychczasowych eksperymentach uczących się maszynowo (ML). Microsoft chce kontynuować szkolenie w zakresie inteligentnego modelu uczenia maszynowego, aby bezpiecznie dystrybuować nową wersję systemu Windows w wielu fazach i zapewniać bezproblemową aktualizację.

Jeśli klienci posiadają kwalifikujące się urządzenie Home lub Pro, mogą teraz dokonać aktualizacji do wersji 23H2. Można to zrobić otwierając Ustawienia, aktywując opcję „Otrzymuj najnowsze aktualizacje, gdy tylko będą dostępne”, a następnie klikając przycisk „Sprawdź dostępność aktualizacji”. Gdy aktualizacja będzie dostępna dla systemu użytkownika, wyświetli się opcja pobrania i zainstalowania.

Algorytm uczenia maszynowego wygląda podobnie do tego, co Microsoft oferuje klientom korzystającym z licencji korporacyjnych jako „Windows Autopatch”. Jest to mechanizm, który falowo rozprowadza aktualizacje systemu Windows i sprawdza, czy nie występują błędy. W razie potrzeby może odinstalować aktualizacje lub ich części – całkowicie automatycznie. Funkcja Windows Autopatch kontroluje także odroczoną dodatkową dystrybucję do większej liczby systemów bez konieczności interwencji administratora.

Microsoft udostępnił wielu użytkownikom aktualizację systemu Windows 11 23H2 w listopadzie ubiegłego roku. Aktualizacja, znana również jako „Moment 4” lub „2023 Update”, przyniosła między innymi obsługę haseł i Windows Copilot.


(twoja krew)

READ  Wydano Android 15 Developer Preview 1

Do strony głównej

Continue Reading

Tech

Streamer kwestionuje jakość nowej gry Ubisoftu

Published

on

Streamer kwestionuje jakość nowej gry Ubisoftu
  1. Strona główna
  2. życie
  3. Gry

Naciska

Streamer kwestionuje jakość nowej gry Ubisoftu © Twitch: Gronkh / Ubisoft (montaż)

Skull and Bones zrobiło furorę wraz ze swoją premierą. Teraz Gronkh odpowiedział także na ostatnie wypowiedzi Ubisoftu na temat gry.

HAMBURG – W niedawno wydanym klipie TIK Tok Gronkh podzielił się swoją opinią na temat niedawnych oświadczeń „Quadruple A” wydanych przez Skull & Bones i dyrektora generalnego Ubisoft Yvesa Guillemota. Dyskusja wybuchła po wypowiedzi prezesa Ubisoftu broniącego ceny gry. Guillemot stwierdził niedawno, że Skull and Bones to nie tylko gra AAA, ale także zasługuje na wyższy status jako gra AAAA.
Przeczytaj tutaj, dlaczego Gronk nie traktuje poważnie stwierdzeń na temat Czaszki i Kości.

Gronk, znany ze swoich zdecydowanych opinii i dużej rzeszy fanów, dołączył do jego transmisji na żywo Skurcz Niedawno mówiłem o remake'u Skull and Bones. Krótko przed premierą Yves Guillemot, prezes Ubisoftu, nazwał grę „Kwadrant A„Tytuł mówi wszystko. Piracka gra wieloosobowa powstawała przez 11 lat i miała budżet przekraczający 200 milionów dolarów.

READ  Wydano Android 15 Developer Preview 1
Continue Reading

Trending